Opinie o TK MAXX w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TK MAXX. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie TK MAXX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TK MAXX w Poznań

miły osobnik

o Kielcach szczerze. i w sumie mam gdzieś że mówi się różnie. Zawsze sie znajdzie ktoś kto zawsze narzeka. A skąd Ty masz takie info że tak xle jest. Nie rozumiem, jesli komus praca sie nie podoba to moze pracować gdzie indziej albo wcale :)

tj

Wypłata - zgroza , trzeba się przyzwyczaić do tej kwoty. No cóż szkolenie miesięczne flora to koszty .

miła osoba

piszesz serio czy z sarkazmem??? serio jest ok? bo różnie się słyszy o kielcach.......

Lubelak

A kiedy będzie sklep w Lublinie? Wschód też zasłużył na szałowe zakupy!!!

Sprzedawca

Rozmowe przeprowadza jeden z managerów, większość nie zna angielskiego wiec nie pytają ze znajomości języka. Cięzko się dostać bez polecenia ze strony osoby już tam pracującej. Pytania gdzie pracowałeś wcześniej, co robisz w życiu, czy umiesz cięzko pracować i od razu zaznaczają, że umowa na 12h/tyg, ale godzin będzie więcej. wszystko zależy kto Cie polecił i czy się spodobasz z wyglądu. Na stanowisko managera tylko w obrębie firmy lub masz koneksje u J.S., która zatrudnia rodzinę.

Czym się zajmujesz? Gdzie wcześniej pracowałeś?

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
anna

.... - 2012-04-17 18:56:18 mmmmm - 2012-04-17 17:20:04 Ludzie!!! Opanujcie swoje emocje!!! Pamiętajcie: Szef nie śpi - szef odpoczywa. Szef nie je - szef regeneruje siły. Szef nie pije - szef degustuje. Szef nie flirtuje - szef szkoli personel. Kto przychodzi do szefa ze swoimi przekonaniami - wychodzi z przekonaniami szefa. Kto ma przekonania szefa - robi karierę. Szanuj szefa swego - możesz mieć gorszego. Szef nie wrzeszczy - szef dobitnie wyraża swoje poglądy. Szef nie drapie się w głowę - szef rozważa decyzję. Szef nie zapomina - szef nie zaśmieca pamięci zbędnymi informacjami. Szef nie myli się - szef podejmuje ryzyko. Szef nie krzywi się - szef uśmiecha się bez entuzjazmu. Szef nie jest tchórzem - szef postępuje roztropnie. Szef nie jest [usunięte przez moderatora]- szef przedkłada twórczą praktykę nad bezpłodną teorię. Szef nie bieże [usunięte przez moderatora]- szef przyjmuje dowody wdzieczności. Szef nie lubi plotek - szef uważnie wysłuc (usunięte przez administratora) e opinii pracowników. Szef nie ględzi - szef dzieli się swoimi refleksjami. Szef nie kłamie - szef jest dyplomatą. Szef nie powoduje wypadków drogowych - szef ma kierowcę. Szef nie jest uparty - szef jest konsekwentny. Szef nie znosi wazeliniarzy - szef premiuje pracownikow lojalnych. Szef nie toleruje sitw - szef szanuje zgrane zespoły. Szef nie zdradza swojej żony - szef wyjeżdza w delegacje. Szef się nie spoźnia - szefa zatrzymują ważne sprawy. Jeśli chcesz żyć i pracować w spokoju - nie wyprzedzaj szefa w rozwoju.w koncu ktos normalny na tym portalu i pisze z sensem:-) dobre

goska

Nie rozumiem, dlaczegopiszecie cos takiego o Rzeszowie... ktos sie grzecznie pyta... Mam nadzieje, ze jednak sklep sie otworzy, bo bardzo czekamy!!!

miły osobnik

W Kielcach się pracuje dobrze i na tym skończę :) Fajni ludzie, kierownictwo itd. A jak oczekujesz, że usłyszysz coś złego, to to forum jest chyba miejscem gdzie się pierze najwięcej brudów. Aż wstyd! Mam nadzieje, że żadne żale z Tikeja nie będą wypływały poza sklep

miła osoba

jest tu ktoś z kielc? jak się tam pracuje? jaka atmosfera?

qwertyuiop

mmmmm - 2012-05-02 15:22:19 Ten portal służy do wyrażenia opinii o pracodawcy, aby osoby ubiegające się o nowe stanowiska w firmie mogły ją poznać. Mniemam, że nikogo nie interesują Wasze żale na temat przełożonych!! W jakim świetle stawiacie firmę i przedstawiacie siebie jako osoby w niej pracujace. Przepraszam za wyrażenie, ale to świadczy tylko i wyłącznie o Waszej GŁUPOCIE!! SZANUJ SZEFA SWEGO BO MOZESZ MIEĆ GORSZEGO!!! pozdrawiam z R.Z całym szacunkiem do tej wypowiedzi ale Wrocław Renoma gorszego szefa już mieć nie może;)

zielooona

zagląda tu ktoś z Czeladzi? cos widziałam pare wpisów wcześniej wiec moze sie znajdzie jakas pomocna osoba i powie jak z pracą u Was w tej chwili? Opłaca sie składać CVałke w ogóle, czy absolutnie nikogo nie potrzebujecie? A na wakacje jak? (:

mmmmm

JA TO JA

Studenci nie chcą takich umów i tak pracować, ale muszą bo nic innego nie znajdą. Życie//

sssssss

pracowałam w tk maxx marszałkowska ponad rok. na początku było fantastycznie, Grzegorz był świetnym store managerem, wydaje mi się, że większość pracowników była zachwycona, chociaż od początku było mnóstwo pracy. niestety wszystko zmieniło się wraz z nadejściem nowego kierownictwa. Pani Joanna wprowadziła nowe niepisane zasady- kierownictwo nie może się zadawać z szarym pracownikiem, pracownicy nie mogą zostawać sami w biurach itp; również managerowie zaczęli zachowywać się z wyższością. atmosfera bardzo się popsuła, z końcem roku odeszło chyba pół starej ekipy, bo ludzie nie wytrzymywali napięcia. ja często pracowałam po 12-14h dziennie (nie pracowałam na kasie), w bardzo stresujących warunkach. Do samego sklepu nic nie mam, idea off-price jest świetna, ale niestety na samych ideach sklepu się nie zbuduje.

mii.

Nie orientuję, jak jest w innych TK, ale w M1 w Krakowie jest naprawdę bardzo w porządku :)- tak, jak ktoś już napisał o Wrocławiu, tak samo mogę napisać o naszym sklepie :). Tam warto pracować dla ludzi, fajnej atmosfery. Ludzie super :P

ola

o kogo innego mogłoby chodzić:-)

Jaki ma czas w polsce 1 osoba na 1 palete?

...

Popieram poprzednika [usunięte przez moderatora] do Czeladzi. Wymienianie jest fajne , ale nie w tym przypadku. Widać róznicę - nawet w posiadanej wiedzy( ta [usunięte przez moderatora] musi jeszcze dużo się nauczyć) no i nie tylko.

tk maxx

W Częstochowie kiedy [usunięte przez moderatora] ``uczy się besta`` stor jest storem,flor jest florem,team-team`em,a pracownik w poszanowaniu.Nareszcie atmosfera w pracy jest super,aż chce się pracować.

amaizing

ziomek z lodzi- dzięki za odpowiedź ;] w sumie własnie pół etatu by mnie interesowało najbardziej (studia dzienne). no ale tez idą wakacje, wiec będę dyspozycyjna w pełni, zaniosę CV i zapytam co i jak, jak nie teraz, to może w czerwcu. jesli ktoś ma jakies info to piszcie, będę wdzięczna, szczególnie czy nie potrzebują kogoś w czeladzi! ;D

eldo - 2012-04-17 21:57:00 julia - 2012-04-17 18:50:58 rzeszow ponoc w przyszlym roku ale ponoc juz jest nawet jakas lokalizacja, wiecie cos na ten temat wiecej???co z tym rzeszowem, wiadomo cos wiecej? bo bym cv'ke zlozyl!rzeszow za maly nie bedzie tam sklepu

Zostaw merytoryczną opinię o TK MAXX - Poznań

• Jak się pracuje w TK MAXX?

Zobacz opinie na temat firmy TK MAXX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TK MAXX?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TK MAXX?

Kandydaci do pracy w TK MAXX napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TK MAXX