FORD WIKAR Autoryzowany Dealer marki FORD

Kraków

Opinie o FORD WIKAR Autoryzowany Dealer marki FORD

daria123

http://wikar.pl Polecam serwis Forda WIKAR. Profesjonalna obsługa i podejście do klienta. Zlecenie bardzo dobrze zrealizowane.

Nie Sprecyzowana

Bardzo fajne miejsce! :) www.wikar.pl Pracują tam mili i uczciwi ludzie ;)

Anonim

szczerze polecam firmę Wikar, profesjonalna usługa i podejście do klienta

Viola

Polecam wikar.pl

Angelina404

www.wikar.pl Polecam !

Marta

Polecam serwis Wikar.Rzetelna robota,szybkie dzialanie.Warto im zaufac.

natalka2775

Moim zdaniem polecam serwis i salon wikar.

Samanta Ż.

serwis wikar kraków

Dawid K

www.wikar.pl to najlepszy salon i serwis jaki znam. bardzo mili ludzie, którzy chętnie pomagają i dobrze doradzą. Bardzo szybka i fachowa obsługa w zakresie auta.

Dawid K

serwis wikar kraków

Muszka

Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń do salonu wikar mogę z czystym sumieniem polecać go dalej.

nnaajz

Z czystym sumieniem mogę polecić Wikar

Caryca Monica

Osobiście polecam serwis wikar. Jestem bardzo zadowolona z usług.

Gosia

Polecam salon i serwiu samochodowego ford Wikar. Jestem bardzo zadowolona :)

justynka

ja polecam serwis ford wikar jest na prawdę godny polecenia , nie wiem jak to jest od strony pracownik ale klientów traktują z szacunkiem ,polecam zaglądnąć tutaj http://wikar.pl/ jest to ich główna strona , często można napotkać promocje

Anna

Firma profesjonalna. Obsługa z doświadczeniem i przygotowaniem do swojego fachu. Polecam firmę wikar / wikar.pl / www.wikar.pl.

Ex

Z perspektywy czasu, oceniam to miejsce pracy na ocenę mierny. Nie czuje się rozżalony, ale rzeczywiście jest to miejsce rodzinne i chyba w tym jest cały problem- zbyt wiele koneksji (kierownik części- kierownik serwisu, sprzątaczka-kierownik serwisu). Kierownik serwisu jest osobą z mizernym doświadczeniem motoryzacyjnym, jego braki musi nadrobić załoga. Ludzie nie lubią gdy zarządza nimi ktoś o mniejszych kompetencjach, to rodzi problemy. W firmie jest dużo "spychologii" , zarobki są słabe, więc długo nie ma tam co siedzieć. Jest też druga strona medalu, w kilku przypadkach pracowników potraktowano skandalicznie przy zwolnieniu z pracy, można powiedzieć, że zachowują się bezwzględnie. Na szczęście niektórzy zdecydowali się na walkę w sądzie i wygrali. Jeżeli chodzi o to jakich pracowników zatrudniają to sprawa jest prosta, częsta rotacja, a ludzie nowi muszą się nauczyć, Wikar nie zatrudni nikogo doświadczonego bo to kosztuje. podsumowując wszystko po kilku latach pracy w firmie nurtuje mnie stanowisko właściciela, który pozwala bracią G w nieudolny sposób zarządzać firmą oraz załogą, wykręcając przy tym takie numery których nie da się nie zauważyć.

Teściu

Krzychu G. 3 zapiekanki na wynos nie będę stał w kolejce przecież ma się te znajomości

Kacper

Albo bredzisz albo nie wiesz ile wynosi srednia krajowa.

information booklet

Likom to źle słyszał. GB jest spoko. Nikomu w d. sam nie wchodzi i jest normalny. Ma sprzedawać i to robi. Jest dobry. W kontakcie z nim nie ma problemu. Nikomu nic nie zabrał. Z braćmi G. zawsze wszystko można załatwić. Jeden różny od drugiego ale każdy pomoże. Mniejszy nie raz d. uratował bo wie duzo. Kierownik P też jest spoko. Nigdy nie słyszalem że coś nie da się załatwić. Kablują prezesowi? To albo prezes głuchy jest albo nie kablują. Wszyscy pomagają jak cos nie wyjdzie. Kasa średnio jest niegorsza jak w większości serwisów. O marży i przerobach każdy wie zero tajemnicy a każdy umie liczyć.

Kacper
@information booklet 29.02.2016 01:39

Ale bredzisz chyba za dużo opiłeś się kwasu chlebowego.

Likom

Jako były pracownik tej firmy powiem Wam jaka jest prawda Zacznijmy od plusów + rodzinna atmosfera (naprawdę) + wszystko da się załatwić bez korporacyjnych idiotyzmów + pieniądze (marne) zawsze na czas + bardzo fajna ekipa z nowego sącza Teraz minusy - kierownik działu sprzedaży G.B. zapatrzony w siebie, niepomocny, samolubny - bracia G = dyrektorem i kierownikiem jest dwóch braci, jeden lepszy od drugiego, nie ma opcji żeby ci pomogli, kablują prezesowi, nic ale to nic się z nimi nie da załatwić. - jedna wielka spychologia i na dziale sprzedaży i serwisu - bardzo marna kasa dla zwykłego pracownika, bracia G zgarniają większość kasy - z tego co słyszałem ciężko jest dostać prowizję od sprzedaży na dziale sprzedaży - zabiera ją kierownik GB Ogólnie nie polecam. Chyba że lubicie pracować za 1700 lub lubicie się podlizywać baranom.

P.P.
@Likom 27.01.2016 19:13

Nie zgodzę się. Jeden z braci G jak to pisałeś posiada dużą wiedzę techniczną i chętnie się nią dzieli wielokrotnie spędzając z mechanikami czas na hali napraw i pomagając. Drugi to bardziej organizator i nie mi oceniać jego kompetencje lecz pracodawcy. Co do działu handlowego i pana G.B. jestem mocno zaskoczony poziomem Twojej wiedzy w tym zakresie, ale z tego co wiem to każdy ma prowizję. Jak nic nie sprzeda to i nie zarobi. Co do zarobków w firmie to o tym decyduje właściciel a nie kierownicy, natomiast pensja w WIKAR jest mocno uzależniona od wyników (sprzedaż, przeroby, marża)

J.G
@P.P. 03.02.2016 10:24

To co napisał Likom to cała prawda tak to prawda że zarobki są uzależnione od wyników tylko jest jeden problem tam niema roboty, niema klienta.

IDS

W samym tym roku zwolnił o się pięciu pracowników, to świadczy o tym jak ciężka jest tam atmosfera zwłaszcza za kierownika nie mylić z dyrektorem.

SBD

Ćwierkają wróble na mieście, że o jednego pracownika mniej.

Marek

Starość nie radość, młodość nie wieczność. Tutaj liczy się obiektywne podejście do sprawy i opisanie co się dzieje u tego pracodawcy. Zatrudniajcie jeszcze więcej stażystów a pozbywajcie się doświadczonych pracowników wymyślając coraz to ciekawsze powody zwolnienia. Nie panujecie nad firmą a myślicie, że zapanujecie nad opiniami w necie. Piszesz poziom uczestników niestety niski - masz rację, poziom proporcjonalny do oferowanych usług firmy, przecież to te same osoby. Dziwić się, że klientów ubywa.

Renifer Swiętego Mikołaja

Tak tak! A zabawa trwa. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na następne wpisy. Im więcej wpisów, tym zabawa lepsza, a czas teraz jest. Choć poziom uczestników niestety niski... Może to z powodu młodego wieku...

Święty Mikołaj

Z uwagi na to,że jest duże zainteresowanie tą stroną przez pracowników teraźniejszych i byłych pragnę wszystkim złożyć Świąteczne Życzenia Wesołego Alleluja!!!

Doradca
@Święty Mikołaj 04.04.2015 13:27

Święty Mikołaju miejmy nadzieję, że przede wszystkim przeczyta to potencjalny przyszły pracownik i sam zdecyduje czy chce tam pracować...

Jaś

wiecie co? najbardziej tragiczne jest to, że wszyscy po nim jadą. I klienci i pracownicy i szef a on tu dalej siedzi, trzyma sie rekami i nogami. Bez honoru i ambicji.

Wąski

Wikar Ford - o ja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] !!!

Z.

Pracowałem w Wikar Kraków krotko ale wystarczy. Kasa ok dla studenta ale na normalne życie nie starczała no chyba że jest druga robota. Zawsze nie brakowalo tam mend i cwaniaków niechętnych pracy i innym a klienci przeszkadzali. Widać po tym forum że to sie nie zmienia a kto chciał to zmienić prędzej czy później odpuszczał albo się zawijał gdzie indziej. Gdy nie zmienią tam się ludzie ich postawa nawet Biedronka tam nie przetrwa a najgorsi ci są co sami srają na firmę a niewiele potrafią najlepiej gdyby calkiem robili co im się podoba.

Kazek

Masz problemy i jesteś zdenerwowany, bo nie możesz robić co chcesz. Nie ma jak robić fuch w pracy, nie bardzo jest jak kraść, jest problem z prywatnymi wypadami samochodami klientów, zamiast dopieszczać swojego szrota w godzinach pracy musisz robić samochody przyjęte do serwisu. No to masz problemy... Szukaj pracy gdzie indziej, bo z takim podejściem będziesz się w Wikarze bardzo męczył.

Kolega Norwida
@Kazek 28.03.2015 19:50

''Nie ten ptak zły, co własne gniazdo kala, lecz ten co o tym gada a i się przechwala''

Janusz

Nie polecam tego miejsca pracy, brak organizacji pracy serwisu kierownik nie zorientowany w temacie jak jest jego zmiana jest najwięcej problemów, szkoda czasu i nerwów.

Jasiu
@Janusz 27.03.2015 14:28

To na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tam tyle czasu pracujecie? Jak coś nie pasuje to droga wolna. Mamy demokrację!!!

Szczurek
@Jasiu 28.03.2015 13:41
To na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tam tyle czasu pracujecie? Jak coś nie pasuje to droga wolna. Mamy demokrację...

Jasiu co tak się denerwujesz ? Napij się melisy.

exWikariusz

Nie polecam tego miejsca pracy a wręcz odradzam osobom zainteresowanym, które nie są w temacie. Przynajmniej do czasu jak właściciel tego przybytku nie zrobi porządku z kierownictwem. Była taka bajka pt. ''O dwóch takich co...'' Historia pokazuje, że bracia raczej się nie sprawdzają. Źle nie życzę ale pewnie za jakiś czas ktoś otworzy w tym miejscu Biedronkę.

Mateusz

Dla czego tutaj nie ma opcji by kliknąć ,,Lubię to! "

Tomek

Szwajcar
@Tomek 02.02.2015 11:33
Zimą na obiekcie jest tak zimno że zostają tylko gorące źródła ale kasę na to trzeba umieć tam wykombinować ale się da....

A w Warszawie cieplej na obiekcie ?

Hanna

Pracują tam ludzie którzy nie mają już innego wyjścia desperaci bez ambicji.Dla przykładu mechanik który został młodym tatą dostaje 1500 netto . To totalny brak ambicji co taka osoba może naprawić.

Kazimierz

Trwonimy czas na glupie zarty. To dopiero zart. Zapachnialo "kierownictwem", ktore za wszelka cene probuje ratowac swoj marny obraz w oczach pracownikow.

Janek
@Kazimierz 22.01.2015 22:37

I tu się przyjacielu mylisz! Portal ten służy do wyrażania opinii o pracodawcach, a nie prywatnych rozgrywek. Odnoszę wrażenie, że w tej swojej zawzietosci w dokuczaniu innym zapomniałeś kto Cię zatrudnia.

Janek

Pracuję aktualnie w WIKAR i jedynym problemem są sami pracownicy - czyli MY. Nieżyczliwi dla siebia, a wręcz przeciwnie dokuczamy sobie i tylko czekamy na potknięcie kolegi aby mieć temat do komentowania. Niejednokrotnie pomagając w tych "potknięciach" narażając firmę i klientów na koszty. Trwonimy czas na głupie żarty, a potem narzekamy na niskie płace. Praca w nerwach? Sytuację nerwową sami tworzymy!

Paweł

Praca jak praca. Podstawa plus premia od przerobu - warunki jasno określone przy zatrudnieniu. Jak komuś zależy i wypracuje godziny to jest wiarę przyzwoicie. Jak ktoś planuje leserować albo jest budowlancem, który myśli, że będzie mechanikiem - niestety nie zarobi. Są tam mechanicy pracujący 7 lat i sobie chwalą. Właściciel szanuje ludzi, a kierownictwo ocenia obiektywnie. Niestety ilość klientów zależy od jakości usług, a z tym w WIKAR trochę gorzej. Kierują na bardzo dużo szkoleń w centrali. Ogólnie polecam tą firmę dla osób ambitnych chcących się czegoś nauczyć.

Paweł

Lepiej sobie darować i poszukać innym miejscu pracy.

Zostaw opinię o FORD WIKAR Autoryzowany Dealer marki FORD - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FORD WIKAR Autoryzowany Dealer marki FORD