SC Johnson Sp. z .o.o.

Opinie o SC Johnson Sp. z .o.o.

ANONIM 2011-04-26 09:07
Nie jest źle jak wszędzie są mniej fajni i super ludzie, jeśli chodzi o biuro to tak pół na pół, jeśli o PH to 80 % super ludzie. Praca wymagająca,ale nikt sie nie czepia jak robisz swoje, pensja na czas, dobry socjal, podwyżki. Ogólnie Dobra praca na lata
Roman 2015-12-13 14:15
Znaleźli i nie szukają.
Olek 2015-12-14 23:03
Jakich warunkow można sie spodziewac SC Johnson ?
d 2016-05-24 14:03
Kierownik regionalny Grzegorz Ch. nie potrafi się nawet przedstawić, kiedy dzwoni do potencjalnych kandydatów na pracowników. Pyta się, z kim rozmawia i mówi, że dzwoni z firmy SC Johnson. Dziwne, że w tej firmie są menedżerowie pozbawieni podstawowej kultury osobistej.
Janeczka 2016-10-27 00:04
Mówisz o kulturze osobistej, a niektórzy pozbawieni są matury na tym stanowisku!!! A od PH wymagają studiów.
Witold 2017-01-20 17:15
Pamiętam tego bez matury,wtedy była taka moda ze brali bez matury. Że sie jeszcze ostał to niesamowite

Pamiętam jeszcze czasy Witolda Wielkiego, potem to juz tylko pachołki na jego miejsce przychodzili a przepraszam Włoch był najlepszym managerem jakiego znałem w swoim życiu a po nim już faktycznie pachołek otoczony pachołkami
r 2017-04-20 17:03
Rekrutacje w tej firmie prowadzone są dla picu. Choćbyście na głowie stanęli, nie dostaniecie pracy ! Rekruterzy wcale tego nie kryją, sami z siebie podczas spotkania mówią: " nie mamy więcej pytań". Nie chce im się przemęczać, w sytuacji, kiedy pracownik jest już z góry wybrany. Przykładem niedawna rekrutacja handlowca na kujawsko - pomorskie. Ogólnie szkoda czasu i starań. Można mieć wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, udokumentowane sukcesy i koncepcję rozwoju biznesu, ale to i tak nic nie da. Omijajcie szerokim łukiem.
Zostaw swoją opinię o SC Johnson Sp. z .o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SC Johnson Sp. z .o.o.