Opinie o Wojewódzki Szpital Okulistyczny w Krakowie w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wojewódzki Szpital Okulistyczny w Krakowie, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Wojewódzki Szpital Okulistyczny w Krakowie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojewódzki Szpital Okulistyczny w Krakowie w Kraków

Jan Nowy wpis

Przestrzegam przed "dołączeniem" do zespołu w Administracji. Brak szacunku,plotkowanie i przyklejanie etykiet za plecami ! Praca słabo płatna a szefowa EJ to strach się bać...zaprzeczenie dobrych praktyk menadżerskich i skutecznie zniechęca do pracy! To nie miejsce dla ambitnych i kulturalnych osób.

Iwona Nowy wpis

Co powiecie o zespole pielęgniarek w Wojewódzkim Szpitalu Okulistycznym w Krakowie? Czy jest zgrany i w razie potrzeby można się "wymienić" dyżurami? Znalazłam ofertę pracy na to stanowisko, ale wolałabym się dowiedzieć więcej szczegółów: https://wso.krakow.pl/praca/.

Ja Nowy wpis

Super wszyscy, od pierwszego kroku postawionego za progiem. Byłam kilka razy, więc obsługiwały mnie nie zawsze te same osoby ale KAŻDY pokierował nawet 2 razy powtórzył

Widzę, że nie ma tu informacji odnośnie firmy Wojewódzki Szpital Okulistyczny w Krakowie w mieście Kraków. Wiecie co się tam dzieje? Czekamy na nowe wpisy od użytkowników.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojewódzki Szpital Okulistyczny w Krakowie - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wojewódzki Szpital Okulistyczny w Krakowie
0/5 Na podstawie 0 ocen.