Konsorcjum Stali S.A.

Opinie o Konsorcjum Stali S.A.

L

Przez niesprawne zarządzanie oddziałem Poznań,przez Pana S.S wszystko się sypiee.

Mojżesz
@L

Jakie zarządzanie , ten gość to zwykły "janusz". Nic nie robi tylko liże tyłki zarządowi to jego pomysł na przeżycie.

Jot

Jak z możliwościami rozwoju? Jak z zarobkami? Czy są jakieś benefity? Dodatki świąteczne? Jak atmosfera w pracy?

fila
@Jot

Możliwości rozwoju ... co to znaczy rozwój ?... Zarobki zaniżone , kiepskie , atmosfera normalna , Dodatki świąteczne bez łaski muszą dać

Joanna

Przypominam, że forum służy do dzielenia się informacjami/opiniami na temat pracy w firmie Konsorcjum Stali S.A., które powinny być jak najbardziej merytoryczne. Odbieganie od tematu wątku powoduje zamieszanie na forum i osoby zainteresowane pracą nie mają łatwego dostępu do treści.

dietetyk

Drodzy Państwo. Szukacie magazyniera? Mam ochotę sprzedać cenną informacje . Era murzyna już minęła. Mężczyzna głowa domu musi zarabiać , inaczej jego męskości = 0. Szukajcie dalej powodzenia . Jeśli pracuje za 2500 netto to zwykły "nieudacznik". Panowie w aglomeracji Poznań wychodzą miesięcznie min. 3000 netto do 5000 netto ( szara strefa 6 tys -10tys netto ). Pytacie o rozwój , co kol wiek to znaczy .Kasa jest ważna a nie wasza kreatywność na poziomie czy pieczątka firmy ma nieć kształt okrągły czy prostokątny.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Konsorcjum Stali S.A..
Joanna

Jeżeli chodzi o pracę w Poznaniu w Konsorcjum Stali S.A. to jest tylko miejsce pracy w magazynie http://www.konsorcjumstali.com.pl/kategorie/praca_w_magazynie Można kontaktować się mailowo, gdy się jest zainteresowanym. Ważne, żeby posiadać uprawnienia do obsługi suwnicy w kat. II S.

Joanna

@Donzo a Ty jesteś na forum po odpowiedzi, czy chciałeś się wypowiedzieć na temat firmy Konsorcjum Stali? Jeżeli tak to chętnie użytkownicy dowiedzą się czegoś o kolejnej osoby.

Donzo

Dużo pytajacych a malo odpowiedzi:)

Joanna

@walentyaa na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy? Chętnie też dowiemy się więcej o tym jak wygląda Twoja codzienna praca w firmie.

walenty

Niska kultura firmy - oddział Poznań . Ustalasz pensje na pierwsze 3 miesiące pracy , po tym okresie ustalasz na więcej . Twój przełożony zgadza się z tym . Po tym okresie pracy mówią tobie z uśmiechem , ten właśnie przełożony ...jesteś kosztem dla firmy .. itp. nie możesz dostać więcej , podpisujesz umowę lub nie .Tak wszyscy byli i są przyjmowani do tej firmy . Trzeba dodać koszt samochodu za który płacisz z podstawy 150 lub 400 zł . ( zależy od pojemności auta) Co to znaczy że jesteś kosztem ?- ta formuła nie ma swojej definicji , określenia jakichkolwiek tolerancji. Nie mówiono o tym wcześniej . Pozdrawiam tanią siłę roboczą .

Noc

Wiesz co, no w firmach jest zwykle tak, że dajesz z siebie dużo i często czujesz się niedoceniany, ale życie to nie jest piękna rzecz, tylko dość ciężka.

BYŁY Klient

Pracowałem w ks to prawda co piszą im więcej dawałeś z siebie tym mniej było dla ciebie . Praca w Rembertowie zakład konstrukcji wyzysk przez kierowników rylskii- matusiak sami biorą pieniądze od klientów dla siebie a nie dla firmy.Wiem bo odszedłem jako klient ponieważ naliczali takie sumy żeee??jestem u konkurencji.Odradzam zakład konstrukcji Rembertów. Podobno mają ich przenieść do Zawiercia i możę zabiorą tych dwóch jełopów , o których była wzmianka.

B.

Podpinam się. Jakie są warunki płacowe dla specjalisty ds. handlowych?

pele

konsorcjum stali to banda oszustów powinien się nimi zająć urząd skarbowy jak coś niosę pomoc-----

KS jest jak układ pokarmowy. Jak dasz się "pożreć" to wycisną z ciebie wszystkie soki a później wydalą oblepionego gównem od stóp do głów.

Szwarceneger

nie nie wszedzie bedzie mi źle bo pracowałem w normalnych firmach wiem ze pracodawcy moga miec wymogi itp to normalne ale tu to przesada tu to dopiero zobaczyłem jak nie powinno wygladac zarzadzanie firma oraz traktowanie pracownika (przestrzeganie praw pracowniczych)

Szwarceneger Arnold

ja tam pracuje ale juz krótko i powiem tyle ze to co napisał Luiz Perez to prawda naprawde nie wiem jak oni sie uchowali na swiecie jak to wogole działa sam sie przyjmowałem to myslałem duza firma procedury ,przestrzeganie praw pracownika itp a tu ............. nic z tego pracowałem w ich duzej konkurencji i z tamtad wiem jak to wygladac powinno ale to co w tej firmie sie wyprawia no naprawde w zyciu sie nie spodziewałem takiego bagna poszukajcie na innych forach co ludzie pisza

Luiz Perez

Firma KS żyje głównie ze zbrojeń , sprzedaż stali czarnej to wielka lipa . Jak chcesz obsługiwać pana Zenka na detalu za 2000 PLN netto to proszę . Sprzedaż hurtowa jest rzeźnią przy ich lipnym programie informatycznym .Ceny mają wysokie ponieważ konkurencja szacuje ceny kiedy spadają . Jak kupisz blachę za 2,5 a cena rynkowa spadnie na 2,3 pln to masz problem , bujaj się z tym ( masz koszty ) Magazyn w Zawierciu mały a stal głównie dla Zawiercia .Nie jesteś w stanie obsłużyć potrzeb klienta na danym regionie ponieważ stali jest bardzo mało . Logistyki brak , ogólnie lipa GDZIE konkurencja myśli jak ulepszyć pracę swojemu pracownikowi który robi dla firmy kasę a lenie nic nie robią tylko pokazują jak im na giełdzie idzie .Brak pomysłu na dalszą przyszłość , tylko ślizganie się .Zbrojenia ratują firmę , ratują ich oddziały . Na wysokie zarobki nie masz co liczyć , szybko się zajedziesz ze względu na procedury i niemoc jaka cię spotka. Ludzie w siedzibie ogólnie są OK służą pomocą .

Szukają ludzi do pracy m.in. w Warszawie - Bielany. Jak tam jest ?

A jak jest w innych oddziałach np. w Warszawie albo w Markach ? Wie ktoś, coś ? Jaka panuje atmosfera, jak zarobki?

zmieniacz

Hej, obecnie rozglądam się za zmianą pracy bo nie za bardzo trafiłem w firmę i branżę. Zastanawiałem się nad KS i idę tam na rozmowę w środę w Lublinie. Możecie coś rzeczowo napisać? Jak tam się pracuje, ile można zarobić, jak z narzędziami pracy itd.

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Stali S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Konsorcjum Stali S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum Stali S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsorcjum Stali S.A.?

Konsorcjum Stali S.A.