Opinie o Selgros Cash&Carry w Kraków Nowohucka 52

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Selgros Cash&Carry. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Selgros Cash&Carry na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros Cash&Carry w Kraków Nowohucka 52

Pracuś

Udają że robią.Chodzą z jednego miejsca do drugiego.Szkoda gadać

Baśka

Ile dostaje na początek pracownik hali?

Kamila
@Baśka

2600 brutto plus premie znalezności od miejsca zatrudnienia

ABBA
@Baśka

tyle co na koniec..moeny money money ;-)

Hahaaaa
@Kamila

Nie pracuje z 5 może 6 lat ale widzę że pensja śmieszna.. Źle to ująłem to nie pensja tylko renta haga

Kamila Biały Pasztet
@Kamila

Bardzo Marne Zarobki

"Ryba psuje się od głowy"

Atmosfera w tej pracy wydaje się być miła, ale tylko z pozoru. Jest bardzo napięta. Dyrektor i kierownicy liczą się tylko z własnymi zyskami, a nie z ludźmi tam pracującymi. "Pandemia" udowodniła jak są słabą komórką kierowniczą. Zamiast iść ramię w ramię z pracownikami, to ratują przede wszystkim siebie. Zwalniają dobrych pracowników. Przerzucają ludzi po działach, obniżają pensję, kombinują jak tylko komuś zabrać z pensji na czym tylko się da. SYSTEM PREMIOWY jak słyszę po różnych pracownikach hali jest ZUPEŁNIE NIEJASNY. PASEK WYNAGRODZENIOWY dostaniesz dopiero PO DWÓCH/TRZECH MIESIĄCACH. (usunięte przez administratora) Jak ma się pracownik dowiedzieć dlaczego dostał w danym miesiącu takie wynagrodzenie, skoro dostaje wykaz z takim opóźnieniem?? Dziewczyny z działu informacji (swoją drogą wszystkie przemiłe) Ci tego nie powiedzą, ale wiem, że tak też uważają, nawet jeśli któraś się postara zaprzeczająco skomentować ten post dla dobra firmy. Radzę popytać ludzi po działach. Nie pytajcie (usunięte przez administratora), którym jest obojętnie gdzie pracują, byleby (usunięte przez administratora)wpadło, bo takich jest tam pełno. Poznacie ich z twarzy. Dobrze, że już tam nie pracuję. MŁODY CZŁOWIEKU, ROZUMIEM, ŻE SZUKASZ PRACY W TYCH NAPRAWDĘ NIECIEKAWYCH CZASACH . ZANIM JEDNAK ZŁOŻYSZ OFERTĘ, TO WIEDZ, ŻE STRACISZ TU TYLKO CZAS. DOPÓKI NA GÓRZE BĘDĄ CI SAMI KIEROWNICY, POLITYKA TEGO MIEJSCA PRACY SIĘ NIE ZMIENI.

Ewel
@"Ryba psuje się od głowy"

To prawda niestety sam straciłem tam dużo czasu zanim się opamiętałem. Kierowniczki zakładu mówią same za siebie, brak kompetencji na każdym kroku.....ech brak słów

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Selgros Cash&Carry? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Świadomy

Jakich etapów? To moloch jest. Wysylasz CW, idziesz na rozmowę z kierownikiem zakładu, jak ma dobry chumor to Cię wezmą. Tyle. Etapów w markecie hahaha padłem ze śmiechu

Etapów nie ma, bo nikt nie chce pracować za takie pieniądze. Jak człowiek się dowiaduje ile dostanie na początek to rezygnuje, Bonusy typu karta Benefit (Multisport) jest od 38 zł do 108zł w zależności od wersji. Lux med też płacisz w zależności od wersji. Po odliczeniu takich atrakcji na konto dostaniesz 2200 - 2400zł. Przy dobrej stawce oczywiście. Jak chcesz więcej to idziesz na same nocki i wtedy bonus około 400zł. Praca nie jest strasznie ciężka idzie się przyzwyczaić. Gorzej z kierownictwem jak trafisz na " przerost ambicji nad treścią " to tylko nerwy stracisz. Bo tacy też są,

Rozmowa z dyrektorem i kierowniczką hali. Spore braki z zakresu HR. Obydwojgu proponuję podniesienie swojej wiedzy jak w dzisiejszych czasach powinna wyglądać rozmowa.... Ogólna rozmowa o przebiegu swojej kariery zawodowej ( taka spowiedź z tego co napisałeś w CV) , atmosfera bliższa przesłuchaniu niż rozmowy rekrutacyjnej, brak jasnych informacji o stanowisku i procesie wdrożeniowym - trzeba było wyciągać pytaniami, jakby była to jakaś tajemnica, od czasu do czasu rzucane pytania z kosmosu, typu co to jest, np. "narzut" chyba po to, żeby udowodnić Ci, że jesteś głupszy od nich. Generalnie zostaje niesmak i wrażenie, że jesteś tam niemile widziany i zabierasz im cenny czas. No normalnie szok!!!! Dawno czegoś takiego nie widziałem!!!

j/w

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
Aga

Jak chcesz potyrać za 2500 to wal śmiało, wezmą każdego kto umie mówić.

Karolcia
@Aga

No 2300-2500 W tych widełkach dają na początek. Na koniec zresztą też...

Polecam Panu dyrektorowi, albo Pani kierownik zakładu przenoszenie towaru w maseczce z prawa na lewo i z lewa na prawo, bo mają takie widzimisię. Po godzinie szlak Was trafi. Co innego dokładać towar, obsługiwać klientów, a co innego PRZENOSIĆ BEZSENSU i do tego blaszane półki przestawiać. Dajcie sobie na wstrzymanie do końca tego całego syfu z zarazą. Pozdrawiam gorąco.

Aga

@paco to jak jest naprawdę ? Możesz powiedzieć ?

paco
@Aga

Odpowiem, jak poprawnie zadasz pytanie. A jeśli świadectwo pracy jest nieprawidłowe, należy żądać jego sprostowania, a nie pluć w internecie. Nie ma w Selgrosie níkogo odpowiedzialnego za wizerunek w mediach?

Pacownik

(usunięte przez administratora) Zamiast nadgodzin wypłacają ekwiwalent za urlop przy zwolnieniu się z pracy.

Paco
@Pacownik

Bredzisz, mieszasz pojęcia.

Na jakie benefity można liczyć w Selgros Cash&Carry?

10% zniżki na zakupy. Karta Benefit i tyle w temacie

Brini

Na zadne

Byly
@zainteresowany

To jak atu w talii kart. Niby masz a nie korzystasz

Zainteresowana

Pracownik hali ile zarabia na dzień dobry?

były
@Zainteresowana

prawie tyle samo co na do widzenia

Zainteresowana
@były

To znaczy ile?

Byly
@Zainteresowana

Proszę zejść na halę w poniedziałek i zapytać

Jojo

Witam czy w selgrosie pracuje die na 3 zmiany?

Proszę o informację o stankwisku pracownika kompletacji zamówień selgros transgourmet. Ile zmian i na jakie wynagrodzenie można liczyć? Czy uprawnienia UDT są wymagane?

Johny

Praca jak praca, łazisz cały dzień, dokładasz towar, obsługujesz klienta i wypełniasz polecenia nadzorców.

Takbywa

Opłać rachunki powietrzem, a na kolacje zjedz... Powietrze :) Spoko, prezes już dostał huehuehue

Zenon

Znowu nie ma wypłaty !!!!

Klient Kraków

W Krakowie chyba z chętnymi do pracy szału nie ma biorąc pod uwagę kolejki przy kasach na jakie ostatnimi czasy trafiam. Aż się ma ochotę zostawić koszyk z zakupami i iść w piz...u :-/

Dominik
@Klient Kraków

"Aż się ma ochotę zostawić koszyk z zakupami i iść w piz...u :-/ " Lepiej nie, kto to rozwiezie potem?

Ktoś
@Klient Kraków

To przyjdź do pracy i rozładuj te kolejki, a nie najlepiej narzekać, że kolejki, bo królewicz z królewną stoją 5 min. w kolejce. A potem najlepiej się wyżyć na kasjerce...

Dymacz

Dlaczego nie ma jeszcze wypłaty? Ktoś wie??? Jest 10-ty po godzinie 13 już !

Pracujący
@Dymacz

Potwierdzam. Nie ma jeszcze...

Tosiek
@Dymacz

Zamiast przelać jak ludzie dzień wcześniej, żeby nie było problemów, to czekają do końca nie wiadomo po co !!

Ktoś
@Tosiek

Macie w regulaminie, że wypłata do 10 każdego miesiąca do 24:00...

Kadra

Według prawa do 18:00 mają czas. Jak masz w umowie do 10 dnia miesiąca, to do 10 do 18:00 musisz mieć do dyspozycji wypłatę. Fakt, że nie fajnie robią, bo ludzie się denerwują, ale po 18 jak nie będziesz miał na koncie to możesz iść i niech Ci dają w gotówce hehe. I co Cię obchodzi, że księgowość nie pracuje, mają dać i tyle, otwarci są do 21 :)

ja wiem
@Kadra

A Ty coś mało wiesz o godzinach pracy, szczególnie w grudniu...

Jett

Przelali w końcu... Pozostaje pytanie czemu tak późno? Teraz płatności moje dziś nie zaksięgują na rachunkach docelowych :(

Oporny

Nie ma wypłaty. Jutro w pracy też będę działał opornie... Zresztą tak jak kierownicy hali zawsze hehehe

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros Cash&Carry - Kraków

• Jak się pracuje w Selgros Cash&Carry?

Zobacz opinie na temat firmy Selgros Cash&Carry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selgros Cash&Carry?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Selgros Cash&Carry?

Kandydaci do pracy w Selgros Cash&Carry napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Selgros Cash&Carry