Opinie o WARS S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy WARS S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w WARS S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WARS S.A. w Warszawa

Kulek

Tak czytam i jesteście stuknięci żeby za takie stawki tam robić

Karolina Pasażerka

Witam serdecznie ! Czytałam i nie spodziewałam się aż takiej złej opinii dotyczącej firmy Wars. Jechałam z soboty na niedziele pociągiem elektrycznym firmy Sztadler na relacji Łódź-Kołobrzeg z tego co mam na bilecie był to pociąg Słupia i taką podróż zapamiętam do końca życia. Barman Dawid robi robotę jak i jedzonko naprawdę świetne. Przez cała noc do samego rana nam towarzyszył pomimo iż bar były calutki do każdego podchodził z szacunkiem oraz uprzejmością. Ekipa konduktorska również świetna. Jeżeli chodzi o sam Wars złego słowa nie mogę powiedzieć siedzieliśmy w około 15 osób i wszyscy świetnie się bawili. Nie zapomniana przygoda ! Atmosfera jaką przestworzył barman jest nie do opisania. Oby więcej takich pracowników ! 10/10 !!!! Pozdrawiam również bezpośrednio pana Dawida brunetka w okularach

Julia

Na początku bardzo współczułam pracy i zamieszania, które tam było ale później Panie były aroganckie. Dużo dramatów się tam rozgrywało; zgniła sałatka, zimne pierogi dostarczone po godzinie. A ja czekając na pierogi 30 minut dostałam ruskie zamiast z mięsem. Szkoda gadać

KELNERKI REWELACJA

To prawda super kelnerki swietne babki

Brak porozumienia co do godzin pracy

Brak sztywnych godzin pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Proceder

Witam wszyskich serdecznie zawsze będę powtarzał ze na każdego (usunięte przez administratora) znajdzie się wiekrzy cwanik który zrobi to co do niego należy

(usunięte przez administratora) na kaliskim samo pijanstwo

E.E

A na fabrycznym jest inaczej? Po za alko to i inne używki, wszyscy wiedzą, ale nikt nie reaguje

Masz racje jakos troche sie za to biora juz jedna zkuk.....tez odeszlabardzo dobrze niwch teraz zre kit z okien tak jak zyczyla niektorym zwolnionymktorych za darmo wyrzucila z pracyale jeszcze zostala druga cwaniara moze tez sie za nia wezma a wtedy ludzie odzyja i praca bedzie spokojniejsza i bardziej wydajnabo ich obecnoscwplywala negatywnie na wydajnosc a poza tymte chachmentki puscily bywars z torbami

Witam wszystkich serdecznie tak się dobrze składa że pracuję w firmie Wars w poprzednich firmach też przy sprzątaniu taboru jest to moja praca dorywcza druga jestem z niej zadowolony ,nie będę pisał w jakiej lokalizacja,Ludzie czytajcie umowy co podpisujcie, narzekajcie na rodzaj pracy nikt was tu nie zatrudniał pod przymusem.I jeszcze prośba o nie obrażanie łudzi którzy chcą sobie dorobić.

Gdzie są chrupki (usunięte przez administratora)

Istarocie skrzydlewska czeka

Faustyna

A ja chciałam środkowym palcem pozdrowić pewna dwójkę odbiorców z Łodzi Fabrycznej . Sami pokażcie co potraficie bo za tą zenujaca stawkę i warunki to pozostaje wam cieszyć się ze ktoś to wogole sprzata. Nadal przerwy pozostają nie płatne szanowny kierowniku?

@Faustyna

To swieta prawda ich jest wiecej niz pracujacych dlatego szukaja dziury w calym a do roboty ludzia pomóc nieroby kontrolujace

Janka

Czy ostatnio ktoś z was zauważył że już nie pierwszy raz nasza marionetka białostocka p.Patrycja chodzi i maskuje makijaże twarz....??

Gosc
@Janka

Sugerujesz że zupa była za słona? Może komuś podpadła?

B
@Janka

I jak tam tapeta się nie sądzisz powiększyła??

@B

Ona ma więcej tapety na twarzy niż Castorama w magazynie. Musi czuć się tak naturalnie ????

Marrrrrr

Brawo.przynajmniej są tu na tej stronie normalne osoby ktore cenią sobie prawdomównosc a nie wypisywnie głupot.pijaństwo nieróbstwo (usunięte przez administratora) oraz ostry mobbing.oto wspaniałe kierownictwo nad pracownikami warsu.wstyd i hańba dla firmy.obie pani Kuk...powinny raczej pracowac w zakładzie dla obłąkanych lub z Zoo.za nic mają sobie pracowników i tylko patrzą na to żeby usadzić dup...nic nie robić i jeszcze pieniadze za to brać.z takimi rządzącymi firme moze czekać jedynie upadek bo nic dobrego być nie może.

@Marrrrrr

Szkoda, że wszyscy widzą że ktoś inny nie pracuje, a nie widzą siebie że udają że pracują i symulują sprzątanie. Narzekają że brygadzista, odbiorca zły, ale swojej winy nie widzą, lepiej oczerniać kogoś innego. Proste, jeśli nie odpowiada Tobie praca zmień ją, nikt na siłę Ciebie nie trzyma. A jeśli ktoś twierdzi że jest "mobbing" to myli pojęcia, bo jeśli się opier..... to nadzór musi Ciebie zdyscyplinować, nikt nie będzie baranem i za Ciebie płacił kar finansowych.

Pawel
@E.E

Takiego (usunięte przez administratora) to jeszcze nie widziałem jak ty. Od dawna kazdy wie jak jest ale zawsze znajdzie się (usunięte przez administratora) i obrońca kulki....

@Pawel

Ty obronco kukli.....to chyba ty jestes tym nygusem ludzie zasowaja jak male parowozikia ty mowisz ze ludzia nie chce sie pracowac to moze zrobcie zamiane ludzie troche poleza z twlefonem w reku na fotelach zaslonia sobie okna a pozniej wezma sie za wode pochlaja troche na krzywy ryj pojedza zrobia jakas awanture porozkazuja innym a na koniec dostana migreny i pojda do domu. I tak wyglada praca nie ludzi tylko nadzoru wstyd po takich wpisach to powinniscie uciekac gdzie (usunięte przez administratora) rosnie tyle ludzi was opisuje a wars co na to ?

Lodz
@Marrrrrr

Swieta prawda tak jest przez caly czas masz racje

@Lodz

Tak jest kazdy kto tam pracuje lub pracowal to wie jak jest masz racje cala prawda

Pracownica

Hej A może ktoś mógłby wypowiedzieć się o tzw Paniach mistrzyniach z WARS (pion sprzatający wagony na Olszynce Grochowskiej). Byłabym wdzięczna, pozdrawiam

Leszek
@Pracownica

Tak Wrocław jest dobitnym przykładem jak wielka jest (usunięte przez administratora)jak głupie bezsensowne są te tzw osoby ustawione do kontroli tej niby czystości ciągle ogłoszenia o pracy w tym (usunięte przez administratora) świadczą o poważnych problemach tego zakalca spółki wars metod stosowanych przez grupę tych cwaniaczkow zarządzających tym Warsem problem tych ochmistrzyni przyjmujacych te wagony po sprzątaniu to jest paranoja a nie dbanie o czystość ja w tym głównie warsie pracowałem 5 lat i widziałem wszystko to jedna z ostatnich spółek w której warto pracować i szarpać sobie nerwy lepiej iść na sprzątanie do w miarę normalnych firm

@Leszek

u nas odbiór wagonu nadzoruje odbiorczyni chyba z intercity, mistrzynie siedzą głównie na zmianie w biurze. mam ten problem, że od kilku tzw sprzątań okresowych (gdzie na składzie jest kilka kobiet) pretensje są tylko do mnie, jakbym odpowiadała za cały skład. Mistrzynie nauczyły się cykać fotki, numer wagonu (jakbym ja po pracy miała pojęcie, że po numerze to akurat mój wagon). Wieczne straszenie notatką. Nadmienie, że w nocy pociągi na Olszynce często są bez światła,a dużo bydła robią sami kolejarze...

Leszek
@Pracownica

Myślę że tego nie przeskoczysz ten system odbioru wagonów jest chory zresztą tak samo jak i kontrolerzy co to niby sprawdzają standardy tej głupiej firmy ja już skończyłem z tym gownem Warsem i zmieniam całkiem pracę i wszystkim trochę kumatym ludziom też doradzam żeby zostawić te kontrolerkai i tych kontrolerów niech sobie sprawdzają dalej te swoją i tych zarządzających ta firma ludzi Oni powinni poszukać rozumu na świecie szkoda słów uciekaj dziewczyno z tej gównianej firmy

@Leszek

Faktem jest, że odbiorczynie dają czadu...łącznie ze sprawdzaniem na kolanach czy pod siedzeniami nie ma okruszków. Zależnie od ich humoru albo skreślą wagon albo w przypływie łaski każą poprawić...

Mmm
@Pracownica

Nie polecam Panie to typowe cwaniary które tylko patrzą by pracownika z błotem zmieszać. Chamstwo,arogancją, (usunięte przez administratora) . Ogólnie to nie polecam bo nabawić się nerwicy za te pieniądze to trochę zart

Pracus
@Mmm

To prawda a szczegolniep mag..... Idiotka jedna przepracowana telefonistkai spiaca krolewna

Gosc

No ì Pani Nadzór znowu się (usunięte przez administratora)przyszla pijana do pracy.Zobaczymy co z tego wyjdzie

@Gosc

A co ma wyjsc nic nie wyniknie z tego przeciez to nie pierwszy raz musisz polozyc na to lache niech chla dalej przyzwyczaj sie ok

Miii

Czytam wlasnie wypowiedz na temat tego wracajac tym pociagiem bylam swiadkiem tej sceny tylko zadnego nadzoru tam nie bylo facet wyzwal dziewczyne przy wszystkich od roznych po czym przyszla chyba ich szefowa zwracajac uwage do faceta ignorancja z jego strony szokowala mine

Ogień

Okazywanie nagrania bez zgody drugiej jest karalne tak samo jak pisanie nie prawdy na temat tego co było. Ludzie weźcie się w garść i nie róbcie sobie problemów

Justyna

A do aktualnie też takie sytuacje występowały co opisywali parę lat temu, że warto na nagraniu było to mieć? Były jakieś grubsze sprawy z tym związane może?

Katzen

Niestety to jak się Wars reklamuje, a to jak naprawdę wygląda to jedna wielka kpina. Sprzedawca w Warsie nie dość że strasznie nieuprzejmy, to jeszcze poganiał klientów. Nie mówię tu tylko o mnie, ale również o paniach które zastanawiały się co wziąć. Szarlotka to jakiś żart, lepsze ciasto w tej cenie dostaniecie w Biedronce, do tego taniej. Malutki kawałeczek ciasta, które jest zimne, a jabłka smakują jakby dodano do masy jabłkowej żelatyny. Strach myśleć jak smakują pozostałe rzeczy z oferty Warsa. Jednak wolę dopłacić parę zł na mieście, gdzie w samej Warszawie za te 5zl więcej mam pyszną szarlotkę z lodami. Powinni się wstydzić, oferują pendolino w pierwszej klasie, a jedzenie takie że psu bym tego nie podał.

Kolega

Ludzie pracy z Łodzi Fabrycznej polecam jako pracę dodatkową można w przerwie wyskoczyć na miasto coś zjeść,na zakupy i spokojnie wrócić do pracy.W weekend jest czas na małą drzemkę .Miła atmosfera.A ci co narzekają to przy podpisaniu umowy widzieli co podpisują,no chyba że są analfabetami.

@Kolega

Nie obrażaj ludzi bo praca od drzemania nie jest!! Pewnie pisał to osobnik beż siły do funkcjonowania czyli włączony laptop i sen . Lub przyklejony do odkurzacza

@Mr.

Od jakiego drzemania drzemia to tylko brygadzisci a ludzie ciezko charuja i jeszcze slysza rozne wyzwiska a poprawiaja nieraz z kilka razy chociaz jest czysto to chyba pisze jakis nygus zszefostwa

@Byly pracownik

Gdyby było czysto, to nie trzeba byłoby poprawiać, ale jak się niedbale wykonuje się swoją pracę, brudną ścierką, której się nie płucze, bo to już za ciężko, to nie ma się co dziwić.

@E.E

Chyba jestes chora na leb ty bys pozwolila myc brudna scierka poprawialoby sie do bialego ranai tak robi siw to kilka razy bo jak jwstes na zmianie to ludzie wiesza ze musza zrobic dobrze cho ciaz i tak jest zawsze zlę zeby nie wiem ile razy myc masz swoje chumoryi kropka sama wiesz

Pani Monika odbiorczyni zwana "paproszkiem" ponieniewiera ludźmi, ma ich za (usunięte przez administratora) Jak będziecie paracować w WARS'ie to bierzcie wolne jak Monika będzie na odbiorach. Szkoda zdrowia

Iwon

Nie piszcie glupot ,jak ludzie robia na (usunięte przez administratora) to ich wraca ,lepiej przyjrzec sie brygadzistce jak poniza ludzi,bluzniac jak szefc ,spiskujac i pijac wodke

Jak byś wykonywał swoje obowiązki sumiennie,to by tobie nie zwracała uwagi a nie poniewierał .Dba o to żebyś nie dostał kary w razie kontroli.

Kuba

To zapraszam na kontrole na wschód od Lublina bo tam niema żadnej kontroli hahahhaa

Mr.

No no no karę to jak mi zabiorą z pensji pozwolę Ci ją wydać na gumy do życia i cukierki na osłodę dnia

Byly pracownik

Napewno tak ona nie z tych ludzi zeby przepuscilachociaz jest czysto to paproszka musisz zdjac zfotela hahaha

Ludzie dlaczego nie robicie rabanu , na Łodzi Fabrycznej nie macie czasu napić się herbaty pociąg za pociągiem ,przerwy nieplatne rozumie ,, oszczędności,,godziny siedzimy jesteśmy dyspozycyjni a płacone jest za 15.,na Łodzi Kaliskiej gdzie pracuje klan Kukli....ch .pracy jest zaledwie na parę godzinek siedzą w szatni po pracy ludzie jeszcze kilka godzin za wszystko jest zapłacone.Ja już zmądrzałem i nie pracuje w tej firmie.

Justyna
@Michał

A co jeśli tylko Ty to widzisz? Bo widzę, że niektórzy tu na Fabrycznej właśnie polecają pracę. Albo może drugą opcją jest brak alternatywy? Jaką Ty sobie znalazłeś w takim razie?

@Michał

Dobrze napisane . Trafione w sedno . Ale cuz jak ludzie się godzą to robią co chcą z nimi. Zresztą kto na tej fabrycznej się odezwie oprócz tych co uciekli już bo mieli dość. Fakt kaliska to inna bajka ale też inni ludzie. A Kukli...e to wiadomo przystanek do stołka jakby magisterkę miały. Lodzka kolej szuka sprzątaczy,usługa szuka . Wystarczy zapytać

@Justyna

Kto polecą ta prace chyba jedynie osoby które dorabiają sobie po 2 razy w tygodniu itp. Bo jestem ciekawy co za czlowiek to polecam skoro więcej przerw nie płatnych niż roboty. Plus teraz zmienił się rozklad jazdy i na tablicy przyjazdów noe widziałem żadnej rewelacji w ciągu dnia. Wieczorem to już inna bajka. Każdy kto ma mózgu bądź go używa pójdzie z tej firmy raz dwa. No może oprócz Lidki ,E,E i co nie których cwaniakow z emerytura i druga funkcja. Pozdrawiam ekipę. Może czas się obudzić to nie lata 80 ze umowa zlecenie trzyma ludzi bo z tego nic nie ma

@Justyna

Taka ze juz ti nie robiezostawilem swoje miejsce sla naste pnego frajera

Byly pracownik

To swieta prawda to jedyni normalni ludzie p Mirka i pan Krzysiu brac przyklad panie kuk..... Bo to wstyd zeby gnebic pracownikow gdy sie ma gorszy chumor albo sie jest niedopitym a kierownik na to jest ok prawda kierowniczku szybki awans z sprzatania na kierownika

@Byly pracownik

To prawda ludzie sie boja tej calej klikinierobow i cwaniakow tak sie rozpanoszyli jakby to oni prowadzili ta firme ludzie bez honoru i ambicji wstyd juz dawno po tuch wpisach powinniscie uciekac hdzie (usunięte przez administratora) rosnieludzie tu pluja wy mowicie ze deszcz pada normalne dla tego pokroju ludzi s

odz

Co soe dziwic przeciez to nie pierwszy raz jest pijana a ma kilkupracownikow. Kapusiow z ktorymi chla normalna rzecz dla tej firmy jak nie donosisz i nie chlasz to fora ze dwora na zmiane ta 2 nie pijaca

@odz

Pijanstwo to u pani brygadzistki czesto sie zdarza .A ma pod opieka osadzone z zk i tak przy nich chleje ??? Co na to wladze Zk???A brygadzistka ladny przyklad daje.Ploty ,wodka i ponizanie .Ile ludzia krzywdy zrobila .Ludzie zastanowcie sie zanim pojdziecie tam do pracy , bo praca jak praca ale otoczenie ludzi okropne.

Pracownikt
@Byly pracownik

To cala prawda o brygadzistce z kaliskiego nie nadaje sie do ludzi stara baba a tylko ploty ponizaniei zwalnianie jak ktos sie nie podoba ile ludzi przez te lata skrzywdzila wstyd szefowa nikt glosno nie mowi bo ludzie sie boja

Zostaw merytoryczną opinię o WARS S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w WARS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy WARS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 134.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WARS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 122, z czego 35 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WARS S.A.?

Kandydaci do pracy w WARS S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WARS S.A.