Konsorcjum Stali S.A.

Poznań

Opinie o Konsorcjum Stali S.A.

Joanna

Jeżeli chodzi o pracę w Poznaniu w Konsorcjum Stali S.A. to jest tylko miejsce pracy w magazynie http://www.konsorcjumstali.com.pl/kategorie/praca_w_magazynie Można kontaktować się mailowo, gdy się jest zainteresowanym. Ważne, żeby posiadać uprawnienia do obsługi suwnicy w kat. II S.

Joanna

@Donzo a Ty jesteś na forum po odpowiedzi, czy chciałeś się wypowiedzieć na temat firmy Konsorcjum Stali? Jeżeli tak to chętnie użytkownicy dowiedzą się czegoś o kolejnej osoby.

Donzo

Dużo pytajacych a malo odpowiedzi:)

Joanna

@walentyaa na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy? Chętnie też dowiemy się więcej o tym jak wygląda Twoja codzienna praca w firmie.

Jot

Jak z możliwościami rozwoju? Jak z zarobkami? Czy są jakieś benefity? Dodatki świąteczne? Jak atmosfera w pracy?

walenty

Niska kultura firmy - oddział Poznań . Ustalasz pensje na pierwsze 3 miesiące pracy , po tym okresie ustalasz na więcej . Twój przełożony zgadza się z tym . Po tym okresie pracy mówią tobie z uśmiechem , ten właśnie przełożony ...jesteś kosztem dla firmy .. itp. nie możesz dostać więcej , podpisujesz umowę lub nie .Tak wszyscy byli i są przyjmowani do tej firmy . Trzeba dodać koszt samochodu za który płacisz z podstawy 150 lub 400 zł . ( zależy od pojemności auta) Co to znaczy że jesteś kosztem ?- ta formuła nie ma swojej definicji , określenia jakichkolwiek tolerancji. Nie mówiono o tym wcześniej . Pozdrawiam tanią siłę roboczą .

Noc

Wiesz co, no w firmach jest zwykle tak, że dajesz z siebie dużo i często czujesz się niedoceniany, ale życie to nie jest piękna rzecz, tylko dość ciężka.

BYŁY Klient

Pracowałem w ks to prawda co piszą im więcej dawałeś z siebie tym mniej było dla ciebie . Praca w Rembertowie zakład konstrukcji wyzysk przez kierowników rylskii- matusiak sami biorą pieniądze od klientów dla siebie a nie dla firmy.Wiem bo odszedłem jako klient ponieważ naliczali takie sumy żeee??jestem u konkurencji.Odradzam zakład konstrukcji Rembertów. Podobno mają ich przenieść do Zawiercia i możę zabiorą tych dwóch jełopów , o których była wzmianka.

B.

Podpinam się. Jakie są warunki płacowe dla specjalisty ds. handlowych?

pele

konsorcjum stali to banda oszustów powinien się nimi zająć urząd skarbowy jak coś niosę pomoc-----

ja

KS jest jak układ pokarmowy. Jak dasz się "pożreć" to wycisną z ciebie wszystkie soki a później wydalą oblepionego gównem od stóp do głów.

Szwarceneger

nie nie wszedzie bedzie mi źle bo pracowałem w normalnych firmach wiem ze pracodawcy moga miec wymogi itp to normalne ale tu to przesada tu to dopiero zobaczyłem jak nie powinno wygladac zarzadzanie firma oraz traktowanie pracownika (przestrzeganie praw pracowniczych)

Szwarceneger Arnold

ja tam pracuje ale juz krótko i powiem tyle ze to co napisał Luiz Perez to prawda naprawde nie wiem jak oni sie uchowali na swiecie jak to wogole działa sam sie przyjmowałem to myslałem duza firma procedury ,przestrzeganie praw pracownika itp a tu ............. nic z tego pracowałem w ich duzej konkurencji i z tamtad wiem jak to wygladac powinno ale to co w tej firmie sie wyprawia no naprawde w zyciu sie nie spodziewałem takiego bagna poszukajcie na innych forach co ludzie pisza

Luiz Perez

Firma KS żyje głównie ze zbrojeń , sprzedaż stali czarnej to wielka lipa . Jak chcesz obsługiwać pana Zenka na detalu za 2000 PLN netto to proszę . Sprzedaż hurtowa jest rzeźnią przy ich lipnym programie informatycznym .Ceny mają wysokie ponieważ konkurencja szacuje ceny kiedy spadają . Jak kupisz blachę za 2,5 a cena rynkowa spadnie na 2,3 pln to masz problem , bujaj się z tym ( masz koszty ) Magazyn w Zawierciu mały a stal głównie dla Zawiercia .Nie jesteś w stanie obsłużyć potrzeb klienta na danym regionie ponieważ stali jest bardzo mało . Logistyki brak , ogólnie lipa GDZIE konkurencja myśli jak ulepszyć pracę swojemu pracownikowi który robi dla firmy kasę a lenie nic nie robią tylko pokazują jak im na giełdzie idzie .Brak pomysłu na dalszą przyszłość , tylko ślizganie się .Zbrojenia ratują firmę , ratują ich oddziały . Na wysokie zarobki nie masz co liczyć , szybko się zajedziesz ze względu na procedury i niemoc jaka cię spotka. Ludzie w siedzibie ogólnie są OK służą pomocą .

Nowy

Szukają ludzi do pracy m.in. w Warszawie - Bielany. Jak tam jest ?

Nowy

A jak jest w innych oddziałach np. w Warszawie albo w Markach ? Wie ktoś, coś ? Jaka panuje atmosfera, jak zarobki?

zmieniacz

Hej, obecnie rozglądam się za zmianą pracy bo nie za bardzo trafiłem w firmę i branżę. Zastanawiałem się nad KS i idę tam na rozmowę w środę w Lublinie. Możecie coś rzeczowo napisać? Jak tam się pracuje, ile można zarobić, jak z narzędziami pracy itd.

king

niedługo w rembertowie będzie więcej nierobów w biurze niż pracowników na hali miałem iść na rozmowę ale dałem sobie spokój po rekonesansie kierownik to były pracownik fizyczny aaaa teraz co to nie on podobno niedoszły dyrektor i tylko potrafi się mądrzyć a jakie ma bogate słownictwo mleczarskie idę na ursus tam jest lepiej

zielony

Ja tam pracowałem i powiem że jeśli jesteś dobry to zarabiasz, płacą za wynik nie za siedzenie na du... Awansować też się da przykładem handlowca z Zawiercia/Poznania. Nie jest łatwo jednak nikt też tego mi nie obiecywał na rozmowie wstępnej w przeciwieństwie do firmy w której teraz pracuję.... !

cieć
@zielony 05.10.2015 09:29

Żaden handlowiec w poznaniu nie awansował jak podajesz przykład dzięki ciężkiej pracy . Jeden dorobił się stanowiska Dyrektor oddz. gdzie odkrył machlojki poprzedniego kierownictwa , a dalej poinformował o tym zarząd .Miał "szczęście" , wcześniej sprzedawał na stracie i mieli jego usunąć. Ogólnie to jeden wielki lizus , dużo by opowiadać . Nie należy wierzyć w niego co mówi i robi .

były pracownik

Konsorcjum Stali powinno zmienić nazwę na KOLONIA SKAZANYCH skrót ten sam zostaje KS

chetny

pilne, a jak w dziale prawnym spolki? da sie wyzyc? jaka atmosfera? duzo nadgodzin? zarobki znosne?

benio

Znajomości tam są podstawą do zajęcia odpowiedniego stanowiska. Jestem w tej firmie często i aż brakuje słów jak niekompetentni ludzie są tam "Handlowcami"

benio

Oni wszyscy tylko kłamiąi dorabiają się na tych najmniejszych. Najlepsze jest to, że dostęp do magazynu ma osoba nie zatrudniona w KS i jest szwagrem dyrektora. Tak np. jest w Rzeszowie

romeo89

Konsorcjum Stali S.A. Oddział Handlowy Poznań podobno teraz ma jakieś wielkie rotacje, zwalniają wielką liczbę pracowników szeregowych żeby zatrudnić nowych i odświeżyć kadry. w kuluarach na mieście słyszałem takiem plotki. czy to prawda czy tylko plotki? wolałbym żeby była prawda bo pracy szukam. są jakieś wolne miejsca tam u was?

?

Czy tylko w Poznaniu jest taki hardcore czy w innych oddziałach też?

ON
@? 03.10.2014 19:07
Czy tylko w Poznaniu jest taki hardcore czy w innych oddziałach też?

Może nie wszędzie, ale w niektórych oddziałach tak. Generalnie robi się coraz gorzej, każdego roku. To już nie jest ta firma, która była kiedyś. Mówię o całości, a nie o konkretnym oddziale. Kiedyś praca tam może była atrakcyjna. Obecnie atmosfera jest coraz gorsza, jeśli są zmiany to tylko na gorsze. O podwyżkach można zapomnieć. Jedyna "atrakcja" to "dobrowolna" coroczna integracja (dla biurowych), na którą musisz jechać, bo inaczej PAN PREZES będzie bardzo niezadowolony (to jego hotele), a Ty chcesz pracować.Większość jest już znudzona. Każdy wolałby te pieniądze do wypłaty.

?
@ON 05.10.2014 22:40

A jak wygląda sytuacja w Zawierciu? Jaka jest atmosfera między ludźmi? Rozważam pracę w KS, a wiem że nawet jeśli szefostwo jest kiepskie to zgrany zespół potrafi to wynagrodzić. Czy kierownictwo wywiera dużą presję czy dają wolną rękę w działaniu?

ja

a ja tam muszę iść jutro do pracy i patrzeć na tego (usunięte przez administratora), ale może już niedługo

ona

pracowałam tam parę lat i Bogu dziękuję, że juz nie muszę. Dyrektor (AJ) to jakaś porażka, psychiczny dręczyciel, tylko kasa, kasa, kasa, a człowieka ma głęboko, ale mam nadzieje, że kiedyś to się na nim zemści

olo

dużo wrażeń za tak małe pieniądze

a

Jako były pracownik popieram wcześniejsze wypowiedzi. Tu można dorobić się tylko garba i wrzodów. Puki pracuje AJ nigdy nie będzie dobrze. (usunięte przez administratora)

Kangur

Pomimo, że od dawna nie pracuję w tej firmie (na szczęście) widzę, że nic się nie zmieniło. Wiadomo, że szef nie musi znać się na wszystkim ale obecnie panujący(usunięte przez administratora)

LL

POPIERAM

LL

Niby KONSORCJUM dumnie brzmi ale w Poznaniu dyrektorek płaszczy się przed "górą" chcąc się wykazać "umiejetnościami zarządzania" (usunięte przez administratora) Dyrektor jest DEMOTYWATOREM, dzieki niemu odchodzą ze spółki długoletni pracownicy.

Mm

Duża korporacja skupiająca się na tym jak "wydoić" pracownika. Brak poszanowania dla ludzkiego wysiłku. Zarobki mizerne - im dłużej pracujesz, tym mniej zarabiasz (premie raz na ruski rok), brak szkoleń, brak możliwości rozwoju czy awansu. Nie znasz dnia ani godziny kiedy wylecisz z roboty. Jesteś trybikiem w maszynie...

Szuka pracy

Dziękuję za opinię. Przyznam szczerze, że nie chce się wierzyć, że w dzisiejszych czasach porównując choćby do kosztów utrzymania, jakie trzeba co miesiąc ponieść, handlowiec w takiej firmie może zarabiać tak mało. Mam jakieś doświadczenie w handlu stalą i wiem jedno stal jest ciężka, a tym samym f-ry są wysokie. Handlowiec powinien bez problemu więc godziwie zarabiać przynajmniej te 3000 zł netto z premią. Pozdrawiam pracowników i życzę lepszych zarobków.

Witam Nie polecam pracy w tej firmie(usunięte przez administratora). Zarobki szkoda gadać, handlowcy przynoszący duże zyski dla firmy chodzą często z gołą podstawą,tj. ok 2000zł netto. Oczywiście nie mówiąc już o dodatkowych kosztach które jakby policzyć to na rękę dostaję 1700zł. Jeśli ktoś chcę tutaj podjąć pracę, to niech się zaopatrzy prędzej w tabletki uspakajające. Praca w "specyficznych" warunkach.(usunięte przez administratora)

Szuka pracy

Witam! A jak sytuacja wygląda w biurze, poszukuję pracy na stanowisku specjalisty w dziale zaopatrzenia i logistyki. Jakie wymagania kandydat powinien spełniać, jakie obowiązki go czekają, jak z atmosferą pracy i warunkami finansowymi? Proszę o informacje. Pozdrawiam

byly magazynier

Tragedia!! Dyrektor zero kompetencji, na magazynie praca po godzinach bez dodatkowego wynagrodzenia, wieczne pretensje dyrektora, przez kilka lat ani razu nie usłyszałem dobrego słowa tylko same głupie uwagi (w większości wyssane z palca), sama firma może nie jest zła oddział poznań to tragedia

Zostaw opinię o Konsorcjum Stali S.A. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konsorcjum Stali S.A.