Opinie o InterKadra Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie InterKadra Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w InterKadra Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterKadra Sp. z o.o. w Łódź

edek

zacznę od tego, że interkadra to zero kultury biznesowej. Ale zacznę od początku, pod koniec sierpnia złożyłem cv na audytora Merchandiser, Pani oddzwoniła zaraz na następny dzień z propozycją, porozmawialiśmy i zostałem zapisany na szkolenie "online" z panią Kamilą super, następnie przesłano mi dokumenty z którymi miałem się zapoznać ... super, po zapoznaniu się z nimi miałem parę pytań, po tym mówię biorę tą robotę, Pani Kamila mówi że oddzwoni po weekendzie, mówię że ja zadzwonię, nie ona ok... do teraz czekam na telefon ... ale nie dzwonię sam żebym nie wyszedł na desperata itp ...oczywiście dalej potrzebują audytorów i Merchandiserów... firmie inter życzę dalszych sukcesów biznesowych ..

A.
@edek

Ciesz się, że się nie dostałeś ;) najniższa na zleceniu, (usunięte przez administratora) jeżdżenia, stania w korku i rozliczenie kilometrów.

@zainteresowana Nowy wpis

Po prostu jestem ciekawa co inni mają do powiedzenia nt.firmy

Co jaki czas w InterKadra Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Merchandiser Lubuskie Nowy wpis

Ta firma to jakaś parodia i krzak, stanowisko merchandisera, wszystko ugadane, pierwsze szkolenie odbyte, kolejne umówione na dwa dni później, po czym godzinę przed szkoleniem dostaje smsa ze jest odwołane a oni już nikogo jednak nie szukają : ) oczywiście telefonów już nie odbierają i zero wyjaśnienia. Moja znajoma miała taka sama sytuacje z nimi i to w tym samym rejonie XD Oczywiście ogłoszenie nadal regularnie odświeżają na wszystkich stronach z ofertami pracy plus jeszcze widnieje ich ogłoszenie na stronie miejscowego Urzędu Pracy : ) ( wiadomość do urzędu została juz przekazana).

edek

Aga
@edek

Też tak miałam i co chodzi!!!!!

A. Nowy wpis
@edek

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie InterKadra Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy w firmie InterKadra Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Nie

Wiecie czy InterKadra Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Zielony listek

Tak, jak najbardziej.

Bialy

Nie polecam!!!! Dzis bylem w pracy i na walizkach ani zakwetorowania ani obslugi.

Mariola
@Bialy

A gdzie ta praca miała być?

Urszula

Podpowiedzcie jak przebiega rekrutacja w agencji? Słyszałem, że mają dobre opinie.

Czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Nadal nie widać zbyt wielu komentarzy o przedsiębiorstwie InterKadra Sp. z o.o. w miejscowości Łódź.

Witam . Chętnie się podzielę moimi przykrymi przeżyciami na stanowisku audytor alkoholi . Szkolenie w Łodzi z panią Eweliną z biura minęło szybko . Samochód telefon podpisanie umowy śmieciowej i do domu . Plan na jutro na e-mail . Jedziesz jeden drugi sklep w sąsiednim województwie . 3 sklep gość się wścieka jak mówisz nazwę firmy i każe Ci (usunięte przez administratora) myślisz zdarza się co tam . Jedziesz dalej znowu każą Ci wyjść ok spoko nie jesteś u siebie . Ale to nie jest najgorsze . Najgorsze jak jedziesz 2 godziny do innego województwa żeby stanąć przed zabitą deskami ruderą i dowiedzieć się że tu był sklep 15 lat temu . Zero ogarnięcia , gdzie tam komunikacja i baza danych . Co najlepsze po pewnych czasie Ewelina z biura przez telefon miała 2 metry wzrostu jak się okazało że nie robi się dziennie 20 audytów jak to było w założeniach . Teksty typu beznadzieja , słabizna , tragedia tylko demotywują pracownika ale ta osoba nie miała nigdy do drodze do działu HR .Mniejsza o to . Potem okazuje się że system nie ściąga wszystkich przeprowadzonych audytów . To gdzie oni mają informatyka że pozwala na takie błędy w systemie ? Jeszcze coś ciekawego jako że z założenia każdy powinien pozwolić na audyt tam gdzie nie ma na to zgody trzeba kupić zapałki z własnej kieszeni i rachunek wysłać do biura . Powiem tak nie oddają za to co się kupi . To samo dotyczy żarówek i płynu do spryskiwaczy . Skoro wysyła się osobne rachunki przelew powinien przyjść osobno . Zapomniałem dodać że najlepiej żeby pracować we wszystkie soboty w miesiącu . Gdyby zrobić 400 audytów wypłata wyniosła by 2500 zł netto plus 100 zł netto za zrobienie 100 % audytów . NIE polecam .

SILNY

Kłamstwa i najeżdżanie na pracowników na każdym kroku . Niejasne warunki zatrudnienia . Brak normalnych pracowników w biurze . Parodia firmy mogli by o nich zrobić kabaret ale mieli by reklamę za darmo więc nie warto bo poważne firmy inwestują w reklamę w tv grube miliony których ta firma nigdy nie zobaczy . Moje sugestie dla InterKadra Sp. z o.o.: Zakończyć działalność ewentualnie poddać się dokładnej kontroli w Państwowej Inspekcji Pracy . Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Poddać się szczegółowej kontroli dokonanej przez Państwową Inspekcję Pracy .

Damian

Nie polecam nikomu, wynagrodzenie jest nie wypłacane w terminie a Anna Z. okłamuje ludzi mówiąc o terminie wypłaty wynagrodzenia i nawet nie raczy poinformować o opóźnieniach. Mam nadzieje że PIP skontroluje dokładnie tą agencje. Moje sugestie dla InterKadra Sp. z o.o.: Nie okłamywać przyszłych pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o InterKadra Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w InterKadra Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy InterKadra Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

InterKadra Sp. z o.o.