Opinie o TBA Express w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TBA Express. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w TBA Express o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TBA Express w Warszawa

Weronika

@sss jak ocenisz w takim razie prace w TBA Express? Na jakim stanowisku pracujesz? Aktualnie w sieci nie widać rekrutacji do pracy - czy jest szansa, że to się niedługo zmieni?

Jarek
@Weronika

Proszę się zatrudnić i będzie Pani wiedziała co pisać

Weronika

Czy moglibyście odnieść się do aktualnej sytuacji w TBA Express? W 2016 pojawiały się w Internecie artykuły dotyczące nieprawidłowości w dostarczaniu paczek, które zniechęciły wielu klientów do korzystania z usług firmy. @rrr oprócz informacji na temat zasobów kadrowych, mógłbyś odnieść się do pytania?

sss
@Weronika

Nic takiego nie miało miejsca.

aga

a co ma do TBA ma jakiś Robert B. z Horcus Investment Group ???

rrr
@aga

Niech Pani nie będzie dzieckiem. W biznesie wszystko chodzi o to aby nie było wiadomo o co chodzi. Np. Cytuję oświadczenie Pana A...... że jego fundusz nie był inwestorem w tba. Na stronach funduszu jeszcze nie tak dawno widniało logo spółki i opis jakim oni są inwestorem. Pewnie izwestowali przez jakąś spółkę celową powołaną do tego celu ale na samej górze to ci sami ludzie. Tak samo jak robi to w Delcie chowając się za plecami swojego kolegi ze stanów. Nieoficjalnie mówi się, że inwestorem miał być też Vinci Capital, fundusz zarządzany przez Janusza Arciszewskiego, byłego prezesa Aster City. Jego syn, Krzysztof, zasiadał w zarządzie Tba (w maju został wykreślony z KRS). Przedstawiciele funduszu zaprzeczyli nam jednak, by Vinci miało jakiekolwiek związki z Tba.

nick

Zgodnie z informacją prokuratury, w środę 26 lipca 2017 roku zatrzymano Roberta B., który faktycznie kierował działalnością firmy XXX i pełnił funkcję członka rady nadzorczej spółki. W końcu dobrali się do tyłka !!!

Przedstawiciel Handlowy

Dziś widziałem samochód firmowy TBA EXPRESS i to skłoniło mnie do podzielenia się wrażeniami z wizyty w wymienionej firmie. Powiem jak przebiegła u mnie rekrutacja, która odbyła się w marcu. Zaprosiła mnie miła brunetka pani A. (imię zapamiętałem) na rozmowę rekrutacyjną na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. Podczas samej rozmowy były dwie panie, które wywarły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze – oczywiście test sprzedażowy podczas rozmowy telefonicznej, pytania o poprzednią firmę kurierską, w której pracowałem jako PH i o ścieżkę zawodową. Właściwie nic szczególnego. Odniosłem wrażenie, że panie były bardziej stremowane niż ja. Szczególnie pani A. No i teraz nawiąże, do niesmaku, który pozostał po spotkaniu… Kiedy po spotkaniu pani A. mnie odprowadzała dała mi do zrozumienia, że mam pracę. Że rozmowa wypadła świetnie i wyraziła nadzieję, że przez dwa tygodnie inna firma mnie nie podbierze. Powiedziałem, że skoro tak to już nie będę szukał. Ucieszyłem się- O NAIWNY-, że „mam pracę” w sektorze, na którym się znam i który lubię. Młoda dama miała odezwać się w przeciągu 2 tygodni. Ja przestałem szukać, w naiwności na obiecaną pracę, a tu ani przez 2 tygodnie nie ma telefonu ani nawet po. W ogóle ani słowa „przepraszam”, ale wybraliśmy kogoś innego czy tym podobne formułki. Myślę, że to nie fajna i nie poważna zabawa z obietnicami pracy osobom poszukującym. Zmarnowałem ponad 2 tygodnie na czekanie. Tak więc moja rada. Nawet jak powiedzą że masz pracę to szukaj dalej, bo możesz się nie miło zdziwić co do obietnic osób rekrutujących w TBA EXPRESS.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
sergiej

Tycjan idź do Jawora szuka ludzi do pracy w całej Polsce. Może przyjmie cię jeszcze raz jak mu loda zrobisz.

Jarek
@sergiej

Wymagam wykształcenie wyższe i biegły angielski.

Maciek

Podjąłeś decyzję czy nowy pracodawca zweryfikował twój brak kompetencji i wywalił na zbyty pysk !!! Nie oszukuj ludzi masz takie referencje na rynku że nadajesz się do KFC choć i ta robota może okazać się zbyt ambitna. Szanowne koleżanki i koledzy, Headhunter, oraz rekruterzy, Pragnę poinformować iż podjąłem decyzję o rozpoczęciu poszukiwań stabilnego pracodawcy, w celu podjęcia stałej rozwojowej i jednocześnie długoletniej współpracy. Posiadam 15 -sto letnie doświadczenie w sprzedaży / handlu usług w sektorze B2B, budowaniu zespołu sprzedażowego oraz jego zarządzaniu o rozproszonej strukturze na terenie zachodniopółnocnej Polski. Zainteresowanych Państwa moją osobą zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Koks
@Maciek

Bylo szanowac to co las ci dal a nie srales dalej niz widziales !!!

Weronika

Proszę o zamieszczanie komentarzy na temat firmy, a nie na temat poszczególnych, konkretnych pracowników.

Waldek

Ha ha ha Zielinskirgo wywalili delty !!!

ccc
@Waldek

Kto to jest ten Zieliński ?

Weronika

@krzywyTYkiepie, proszę o publikowanie merytorycznych komentarzy na temat TBA Express. To forum nie służy do obrażania innych osób.

krzywyTYkiepie

tba to było takie (usunięte przez administratora) e o mój boże. jak ja mogłem tam pracować. a najlepszy był oddział w poznaniu na podolanach i ten łysy kierownik z krzywą szczęką co wyglądał jakby ojciec go lał codziennie grabiami.. z kumplem z nieg pompowaliśmy. jak na niego patrzyłem to wiedizałem, że czasami aborcja musi zostać dokonana. pozdro!

exTba

Patron vs Delta według opineo patron prowadzi ma 2,0 gwiazdek na 5 możliwych a delta 1,9

kiki

składał ktoś może doniesienie do prokuratury na oszustkę ?

extba
@kiki

czlowieku obudz sie oszusci wydymali tba a teraz dyma inne firmy

oko
@extba

Jeszcze kilka miesiecy i Patron skończy jak TBA. Panowie przyszli zrezygnowali z DHLa wprowadzili kilka genialnych zmian i jest coraz gorzej.

To dobrze!

Drewno

Koniec kropka.

Nomd

Dostałem wszystko

asis

A co z zaleglymi pobraniami, ktoś cos dostał? Spodziewajcie się czegoś ?

Mariusz

Poszedles do pracy w dekcie i teraz strach ci przez (usunięte przez administratora) do rozumu doszedl ze na spowiedz sie zebrales ?

Robert
@Mariusz

Jesteś idiotą...

Mariusz
@Robert

Czesc Mariusz mam na imie milo mi ciebie poznac

Łukasz Witkowski

Dzień dobry. Pracowałem w Siódemce kilkanaście lat. Po wykupieniu Siódemki przez DPD zdecydowałem (i nie tylko ja), że nie chcę pracować dla francuskiej firmy. Pojawiła się oferta z TBA i skorzystałem z okazji, bo swoim doświadczeniem i pomysłami chciałem pomóc w rozbudowie TBA tak jak kilkanaście lat temu Siódemce. Było to moje przemyślane działanie, mogłem mieć do chwili obecnej ciepłą posadę w DPD, ale wolałem nowe wyzwania. Takich ludzi jak ja było bardzo dużo, ludzie, którzy mogli pracować dla francuza, a zdecydowali się pomóc w rozbudowie polskiej firmy. Określenie mnie jak i innych współpracowników "spadami posiódemkowymi" jest co najmniej żałosne. Równie dobrze osobę, która używa takiego określenia można nazwać "spadem po poprzedniej firmie" bądź "spadem po szkole XXX". Co do przyczyn rozpadu firmy, to nie będę się wypowiadał, gdyż nie uczestniczyłem w tym ani też swoim działaniem nie doprowadziłem do tego, że firma praktycznie już nie istnieje. Żałuję, ze tak się stało, bo zebrała się fajna ekipa ludzi, którzy chcieli powtórzyć sukces Siódemki... Zarówno ja jak i inni pracownicy tzw. "szeregowi" wykonywaliśmy jak najlepiej swoje obowiązki i pomimo braku wynagrodzenia przez kilka miesięcy łudziliśmy się, że wszystko się odkręci... Po rocznej pracy w TBA kolejni "mądrzy" określić mnie mogą "spadem po tba"- żenada... Wszystkim tym, z którymi współpracowałem życzę odporności na takie komentarze zazdrosnych trolli. A "wszystkowiedzącym ekspertom" chciałbym przekazać informację- otrzymałem z Funduszu Świadczeń Gwarancyjnych zaległe wynagrodzenie :) Ale przecież Wy wiecie lepiej...

@Łukasz Witkowski

Ha ha ha ha ha ha.... możesz rozwinąć wątek który zacytowałem poniżej co miałeś na myśli ? "Zarówno ja jak i inni pracownicy tzw. "szeregowi" wykonywaliśmy jak najlepiej swoje obowiązki i pomimo braku wynagrodzenia przez kilka miesięcy łudziliśmy się, że wszystko się odkręci... "

Łukasz Witkowski
@Piotr

Piotrze mimo braku wynagrodzenia przychodziliśmy do pracy i wykonywaliśmy swoje obowiązki. Po przeprowadzce z Ostroroga do Marek, tam też jeździliśmy i pracowaliśmy. Wykonywaliśmy zadania zlecone odgórnie. Nie wiem co w tym śmiesznego? Każdy się łudził, że może dostanie przelew na który czekał, a przy okazji szukał już innej pracy.

@Łukasz Witkowski

Ilu takich pracowników jak ty jest trzech może pięciu a reszta kitę i od czerwca albo zwolnienie albo grabież placówek !!! A dzisiaj cieszą się, że kasę na konto przytulili wielu z nich dostanie z drugiej roboty pieniądze i są dumni z tego a firmę spuścili na dno - spady jedne

Maciej Zieliński
@Łukasz Witkowski

Wiele osób obwinia mnie za całą tą sytuację. Jako Drrektor Handlowy robiłem wszystko co umiem najbardziej aby zbudować stabilną polską firmę kurierską. Tak samo jak wy czuję się oszukany.

były
@Maciej Zieliński

maciej historia cię rozliczy nie martw się długo nie będziesz czekał .

były

ja już swój prezent właśnie odnotowałem na koncie, WRESZCIE!

ex

Syndyk powinien wstrzymac wyplate swiadczen do czasu rozluczenia sie z mienia spolki.

ex

dlaczego skoro nie rozliczyliscie majatku spolki to jestescie zlodziejami dlaczego ja ktory nic nie zabezpieczylem a mam nie zaplacona fakture mam placic za wasze bledy ?

@ex

ja rozliczyłem co do zera czekam jak cała reszta normalnych pracowników !!!! Zacznij rozróżniać pracownika etatowego a podwykonawce który decyduje się na współpracę z sp zoo .... Mam dla ciebie propozycję idź do delty to do końca cię wyzeruje

@ex

Takich jak ty moze jest 5 % reszta przygarnela towar klientow, pieniadze z pobran, laptopy, telefony etc... niejaki handlowiec "kuzka" w pazdzierniku przypomnial sobie ze jezdzi firmowym samochodem i moze czas go oddac. Jak syndyk lub zarzad powinien poswiecic czas i znalezc na to paragrafy bo sa takie i potracic wasze wynagrodzenia na poczet naszych naleznosci. A jak pracownik pisze ze ja ponioslem ryzyko wspolpracy ze spolka zoo a moze ty pracowales z zamiarem przywlaszczenia mienia spolki.

@ex

Takich jak my jest więcej niż 5 % towar klientów pobrali w kraju przewoźnicy i magazynierzy oraz to co pozostało przeją syndyk tak słyszałem... Kuzka lub kto ktokolwiek inny kto nie oddał auta to taki przykład naszych polityków co na siłę trzymają się koryta i przywilejów . słyszałem również że syndyk przeją 3 kontenery pełne paczek klientów które pozostały na warszawskim oddziale a po które klienci się nie zgłosili więc nie opowiadaj głupot jak to wspaniale syndyk pracuje .

Kuzka
@ex

Dla wyjasnienia wszystkim frustratom: Samochod stal na mojej posesji od 14.06 kiedy to postanowilem opuscic ta spolke . Pomimo kilku monitow do WJ nikt nie pofatygowal sie odebrac auto. Samochod od 25.07 byl bez OC wiec nie pisz bzdur jak nie wiesz... Nikt nim nie jezdzil bo niby jak? Samochod zostal zgloszony syndykowi zaraz po ogloszeniu upadlosci, jednak odebrany przez niego dopiero 18.10. Samochod zostal zdany w osobie reprezentujacej syndyka ktora to odebrala go osobiscie z mojej posesji holownikiem z uwagi na brak OC.

Rick
@Kuzka

Winny się tłumaczy pedale !!! Wszystkie spady posiódemkowe powinniście rowy kopać do końca życia. Żaden klient w kurierce nie powinien z wami podpisać umowy.

Zostaw merytoryczną opinię o TBA Express - Warszawa

• Jak się pracuje w TBA Express?

Zobacz opinie na temat firmy TBA Express tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TBA Express?

Kandydaci do pracy w TBA Express napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TBA Express