Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Jak wygląda kwestia awansu w Święty Wojciech Dom Medialny Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Serwisant?

Pytanie Nowy wpis

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Święty Wojciech Dom Medialny Sp. z o.o.?

pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Do pracownika? "Pracownika zawsze można wymienić".

MD Nowy wpis
@pracownik

To prawda, firma święty ma tylko w nazwie

Dawid

Jesteście otwarci mimo pandemii?

Klaudia

@md egoista? Powiesz coś więcej?

@Klaudia

Czego nie rozumiesz w definicji egoista ?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Święty Wojciech Dom Medialny Sp. z o.o.?

@Pytanie

Raczej brak, chyba, że ktoś przechodzi na emeryturę... Przedstawiciele - nie ma szans, biura raczej nie, magazyn - kierownik egoista...

Norbert

Podpowiedzcie jak się pracuje, czy w związku z pandemią dużo zmieniło się w pracy?

Czy zdarzają się nadgodziny w Święty Wojciech Dom Medialny Sp. z o.o.?

@Pytanie

Tak, w domu albo na działce.

Jaka umowa obowiązuje w Święty Wojciech Dom Medialny Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Lutor
@Pytanie

Co to za pytanie, skoro masz tam pracować na okres próbny to chyba powiedzieli jaki rodzaj umowy ???

Odp
@Pytanie

Zapewne umowa na czas określony. Standard.

Ezehiel

Zaraz 2020 a oni proponują 2500 netto komuś z 7-8letnim stażem, co za skąpce! Za kare obiecałem iż przyjdę, czekali za mną ponad 2tygodnie a ja ich olałem, a teraz znów ogłoszenie wystawione haha! Tak się postępuje z dusigroszami.

Zainteresowany

Czy firma potrzebuje nowych pracowników? Jakie prace są wykonywane , jaka atmosfera?

Dominika

Ile da się zarobić ? Czy są premie ?

Pokorny

2500 netto. Soboty pracujące. Nadgodziny. Prace interwencyjne. Norma wyznaczona na pakowanie itd. Szału nie ma. Cóż w Polsce można się dorobić jedynie garba. Pozdrawiam.

Dexa2
@Pokorny

Skąd te informacje ???

Mike

Witam. Czy mógłby ktoś naświetlić jakie są zarobki na stanowisku magazyniera ? Z góry dziękuję.

Zbigniew
@Mike

Czy uzyskałeś już takie informacje, byłeś może na rozmowie kwalifikacyjnej? Jeśli tak, to może opiszesz jej przebieg? Jestem ciekaw jakie warunki proponuje firma na rozmowie i czego można się spodziewać. Jeśli posiadasz wiedzę na ten temat, to daj znać koniecznie, będę wdzięczny.

Iza

Jak tu się pracuje? Trochę dla mnie dziwna sytuacja, że nikt nie zagląda na wątek żeby napisać jakieś informacje o pracy.

Czy zgadzasz się z opiniami o przedsiębiorstwie Święty Wojciech Dom Medialny Sp. z o.o. w miejscowości Poznań? Napisz w komentarzu co sądzisz o tym pracodawcy i czy warto starać się u niego o pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Święty Wojciech Dom Medialny Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Święty Wojciech Dom Medialny Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Chartowo 5
    61-245 Poznań
  • NIP: 7780021204 KRS: 0000095729
Święty Wojciech Dom Medialny Sp. z o.o.