www.Vitalia.pl

Poznań

Opinie o www.Vitalia.pl

gość

Mam taką samą opinię. Beznadzieja szefowa marketing (wiecznie zmęczona, zajęta, ze skrzywioną twarzą, zniecierpliwiona - tyle na to traci energii, że nic dziwnego, że na pracę później jej brak). Wielkie dysproporcje w wynagrodzeniach. Dział Dietetyków - na których ten serwis bazuje - uważany za najmniej istotny, nie zapraszają ich na żadne spotkania, a ich opinia jest ignorowana. No i właściciele, zwłaszcza WW, który jest najgorszym (!!!) managerem, z jakim przyszło mi pracować. Beznadzieja.

gość

Z zewnątrz wygląda to dobrze - pracujesz w znanym (?) serwisie o ugruntowanej pozycji. Od srodka marnie. Niskie wynagrodzenie, nieustannie zmieniające się kryteria/cele, właściciele nieuznający racji innych/wymuszający nadgodziny (oczywiście nieodpłatne), jeden wielki chaos, demotywacja i presja. Zbyt wiele się tu nie nauczysz, zbyt wiele nie zarobisz, a najesz się stresu -zupelnie niepotrzebnie. Nie polecam.

Zostaw opinię o www.Vitalia.pl - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie www.Vitalia.pl