Opinie o Selgros Cash&Carry w Kraków Nowohucka 52

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Selgros Cash&Carry. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Selgros Cash&Carry na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros Cash&Carry w Kraków Nowohucka 52

Czesiek

Inne molochy jak mają do 10 go to potrafią przelewać ósmego czy dziewiątego. To kwestia szacunku dla tyraczy zarabiąjących 2k z hakiem na łapę. Selgeros vel Transgourmet widać, że ma to gdzieś. Btw dalej kasy nie ma...

On

Ty, no nie ma, jaja sobie robią !!

Cześć. Jak wygląda praca na stanowisku zastępcy kierownika działu logistyki ds Horeca? Jakie są obowiązki, czy jest to praca zmianowa, na jakie wynagrodzenie można liczyć? Z góry dzięki za odpowiedź.

@Kandydat

Hej Praca z-cy nie różni się w zasadzie niczym od pracy pikera, tzn zapieprzasz przy składaniu zamówień dodatkowo odpowiadasz za to co pojechało albo nie pojechało do klienta. Przygotuj się na dużo pracy bo idą święta. Za biurkiem nie posiedzisz jeżeli o to Ci chodzi.

Dzięki za informację. Tego się właśnie obawiałem, bo coraz więcej jest takich ogłoszeń, gdzie spodziewasz się pracy biurowej a lądujesz jako fizyczny. Niby w opisie ogłoszenia była informacja, że wymagają doświadczenia w planowaniu i optymalizacji tras dostaw i doświadczenie w zarządzaniu flotą i magazynem...

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Matiw

Tak

Rozmowa z dyrektorem i kierowniczką hali. Spore braki z zakresu HR. Obydwojgu proponuję podniesienie swojej wiedzy jak w dzisiejszych czasach powinna wyglądać rozmowa.... Ogólna rozmowa o przebiegu swojej kariery zawodowej ( taka spowiedź z tego co napisałeś w CV) , atmosfera bliższa przesłuchaniu niż rozmowy rekrutacyjnej, brak jasnych informacji o stanowisku i procesie wdrożeniowym - trzeba było wyciągać pytaniami, jakby była to jakaś tajemnica, od czasu do czasu rzucane pytania z kosmosu, typu co to jest, np. "narzut" chyba po to, żeby udowodnić Ci, że jesteś głupszy od nich. Generalnie zostaje niesmak i wrażenie, że jesteś tam niemile widziany i zabierasz im cenny czas. No normalnie szok!!!! Dawno czegoś takiego nie widziałem!!!

j/w

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
Kupiec1234

OPINIA, najgorszy zakład pracy jaki w życiu widziałam, na PT jest brudno i śmierdzi, halą żądzą starzy pracownicy,(usunięte przez administratora), nadmiar obowiązków na porządku dziennym, pieniądze porażająco niskie, wózkami jeżdżą alkoholicy na selgrosowskich uprawnieniach po prostu SZOK

orto
@Kupiec1234

Za "żądzą" powinieneś być skazany na "moping" :-)

Samaprawda
@Kupiec1234

Zgadzam sie z przedmowca. Choc nie jestem pracownikiem dzis w godzinach wieczornych zostalam prawdopodobnie zwyzywna ( choc nie wprost,ale slyszlama jak o mnie mowli, gdy krecilam sie w ich poblizu robiac zakupy i drugi raz jak kolo nich przeszlam) od grubych bab i bab ze szpetnym ryjem (top model nie jestem ale robiac zakupy zostawiam pieniadze na ich pensje) i tez odnioslam wrazenie ze chowajac sie przy dziale miesny za widlakiem na godzine przed zamknieciem sklepy byli juz albo pijani albo (usunięte przez administratora). I tylko szkoda tych pozostalych uczciwych pracownikow, magazynierow i milych kasjerek. Sklep ofolnie ok toowar fajny, ale nieraz przez co poniektorych z obslugi odechciewa mi sie tam chodzic.

Blue

Jakie są widełki płacowe na kierowniczym stanowisku np. Spozywka ? System pracy , przełożeni itp.

Pablo

Witam czy ktoś może napisać coś więcej o pracy na stanowisku pracownika kompletacji?

Karka
@Pablo

Praca w stresie Zostajesz w nadgodzinach Zrobisz mały błąd brak premi

Pawel

Kierownik działu informacje reklamacje Jakie zarobki na tym stanowisku Jakie auto sluzbowe?

gogo
@Pawel

Nie ma auta służbowego, bez przesady.

@gogo

Jest w ogłoszeniu ;)

Panna wanna

I z czego tu sie cieszyc w Krakowie wygrał stary układ ale co się dziwić, ci którym PIS dał najwięcej nawet nie poszli do wyborów bo to dziadostwo czekające tylko na 500+ które zaraz wymieniają na nalewki wiśniowe po 5,00 zł.

Hgd
@Panna wanna

Puknij się w łeb

Dodam moje zdanie o tej firmie Dzial Kas Grafik uklada tam jakas pani M. Która czasem jak ma humor bedzie grafik super ale jak nie ma humoru masz (usunięte przez administratora)grafik Umowe masz pierwsza na 3 miesciace potem 2 lata teraz podstawy jest (usunięte przez administratora)dyrekto podniósł wyplaty o (usunięte przez administratora)zł. Jebiesz tam po 8 h i 20 minut bo przerwe trzeba odrobić bo masz jej aż 35 minut. Ale na kasach nie idziesz na przerwe tak jak ty chcesz tylko jak twoja kierowniczka cb zażyczy czasem idziesz po niecałych 3 h a czasem po 6 a jak nie pójdziesz usłyszysz " Później mogą być kolejki" Praca na hali jest różnica wypłat ale to zależy od działu masz dodatki za zimno lub za uprawnienia na wózek. Plus jest taki ze na hali idziesz na przerwe jak ty chcesz i wychodzić punktualnie a na kasach rzadko się to zdarza. Chyba dobrze maja pikerzy ale to zależy z kim jesteś na zmianie. Jak chodzi o stanowiska kierownicze to powiem tak jezeli chcesz się męczyć z dyrektore to zapraszam do selgrosa. Dodam ze Krakowie najmniej zarabiają pracownicy ale coz mając takiego Scrooga to sie nie dziwie

Patola z pincetplusa

Dojadę Was jak nie zobaczę na czas moich pieniędzy, które mi się należą. Płaci mi je nasz kochany rząd. Rząd mnie kocha i docenia moja operatywnosc.Napedzam koniunkturę przemysłu alkoholowego,dzięki mnie ludzie pracujący w rozlewniach alkoholi mają pracę.Również za kilka lat wspomoge służbe zdrowia,będąc ich stałym klientem,bo już siada mi trzustka. Bachorow przybędzie, bo łupie moja staro i na bani i na kacu,juz najstarszy syn bierze ze mnie przykład I siedzi na zasiłku. To pisałem ja,Janusz Patola.Tak wiec,ogarnijcie moja kasę, bo strasznie mnie rura smoli.

Widzę same plusy

Szwagrostwo bardzo narzekają. Mają teraz tylko 10 dzieci bo dwoje im umarło. Jedno na wodogłowie, a drugie na rozszczepiony kręgosłup. Było by jeszcze tysiaka na miesiąc więcej jak mówi szwagier. Teraz to mamy dobrze i wcale nie musimy pracować jak inne cymbały. Widać że warto mieć dzieci !! Nareszcie jest koniec z kłopotami skąd by tu wziąść na codzienną flaszke. Szwagrostwo szczególnie posmakowali w Bialej Damie której są wielbicielami. Dzień bez flaszki to dzień stracony jak mówi szwagier, a i druga też nie zawadzi.

Star

Kiedy doczekamy się godziwych zarobków za pracę ponad nasze siły????? Pytam się kiedy?

Star

Witam Pracuję w Selgrosie od ponad 10 lat niestety. Albo stety, jak kto woli. Jestem tu ponieważ nie chce mi się szukać czegoś innego a mój mąż bardzo dobrze zarabia. Generalnie atmosfera w pracy jest bardzo gęsta. Moi koledzy myślą o zwolnieniu gdyż nie zarabiają godnych pieniędzy. Nowi dostają więcej niż pracownik z 10-letnim stażem, co jest bardzo demotywujące. "Starzy" pracownicy są obarczani kontrolami, przebudowami, inwentaryzacjami, obsługą klienta, jazdą na wózku, a nowy niczym. Jeszcze go musi szkolić, bo nie ma personelu odpowiedzialnego za tego typu robotę. Na każdym dziale brakuje ludzi, czasami nie ma nikogo np. chemii czy słodyczach bo ktoś się rozchorował, zapił, zatruł, są urlopy itp. Jeżeli człowiek idzie do dyrekcji po podwyżkę słyszy " nie ma pieniędzy, chcesz to się zwolnij my nikogo nie trzymamy na siłę" ale żeby przyszedł nowy to i tak dają mu tą podwyżkę "bo przecież trzeba czymś zachęcić (usunięte przez administratora)" To jest bardzo smutne i dziwię się że jeszcze nikt nie wyciągnął wniosków dlaczego została nas garstka starych dobrych pracowników. Pozdrowienia dla wytrwałych.

Leon

Przeważnie cisza na forum oznacza dobrą pracę!

:-)
@Leon

OZNACZA STRACH

@:-)

dokładnie strach.. zwłaszcza przed jednym z kierowników działu....

Norbi

Czy dobrze się pracuje i dlatego nikt od dawna nie pisze?

Dominika

@sernik co trzeba spełniać, żeby dostać taki awans? Domyślam się, że taki pracownik musi mieć dobre wyniki w pracy i pracować przez dłuższy czas. Aktualnie Selgros Cash&Carry poszukuje Zastępcy Kierownika Działu Przemysłowego / Spożywczego. Czy ktoś jest z was zainteresowany takim stanowiskiem?

Ja a nie dominika
@Dominika

Dominika hmmm a może ktoś inny

Pracownik 1234
@Dominika

Lepiej nie pracować w tej firmie bo wykorzystuja pracownikow i nie tylko trzeba miec mocne nerwy aby tu pracowac bo najlepiej aby kazdy na was jechal a prawda jest inna no coz takie zycie. Polecam prace gdzies indziej ja juz swoje prepracowalam i mam dosc tego miejsca nawet w mojej pamieci ten koszmar zostanie

Dominika

@byłyrozumiem, że nie jesteś zadowolony z pracy w Selgros Cash&Carry przez zarobki. Czy jest coś jeszcze z czego jesteś niezadowolony pracując tutaj? Czy nie ma możliwość rozwoju poprzez awans na wyższe stanowisko po dłuższym czasie pracy w Selgros Cash&Carry?

sernik
@Dominika

szanse na awans są bardzo nikłe. 1 osoba na pare lat awansuje z pracownika na kierownika.

były

Żeby aplikować do Selgros trzeba mieć tak zwaną wysoką motywację do pracy co objawia się niskimi zarobkami i brakiem podwyżek przy stopniowym dokładaniu roboty. Tak zwana praca na wielbłąda - dokładają Ci do momentu aż się rozkraczysz albo zmienisz pracę. Więc może poszukaj od razu innej.

Dominika

@Dominik czy pracujesz może w Selgros Cash&Carry? Czy powiesz coś o warunkach pracy? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś benefity ze strony pracodawcy? Takie informacje są istotne dla osób, które chcą aplikować do Selgros Cash&Carry.

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros Cash&Carry - Kraków

• Jak się pracuje w Selgros Cash&Carry?

Zobacz opinie na temat firmy Selgros Cash&Carry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selgros Cash&Carry?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Selgros Cash&Carry?

Kandydaci do pracy w Selgros Cash&Carry napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Selgros Cash&Carry