Konsorcjum Stali S.A.

Opinie o Konsorcjum Stali S.A.

Men Nowy wpis

Jeśli chcesz pracować i nie mieć nic to miejsce dla Ciebie. Handlowcy Poznań - podstawa netto 2700 zł 3300 zł. premii brak od roku . Wiesz lepiej to po prostu sobie sprawdź .Zapraszam

kandydat do pracy Nowy wpis
@Men

Na prawdę podstawa na stanowisku handlowym jest na poziomie max 3300 netto? To wyjątkowo mało. Jest to jakieś 5000 brutto. Takie podstawy to w tej chwili są oferowane pracownikom dyskontów typu Biedronka czy Lidl. Proszę o odpowiedź czy rzeczywiście Konsorcjum wypada tak blado. Chciałbym tam aplikować bo firma wydaje się solidną organizacją ale jeżeli stawki są tak mizerne to chyba nie warto zawracać sobie głowy.

Joy Nowy wpis
@kandydat do pracy

W firmie powiedzą , że zarabiasz na prowizji. O podstawie wysokiej nie rozmawiamy - prowizja . Rok 2022 był anomalią ( początki wojny) . zyski firm wysokie. Prezesi tym żyją. Jeśli prowizji nie masz to z głodu przymierasz . Teraz jest gorzej na rynku stali dobre się skończyło.Jeśli wcześniej nie zadbałeś o wysoką podstawę to teraz jej nie dostaniesz.Musisz szukać innej pracy...

Danuta Nowy wpis

Elektromechanik z ogłoszenia o pracę na jaki etat pracuje? Zastanawiam się, czy szukają na cały czy pół. No chyba, że te godziny w ogóle nie są uregulowane, dajcie znać, jak to wygląda.

Aleks

@leń to generalnie robią tak żeby handlowy nie mogli zarobić za dużo ?

Ciekaw
@Aleks

Ta jasne bzdury piszą , zarabiają kokosy tylko nie chcą się chwalić , widzę jakie mi faktury wysyłają ceny u nich tylko rosną ', każdy z nich ma chatę , samochód i markowe ciuchy, drogie buty i zegarki i co to wszystko na kredyt, doją klientów jak Cię mogę cwaniaczki handlowe jedno im w głowie

Olo
@Ciekaw

Jeśli cię doją to tylko Twoja wina . To ty decydujesz gdzie kupujesz. ..

Natalia

A to tak działa w tej firmie? Faktycznie przez takie donoszenia można więcej zarobić?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Konsorcjum Stali S.A..
ramol

witam.jakie sa zarobki w tej firmie(z premiami i bez .jakies srednie miesieczne netto)?stanowisko magazynier.czy jest to typowe dzwiganie reczne ?

Pracowałem w dziale handlowym. Jedyny plus tej pracy to możliwość pracy zdalnej tzn. nie trzeba praktycznie wcale przyjeżdżać do firmy. Można pracować z domu. Cała reszta to już minusy z czego głównym jest w mojej ocenie nieetyczny sposób premiowania. Premia jest od sprzedaży (tak zwana prowizja). Niestety wypłacenie wypracowanej prowizji jest uzależnione od kilku czynników w związku z czym może być tak, że zarobić kilkadziesiąt czy nawet kilkaset tysięcy złotych dla firmy (czysta marża po odliczeniu wszystkich kosztów) a prowizja nie zostanie Ci wypłacona (zostanie wstrzymana) ze względu na niewyrobienie limitu sprzedaży danego wyrobu. Podając przykład - zarobisz dziesiątki tysięcy na sprzedaży prętów i kształtowników ale nie osiągniesz wymaganego limitu sprzedaży blach. Wtedy pomimo, iż wyrobiłeś kwotowo prowizję to jej wypłata zostaje wstrzymana i otrzymujesz "gołą" podstawę. Czy to uczciwe podejście? Czy takie zasady mają jakiś związek z etyką w biznesie?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Konsorcjum Stali S.A.?

Jeżeli pytasz o awans to szanse oceniam na 2%. Struktura organizacyjna jest płaska (szczególnie w oddziałach) tak więc w przypadku gdy kierownik czy dyrektor nie umrze, nie zwolni się sam lub nie popełni jakiegoś rażącego przewinienia to nie ma na kogo awansować :-) Jeżeli pytasz o możliwość doszkalania się i kształcenia to zdarzają się raz po raz jakieś szkolenia tyle, że niewiele one wnoszą. Na pewno nikt nie zapłaci Ci za porządny kurs, studia i naukę języka angielskiego. Na to nie ma co liczyć.

Na jakie benefity można liczyć w Konsorcjum Stali S.A.?

Ps

Jest dodatek motywacyjny, premie świąteczne, dofinansowanie urlopów, standard o.k. Co trzeba mieć w głowie żeby pisać takie bzdury co się tu czyta:)

M

Co trzeba mieć w głowie żeby pisać takie bzdury

Ciekaw

Czy to prawda że osoby pracujące na oddziale zarabiają od 6 do nawet 10 tyś netto ? Przedstawiciele którzy nie wsiadają do samochodu służbowego z pozycji kanapy mają po 8 tyś i więcej na rękę ? Chętnie poznam opinię pracowników bo plotki krążą w branży że dyrektor ma spokojnie 15 a cała reszta jak powyżej. Nieźle musicie doić swoich klientów skoro tyle zarabiacie. Ciekawe jakie macie marże hohohoho

leń
@Ciekaw

Już odpowiadam. Firma od lat płaci minimum na tle konkurencji. Sprzedaż stali w tej firmie jest bardzo trudna . Dyrektorów nigdy nie mieli na poziomie ponieważ trzeba za lepszego z kwalifikacjami zapłacić dużo więcej.Handlowca też się doi jak ma za dużo .To tylko żart co napisałeś. Gdyby tak było stały by kolejki za pracą jak pod biedronką z wózkami w czasach epidemii. Ty masz pracować a nie zarabiać abyś nie podniósł czasami swojego poziomu życia . Ludzie " zepsuci " zarobkami nie są mile widziani .

Joanna

@fila skoro piszesz, że firma Konsorcjum Stali S.A. musi dać dodatki świąteczne to możesz powiedzieć jak wyglądały? Czy to były dodatki pieniężne czy też może jakieś bony do wykorzystania w sklepach? Czy każdy pracownik dostaje taki sam dodatek?

Lech
@Joanna

Za dodatki rodziny niewyzywisz

klient

wszystkiemu winien dyrektor tak jak poprzedni!! tylko co on ma zrobić jak nie ma komu robić

Daj Pan spokój
@klient

Chyba dyrektorek, przecież ten człowiek nie ma kwalifikacji na to stanowisko, Zarządzanie 0, Kultura 1, Mobing za to 10, zamiast budować oddział to on go rozwala

Zaniepokojony

Czy to prawda że mają zamknąć ten oddział? Oddział nie przynosi zysków i przy obecnej sytuacji zarząd myśli o tym aby oddział został zamknięty.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Konsorcjum Stali S.A.?

Zecer

Po 3 latach

LECH J

JAKO FIRMA ZEWNĘTRZNA..PRACUJACĄ Z KONSORCJUM-STIWERDZAM, ZE WSPÓŁPRACA UKŁADA SIĘ BARDZO DOBRZE,DZIEWCZYNY Z LOGISTYKI RADZĄ SOBIE SWIETNIE, JEST KOMPETENTNA OBSLUGA

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Konsorcjum Stali S.A.?

Zecer

Brak możliwości awansu

Rozczarowany

Prezesi jeszcze się nie nauczyli że firma to ludzie.Przyjmują na ważniejsze stanowiska niekompetentnych aby załatać dziurę.Czyli za mniejsze pieniądze.(usunięte przez administratora) Trzeba coś zmienić.Odejść

Janusz
@Rozczarowany

Myślisz o tym śmiesznym dyrektorku co się wszyscy z niego śmieją, może to i śmieszne ale on ma pod sobą ludzi którzy nie mogą przez niego swobodnie i efektywnie pracować. Aha A kłamca zawsze będzie kłamcą.

Ciekawy

Witam, Jakie są średnie zarobki obecnie na produkcji? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Jak jest z awansem w Konsorcjum Stali S.A.?

Ciężko o szkolenia a o awansie zapomnij niema czegoś takiego.

Jerzy
@pracownik

Jesteś pracownikiem Konsorcjum Stali, powiedz mi w takim razie czy firma przyjmuje również osoby bez większego doświadczenia zawodowego? Zależy mi na tej informacji, liczę że wiesz coś na ten temat.

Adrian

Od ostatniego komentarza cisza o Konsorcjum Stali. Na ich stronie mają dużo ofert pracy z różnych obszarów http://www.konsorcjumstali.com.pl/kategorie/praca Jak wygląda rekrutacja do firmy? Jakie warunki zatrudnienia proponują?

Fenomen
@Adrian

Tylko nie tam zdrowie tylko stracisz

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Stali S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Konsorcjum Stali S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum Stali S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsorcjum Stali S.A.?

Konsorcjum Stali S.A.