Konsorcjum Stali S.A.

2.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Konsorcjum Stali S.A.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Czy w Konsorcjum Stali S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Pytanie Nowy wpis

Czy istnieje możliwość rozwoju w Konsorcjum Stali S.A.?

Były pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Jeżeli pytasz o awans to szanse oceniam na 2%. Struktura organizacyjna jest płaska (szczególnie w oddziałach) tak więc w przypadku gdy kierownik czy dyrektor nie umrze, nie zwolni się sam lub nie popełni jakiegoś rażącego przewinienia to nie ma na kogo awansować :-) Jeżeli pytasz o możliwość doszkalania się i kształcenia to zdarzają się raz po raz jakieś szkolenia tyle, że niewiele one wnoszą. Na pewno nikt nie zapłaci Ci za porządny kurs, studia i naukę języka angielskiego. Na to nie ma co liczyć.

Na jakie benefity można liczyć w Konsorcjum Stali S.A.?

Ps Nowy wpis
@Pytanie

Jest dodatek motywacyjny, premie świąteczne, dofinansowanie urlopów, standard o.k. Co trzeba mieć w głowie żeby pisać takie bzdury co się tu czyta:)

M

Co trzeba mieć w głowie żeby pisać takie bzdury

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Konsorcjum Stali S.A..
Aleks

@leń to generalnie robią tak żeby handlowy nie mogli zarobić za dużo ?

Ciekaw
@Aleks

Ta jasne bzdury piszą , zarabiają kokosy tylko nie chcą się chwalić , widzę jakie mi faktury wysyłają ceny u nich tylko rosną ', każdy z nich ma chatę , samochód i markowe ciuchy, drogie buty i zegarki i co to wszystko na kredyt, doją klientów jak Cię mogę cwaniaczki handlowe jedno im w głowie

Ciekaw
Klient

Czy to prawda że osoby pracujące na oddziale zarabiają od 6 do nawet 10 tyś netto ? Przedstawiciele którzy nie wsiadają do samochodu służbowego z pozycji kanapy mają po 8 tyś i więcej na rękę ? Chętnie poznam opinię pracowników bo plotki krążą w branży że dyrektor ma spokojnie 15 a cała reszta jak powyżej. Nieźle musicie doić swoich klientów skoro tyle zarabiacie. Ciekawe jakie macie marże hohohoho

leń
@Ciekaw

Już odpowiadam. Firma od lat płaci minimum na tle konkurencji. Sprzedaż stali w tej firmie jest bardzo trudna . Dyrektorów nigdy nie mieli na poziomie ponieważ trzeba za lepszego z kwalifikacjami zapłacić dużo więcej.Handlowca też się doi jak ma za dużo .To tylko żart co napisałeś. Gdyby tak było stały by kolejki za pracą jak pod biedronką z wózkami w czasach epidemii. Ty masz pracować a nie zarabiać abyś nie podniósł czasami swojego poziomu życia . Ludzie " zepsuci " zarobkami nie są mile widziani .

Joanna

@fila skoro piszesz, że firma Konsorcjum Stali S.A. musi dać dodatki świąteczne to możesz powiedzieć jak wyglądały? Czy to były dodatki pieniężne czy też może jakieś bony do wykorzystania w sklepach? Czy każdy pracownik dostaje taki sam dodatek?

Lech
@Joanna

Za dodatki rodziny niewyzywisz

klient
Klient

wszystkiemu winien dyrektor tak jak poprzedni!! tylko co on ma zrobić jak nie ma komu robić

Daj Pan spokój
@klient

Chyba dyrektorek, przecież ten człowiek nie ma kwalifikacji na to stanowisko, Zarządzanie 0, Kultura 1, Mobing za to 10, zamiast budować oddział to on go rozwala

Zaniepokojony
Klient

Czy to prawda że mają zamknąć ten oddział? Oddział nie przynosi zysków i przy obecnej sytuacji zarząd myśli o tym aby oddział został zamknięty.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Konsorcjum Stali S.A.?

Zecer

Po 3 latach

LECH J

JAKO FIRMA ZEWNĘTRZNA..PRACUJACĄ Z KONSORCJUM-STIWERDZAM, ZE WSPÓŁPRACA UKŁADA SIĘ BARDZO DOBRZE,DZIEWCZYNY Z LOGISTYKI RADZĄ SOBIE SWIETNIE, JEST KOMPETENTNA OBSLUGA

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Konsorcjum Stali S.A.?

Zecer

Brak możliwości awansu

Rozczarowany

Prezesi jeszcze się nie nauczyli że firma to ludzie.Przyjmują na ważniejsze stanowiska niekompetentnych aby załatać dziurę.Czyli za mniejsze pieniądze.(usunięte przez administratora) Trzeba coś zmienić.Odejść

Janusz
@Rozczarowany

Myślisz o tym śmiesznym dyrektorku co się wszyscy z niego śmieją, może to i śmieszne ale on ma pod sobą ludzi którzy nie mogą przez niego swobodnie i efektywnie pracować. Aha A kłamca zawsze będzie kłamcą.

Ciekawy

Witam, Jakie są średnie zarobki obecnie na produkcji? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Jak jest z awansem w Konsorcjum Stali S.A.?

@Pytanie

Ciężko o szkolenia a o awansie zapomnij niema czegoś takiego.

Jerzy
@pracownik

Jesteś pracownikiem Konsorcjum Stali, powiedz mi w takim razie czy firma przyjmuje również osoby bez większego doświadczenia zawodowego? Zależy mi na tej informacji, liczę że wiesz coś na ten temat.

Adrian

Od ostatniego komentarza cisza o Konsorcjum Stali. Na ich stronie mają dużo ofert pracy z różnych obszarów http://www.konsorcjumstali.com.pl/kategorie/praca Jak wygląda rekrutacja do firmy? Jakie warunki zatrudnienia proponują?

Fenomen
@Adrian

Tylko nie tam zdrowie tylko stracisz

L

Przez niesprawne zarządzanie oddziałem Poznań,przez Pana S.S wszystko się sypiee.

Mojżesz
@L

Jakie zarządzanie , ten gość to zwykły "janusz". Nic nie robi tylko liże tyłki zarządowi to jego pomysł na przeżycie.

Jot

Jak z możliwościami rozwoju? Jak z zarobkami? Czy są jakieś benefity? Dodatki świąteczne? Jak atmosfera w pracy?

fila
@Jot

Możliwości rozwoju ... co to znaczy rozwój ?... Zarobki zaniżone , kiepskie , atmosfera normalna , Dodatki świąteczne bez łaski muszą dać

Joanna

Przypominam, że forum służy do dzielenia się informacjami/opiniami na temat pracy w firmie Konsorcjum Stali S.A., które powinny być jak najbardziej merytoryczne. Odbieganie od tematu wątku powoduje zamieszanie na forum i osoby zainteresowane pracą nie mają łatwego dostępu do treści.

dietetyk

Drodzy Państwo. Szukacie magazyniera? Mam ochotę sprzedać cenną informacje . Era murzyna już minęła. Mężczyzna głowa domu musi zarabiać , inaczej jego męskości = 0. Szukajcie dalej powodzenia . Jeśli pracuje za 2500 netto to zwykły "nieudacznik". Panowie w aglomeracji Poznań wychodzą miesięcznie min. 3000 netto do 5000 netto ( szara strefa 6 tys -10tys netto ). Pytacie o rozwój , co kol wiek to znaczy .Kasa jest ważna a nie wasza kreatywność na poziomie czy pieczątka firmy ma nieć kształt okrągły czy prostokątny.

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Stali S.A. - Poznań

Konsorcjum Stali S.A.