Opinie o BNP Paribas w Poznań Głogowska 113-115

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie BNP Paribas, i Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BNP Paribas na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BNP Paribas w Poznań Głogowska 113-115

Hubert Nowy wpis
Pracownik

Pracowałem w 2017 w galerii king cross. Praca bardzo nudna, bardzo dużo formalności nawet jak na bank. Zepsuta drukarka, ale nikogo z góry to nie interesowało. Idiotyczne zasady i pseudo-promocje. Kierowniczka maja, osoba tak popieprzona, apodyktyczna i mało kompetentna, że totalnie nie ogarniała co się działo. W dodatku jest chamska, krzykliwa i zbyt emocjonalna jak na stanowisko kierownicze. To samo zresztą dotyczy innych kierowniczek z poznania.

Administrator

Czekamy na Wasze opinie! Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w firmie BNP Paribas w mieście Poznań? Wiesz jak wygląda tu praca? Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi użytkownikami! Czekamy na Wasze opinie!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o BNP Paribas - Poznań

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
BNP Paribas