ONICO S.A.
counter
3 8 21 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Na jakie benefity można liczyć w ONICO S.A.?

? Nowy wpis

I co wiadomo coś? Jak w końcu - firma działa, czy upadła?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 230 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

witold Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 432 dni.

czy firma jakos przetrwała i szuka pracowników?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 461 dni.

Ciężko jest w systemie 12/12 w ONICO S.A.? Ktoś coś?

klient

to jak to w końcu z nimi jest? upadli? podnieśli się?

Bartosz

@Ulka czy to potwirdzona informacja? Nie mogę znaleść żadnej informacji na ten temat

Ulka

firma w stanie upadłości

Misiurin

No chyba nie jest tak kryształowo- ciężko jest się tam dodzwonić, odcinają lub likwidują telefony

tak

duże zmiany u nich i to chyba na gorsze.. zarząd się sypie.. robi się niestabilnie..

Gustaw

Dobry pracodawca to i na forum spokój, cisza!! Może ktoś wie czy firma rekrutuje?

zainteresowany

prowadzą aktualnie jakieś rekrutacje?

Bożena

@Ulka, jesteś zainteresowana pracą w firmie? Na jakie stanowisko chcesz aplikować? Na stronie firmy nie znalazłam żadnych ofert pracy. Czy osoby aktualnie pracujące w Onico mogłyby wypowiedzieć się na temat obecnych rekrutacji, atmosfery w pracy i warunków zatrudnienia w firmie? Podzielcie się swoim doświadczeniem. Pomożecie w ten sposób osobom szukającym pracy.

Ulka

Jaką macie atmosferę w pracy? Podpowiedzcie czy trudno jest przejść rekrutację?

anonymous

Bardzo mocny gracz na rynku pracy! Polecam

Bożena

@Akala, a co możesz powiedzieć o pracy w ONICO? Jesteś zadowolona z warunków oferowanych przez tego pracodawcę? @Bezrobotny, jakim stanowiskiem byłeś zainteresowany? Udało Ci się dostać do pracy w tym miejscu? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w ONICO w Warszawie? Jak oceniacie tego pracodawcę?

Feliks

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Akala
@Feliks

Firma bardzo dobrze funkcjonuje

Bezrobotny

Czy orientuje się ktoś czy Onico szuka ludzi do pracy?

Agata W.

Tak, zgadzam się z Karo. Dobra firma, która ceni pracowników. Pracownicy przede wszystkim tworzą firmę. Spółka szybko się rozwija o czym świadczy najlepszy wynik finansowy w tym roku. Zdecydowanie polecam tą firmę!!!

Karo

Pracowałam w tej firmie ponad dwa lata. Dobra i rozwojowa praca i fajna atmosfera. Szefowie doceniają potencjał pracowników. Comiesięczne i roczne premie to też fajny dodatek. Firma stawia zdecydowanie na pracowników i ich zadowolenie.

Zostaw merytoryczną opinię o ONICO S.A. - Warszawa

ONICO S.A.