Wrocławski Kombinat Budowlany

Wrocław

Opinie o Wrocławski Kombinat Budowlany

admin 2015-06-04 13:23:04
Wiele osób szuka pracy w firmie. Twoja wiedza i doświadczenie może okazać się dla nich bezcenne. Zachęcamy do komentowania.
Czarna 2016-09-29 02:14:52
WITAM
wszystkich kto sie interesuje, wrocławskimi barami.
NEGATYW
W tutejszym Kombinacie obsługa w lokalu nie sprostała stu procentowym oczekiwaniom, ze względu na to, że potraktowali mnie jak i moich znajomych arogancko. Poza tym doszło przez obsługę do złodziejestwa.
Pani "blondynka" * w sumie to dwie blondynki stojące za barem, które nie chciały się przedstawić (nie potrafiąc przedstawić argumentu, dlaczego zabrały czyjąś własność), nie do końca były miłe, wręcz bezczelne, antypatyczne, knajackie i nieokrzesane. Z ich ust co do mnie jak i innych, nie spotkałam się ze zwrotami grzecznościowymi - gdzie tak naprawdę taka jest ich rola.
Tak więc "blondyneczki" jeśli na drzwiach restauracji wisi informacja, że restauracji jest „fully licensed” oznacza to, że można w niej spożywać alkohol tam kupiony i wnoszenie własnych trunków jest zabronione :), a takowy u Was nie istnieje, więc nie miałyście prawa tego zabrać, bez zgody właściciela bądź właścicielki.
Dodatkowo zwracając się do klientki "kotku" kobieto nie chciałam z tobą konwersować, ponieważ egzystujesz w brodziku intelektualnym,który koliduje z moimi imperatywami,a poza tym nie rozumiesz idei koncepcji założeń. Ideologia Twojej mentalności nie obliguje mnie do prowadzenia z Tobą merytorycznej konwersacji! Dlatego zakończyłam z Tobą , szybciej rozmowę niż wzięłaś oddech swoim krzywym nosem.
Zostaw swoją opinię o Wrocławski Kombinat Budowlany - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wrocławski Kombinat Budowlany