Opinie o TK MAXX w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TK MAXX. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie TK MAXX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TK MAXX w Poznań

smutno mi

Pracownica - 2011-09-04 02:49:11 Co sądzicie o zmianie dla osób zatrudnionych w wymiarze 20, 24 i 30 godzin. Od września mają pracować 5 razy w tygodniu! Myślicie że to się sprawdzi? Pewnie chodzi o to zeby było wieksze rozstawienie personelu. Bo jak sami wiecie z grafikiem zawsze sa jakies zawirowania. tak samo jak 12 maja byc 3-4razy w tyg. Na marszałkowskiej zle sie dzieje... z kazdego kąta slychac ze ludzie szukaja nowej pracy, zmienili się menagerowie i kierownik (ten ktory był w poznaniu a potem w Blue city). Ogonie jest pretensja ze jej nie słuchamy i jak sie nam nie podoba to sa chętni na nasze msc. Awans juz tez tylko przez dobry układ a nie prace. Coraz czesciej widac ze menagerowie pokazują na sklepie kogo lubia a kogo nie i sie odzywaja nie zbyt uprzejmie. A t sie popsuło po zmianie kierownika:( do firmy nic nie mam jest jaka jest. Ale duz zalerzy od kierownictwa. A było na marszałkowskiej tak fajnie i był zgrany team:) moze jeszcze to się poprawi

Pracownica

nie óogulniaj już tak

zool

jakie mundurki? nie ma firmowych mundurkow - pracownicy na wlasna reke kupuja sobie czartny t-shirt tudziez polo - uogulniajac czarny top :) do tego smycz z identyfikatorem - oczywiscie spodnie i czarne(ciemne) obuwie - jesli to jest dla Ciebie mundurek firmowy to pozdrawiam

Sprzedawca

Rozmowe przeprowadza jeden z managerów, większość nie zna angielskiego wiec nie pytają ze znajomości języka. Cięzko się dostać bez polecenia ze strony osoby już tam pracującej. Pytania gdzie pracowałeś wcześniej, co robisz w życiu, czy umiesz cięzko pracować i od razu zaznaczają, że umowa na 12h/tyg, ale godzin będzie więcej. wszystko zależy kto Cie polecił i czy się spodobasz z wyglądu. Na stanowisko managera tylko w obrębie firmy lub masz koneksje u J.S., która zatrudnia rodzinę.

Czym się zajmujesz? Gdzie wcześniej pracowałeś?

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
nie_wiem

Czy w TK pracownicy mają "firmowe mundurki" ? Tzn czy firma narzuca jak się ubrać do pracy ?

aga

Ludzie ten sklep to zaprzeczenie tego co jest w Stanach,Byłam tam więc wiem,tam można się obkupić po uszy towar jest sto razy lepszy a nie takie spady jak u nas.Nie wspomnę o wyśrubowanych cenach po prostu żenada.

A ja się nie zgodzę z opinią o [usunięte przez moderatora]:), może i jest wkurzająca ale zna się na rzeczy z nią nie ma opierd....lania! i tyle w tym temacie ludzie to jest praca za granicą harujecie jak niewolnicy i tam umiecie? w kraju też tak trzeba i jest ok:)

nowicjusz

mhm:)

to zobaczymy się na podpisaniu umów chyba

Zostaw merytoryczną opinię o TK MAXX - Poznań

• Jak się pracuje w TK MAXX?

Zobacz opinie na temat firmy TK MAXX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TK MAXX?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TK MAXX?

Kandydaci do pracy w TK MAXX napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TK MAXX