Opinie o Selgros Cash&Carry w Kraków Nowohucka 52

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Selgros Cash&Carry. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Selgros Cash&Carry na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros Cash&Carry w Kraków Nowohucka 52

Dominika

@JA czy możesz powiedzieć jak przebiegł proces rekrutacji? Na jakie pytania można liczyć na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy trzeba mieć duże doświadczenia aby zostać przyjętym do firmy Selgros Cash&Carry? Czy przyjęli Cię? Jeśli tak to jak pierwsze doświadczenia w pracy?

Bolo

Tak sobie obserwuję kościół katolicki. Jego wiernych, kapłanów, hierarchów. Analizuję czasami jego historię i dogmaty. Obserwuję jego wyczyny te z przeszłości i te teraźniejsze. Z coraz większym zdumieniem zastanawiam się jak to możliwe, że coś tak absurdalnego i tak mocno w sumie skierowanego przeciwko człowiekowi może w tak masowym wymiarze egzystować i tak trwać przez niemal dwa tysiące lat trzymać władzę nad umysłami ciągle tak ogromnej rzeszy ludzi. Bo czymże była jest i zapewne jeszcze długo będzie ta przedziwna instytucja. Bo kościół katolicki jest instytucją. Jest instytucją i jedną z największych na świecie sekt wyspecjalizowanych w doskonałym praniu mózgów owieczkom swoim. Jest instytucją i sektą zarazem, mroczną i tajemniczą w jakiś ciemny sposób. Czym jest tak naprawdę ten potężny twór trzymający władzę nad umysłami ogromnych mas ludzkich? Przecież zawsze był, jest i chyba będzie wrogiem zapiekłym wszelkiego postępu, rozwoju nauki, oświecenia i wolnej myśli. To kościół katolicki z kobiety czynił przez wieki całe istotę gorszą, niższą i nieczystą. To on ledwo narodzone i niczego nieświadome dzieci przywłaszcza sobie rytuałem zwanym chrztem. To jego hierarchowie przez wieki całe czynili kobiecie krzywdę niewyobrażalną. I trwają w swoim uprzedzeniu do dzisiaj hołubiąc i broniąc swojego patriarchalnego tworu. To kościół katolicki z erotyzmu jego całego piękna uczynił mroczny i czarny grzech. Seks, miłość wolną, piękną, pełną doznań duchowych i zmysłowych sprowadził do ohydnego podziemia ludzkiej świadomości i trzyma tam świadomość swoich wyznawców do dzisiaj. To kościół katolicki do perfekcji doprowadził sztukę fałszerstw, kłamstw, przeinaczeń. To on przez wieki całe tworzył dogmaty, prawa jakieś wynaturzone wmawiając maluczkim boskie w tym sprawstwo. To kościół z boga uczynił pamiętliwego, złośliwego kata karzącego na lewo i prawo za wszystko i wszędzie i strącającego do wymyślonego przez kościół piekła bez opamiętania wszystkich, którzy mu pod rękę wpadną. To kościół wymyślił celibat. Jeden z najbardziej chorych i wynaturzonych pomysłów, jaki sobie można tylko wyobrazić. Posunął się nawet do super bzdury wymyślając niepokalane poczęcie i pozbawiając matkę Chrystusa - czołowej przecież postaci kościoła - wszystkich pięknych cech erotycznej kobiecości, macierzyństwa, miłości nie tylko zmysłowo - cielesnej, ale i duchowej. To kościół wreszcie jeszcze do nie tak dawna prowadził krwawe krucjaty nawracając niewiernych krwawo ogniem i mieczem na łono jedynie słusznej wiary. To kościół katolicki wsławił się takimi wynalazkami jak święta inkwizycja, palenie na stosach wolnomyślicieli, ludzi nauki, sztuki, oświecenia i postępu. To kościół katolicki zapisał się niezwykłą wręcz chciwością i pazernością gromadząc majątki i dobra nieprzebrane nie ustając w tej działalności nigdy. Tak sobie myślę czasami ja ateista zatwardziały, że bóg to musi być jednak istotą niezwykle dobrą, mądrą i tolerancyjną albo go po prostu nie ma. Inaczej sobie nie potrafię wytłumaczyć jego milczącej zgody na wyczyny kościoła, który imieniem tego boga się przecież pieczętuje. Chyba, że ten bóg rzeczywiście jest taki, jakim go kościół katolicki przedstawia. Kościół katolicki to instytucja wciąż zaborczo aktywna. Nigdy nie spoczywa na laurach. Kościół katolicki w Polsce przepuszcza totalną ofensywę. Czuję się osaczony religią, kościołem wyznawcami jedynie słusznej religii. Jest wszędzie. W prasie, telewizji, radiu. Jest w szkole, w urzędach i na ulicy. Wciska się do mojego domu i łóżka. Nie mogę wysłuchać wiadomości bez informacji o poczynaniach biskupów, kardynałów, księży, papieża. Co tydzień jakieś ważne kościelne wydarzenie zajmuje łamy oficjalnych mediów. Co miesiąc jakaś ważna rocznica związana z JPII. Co pół roku następny wspaniały film o JPII. Im dalej od śmierci JPII tym więcej cudów, których rzekomo był autorem. Wszędzie krzyże, pomniki, tablice upamiętniające, dzwony, święte relikwie, cudowne obrazy, płaczące Madonny, cuda na kominach, drzewach i na szybach w blokowych oknach. Kraj prześciga się w budowaniu coraz większych krzyży, pomników, dzwonów i świątyń. Pielgrzymka goni pielgrzymkę. Młodzież wędruje tam i z powrotem pod szczupakiem czy też karpiem w Lednicy. Nawet na plaży w Międzyzdrojach pełno młodych ludzi ubranych w koszulki z napisem Pokolenie JPII. Co druga ulica to ulica JPII. Prawie każda szkoła to szkoła JPII. Szpitale JPII lub prymasa tysiąclecia. Jak grzyby po deszczu rosną świątynie projektowane przez pijanych cukierników. Naród wali niewyobrażalne pieniądze na budowanie, co raz to wymyślniejszych i absurdalnych budowli sakralnych. Nowi władcy Polski, którzy wygrali właśnie wybory zamierzają swojego boga i wyznanie wprowadzić do konstytucji, praw, prawodawstwa i ustawodawstwa. Wszystkie decyzje polityczne, ekonomiczne i gospodarcze zaczyna podejmować się tylko w obecności hierarchów kościoła. Instytucje kościelne i przykościelne stoją poza prawem i nad prawem. Nie obowiązują ich żadne prawa państwa Polskiego.

nithael
@Bolo

Szanowny użytkowniku. Niezmiernie mnie cieszy, że spodobał ci się mój tekst, ale prawo i honor nakazują cudze teksty brać w cudzysłów i najlepiej jeszcze podać źródło. Pozdrawiam, nithael

były

Po 4 miesiącach złożyłem papiery do następnej firmy i zarabiam już 3500 brutto. Warto czasami ruszyć 4 litery a nie siedzieć w jednym miejscu tym bardziej że pracowników zaczyna brakować a doświadczonemu nie dadzą 100 a przy zmianie pracy oferują 500 tylko trzeba się postarać o umowę wstępną a nie czekać ile dadzą przy podpisywaniu na okres próbny. Zarobki w Selgrosie to minimum socjalne.

Dominika

@Marcin M czemu tak uważasz, że totalne dno? Jesteś pewien, że mobbing? pamiętaj że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Dla zainteresowanych pracą w Selgros Cash&Carry. Szukają w Krakowie Pracownika Działu Personalnego. Kto aplikuje?

JA
@Dominika

ja aplikuję a o co chodzi

Rozmowa z dyrektorem i kierowniczką hali. Spore braki z zakresu HR. Obydwojgu proponuję podniesienie swojej wiedzy jak w dzisiejszych czasach powinna wyglądać rozmowa.... Ogólna rozmowa o przebiegu swojej kariery zawodowej ( taka spowiedź z tego co napisałeś w CV) , atmosfera bliższa przesłuchaniu niż rozmowy rekrutacyjnej, brak jasnych informacji o stanowisku i procesie wdrożeniowym - trzeba było wyciągać pytaniami, jakby była to jakaś tajemnica, od czasu do czasu rzucane pytania z kosmosu, typu co to jest, np. "narzut" chyba po to, żeby udowodnić Ci, że jesteś głupszy od nich. Generalnie zostaje niesmak i wrażenie, że jesteś tam niemile widziany i zabierasz im cenny czas. No normalnie szok!!!! Dawno czegoś takiego nie widziałem!!!

j/w

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
były

Najlepsze w tym sklepie są tzw. niedogodziny. Zasuwasz szybko żeby się wyrobić na czas i wyjść jak człowiek po 8 godzinach a tu skończyłeś wcześniej o godzinę. W nagrodę zapisują Ci minus 1 do odrobienia w późniejszym terminie jak będzie jeszcze więcej roboty i wywalają do domu. Dobre co.

Darek

W Krakowie na przyjęciu towaru zarabiałem 2.250 brutto plus żałosna premia 10 % za nie chorowanie. Po 2 latach pracy przybyło tylko obowiązków a kasy wcale. Opieprz jak pracowałem szybko a trafił się błąd, jak pracowałem dokładnie to robiłem strajk włoski. Obecnie zarabiam 3000 brutto bez głupot. Przy takiej ilości wykonywanej pracy w Selgrosie powinni płacić co najmniej 4000 brutto. Ogólnie nie było źle ale kasa mogłaby być wyższa.

iwo

Taka pensja za dyspozycyjność 24 h/dobę jest żartem. Dla koordynatora pakujących niecałe 1800 plus jakaś żałosna premia, której pewnie nikt nie zobaczy. Zmiany na 5 raną, nocki - żadnego życia. To już właściciel mikrofirmy zaproponował mi lepsze warunki. Do tego umowa na okres próbny - 2 miesiące i dwadzieścia parę dni, żeby nie płacić dwutygodniowego okresu wypowiedzenia. Z tym, że tracą pracowanika za 3 dni się nie liczą - tę pracę zapewne wykonają osoby na zmianie. Kiedyś te same rzeczy wykonywało 10 osób, teraz zapewnie 5. Jakbym przymierała głodem to bym poszła i widac, że na takich osobach żeruje firma. Takich, co muszą wziąć cokolwiek i jeszcze po butach całować, że w środku nocy trzeba (usunięte przez administratora) do roboty za najniższą krajową albo (usunięte przez administratora)zł więcej, bo pewnie takie są warunki dla zwykłych pracowników. Wstyd.

Robert

Witam, Proszę o kontakt osoby, które pracują lub pracowały jako PH ds. HORECA. Mam kilka pytań o charakter pracy. prmag@o2.pl

łysy

No to podsumujmy, ponieważ skaczecie po różnych ofertach itd. Umowa o pracę nie jest niczym wyjątkowym, w Selgrosie/Transgourmet jest to standard. Ze wzgl. na niemożność obsadzenia niektórych stanowisk, co dotyczy przede wszystkim hal sprzedaży, zatrudnia się ludzi przez firmy zewnętrzne, a te już umów o pracę nie dają, jednak wtedy to nie Selgros jest pracodawcą, jedynie zleceniodawcą. Wzmianka, że ph/horeca to inna firma, była ironiczna. Rzeczywistość jest taka, że firma skupia się bardzo na horece, za wszelką cenę, zlewając resztę. Jako pracodawca Selgros był kiedyś wyróżniającą się firmą, jednak od kilku lat to, co oferuje swoim pracownikom, odstaje coraz bardziej od rynkowej średniej, schodząc coraz niżej. Płaci mniej niż inni, chociaż robi to w terminie. Są poważne problemy z rekrutacją jakichkolwiek pracowników w halach, zatrudnienie normalnej osoby graniczy z cudem. Podnosi się próg tolerancji dla różnych zachowań w pracy, ponowne zatrudnienie pracownika wcześniej zwalnianego nie jest niczym wyjątkowym. Często ważniejsze jest prawidłowe odbijanie karty zegarowej niż jakość pracy. Są jeszcze jacyś pracownicy z długim stażem, bo kiedyś ich wynagrodzenie osiągnęło przyzwoity poziom, dający jakiś spokój nawet dzisiaj, skoro jednak od lat pensja stoi w miejscu, a pracować trzeba więcej, odchodzą przy pierwszej lepszej okazji. Jest wyraźna różnica między wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem "starych" i "nowych" pracowników, ale firma bardzo się stara "spłaszczyć" poziom wynagrodzeń na tych samych stanowiskach, pewnie w tabelkach świetnie to wygląda. Jak ktoś nie mieści się w ustalonych kiedyś widełkach, to nie ma na co liczyć. Krótko mówiąc, atmosfera gęstnieje, ale rewolucji nie będzie, bo nie ma z kim rozmawiać, łatwiej odejść. Kurs na mieliznę. Jak myślicie, jakie są reakcje na info o podwyżkach w Lidlu, albo drugą w tym roku akcję podwyżek w Biedronce? A jak do tego dochodzą przecieki, że w jakiejś hali dyrektor daje tylko szeregowym pracownikom dodatkowe pieniądze, to co, wszystko ok? Moja insajderska rekomendacja outsajdera :-) - nie wiązać się z Selgrosem tak długo, jak nie wróci na właściwe tory. Bo choć firma na pierwszy rzut oka jest warta zainteresowania, to szybko okazuje się, że nie jest dobrze, gdzieś się tu pogubili. Jest potencjał, ale szwankuje organizacja i podział pieniędzy. Jest październik, inne firmy przygotowują sobie zaplecze na świąteczne żniwa, a co robi Selgros? Wypuści serię reklam w tv, da ogłoszenia o pracy (których nawet na własnej stronie www nie ogarnia, bo część jest przeterminowana) i tyle. No, wystarczy na dzisiaj.

...
@łysy

Dokładnie! Nic dodać nic ująć.

maxi

Albo nic nowego się nie dzieje albo coś zmieniło się na lepsze bo zamiast narzekań kompletnie obraliście inny temat. Coś mnie ominęło, jakieś zmiany na sklepie?

daser

Nic nowego się nie dzieje?

Seba

witam serdecznie odradzam każdemu prace w Selgrosie na stanowisku kierowca/pracownik działu Horeca. Początkowa atmosfera nie ma nic wspolnego z codzienna praca. Praca w nadgodzinach niepłatnych, (usunięte przez administratora) Z-ca kierownika działu Horeca, nie mający pojęcia o kierowaniu zespołem ludzi, którego ostatnią pracą była obsługa klienta na stacji benzynowej i tankowanie gazu „rządzi ludźmi”. (usunięte przez administratora)brutto jest łatwo przeliczalne na tyranie przez 8 godzin. Po dwóch latach pracy wypowiedzenie bez podania przyczyny… tak chyba nie zachowuje się poważna firma. Jeżeli ktoś szuka prace na 2-3 miesiace i(usunięte przez administratora) zapraszam serdecznie. Horeca w Selgrosie nadzorowana przez Pana (bez nazwisk), który nie do końca wie co się dzieje w jego dziale i trzyma się kurczowo stołka. (usunięte przez administratora) Proszę przekażcie informację dalej aby nie doszło do kolejnych bezsensownych zwolnień. Jednym słowem jeśli szukasz pracy na stałe Selgros radzę omijać szerokim łukiem.

jajcarz

Paczka od Mikołaja - 60 zł. brutto. Bon na święta - 60 zł. brutto. Czy ja jestem aż takim biedakiem. Żenada.

Janusz
@jajcarz

no, ale masz przynajmniej okazje zobaczyć szczęśliwego najwyższego

slabo

to co tu zaczęło wyprawiać w tym roku to porażka..Brak pracowników na każdym dziale .Zarobki śmieszne za wykonywaną pracę i obowiązki. Admosfera porażka panująca na sklepie.(usunięte przez administratora)wszech obecny.Wieczne nie zadowolenie szanownego p.(usunięte przez administratora)K. Zmiany tragedia . Zwolnienia no stop , odchodzą pracownicy stali a zatrudniani nowi lub przerzucani między działami.Nie dba się o pracownika.Jeden wielki chaos i zamieszanie:( Pomysłów bezsensownych tysiące .Po prostu porażka. Nie warto

Głupek ze wsi

To uczucie, gdy prosisz o kondony przy kasie, a baba patrzy na twój ryj z niekrytym zdziwieniem..

Zdziwiony Król. Wszyscy go zapewniali, że lud jest szczęśliwy, majętny i tylko niedorajdy bez ambicji wyjeżdżają z tego kraju, po pięciu latach Król widząc, ze jego doradcy coś przed nim ukrywają, ruszył polami i łąkami swoimi pięknymi rumakami, by zobaczyć jak jego poddanym żyje się w królestwie. Zamiast kwiatów i miłości za swą dobroć jaką wydawało mu się, że okazywał ludowi, spotykały go od ludu gwizdy, krytyka i niemała wrogość. Najchętniej witali go resortowi i partyjni urzędnicy, właśnie to Ci podli nędznicy odpowiadają za to jakie nastroje w terenie zwykli ludzie mają. Król się dowiedział, że jego poborcy podatkowi, komornicy, sędziowie gnębią lud bezkarnie, złośliwie i wszelkie sprawy prowadzą, bardzo ślamazarnie, jednym słowem los Króla przedstawia się marnie. Nic nie pomogła propaganda sukcesu, różnych grup dworskiego interesu, przekupnych gazeciarzy którym w dalszym ciągu, bezkarność i mamona w dużej ilości, po nocach się marzy. Wygrał książę młody który z Królem ruszył ochoczo w zawody. Przez wiele lat dworskie elity z ludu wciąż szydziły, aż poddani Króla, samego Króla za to znienawidziły. Kto się odwraca plecami do swoich poddanych i zdaje się wyłącznie na Dworzan relacje, ten musi się liczyć, że mogą go spotkać, przymusowe i bardzo długie wakacje. Jakiś morał chyba z tego płynie, lepiej mieć przy sobie prawdomówne i prostolinijne dziki, niż kłamliwe i inteligentne świnie

Bonzo

Szef Transeksualnej firmy natknął się na ogłoszenie o sprzedaży takiego towaru, jakim handlowała jego firma - tylko taniej. Zadzwonił. Odezwał się nocny stróż.

Baj Baj selgros

18 września informowaliśmy: W londyńskim Lidlu zarobisz minimum 53 złote za godzinę pracy! Lidl jest pierwszą siecią supermarketów w Wielkiej Brytanii, która wprowadzi u siebie płacę minimalną. Od października br. zatrudnieni w Lidl UK dostawać będą 8,20 funta (46,98 zł) za godzinę pracy (Anglia, Szkocja i Walia) oraz 9,35 funta (53,57 zł) za godzinę pracy w Londynie. W przypadku stolicy królestwa to 428,56 zł za 8-godzinny dzień pracy i 8571,20 zł za 20-dniowy miesiąc pracy. (usunięte przez administratora)

Jesień

Jesień ledwo się zaczęła, a moja już zbiera liście... Za brak obiadu, za syf w mieszkaniu, no i dzieciaki darły mordy, gdy wróciłem z pracy.

Wywoźcie ten towar bo cały magazyn zapierdzielony tylko wywozić czy coś jeszcze? W sumie to przyszlibyście jeszcze na roczną. W takim razie istnieje tylko jedna możliwość, żeby to zrobić. Jaka? Znajdźcie sobie jakieś dziecko z rakiem i wyślijcie zgłoszenie do fundacji "Mam marzenie". Bolki-w buty wsadźcie sobie tą podwyżkę

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros Cash&Carry - Kraków

• Jak się pracuje w Selgros Cash&Carry?

Zobacz opinie na temat firmy Selgros Cash&Carry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selgros Cash&Carry?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Selgros Cash&Carry?

Kandydaci do pracy w Selgros Cash&Carry napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Selgros Cash&Carry