Opinie o Wojewódzki Szpital Okulistyczny w Krakowie w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wojewódzki Szpital Okulistyczny w Krakowie. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Wojewódzki Szpital Okulistyczny w Krakowie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale
Szpitale Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojewódzki Szpital Okulistyczny w Krakowie w Kraków

Dzień dobry. na stronie biuletynu jest dostępna oferta dla pielęgniarki na umowę o pracę. nie wiem jednak jakie mogą występować inne szczegóły. Jesteście w stanie określić jakie mogą w tym roku przypadać stawki godzinowe?

Sylwia

Widziałam ostrzeżenie na forum odnośnie pracy w administracji. Czy do dziś jest ono jakkolwiek uzasadnione? Z tego, co zauważyłam, poszukiwany jest specjalista do spraw zamówień publicznych. Z czego konkretnie wynosi 1000 zł różnicy w widełkach płacowych? Czy ktoś jest w stanie ocenić bieżący standard pracy i to czy warto kandydować na to stanowisko?

Dorota Nowy wpis
@Sylwia

Różnica w widełkach wynika pewnie z faktu, że ogłoszenie jest na inspektor/specjalista, inspektor ma nieco mniejsze kwalifikacje, tak myślę. A co do pracy to jakaś bzdura, ktoś niezadowolny się odgrywa, z tego co wiem to żaden Jan tam nie pracował w Administracji, a jak to prawda to czemu nie ma odwagi podpisać sie prawdziwym imieniem, tak bezkarnie szkaluje innych. Cóż internet pozwala na wszystko. Pracowałam tam i to nieprawda co napisał Jan.

Weronika Nowy wpis
@Dorota

Czyli z tego co zostało napisane po prostu te kwalifikacje zdobędzie się podczas zatrudnienia już? I w takim razie w drugą stronę z tego co napisał poprzedni Pan o tym zaprzeczeniu dobrych praktyk menedżerskich... To w jaki sposób pracownicy są motywowani do pracy?

Iwona Nowy wpis
@Sylwia

Wynagrodzenie uzależnione jest od zajmowanego stanowiska: inspektor/specjalista. Negatywny wpis Pana Jana jest zwykłą złośliwością, nie poparty faktami. Dyrekcja jest bardzo miła i z szacunkiem podchodzi do pracownika. A Pani Ewa inspiruje i uczy, jak efektywnie wykonywać swoje obowiązki. ;-)

Jan

Przestrzegam przed "dołączeniem" do zespołu w Administracji. Brak szacunku,plotkowanie i przyklejanie etykiet za plecami ! Praca słabo płatna a szefowa EJ to strach się bać...zaprzeczenie dobrych praktyk menadżerskich i skutecznie zniechęca do pracy! To nie miejsce dla ambitnych i kulturalnych osób.

Iwona

Co powiecie o zespole pielęgniarek w Wojewódzkim Szpitalu Okulistycznym w Krakowie? Czy jest zgrany i w razie potrzeby można się "wymienić" dyżurami? Znalazłam ofertę pracy na to stanowisko, ale wolałabym się dowiedzieć więcej szczegółów: https://wso.krakow.pl/praca/.

Aplikowałeś do firmy Wojewódzki Szpital Okulistyczny w Krakowie? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Super wszyscy, od pierwszego kroku postawionego za progiem. Byłam kilka razy, więc obsługiwały mnie nie zawsze te same osoby ale KAŻDY pokierował nawet 2 razy powtórzył

Zostaw merytoryczną opinię o Wojewódzki Szpital Okulistyczny w Krakowie - Kraków

• Jak się pracuje w Wojewódzki Szpital Okulistyczny w Krakowie?

Zobacz opinie na temat firmy Wojewódzki Szpital Okulistyczny w Krakowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojewódzki Szpital Okulistyczny w Krakowie?

Wojewódzki Szpital Okulistyczny w Krakowie
  • Os.Na Wzgórzach 17B