Opinie o OFFICE PULSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy OFFICE PULSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie OFFICE PULSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OFFICE PULSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Warszawa

Czy istnieje możliwość rozwoju w OFFICE PULSE B. WÓJCIK SP. J.?

Lipton Nowy wpis

Jeśli będziesz wykazywać zaangażowanie, będziesz rzetelnie pracować i dawać z siebie ponad 100%, to na pewno Tobie się opłaci ;)

. Nowy wpis

Wszystko zależy od tego czego szukasz. Potwierdzam poprzedników w kwestii atmosfery w handlowym. Jest super, przełożony naprawdę spoko, choć ciągle uczy się zarządzać zasobami ludzkimi, naprawdę potrafi przyznać się do błędu i jest po prostu ludzki. Jeśli chodzi o umowę - tu zaczyna się zabawa. Dostaniesz dwie umowy z dwóch różnych firm - jedna na podstawę druga na prowizję. Niby rozumiem o co chodzi, ale jednak dla pracownika to słaby interes zwłaszcza jak myśli o kredycie itp. Do tego w kadrach i płacach jeden wielki chaos. Nikt nic nie wie, nic nie jest dopilnowane i wiecznie wzdychania i lamenty, że chcesz wiedzieć ile masz jeszcze urlopu lub potrzebujesz zaświadczenie. Nie wspomnę o niedopilnowanych terminach badań medycyny pracy i spóźnionych pensjach - te drugie co prawda o kilka dni, max tydzień ale kiedy spytasz kiedy dostaniesz kasę zostaniesz odprawiony z kwitkiem jakimś mało śmiesznym żartem. Jeśli chodzi o te historie z naklanianiem do modlitw i nawrócenia - nie spotkałam się z tym. To fakt, że sam prezes i kilku pracowników to osoby mocno wierzące, ale nikt nikogo nie zmusza, a ten temat nie jest poruszany ani na rozmowie o pracę ani w pracy. Zapowiadało się fajnie, a wyszło słabo. Ogólnie pozostał niesmak, bo tam liczysz się jak wyrabiasz cyferki, a jak nie to zapominają o Tobie.

Orient Nowy wpis

Rzadko piszę opinie w internecie, ale z ciekawości wszedłem na ten profil, poczytałem i jednak postanowiłem podzielić się swoimi wrażeniami. Pracowałem w tej firmie przez rok, odszedłem dwa lata temu, bo trafiła się dobra okazja pracy za granicą. Od środka wygląda to tak, że ludzie tu pracują po kilkanaście lat. W handlowym (czyli tam gdzie ja) trochę mniej, ale też była dziewczyna, co pracowała chyba z dziewięć lat. Jeżeli chodzi o atmosferę pracy to chyba największy plus tej firmy, przynajmniej w dziale handlowym. Jak ja byłem, to akurat było trochę nowych ludzi i było naprawdę rozrywkowo. Nasz przełożony też pasował do ekipy, albo raczej ekipa do niego. Generalnie było tak, że do pracy przychodziło się jak na spotkanie z kumplami. Szef co prawda był wymagający (spotkania do wykonania, jego ulubione raporty w crm i cotygodniowe pogawędki na ich temat), ale w sumie za coś się te pieniądze brało. Co do pieniędzy, to po roku hajs się zgadzał bardziej niż na początku, bo zbudowałem już jakąś tam bazę klientów. Widziałem po "starszych", że można naprawdę dobrze zarobić (prowizja 2-3 razy tyle co podstawa), ale trzeba sobie na to po prostu zapracować, czyli zdobyć dobrych klientów, a to trochę trwa. Z minusów: to nie jest korporacja, czyli nie ma pięciu osób do przestrzegania jednej procedury, przez co czasami niektóre sprawy potrafią się rozjechać. Z samochodami jeszcze były problemy, ale akurat jak odchodziłem, to miała się flota odświeżyć i z tego co wiem, to tak się stało. Generalnie gdyby nie akcja z wyjazdem, to może i do teraz bym popracował, bo pracowałem już w korporacjach i mniejszej firmie i wiem, że nie ma nic gorszego niż zrąbane towarzystwo w korporacji, które tylko czeka na twoją wpadkę, choć samo nic z tej wpadki nie ma. Albo szef z przypadku, który nie ogarnia rzeczywistości, tylko ma być zrobione i nic go to nie obchodzi. No i jeszcze jedna sprawa - było parę tematów na tym forum o jakichś modlitwach, nawracaniu czy innych rzeczach, co mnie mocno zdziwiło. Mnie przez rok nikt nie nawracał ani nic z tych rzeczy, to pojęcia nie mam, skąd się to wzięło i kto i dlaczego to napisał.

Jaki jest wkład kierownictwa OFFICE PULSE B. WÓJCIK SP. J. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Pomodlą się za pracownika. Tyle wkładu.

Edward

Trochę sarkastyczna uwaga, a tak na poważnie to jakie są relacje miedzy współpracownikami i przełożonymi? Uważasz, że atmosfera jest dobra i można pracować w przyjaznym otoczeniu. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Pracownik były
@Edward

Bardzo religijni ,ale płacili dobrze dawno dawno temu. Trzeba uważać na słowa typu Boże, o matko boska itp bo będzie reprymenda.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie OFFICE PULSE B. WÓJCIK SP. J.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Hej, jak sytuacja w firmie ? Dobrze się pracuje ?

MC Hammer
@Marek

Chyba teraz musi się dobrze pracować, skoro od lat nikt tu swoich żali nie wylewa? Taką mamy mentalność, jak trzeba ponarzekać czy hejtować, to wszyscy, a jak coś dobrego powiedzieć, to nie ma komu.

Edward
@MC Hammer

A Ty osobiście masz dobre zdanie o tym pracodawcy? co zaliczasz do plusów pracy w OFFICE PULSE?

KLIENT

A ja z innej beczki. Współpraca z tą firmą jest doskonała, wszystko na czas, dostawcy a w szczególności Pan Darek zawsze uśmiechnięty i pomocny ale chyba już tam nie pracuje bo dawno go nie było. Pozdrawiam

Czarek

Zastanawiam się czy to konkurencja tak inspiruje do pisania tych""opinii""?

Przem

To chrześcijańsko oazowe call center jeszcze istnieje? Za moich czasów tabfirma to był żart i kompromitacja

Bartosz

Czy tak dobrze się tu pracuje i dlatego jest taka cisza?

Patrycja

@Goździk, dziękuję za obszerną opinię, na pewno będzie bardzo przydatna dla każdego rozważającego pracę w OFFICE PULSE. Czy możesz powiedzieć jeszcze jak wygląda przygotowanie do pracy - czy mogą aplikować osoby mało doświadczone? Są organizowane kursy sprzedażowe? Umowa jest o pracę, czy jako własna działalność? No i jaką część wypłaty obejmuje prowizja?

Goździk
@Patrycja

@Patrycja: Ja osobiście miałam jakieś tam doświadczenie, ale raczej słabo związane z bezpośrednią sprzedażą. Moim zdaniem trzeba mieć odpowiedni charakter do tej pracy, czyli nie bać się zawierania mnóstwa nowych znajomości i mieć dobrą nawijkę. Przynajmniej ja tak mam :) Kursów sprzedażowych (póki co) nie ma, na dzień dobry dostaje się do przeczytania książkę o sprzedaży, szefunio twierdzi, że jest w niej wszystko, co trzeba w naszej branży - i ma rację. Reszta wychodzi w praniu i przy bezpośredniej pracy z klientami. Tak na dobrą sprawę każde spotkanie czegoś uczy. Jest umowa o pracę. Prowizja jak to u handlowca – zależy od niego samego. Ja na razie jestem tu krótko, to nie mam jeszcze takiej bazy klientów jak starsi stażem, ale patrząc po „weteranach”, to prowizja tutaj może spokojnie stanowić dwukrotność podstawy, wszystko jest kwestią czasu i włożonej pracy. Choć sama też nie narzekam nawet przy tworzącej się bazie klientów :)

Goździk

Ja pracuję w tej firmie jako handlowiec od pół roku. Nie wiem, jak było wcześniej, w każdym razie przez ten czas żadnego księdza w firmie nie spotkałam. Generalnie od roku w dziale handlowym jest koleś, który kiedyś był tu przedstawicielem, a teraz rozkręca dział sprzedaży. Dla mnie jest mega wyluzowany, chociaż niektórzy mogliby wziąć go za lekkiego wariata ???? W każdym razie robi taką atmosferę, że nawet w poniedziałek chce się przychodzić do roboty. Wbrew pozorom dosyć drobiazgowo rozlicza mnie z wykonywanych zadań, ale w sumie nie po to się przychodzi do pracy, żeby dłubać w nosie. Co do kasy to jestem zadowolona, mogłoby być oczywiście lepiej, ale szefunio twierdzi, że jak zrealizuję jego plan, to do końca roku będę zadowolona o połowę bardziej ????. Zresztą już teraz widzę, że jest progres z miesiąca na miesiąc. Wypłata na koncie pierwszego każdego miesiąca. Co do minusów, to trochę przechodzone samochody (Swifty), mówią, że ma się to niedługo zmienić. Pożyjemy, zobaczymy. Generalnie polecam każdemu, kto lubi poznawać ludzi i ma to handlowe „gadane”, bo praca fajna i, patrząc na starych wyjadaczy, dająca dobrze zarobić.

Jerzy

Macie tak dobrą pracę, że nie ma chętnych do pisania?

Patrycja

Czy macie jakieś doświadczenia związane z pracą w firmie OFFICE PULSE B. WÓJCIK SP. J.? Co najbardziej podoba wam się pracując w tej firmie? Takie informacje mogą być ważne dla osób, które będą chciały w przyszłości podjąć tutaj pracę.

Gwiazdeczka

Wszystkie opinie sprzed kilku lat, a jak to wygląda teraz w Pruszkowie?

Patrycja

@Justa widzę , że zadowolona jesteś z pracy w firmie OFFICE PULSE B. WÓJCIK SP. J. Ponieważ każde stanowisko jest inne powiedz na jakim Ty pracowałaś?

Justa

Pracowalam w firmie w Wawie. BARDZO POLECam .Szefostwo naprawde wporzadku. Mila atmosfera. Solidne wynagrodzenie. Stabilne warunki zatrudnienia.Bardzo polecam pracodawce.

bebe

No niestety nic nie było od dłuższego czasu tak jak piszesz @3rt. Może ta oferta jest u nich na stronie internetowej. Warto sprawdzić i spróbować się zatrudnić, bo wiem, że firma porządna i dają pracownikom umowy o pracę.

bydle

ta firma jest w agonii dlatego nie było zadnych przyjęc od lat

były

wypłaty na czas, mego czasu tego nie było czekało się 3-4 dni na przelew, Benefitów brak.

byly pracownik

Ambitnych pracowników tam się nie premiuje tylko wykorzystuje.

Zostaw merytoryczną opinię o OFFICE PULSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Warszawa

• Jak się pracuje w OFFICE PULSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy OFFICE PULSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

OFFICE PULSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
1.9/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Domaniewska 17/19 lok. 133
    02-672 Warszawa