Opinie o Lilla Piu Arte w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lilla Piu Arte. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Lilla Piu Arte o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lilla Piu Arte w Warszawa

ciekawy

a jak wyglada praca w nowych markach firmy?bo ostatnio mialam rozmowe i wiem ze ta wlasnie marka sie rozwija.czy wszedzie jest jednakowo czy moze kazda marka ma innego szefa czy cos takiego?

WIELKIE JEDNO BAGNO!!!! Firma jak i osoby w niej zarządzające pozostawiają wiele do życzenia... chamstwo,prostactwo,poniżanie, upokarzanie publiczne pracowników to ich prawdziwa wizytówka!!! Pensja głodowa, a premia to tylko słowo na rozmowie kwalifikacyjnej!!! NIE POLECAM NIKOMU TEGO BAGNA!!!!

ania

A o koordynatorach sklepów żal się wypowiadać...

jak wyglada??? non stop rotacje pracowników w firmie........- po prostu

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Lilla Piu Arte się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
liliana

jak ta firma jeszcze funkcjonuje????...ciekawi mnie jaki jest klimat między kierownikami i koordynatorami

Ja także pracowałam w tej firmie i muszę z żalem przyznać, że rzeczywiście większość tu pisanych opinii to prawda. Pracownicy, którzy wkładają serce w swoją pracę (bo są i tacy) są traktowani jak zwykli robole a współpraca między nimi a przełożonymi układa się dobrze dopóki podwładny nie wypowie głośno swojego zdania lub przestanie się zgadzać na wykorzystywanie... WIELCY PAŃSTWO nie znoszą sprzeciwu i posiadania odmiennego zdania niż oni:) Co do osoby która tu jako jedyna broni firmy, to współczuję, że musisz robić takie rzeczy wiedząc jaka jest prawda.Ciekawe komu chcesz tak bardzo udowodnić, że w R&D i Lilla Piu Arte jest inaczej ???? Miałam nie wdawać się w dyskusję ale nie mogę już czytać tych obelg w stosunku do ludzi którzy wypowiadają swoje opinie bo doskonale wiedzą jak było i do tej pory jest w tej firmie !!! Może zrób anonimową ankietę wśród obecnych pracowników na temat pracy tam i kadry kierowniczej to może zamkniesz się i przestaniesz być TAAAAAKĄ HIPOKRYTKĄ !!!

lena

Pracowałam dla tej firmy - nie zostałam zwolniona - wręcz przeciwnie - odeszłam z uśmiechem - pania Dorotę bardzo lubiłam - może nie zdążyłam jej poznać...nie wiem.Podczas pracy słyszałam różne opinie na Jej temat - osobiście nie zdążyła mnie jakos szczególnie skrzywdzić - na szczęście.Największy problem stanowi tutaj panna o przepięknym, wymuszonym uśmieszku - panna "słodziutka" i jakże inteligentna - malusia blondyneczka. jak już pisałam na innym forum - człowiek mocno rozdwojony, bardzo nieszczęśliwy , samotny.Dziewczynka stosuje jakże w dzisiejszych czasach uwielbianą metodę - "po trupach do celu".Dla firmy zrobi dosłownie wszystko - z punktu widzenia firmy- jak najbardziej korzystne - niestety dzieje się to kosztem ludzi. Jesteś słodziutką misią żyjącą plotkami? Zapraszam)))

ironia

dziewczyny, jak teraz sytuacja w salonach? czyżby już sytuacja się unormowała???może jakieś zmiany personalne nastąpiły?

;/

banda chorych ludzi, którzy nic tylko pomiatają "asystentami sprzedaży". Wymyslają niestworzone rzeczy zeby tylko uprzykrzyc komus zycie. Sukces w tej firmie osiagają tylko i wylacznie kable, którzy nadają na inne osoby, a w twarz są potulni. To skandal, żeby Polak w swoim kraju był tak przez makaronów traktowany!!!!!!!!!!!!!

...

ja zupełnie nie rozumiem czemu oni tak traktują pracowników. Dzięki nim żyja i te sklepy prosperują, a sprzedawcy sa traktowani jak popychadła i totalnie nieludzko...

rafek

Szczerze odradzam kontakt z tą firmą !! szkoda nerwów,pensję śmieszne...niby sklep wypasik...hmmm z zewnątrz...na sklepie są sprzedawane podróbki,dużo rzeczy ze starych kolekcji ew. ,a na dodatek wpada jakis brudas na sklep i zwyzywa Cię za nic na środku sklepu...PORAŻKA...hahaha a Pani marta....hmmm totalna wieśniara granatem od pługa odciągnięta,kariere robi ...ale każdy wie jak;P:P

Nika

Ja równiez miałam rozmowe kwalifikacyjna w RD Poland ok 1,5 roku temu. Chciałam przejśc z obecnej swojej firmy na zaproponowane przez RD Poland stanowisko managerskie. Niestety warunki finansowe jakie zostały mi przedstawione nijak się miały do tytułu "manager". Co do złego traktowania pracowników w tej firmir nigdy nic takiego nie zauważyłam - obsluga za wyjatkiem sklepu Lilla Moda w Klifie jest naprawde sympatyczna i na poziomie.

załamana

ta praca to porażka, psychicznie męczą, jesteś ok, jak gadasz na innych, jak nie- to się Ciebie zwalnia. sama byłam świadkiem jak wpadł niejaki Alessandro i palcem do sprzedawcy że ma wyjść z przymierzalni, a miała przerwę- a gdzie indziej nie mogła być- tylko tam jeść i pić. Kazano schować im stojak- bo nawet trudno było to nazwać krzesłem czy stołkiem i stać 12 godzin- oczywiście niedaj Boże za kasą- na sklepie non top coś układać. Nawet do toalety było niewskazanym iść. Koordynator niejaka p. A. B. najmądrzejsza- wszystko najlepiej wie, a tymczasem sama ledwo umie się wysłowić i tylko czeka aż kogoś podkablujesz... porażka- zmuszają do pracy na magazynie w dni wolne pracownika- nie muszę mówić że za darmo oczywiście..........

lady gaga

Ludzie, pracuję kilka lat w firmie i tak jak wszędzie sa jakies dziwne akcje ale jeszce nie widziałam zeby kogoś zwolniono bez powodu. Z tego co czytam wylewacie żale ........no cóz każdy ma swoje sposoby. troche optymizmu i wiecej własnej inicjatywy a ktoś was doceni .pozdrawiam

rafek

Witam... olejna rzecz...te sklepy to same podróbki...!!! made in turcja,tunezja!! nawet metki źle powszywane ,krzywo!! żenua !!!!!!

zszokowana

RACJA

zero

słabe były te rozmowy,zgadzam sie .

opium

Ja też zrezygnowałem, dzięki tym wpisom negatywnym. Dzięki ludziska że wpisujecie tu swoje opinie. Dzięki temu ominął mnie kolejny syf:-)

zszokowany

witam,zniedawno została pzreprowadzona ze mna rozmowa kwlifikacyjna tzn pseudo rozmowa w sprawie pracy do jednego z nowo otwieranych salonów.Przeprowadzajacy rozmowę DNO,pani w blond włosach i pan w długich wlosach spietych w kucyk(nie znam imion ,nie przedstawili sie ,hehehe).zero profesjonalizmu,pieniadze głodowe,mam nadzieje ze te salony bede niewypałem i spljtuja,

vvv

Ja tez bylem swiadkiem nie zbyt fajnej sytuacji. W tygodniu bylem z zona w liu jo,napoczatku myslelismy ze nikogo nie ma,zona ogladala sobie ubrania dochodzac do konca sklepu i byla jedna dziewczyna ktora jadla kanapke w przymierzalni.SZOK!jak odskoczylem,ona zaczela przepraszac itp.ale ze nie moze wyjsc i zamknac salonu bo pracuje sama 12h. Nigdy wiecej nie pozwole zonie kupowac i dorabiac ta siec, to jakies... szalenstwo jak traktuje sie tam sprzedawcow!!! bez komentarza,bo tej sytuacji tak samo jak poprzednika gdzie byl swiadkiem obrazania pracownikow przy klientach.... nie da sie komentowac.I to co przeczytalem w poprzednich komentarzach i jak odpowiada na nie kierowniczka,hmm,smiech,zal i zgrzytanie zebami.prostactwo,wyzyskiwanie .. inspekcja pracy dobrze ktos to ujal

Zostaw merytoryczną opinię o Lilla Piu Arte - Warszawa

Lilla Piu Arte