Opinie o Solid Security w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Solid Security. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Solid Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Kraków

Pracownik były

Nierzetelna firma, zatrudnienie na podstawie dwóch umów zlecenie, dziwne terminy wypłat

Mariusz
@Pracownik były

Jak to dwie umowy? Z ta sama firmą? To wtedy są też dwie wypłaty? Wyjaśnisz mi?

Elilia

Zgadza się to jest najgorsza firma. Ja powinni już dawno zlikwidować. Zero szacunku do pracowników a siebie mają za panów i władców własnej głupoty.

Robi

Wie ktoś czy patrole interwencyjne pracują w systemie 24 godzinnym czy 12? A później dwa dni wolnego?

Operator serwisu
@Robi

24 na 48 jazda samemu

@Operator serwisu

Kwalifikowany też tylko bez broni? Wg mnie praca po 24 h to czysta (usunięte przez administratora) Taki człowiek po 10 h jest już mało efektywny, co dopiero po 16 zwyz... Optymalnie to powinno być 12h dniowka/24wolne/12 nocka/48h wolne. No i naturalnie praca we dwóch. Ale też 2 nie uzbrojonych w broń to znów słabo wygląda, już lepiej jeden z bronią drugi bez. Co o tym sądzicie?

Brelok
@Operator

Jak się godzą żeby ich rzeźbieć to tak mają sam kiedyś pomyślałem że jak robią 24 H to i mogą 72 i tak nik tego nie zauważy ????

@Brelok

Wg mnie 24 to (usunięte przez administratora) straszna. To już nie jest w tedy ochrona tylko cieciowanie w najgorszym tego słowa znaczeniu. Znasz może firmy co mają patrole ale po 12 h?

Samson
@Operator

Słuchaj robie na obiekcie już 5 lat ale o zmianach w grupach 12 H nie słyszałem. Oni na grupie maja gorzej niż ktokolwiek to jest chyba najgorsza robota w firmie tam nikt nie chce robić lepiej iść na jw wysza stawka i robota 12 h

Michał G.

Byłem jakiś czas temu na rozmowie o pracę w Solid w Krakowie i sie zawiodłem. Pomimo szybkiej i bardzo miłej rozmowie z dyrektorem, brak odzewu odnośnie obiecanego telefonu w sprawie dnia próbnego. Firma nierzetelna, nie polecam.

Junior
@Michał G.

Firma jest ok to żeś Pan poprostu źle trafił...

dyrektor
@Michał G.

Widocznie po rozmowie wyszło na to żeś (usunięte przez administratora)i współpraca z tobą to czyste szaleństwo.

Rambo

Ile teraz płacą w mobilnej interwencji najwyższych lotów 10 PLN jest

Kolega
@Rambo

17 z bronią na ręke , firmę jak najbardziej polecam

Ekler
@Kolega

To po świętach dzwonię do kadr powołał się na wpis na forum

Pij
@Michał G.

Ale dzban z Ciebie nie polecasz tylko dlatego ze Cię nie przyjęli....nikt nie ma obowiazku Cie zatrudniac wyobraz sibie ze mozesz nie spelniac oczekiwan pracodawcy

Nikifor
@Michał G.

I nie masz czego żałować,pan dyrektor konus z wielką głową jeździ po pracownikach z działu handlowego jak po łysych kobyłkach i odzywa się wulgarnie w stosunku do nich , pracowałem tam to wiem do czego jest zdolny,obgaduje i wyśmiewa się z pracowników razem z Grażyna z kasy , która rządzi całą firmą i wtrąca się do każdego bo niea nic do roboty, asystentka dyrektora się nawet nie mogła nadziwić kim ona jest w firmie ,że tak się rządzi i odeszła jak zobaczyła co się tam wyprawia

Karl

Prawda.

Melek
@Nikifor

Potwierdzam dyrektor działu handlowego t.k. to jedna wielka porażka. Poniżanie pracowników na porządku dziennym. Obgadywanie kazdego z każdym. Plotkarz większy niż Grażynka z kasy. Jak jesteś jego ulubieńcem to nie musisz nic robić kasa będzie się zgadzać. Jak nie jesteś to lepiej sie zwolnij on pomoże ci podjąć ta decyzje. Obecna asystentka dyrektora bez komentarza. Myśli ze wszystko jej wolno a wszyscy będą ją uwielbiać.

Do Nikifor
@Nikifor

Najgorzej jak się z dziada zrobi pan.

Przedstawiciel Handlowy

Do rekrutacji nie doszlo. Pomimo przybycia na miejsce spotkania na ustalona godzine, potwierdzenie telefoniczne spotkania, nikt nie raczył sie pojawić na miejscu, po 45 minutach oczekiwania postanowiłem sie skontaktować z rekruterką, jednak nie odbierała.

Brak...

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Witek Zaraszewicz

Kupują pozytywne opinie by przykryć te wszystkie negatywne. Czas oczekiwania na serwis gwarancyjny to 35 dni a na dojazd patrolu 65 minut. Czy warto ? Niech każdy sam sobie na to odpowie :-)

Zibi
@Witek Zaraszewicz

Nie mają czasu na szybki dojazd do klienta ponieważ muszą służbowymi autami poodwozić żonki do pracy a potem je poodbierać a człowiek w potrzebie czeka

Janusz Nowicki
@Witek Zaraszewicz

Z kupowaniem opinii przez solid to niestety prawda. W tej firmie chyba nikt nie myśli bo jak inaczej nazwać świadome wprowadzanie klienta w błąd co zresztą jest karalne... Prawda jest taka że solid mało kiedy wywiązuje się z umów zawartych z klientem .

MarekP
@Witek Zaraszewicz

Założenie alarmu w tej firmie to kpina jedna załoga ma 2500 obiektów więc niech się tylko włącza trzy alarmy naraz to załoga przyjedzie po godzinie a może dwóch więc po co płacić jak cię za ten czas okradną

@Witek Zaraszewicz

A co myślisz że podjada 15 min?! To fikcja, kto się na to nabiera, nawet jakby mieli koguty to by nie zdążyli. Zresztą jak placa tak pracują. Jakby warunki pracy były jak np w straży miejskiej to nie było by problemu. Wyobraź sobie patrol który od 22 h jest na służbie i trzeba kogoś ochronić lub łapać złodzieja. Przecież ten człowiek się potknie o własny cień że zmęczenia.

Kierownik

Byłem kierownikiem ofi, raport goni raport opowiadasz się z każdej mity pracy bo uważają że kradniesz a i tak można sobie dorobić, jak wzbudzisz zaufanie innych to uczą Cię jak to zrobić, stawiasz słupy na boku. A no i żeby do kasy nie chodzić bo tam wredna kobieta, nikt z kierowników nie chce tam iść no chyba że jesteś jej ulubieńcem to możesz tam siedzieć godzinami na plotkach bo przecież ona nie ma nic do roboty.

Do Pracownika

Tak masz rację pani z kasy jest słynna ze swojej wrednosci, pracowałem w dziale handlowym to uwierzcie mi jak ktoś miał iść z nią coś załatwić wysyłał swojego asystenta i mówił idź ty bo ja tej (usunięte przez administratora)nie znoszę, niemiła ,wredna i pyskata, trzeba było kupować wszystko ze swojej kasy bo dla swojej wygody nie dawała zaliczek

Pracownik ofi

Jest pracownikiem a obiekcie i ciągle lada się nie zgadza a jak się upomnisz to Ci mówią że komputer tak liczy oczywiście zawsze ma niekorzyść pracownika,kierownicy też sobie muszą dorobić i stawiają tzw słupy zazwyczaj są to studenci bo kasa za nich wysoka i przepisują na nich godziny a potem studenci którzy wogole nie pracują na obiektach oddają im kase no i cały czas się interes kreci

Miki

No... Ponoć też był w Stekopie ale krótka chwilę bo wymiękł, że praca go przerosła ????????????????????????

Chopkins
@Miki

Admin usuwa!!!! To na napisze jeszcze raz.... Innymi słowami.... Na pochybel (usunięte przez administratora) byłemu kierownikowi interwencji.... Zniszczył życie nie jednemu człowiekowi!!!!! Potem uciekł do stkopu na koniec wylądował w Tauronie.... Mam nadzieję że karma do niego wróci na wszystkich razem i każdego z osobna!!!

@Chopkins

On był wtyka w Warszawie i donosił ma dyrektora Ž i dlatego dyrektora już nie ma a udawał jego przyjaciela na chrzestnego go wziol a za plecami go sprzedawał

Stanisław Lubiański

Nie wiem czy każdy z Klientów tej pseudo firmy wie że w weekendy i święta nie mają ochrony bo Solid polikwidował na ten czas patrole w Skawinie , Kocmyrzowie , Zabierzowie . Żeby było wiarygodnie w miejscach postojowych gdzie zawsze stoi patrol to w tych dniach są puste samochody by klienci myśleli że ciągle są chronieni . Proponuję każdemu z tej lub okolicznej miejscowości załączyć alarm w soboty, niedziele i święta i samemu się przekonać jak Solid Was (usunięte przez administratora):-)

Ryś
@Stanisław Lubiański

Czemu rozsiewa pan fałszywe informacje i teorie spiskowe? Nie czyń drugiemu co tobie nie miłe

Stanisław Lubiański
@Ryś

Tak myślisz ? Rozsyłam Fałszywe informacje? Ja już nie mam Solida bo gdy w sobotę załączyłem alarm to nikt nie przyjechał a w miejscu postojowym na stacji gdy podjechałem stał pusty samochód... Ty i ta firma macie chyba parcie na robienie klientów w konia...Jeśli twierdzisz że zmyślam to możemy się umówić, zabiorę cię do znajomego który jeszcze ich ma ale również niedawno im wypowiedział umowę- załączymy alarm i zobaczymy czy ten samochód który stoi w miejscu postojowym przyjedzie na alarm :-)

MarekP
@Stanisław Lubiański

Myślę że dyrekcja nie panuje nad nimi,oni może mają być w firmie w sobotę czy niedzielę ale skoro nikt nie panuje nad tym burdelem to nie przychodzą a kasę biorą że byli w pracy

Max

Nie polecam zatrudnienia w tej firmie,oszukują ludzi ma każdym kroku,pracowałem jako ofik do momentu aż się okazało że poszedłem na zwolnienie i nie dostałem pieniędzy ponieważ nic nie mówili mi przy zatrudnieniu że umowa jest dwumiesięczna czyli płacą składki co drugi miesiąc i ma koniec okazuje się że pracowałeś rok a liczy Ci się jako pół roku

Aneta
@Max

Ale czy wtedy po tych dwóch miesiącach jest wypłacana cala wypłata?

@Aneta

Wypłata w jednym miesiącu jest wyższa a w drugim niższa wtedy gdy nie płacą skladek

@Aneta

Jeżeli akurat pójdzie się na chorobowe w miesiącu nieskładkowym to nie dostaje się kasy za to chorobowe

Byłem pracownikiem tej firmy ale nie można się tak dawać oszukiwać,każą ludziom podpisywać bezprawnie ubezpieczenie,które napędza właścicielowi kasę ponieważ firma zajmuje się również ubezpieczeniami ,ludzi naciągają na 20 zł miesięcznie a gdyby się coś stalo na obiekcie i szkoda będzie wyższa to i tak pracownik musi ją pokryć więc co to za ubezpieczenie

Kamil

W sierpniu byłem umówiony na rozmowę kwalifikacyjna na przedstawiciela handlowego. Stety lub niestety nie odbyła się. Ktoś zapomniał ze przeprowadza rekrutacje.

Patrol

Jaka stawka od nowego roku w załodze interwencyjnej ? Etat, zlecenie ? Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam

Maja R.

Szkoda słów i nerwów na tak paskudną firmę. Przed podpisaniem umowy są wszystko w stanie człowiekowi obiecać a po, to na dwa załączone alarmy, nie przyjechali ani raz twierdząc że nie otrzymali żadnego sygnału.

Mam pytanie odnośnie Nila tyniecka czy są przyjęcia ? Chciałbym się przyjąć ale opinie na mieście mnie odstraszają czy da się tam normalnie pracować ??

Miechów
@Kandydat

Jak jesteś z Miechów tą tak A jak nie to gin się tam mybrzadziny

Nieznany

Nie polecam tej firmy

Chęćprzyjęcia

Czy mogę uzyskać jakąś dokładną informację na temat wynagrodzenia godz, miesiąc czy inna forma na JW Rząska, chciałabym się przyjąć oraz czy są jakieś kary finansowe

Roko
@Chęćprzyjęcia

Normalnie etat + zlecenie zadzw9n do kadr dadzą ci numer do kierownika i on ci powie co i jak .

Beata Mikulska

Alarm który zamontowali wyje dwa razy dziennie , nikt z solidu nie reaguje pomimo reklamacji. Już przy montażu okazało się że montaż wykonuje podwykonawca solidu który na koniec stwierdził że sam od siebie nigdy by czegoś takiego klientowi nie założył. Obsługa tragiczna!

Operator

Witam, powiedzcie czy jest możliwość zrobienia kursu przez nich oczywiście na zatrudnieniu? C, y dopiero za pół roku czy rok itd. Ps interesuje mnie robota w GI a docelowo jak uda się mi zdać na dopuszczenie do broni to na Jw.

Miki

Na Jw byle nie u M P bo nie wytrzymasz nerwowo a pieniędzy nie zobaczysz

Elek

Lepiej zmień zaineresowania

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Kraków

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 5 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security