Inco Veritas S.A.

Opinie o Inco Veritas S.A.

Oddział Góra Kalwaria. 2010-09-06 15:26:51
Jako firma jest niezłym pracodawcą ,nawet mogę polecić-mimo,że nie pracuję tam za długo.
Jednak nie polecam przedstawicielstwa chemii gospodarczej- oddział Góra Kalwaria.
Jeżeli chodzi o sprzedaż detaliczna.-poszukiwania klientów i samodzielne rozwijanie bazy to pikuś,gorzej jest z przełożonym.
( usunięte przez administratora ) Też zamierzam zmienić pracę,oby jak najszybciej............
ja 2010-11-24 19:50:48
Witam serdecznie.
Poszukuję opini osób które pracują w/w firmie w charakterze przedstawiciela handlowego. Chciała bym się dowiedzieć jak wygląda atmosfera pracy i zarobki. Będę wdzięczna za pomoc gdyż planuję być może podjąć tam pracę.
Dziękuję. Pozdrawiam.
ph 2012-06-19 21:13:57
nie wydaje mi się....bzdury piszesz
JOZEK 2014-02-10 20:04:39
tyle było opinii na ta firme czemu administrator je usuwa niech ludzie znaja prawde o tej firmie!!!I o kierowniku ph detalicznych jeden wielki horror wywalili go z poprzedniego stanowiska i teraz udaje wielkiego kierownika :)
gruby 2014-09-13 09:42:21
Jak chcesz sie leczyc i byc ciagle na prochach to inco ci to gwarantuje psychol (usunięte przez administratora) ci w tym moze pomoc zaczniesz pic (usunięte przez administratora)i szczekac piana i przytakiwac kierownikowi jaki swiat jest piekny :-)
marek 2015-12-18 08:59:31
pracowałem rok , marne pieniadze daja 1400zł,ciezka praca ,niepolecam
Zakład Stolarski Pawel 2016-01-13 18:42:43
Zatrudnię pracownikow, najchętniej w pełni oddanych i nie narzekających oraz uczciwych za małe pieniądze, ale za to jestem super Szefem!
Pamiętajcie drodzy pracownicy:
Uczciwością i prace przedstawiciele w Inco sie bogacą...
Pozdrawiam, szczególnie moje piękne dziewczynki, które liżą mi tyłeczek dosłownie i w przenośni...
iceman 2016-03-03 20:24:29
Z tym lizaniem,to trochę przesada,chyba że się trafi tak zwane "spotkania firmowe" lub podsumowanie roku,wtedy lizanko to podstawa,po baletach suto zakrapianych alkoholem jest tak gorąca atmosfera,więc co nie które dziewczyny idą na loda,podgrzewając się jeszcze bardziej a co za tym idzie,wiadomo "grzanie parówy" i myślą że to zrobiły po kryjomu,buuuhaha...a kto widział ten wie,podsłyszał też co nie co,jak kolega koledze opowiadał kończąc zdanie "i niech to zostanie między nami" . Więc panowie!!!,w takiej firmie nie ważne zarobki,liczą się tylko nie zapomniane wrażenia,czyli realizacja planu i czym pręndzej integrować się na spotkaniach firmowych.
leniek 2016-05-12 09:16:29
nie rekrutują teraz ludzi i nie wiem naparwde czy w ogóle beda czy nie za bardzo.
Brodaty 2016-12-01 18:39:08
W Górze Kalwarii przeważnie w biurowcu niezłe dziewczynki pracują.
Zostaw swoją opinię o Inco Veritas S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inco Veritas S.A.