Opinie o Selgros Cash&Carry w Kraków Nowohucka 52

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Selgros Cash&Carry. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Selgros Cash&Carry na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros Cash&Carry w Kraków Nowohucka 52

A jak noclegownia na złocieniu? funkcjonuje nadal?

pracownik selgros

Witam wszystkich zainteresowanych praca w tym markecie. Opisze warunki: Zarobki na start: minimalna krajowa jaka aktualnie jest. Artmosfera: pracownik-pracownik ok, pracownik-dysponent-ok, pracownik kierownik roznie to bywa, pracownik-kierownik zakladu jestes zerem, pracownik-dyrektor zlewka totalna chcesz cos z nim zalatwic to musisz pisac njlepiej podanie. Awanse i szkolenia: brak a jak juz jakies szkolenie to wewnetrzne ktore czesto nawet sie nie odbywaja dostajesz papierek podpisujesz i spadaj, po takim szkoleniu ani certyfikatu ani nic. Social: jakis jest ale szalu nie ma, bony do wydania tylko na terenie marketu. Podwyzki: oczywiscie sa, ale cisnienia, jak sie upominasz o rozmowe w tej sprawie lub cos napominasz to kierownik mowi nie ma i tyle a kerownik zakladu przeklada spotkanie zawsze w ostatniej chwili tylko zeby nie doszlo do konfrontacji. Praca: praca zaleznie od dzialu raz ciezsza raz gorsza, czesciej ta druga opcja. Dziekuje dobra robota tak trzymaj mozesz powiedz do lustra nikt tego nie doceni bo w sumie na druga zmiane przyjdzie np. mis afryka (inny kierownik zakladu) i kaze poukladac po swojemu i nie ma gadania "gruba trzymajaca wladze". Degradacje zwolnienia zastraszanie i mobing na codzien. Ale prace moge polecic mimo wszystko, ale dla tych co szukaja na chwile. Lepiej wkonu "cos tam zarabiac" i jednoczesie szukac bo tam mozesz byc tylko niewolnikiem.

fafik

A nasi kierownicy ci z non fodu dobrze sobie radza na allegro sie handel rozwija sprzet w super cenach ciekawe jakiego pochodzenia-wyprzdaze i inne! ktos to powinien sprawdzic a my mozemy tylko patrzec

olo

A jak nazywa się obecny dyrektor hali w Krakowie?

Rozmowa z dyrektorem i kierowniczką hali. Spore braki z zakresu HR. Obydwojgu proponuję podniesienie swojej wiedzy jak w dzisiejszych czasach powinna wyglądać rozmowa.... Ogólna rozmowa o przebiegu swojej kariery zawodowej ( taka spowiedź z tego co napisałeś w CV) , atmosfera bliższa przesłuchaniu niż rozmowy rekrutacyjnej, brak jasnych informacji o stanowisku i procesie wdrożeniowym - trzeba było wyciągać pytaniami, jakby była to jakaś tajemnica, od czasu do czasu rzucane pytania z kosmosu, typu co to jest, np. "narzut" chyba po to, żeby udowodnić Ci, że jesteś głupszy od nich. Generalnie zostaje niesmak i wrażenie, że jesteś tam niemile widziany i zabierasz im cenny czas. No normalnie szok!!!! Dawno czegoś takiego nie widziałem!!!

j/w

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
Filipzkonopi

Ludzie pracujący w Selgrosie!!! Strajkują górnicy, strajkują rolnicy, za chwilę będą strajkować kolejarze, a wy nic?. Wszyscy chcą żeby im rząd pomagał a wam jest tak dobrze? Dlaczego nie wyjdziecie na ulicę i nie zażądacie aby wam rząd tez pomógł. Z tych waszych miesięcznie zarobionych 1700 zł będziecie takich górników i innych sponsorować a oni będą w niedzielę u was robić zakupy. Jak będziecie siedzieć cicho to nigdy nic nie wywalczycie. Zażądać na takim wiecu podniesienia pensji minimalnej do 2500 zł na rękę, a jak nie to niech wam rząd tą różnicę rekompensuje. Inni mogą to dlaczego wy nie możecie zastrajkować? Odważcie się i zacznijcie działać.

Fred

co tam sądy , tu sa kwiatki "Wypłata odszkodowań za pożydowskie mienie za pieniądze ze sprzedaży lasów"link "Według internetowej witryny Wikileaks pieniądze pozyskane ze sprzedaży polskich Lasów Państwowych miały zostać wypłacone w formie odszkodowań osobom, które utraciły swoją własność prywatną w wyniku II wojny światowej oraz w wyniku konfiskaty przez władze komunistyczne." "W styczniu 2009 roku ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce wyslał do Departamentu Stanu USA notatkę, w której zrelacjonował swoje spotkanie z ówczesnym marszałkiem Sejmu Bronisławem Komorowskim. Rozmowy między ambasadorem USA a marszałkiem Sejmu dotyczyły m.in. budowy w Polsce amerykańskiej tarczy antyrakietowej oraz kryzysu gospodarczego. Ale najciekawszą informacją jest tekst oznaczony numerem 6. "Jeśli chodzi o regulację kwestii restytucji mienia odebranego w czasie II wojny światowej i epoce komunizmu, Komorowski wyraził zaniepokojenie związane z kryzysem finansowym, który według niego zmienił nieco okoliczności. Niemniej jednak powiedział, że premier Tusk zmusi niepokornych ministrów, m.in.rolnictwa i ochrony środowiska, do tego by „dołożyli się do rekompensat” sprzedając państwowe lasy i nieruchomości" Tak brzmi relacja z rozmowy ambasadora USA z marszałkiem Sejmu na temat wypłaty odszkodowań za mienie odebrane osobom prywatnym po 1939 roku. Komorowski zapewniał ambasadora USA, że Donald Tusk jest zdeterminowany, aby jak najszybciej uchwalić odpowiednią ustawę. Ówczesny marszałek Sejmu zasugerował, że dziesięcioletni plan wypłaty odszkodowań przewidywany w obecnym projekcie ustawy stanowi "mechanizm bezpieczeństwa" czyli pewien rodzaj gwarancji dla poszkodowanych. Przypomnijmy, że nieco ponad tydzień temu obecna koalicja rządząca próbowała "pod osłoną nocy" dokonać zmian w Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, które umożliwiłyby sprzedaż Lasów Państwowych, jeżeli wymagałoby tego "dobro publiczne". Jak widać tym "dobrem publicznym" jest według naszego rządu wypłata odszkodowań obywatelom obcego państwa, którzy w wyniku agresji Niemiec na Polskę a następnie kilkudziesięcioletniej okupacji Polski przez Związek Radziecki stracili swoją własność prywatną. Ciekawe dlaczego polska władza nie zainteresuje się wypłaceniem Polsce odszkodowań za II wojnę światową? Przypomnijmy, że według wyliczeń Zarządu Rezerw Federalnych USA Polska może domagać się od Niemców odszkodowań za zniszczenia wojenne wynoszących 845 miliardów dolarów czyli około 2,738 biliona złotych. Za 845 mld dolarów można by spokojnie wypłacić należne odszkodowania nie sprzedając przy tym polskich lasów, które od dziesięcioleci są dobrem wspólnym wszystkich Polaków." (usunięte przez administratora)

Fred

K.opiujcie wszędzie gdzie się da ten wpis!!! : Tymczasem w Polsce dzieją się ważne rzeczy o których się nie mówi. W nocy z dnia 17 na 18 grudnia 2014 roku miała miejsce próba zmiany Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, która umożliwiałaby w przyszłości sprzedaż Lasów Państwowych na zasadach zapisanych w ustawie. Za uchwaleniem zmian głosowało 291 posłów, przeciw było 150 a 2 wstrzymało się od głosu. Do uchwalenia zmian zabrakło zaledwie 5 głosów. W czasie kiedy mainstreamowane media karmiły nas nagonką na jedną z posłanek opozycyjnych, która na sali sejmowej spożywała drugie śniadanie, w sejmie trwała debata o przyszłości polskich Lasów Państwowych i polskiej ziemi. 18 grudnia o godzinie 0:45 obecna koalicja rządząca razem ze swoimi "odnogami" próbowała bez konsultacji ze społeczeństwem zmienić Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej.

JackN

Ktoś musiał po mnie przejąć ta pałeczkę

lidiiiiaaaaaaaaaaaaaa

a czy ręczniki zabrał mokre czy suche

bolo

słyszałem że na hali w krakowie nie gra muzyka, ponoć jest żałoba że odszedł Pan (usunięte przez administratora)

Co mamy

nic nie mamy, podwyżek nie ma od 3 lat (usunięte przez administratora)

Ciekawski

A czemu to Selgros szuka kierownika Hali sprzedaży ?! ( ogłoszenie z 03.01.2014 )

Anonymous

Możemy się założyć ?:) Nie obrażę Pana ponieważ nie leży to w mojej naturze, natomiast biegle posługuje sie pewnymi programami uniemożliwiającymi zidentyfikowanie moich danych osobowych. Jeżeli uda się to Panu to uścisnę dłoń i złożę wypowiedzenie. Nie wszyscy potrzebują status kierownika żeby znać polskie prawo a przede wszystkim umiejętnie je wykorzystywać. Komputer ma w dzisiejszym świecie wiele ciekawych i jakże istotnych funkcji dla ludzi "inteligentnych" a przede wszystkim daje nieograniczoną władzę. Jak już mnie Pan zidentyfikuje proszę zapisać drukowanymi literami moje imie i nazwisko tak żeby wszyscy widzieli. Myśli Pan że sobie żartuje? Ma Pan wątpliwości? Nalegam proszę sprawdzić, do wygrania dodatkowy etat. Pozdrawiam.

Smakija

Na 100% i to kierownik z nonfoodu slyszlam na przerwie jak gadali !

jasio

Encepencechytajhuja - 2012-02-22 14:39:41 Uzasadnione sytuacje : Imie i Nazwisko PESEL IDENTYFIKATOR obraza publiczna osmieszanie publiczne upokarzanie na forum publicznym dwa ostatnie punkty to stale sytuacje w selgrosie w krakowie ! jak czytam na forum to nawet i zastraszanie oraz cenzura :] Kierowniku po pracy jestes PIONEM I ZWYKLYM ZEREM ! :)Encepencechytajhuja wiesz że to pisał kier. skąd masz takie info, może też jesteś jednym z nich ćwoku. Ja (usunięte przez administratora) e co za menda, najlepiej idź do przyjaciółki i pożal się

Encepencechytajhuja

bob

I tu Masz rację! Zamykamy temat. Pozdrawiam.

Bobik

To forum miało służyć dla ludzi którzy chcą się czegoś dowiedzieć o pracodawcy, w tym momencie forum to służy tylko i wyłącznie grupie ludzi która, próbuje kogoś obrazić i która próbuje się dowartościować pisząc durne posty. pzdr.

bob

Bobik, a jak się odniesiesz do posta Talikosa. Czy w tym poście jest zawarte stanowisko, nazwisko oraz stwierdzenie o czynie karalnym? Czy ja tu czegoś nie rozumiem ! I czy uważasz, że większość piszących choć jest taka możliwość, używa cudzych komputerów i telefonów!!!

Bobik

Bob źle mnie zrozumiałeś chodziło mi że nikt nikogo z imienia i nazwiska nie obraził są to tylko domysły, a jedynie każdy dobrze zorientowany wie o kogo chodzi, a to że można każdego sprawdzić po ip. komputera to każdy wie. Gorzej jak ktoś korzysta z nie swojego kompa, np siedzi pisze z DOK-u. Pzdr

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros Cash&Carry - Kraków

• Jak się pracuje w Selgros Cash&Carry?

Zobacz opinie na temat firmy Selgros Cash&Carry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selgros Cash&Carry?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Selgros Cash&Carry?

Kandydaci do pracy w Selgros Cash&Carry napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Selgros Cash&Carry