Opinie o Data Contact w Warszawa

"Nasza przewaga to przede wszystkim ludzie. Można mieć najnowsze systemy teleinformatyczne, ale jeśli nie ma kompetentnych osób, które potrafią tymi systemami zarządzać ,to nic z tego nie wyjdzie."

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Data Contact w Warszawa

atrapa

kompletnie nie zgadzam sie z ostatnimi opiniami! praca jest bardzo w porzadku, szkolenie super, prowizje dokladnie takie o jakich mowiono na rekrutacji - tylko kwestia tego czy je wyrobisz czy nie, a to juz zalezy indywidualnie od osoby i zaagazowania. ja tam pracuje od kilku miesiecy i jestem bardzo zadowolona, dla kogos kto chce spokojnie popracowac i nie miec stresu super. a na 8h jest 45 minut przerwy, wiec standard

Nana

od umów o dzieło tak jest

Markus

a co się dziwisz, że zwolnili go z kolejnej pracy, przecież te żydowskie CC a wszystkie są żydowskie bo to oni właśnie je pozakładali, są obliczone tylko i wyłącznie na wyzysk pracowników, na 8 godzin pracy najwyżej 30 min. przerw ( w tym wc ) a resztę przed monitorem co już jest łamaniem przepisów prawa pracy i BHP, chodzą i pilnują cały czas aby pracownik siedział i pracował jak jakiś cyborg,superwizorzy są [usunięte przez moderatora], bezczelni i niekompetentni widać dobierani przez właściciela celowo, żeby wszyscy się ich bali, dziwię się Polakom szczególnie tym młodym po studiach, żaden z nich nie powinien podejmować takiej pracy, sto razy lepiej startować do urzędu miejskiego i wypierać tych którzy zatrudniają się w samorządzie warszawskim a pochodzą z innych województw, samorząd jest dla mieszkańców Warszawy a nie tych z Radomia,Krakowa , Łodzi itp. Nigdy nie zatrudniajcie się w żadnym CC a oprócz tego nigdy nie odpowiadajcie wy i wasze rodziny na pytania w sondażach i ankietach telefonicznych prowadzonych przez centra badania opinii publicznie jak tns obop czy gfk polonia ( to też żydowskie ) i inne, między innymi zawsze padają pytania o wasz stan posiadania, konta w bankach czy dochód na osobę, status mieszkania czy domu itp. - prowadzą permanentną inwigilację Polaków - inaczej tego nazwać nie można i cały czas badają co i gdzie jest jeszcze do \\\\\\\" wyrwania\\\\\\\"

Mrkus

skoro poszedłes ogladać baby - to może lepiej na pigalak tam są niektóre o wiele zgrabniejsze i ładniejsze:))))))

Telemarketer

pani Agata z rekrutacji poprosila tylko by zaprezentowac jej sposob sprzedazy, bulka z masłem

absolutnie nikomu nie polecam pracy w tej placowce, to sa oszusty

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
chomiczek

Miałam okazję pracować tu w wakacje i zrezygnowałam po miesiącu. Osoby nowo zatrudnione już po tygodniu są \\\"opieprzane\\\" i grozi się im zwolnieniem, a tak naprawdę nie mają się kiedy wykazać. Kierownictwo jest miłe tylko do czasu... Płaca jest do niczego, prowizje które obiecuje się na rozmowie kwalifikacyjnej mają się nijak do rzeczywistości. Nie wspominając o godzinach pracy(12-20, bo o zmianę 10-18 bardzo ciężko). Dla ludzi, którzy szukają elastycznego grafiku też nie polecam, prosząc o trzy dni wolne powiedziano mi, że to jedyne wolne, jakie dostane w tym miesiącu. A gdy znajoma źle się czuła, nie pozwolono jej wyjść wcześniej do domu. Beznadzieja, jeszcze raz beznadzieja. Pracowałam już w 3 call center i z tych trzech datacontact zdecydowanie jest najgorszą firmą! Oprócz przyjemnego szkolenia nic ciekawego w tej firmie nie ma.

s*

ja pracowalam na tym projekcie niecale 3 miesiace i nie mialam takich problemow, wspominam to dobrze. prace zmienilam bo udalo mi sie znalezc cos co bardziej pasuje do mojego wyksztalcenia. pracowalam krotko, a prowizje i tak wyrabialam, wiec chyba nie jest zle... dla mnie ok, normalne warunki, bez spiny i poganiania

nie

Tak po prawdzie to nie można się w tej firmie dowiedzieć ile jest za godzinę bo okazuje się, że to jest zależne od sprzedaży. Szkolenie jest owszem pełne, ale skrypt jest napisany z błędami a na słuchawkach wychodzi że nie bardzo się przydaje bo jest za długi, każdy TL każe mówić co innego. A ilość sprzedaży zależna jest od tego czy kończy się baza. Na projekcie wydawniczym jest różnie, można zrobić niezłe wysyłki, tylko że trzeba się dobrze nagadać. Wypełnianie zamówień jest wręcz straszne dla osoby początkującej bo tyle rzeczy jest do wypełnienia, że ciężko to ogarnąć i jest się zmuszonym do wykorzystywania przerwy aby to uzupełnić. Szczerze uważam, że ilość sprzedaży zależna jest w zdecydowanej mierze od szczęści skoro wszyscy korzystają z tych samych argumentów. To czy praca się podoba w tym call center w głównej mierze zależy od osoby, nie podzwonisz to się nie przekonasz czy ci to odpowiada. Fakt, że niby każdy służy pomocą, ale niczego nie można się dowiedzieć bo albo nikt nic nie wie, albo każdy mówi co innego. osobiście nie polecam.

edyta

czy kto cos wie o pracy na prrojekcie wydawniczym? maja tam teraz rekrutacje? jak tam jest? zastanawiam sie czy wysylac cv czy nie, nie licze na kokosy, szukam po prostu spokojnej stabilnej pracy

Antek

Ja nie narzekalem, praca spokojna, wyplaty na czas i faktycznie jest na co popatrzec. znalazlem lepiej platna i to w tej samej branzy, wiec nie bylo co sie zastanawiac. Pracowalem 5 miesiecy i ani rau nie odeslali mnie do domu, mozna popracowac ale nie to zeby kariera tam wielka zrobic..

Moore

Kasa, kasa, kasa... tam jej nie znajdziecie:D ALE fajną dziewczynę... być może TAK! przynajmniej jest w czym wybierać;)

A

2000! haha! trzebaby sie bardzo napracowac, ja raczej wiecej niz 1700-1800 nie wyrabialam, a robilam caly etat i mialam lepsze wyniki. ale fakt ze zawsze na czas, ani dnia spoznienia i atmosfera pracy ogolnie bardzo fajna

staple

Kasa faktycznie nie za duża, ale zawsze na czas. TL wymagają, tyranii jednak nie ma. Po prostu trza pracować. Jest sprzedaż, infolinie, ogólnie pełen przekrój. Dla chcąch dorobić ew. startujących z karierą to dobre miejsce. Oczywiście można zostać na dłużej, jak ktoś odnajdzie do tego powołanie;)

Bolek - 2012-08-15 17:14:54 ciągle się przewija tekst "płacą niewiele", więc może ktoś z aktualnie pracujących rzuci hasło, jaka jest stawka dla nowo przyjmowanej osoby w tej firmie? Bo nie ukrywam, że przeszło mi przez myśl zakotwiczenie w tej firmieWitam dolaczam sie do pytania, slyszalam ze maja tam podstawe+prowizje i ze mozna dostac kolo 2000 na reke/miesiecznie. Ktos cos wiecej wie? prawda to?

Bolek

sb

ja wlasnie zaczalem, niedawno skonczylem szkolenia, nie mam doswiaczenia w pracy w call center ale musze przyznac, ze szkolenie bylo na tyle robudowane,ze do pracy usiadlem bez stresu. no moze troche, ale to 1 razy ;-) jak narazzie wszystko mi ie podoba, ludzi fajni, pomagaja.

H2o

Paweł - 2012-08-07 17:02:35 Za mało płacą!!! praca trudna, a wymagaja niewiadomo jakich wynikow! z tym sie nie zgodze, ani praca trudna, ani wymaganie nie sa wybujale, po prostu trzeba pracowac uczciwie, a jesli dla kogos to zbyt wiele... no coz. Pracuje tu od niedawna, zaczelam w lipcu, jak na razie bardzo pozytywnie. Zobaczymy jak bedzie dalej ;)

Za mało płacą!!! praca trudna, a wymagaja niewiadomo jakich wynikow!

Marina

w zeszlym tygodniu sie z tej firmy zwolnilam, bylam atrudniona przez agencje pracy. poprostu za malo placa a dobra atmosfera nikt sie jeszcze nie najadl, pozdr

mateuszz

witam, pracowalem w DataContact prawie rok i przyznam, ze swietnie mi sie tam pracowalo. bardzo porzadna firma, godna polecenie, ludzie super. nie da sie zorbic niewiadomo ile, ale nie jest tez zle. polecam, pozdro

Kasia333

hejka, nie wiem dlaczego kiedys ta firma byla tak szykanowana, teraz naprawde jest lepiej, pracuje tu o pol roku, atmosfera jest swietna, ludzi naprawde bardzo bardzo fajni :) ze wszystkimi mozna sie dogadac. kokosow nie zarobisz, ale na impreze i waciki tak :) pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Data Contact - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Data Contact?

Kandydaci do pracy w Data Contact napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Data Contact
2.6/5 Na podstawie 248 ocen.

Data Contact