Opinie o TK MAXX w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TK MAXX. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie TK MAXX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TK MAXX w Poznań

mm

ponoć mają być wizyty w sklepach... rozmowy na temat Naszych oczekiwań... problemów... otwórzcie się... mówcie otwarcie...

polska

nie tylko wy oddalibyscie ! nie tylko wy narzekacie, są sklepy w polsce które tutaj na forum się nie udzielają a w których także nie dzieje się dobrze w których zapomina się o swoich pracownikach i ich potrzebach myślę że jak GÓRA o tym zapomni to mimo iż tk maxx to dobra firma każdy zacznie szukać sobie innej pracy.czasami warto żyć skromniej a z uśmiechem przychodzić do pracy

jaaaaa

chętnie oddamy...

jaaaaa

może potrzebna Wam (usunięte przez administratora) z Opola...

Sprzedawca

Rozmowe przeprowadza jeden z managerów, większość nie zna angielskiego wiec nie pytają ze znajomości języka. Cięzko się dostać bez polecenia ze strony osoby już tam pracującej. Pytania gdzie pracowałeś wcześniej, co robisz w życiu, czy umiesz cięzko pracować i od razu zaznaczają, że umowa na 12h/tyg, ale godzin będzie więcej. wszystko zależy kto Cie polecił i czy się spodobasz z wyglądu. Na stanowisko managera tylko w obrębie firmy lub masz koneksje u J.S., która zatrudnia rodzinę.

Czym się zajmujesz? Gdzie wcześniej pracowałeś?

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
speedy

Hejka, jak to czytam to nie wierzę. Pracuję w tk na wyspach i nie wiem czy to kultura ludzi czy co. U mnie wszyscy menagerowie sa przesympatyczni, zyczliwi a przy tym w pelni profesjonalni i komunikatywni. Jest sie od kogo uczyc a przemieszanie kulturowe jest naprawdę duże. Wszyscy menagerowie znają imona wszystkich podwładnych. Atmosfera jest świetna. Praca jest ciężka owszem ale chce się pracować. Menagerowie nie skąpią pochwał. Jak trzeba to też powiedzą że coś jest źle, ale ogólnie wszystko w dobrej atmosferze i czuć że stanowimy team. A jesteśmy na górze ze wszystkich najlepszych sklepów. To już jak rodzina i modlę się każdego dnia aby nikogo nie przenieśli z mng. Pracowałam w innych tk także i naprawde nasi są najlepsi. Mamy też polkę menagerkę i jest w pełni profesjonalna i miła. Zadnych problemów. A też stawek mega nie mamy ani mega dużo h - jak wszędzie chyba. Pozdrawiam wszystkich

a w BC jeszcze teraz odeszło sporo osób :( dużo lepiej się pracowało jak byli

mc

pewnie w tym gigantycznym centrum co go budują:)

wawa

a ja mam inne pytanie. jestem ciekawy gdzie otworzy sie trzeci tikej w Warszawie. Wie ktoś?

Jeśli chodzi o bc to zgadzam się z Tobą w 100%!!! w końcu ktoś napisał prawde :(

o.n.a.

jestemciekawa czemu reszta sklepow sie nie wypowiada?caly czas jedne sklepy pisza a reszta chyba musi byc dobrze pozdrawiam no wlasnie - jak tam wroclaw bo slyszalam ze jakies zmiany po raz kolejny??

(usunięte przez administratora)To już miała w planie od dawna i konsekwentnie do tego dąży. Przy okazji idąc po trupach. Kolejna koleżanka będzie jej torbę nosiła. Tym razem po Starym Browarze. Bo po Marszałkowskiej to już ma kto za nią biegać. Ciekawe kto się będzie musiał zwolnić albo kogo zwolnią żeby te koleżaneczki miały lepsze stanowiska. Co oczywiście nie znaczy, że pasujące do ich kompetencji. Całe szczęście nic i nikt nie trwa wiecznie, więc i na nią przyjdzie czas. Lot z wysokiego stołka na bruk boli. I to bardzo. Ale ten grób to sobie koleżanka kopie od pierwszego dnia swojego panowania.

ktos

Tylko pozazdroscic takiego sklepu....pewnie jestes z poludnia... Ciekawe czy u nas nasz (usunięte przez administratora)okaze sie przewidywalny i awansuje jedna ze swoich przyjaciolek (usunięte przez administratora)na (usunięte przez administratora) w Poznaniu ? Nikogo by to nie zdziwilo...tylko potwierdzi wczesniejsze wpisy

mmmmm

No nie wiem czy w każdym.... Jak czytam te wszystkie posty co dzieje się w innych sklepach to stwierdzam, że Nasz sklep jest FENOMENEM!! Nie ma zawiści pomiędzy pracownikami jak w jednym z nich. Patrzą na Ciebie jakbyś miała być zagrożeniem i im tę pracę zabrać. Zachowanie poniżej krytyki na prawdę.... Wymagania są i owszem, ale każdy odnosi się do siebie z szacunkiem - czy to tak dużo???

vice hrabia

oj święte słowa!!!!!!!!! firma nie stawia na kompetencje tylko na ludzi których łatwo sobie podporządkować Jej Królewskiej Mości, tak dzieje sie w kazdym sklepie niestety.....

zenek

janka - 2012-11-15 18:24:15 Oby ...najlatwiej jest narzekac, pamietaj szanuj szefa swego mozesz miec gorszego...moze docenisz jak przyjdzie ktos nowy co nie znaczy lepszy. (usunięte przez administratora) miala dosyc -wcale sie nie dziwie....w koncu miala wieksze doswiadczenie i wiedze od swojej przelozonej....Doświadczenie i wiedza swoją drogą - o niebo większe, zgadzam się. Poza tym (usunięte przez administratora). miała zdrowe podejście do życia oraz klasę, której w tej firmie brakuje najbardziej. Dobrych cech nie da się nauczyć w osławionej Wlk. Brytanii, gdzie poniektórzy szlifowali swój talent managerski (sic!). Z tym człowiek się rodzi ale w tym przypadku osoba, o której mowa stała w innej kolejce. W kolejce \"jak upokorzyć człowieka\" - ta firma nabiera coraz większej wprawy w tej dziedzinie. Szczególnie jak pojawia się ktoś z większym doświadczeniem, kompetencjami, zagrażający czyjejś \"karierze\" oraz potrafiący sprzeciwiać się totalitarnej władzy Jej Królewskiej Mości.

janka

Oby ...najlatwiej jest narzekac, pamietaj szanuj szefa swego mozesz miec gorszego...moze docenisz jak przyjdzie ktos nowy co nie znaczy lepszy. M miala dosyc -wcale sie nie dziwie....w koncu miala wieksze doswiadczenie i wiedze od swojej przelozonej....

pierzok

pracownik - 2012-10-30 18:29:22 Teraz to zapraszamy do[usunięte przez moderatora] pracy w Poznaniu. Upomnienia, nagany, reżim, pracuj jak robot, nie rozmawiaj, a na dodatek proponuj newslettera bo pani M nie dostała przez to premii... czas zacząć szukać nowej roboty!Pani M już podziękujemy ;) teraz czekamy na nowego stora, oby lepszy niż poprzedni..

Przepraszam ze sie nie przedstawilam. Kasia tk maxx wolver (usunięte przez administratora) pton.

nick

loko

Niestety zgadzam sie z ta wypowiedzia. Najwieksza bolaczka to niewlasciwi ludzie na niewlasciwych stanowiskach. Nie sztuka jest awansowac lecz pokazac klase i byc czlowiekiem po obieciu wyzszego stanowiska Niestety niektorych to przerasta i tzw woda sodowa wyplywa uszami. zapomnial wol... Gdy byl GN wszystko jakos sie krecilo. Bardzo duzo wymagal ale tez motywowal. Teraz slowo motywacja stracilo znaczenie. PD maxymalnie faworyzuje swoich pupili. Ci lubiani nosza jej torbe ci mniej lubiani dostaja [usunięte przez moderatora]..a mialo byc tak fajnie ..

Zostaw merytoryczną opinię o TK MAXX - Poznań

• Jak się pracuje w TK MAXX?

Zobacz opinie na temat firmy TK MAXX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TK MAXX?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TK MAXX?

Kandydaci do pracy w TK MAXX napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TK MAXX