logo Data Contact

Data Contact

Opinie o Data Contact

sylwia 2014-11-19 19:20:11
nie polecam, pracujesz caly miesiac, brakuje Ci 1% do prowizji i jej nie dostajesz, żenada: projekt wip
kondzior 2014-11-25 12:46:25
Praca spoko, jeżeli umiesz nakłonić klienta do przedłużenia umowy i duży masz wynik to możesz zarobić nawet druga podstawę. Minus- nie pracuje bo mam za daleko dojezdzac z Piaseczna na prage
gosc 2014-12-09 17:22:33
A jak sie pracuje na projekcie nc± ? Ciężko jest zaliczyć na koniec szkolenia test?
Ja102 2015-01-03 14:27:59
Moje szkolenie wyglądało tak samo. Strata czasu.
kolo 2015-01-05 11:05:19
to zależy od projektu, a jest ich kilka. na niektórycjh pracuje sie pon-pi w godz porannych, a na innych projektach tylko popołudnia. weekendy? to tez zzalezy od tego gdzie pracujesz
krystianbb 2015-01-20 18:13:47
Nie polecam, pracowalam kilka miesiecy i malo zarobiam jak na call center.
pudel 2015-01-22 10:35:49
no nie wiem, to zalezy ile dla kogo jest malo. dla osoby z 20-letnim stazem np w bankowosci 14zl moze okazac sie mala kwota, ale jak dla studenta takiego jak ja to jest w pelni wystarczajace
LOLek 2015-01-26 14:07:49
Dolphi, medtronic, Agfa placa wiecej. I co teraz :P
cristiano 2015-01-27 17:47:54
JEŚLI CHCESZ POSIEDZIEĆ I POPIERDZIEĆ W STOŁEK TO IDŹ DO BIEDRONKI!!
nowa 2015-01-28 03:07:38
A jak wyglada kwestia godzin? Ile maksymalnie mozna pracowac ? Chodzi mi o ta kampanie co rusza od lutego.
pytanie? 2015-02-02 12:21:02
a co rusza od lutego?
magdakrys 2015-02-05 19:50:28
pozdrawiam śmiesznych kordynatorów, pytanie czy wy kiedys dzwoniliscie? 15 minut szkolenie i teksty zajmij sie nia' nie sa na poziomie
nowy 2015-02-09 14:11:14
z tego co wiem to szkolenie trwa 5 dni...
Mała 2015-02-11 16:57:11
ok,ja mam pracować na infolinii medycznej.Zapisy na bezpłatne badania.Czy ktoś z Was mogłby napisać jak to faktycznie wygląda.?czy grafik faktycznie jest elastyczny? Zarobki?Atmosfera?
fola 2015-02-16 14:54:47
Zarobki na normalnym poziomie. Studentowi, który chce dorobić w zupełności starczy. Zależą też one od tego jak bardzo się starasz, bo jak będziesz miał wszystko gdzieś i chces za godzinówkę pracować to już twoja sprawa.
kama 2015-02-18 17:16:11
Opinie raczej ok, nie wiem czy warto isc na rozmowe ale raczej tak...
Ania 2015-03-04 14:52:27
Pracowałam tam kilka miesięcy i szczerze mówiąc ta firma to obraz nędzy i rozpaczy. Obiecali mi 14 zl. za godzinę, w praktyce dostałam 12 zl.Prowizję niewielkie i trzeba się wykłócać bo oszukują na każdym kroku. Przełożeni czepiają się o wszystko, są wredni i nieprzyjemi. To tego wszystkiego niestety utykam na jedną nogę i wielokrotnie bylam wyśmiewana i przedrzezniana w zespole. Ludzie którzy tam pracują są hamscy i prostaccy. Nie polecam!!! Ciągły stres za nędzne grosze.
owca 2015-03-04 16:46:46
14-12zł za godzinę to jest mało ? U nas jest 8zł brutto. - NC+, Jednak ogólna atmosfera w biurze jest całkiem fajna :)
pylo 2015-03-04 22:05:22
Pracowałem na NC+ Teraz pracuję na innym projekcie. Naprawdę fajna atmosfera
Pozdrawiam
nataliaszsz 2015-03-11 16:03:57
Witam, co powiecie na temat datacontakt w Stalowej Woli mam możliwość tam pracowac projekt Aviva lub Wiedza i Praktyka. Jaka jest ogolna atmosfera jacy ludzie i wogle dajcie cos znac czy jest tam tak kolorowo jak mowili na rozmowie czy to tylko bajki zeby namowic ludzi do pracy u nich ?
Gosc 2015-03-14 21:15:29
Aplikowałam do tej firmy przez przypadek. Dowiedziałam się że do objęcia stanowiska na cool center potrzebne jest sześć dni szkolenia. Tyn ludziom zalezy na szkoleniach, a nie na przyjęciu ludzi do pracy. Dostałam prace w innym coll Center za ta sama stawkę bez durnych szkoleń. Ta firma to kpina.
Pawel 2015-03-15 10:29:04
Z tymi szkoleniami to prawda. Wymagania większe niż do objęcia teki ministerialnej
gosc2 2015-03-16 09:30:29
ale za szkolenia również wypłacają wynagrodzenie, więc nie rozumiem goiścia który wczesniej napisał "Dostałam prace w innym coll Center za ta sama stawkę bez durnych szkoleń"

dziwny typ.
Grzechu 2015-03-23 21:40:36
Jak komuś odpowiada marny hajs, który oferują, to jego sprawa, ale mi by było szkoda najpiękniejszych lat życia na taką pracę bez perspektyw. Już chyba lepiej na zmywol jechać.
Rafał 2015-03-25 09:09:18
Witam faktycznie opinie dość ogólne opinie. Pracowałem na projekcie telewizyjnym to co mogę powiedzieć gdy jest wszystko dobrze czyli dużo baz praca jest miła i przyjemna, przyjacielska atmosfera nawet z osobami ,,wyżej" tak było w ubiegłym roku gdy pracowałem zarobki ponad 2tys dla chcących 3 były czymś normalnym+ konkursy lecz z początkiem roku zaczeły wpadać bazy które kończyły się w ciągu pierwszego tygodnia także można pomyśleć rozmowę z osobą do której dzwonimy 50dziesiąty raz w ciągu miesiąca... to nie żart co za tym idzie cele nie były wyrabiane i frustracja cała spadała na konsulatów. Nagle wszystko zaczęło przeszkadzać narzucanie ciśnienia nie zważając na to że niema na czym pracować. kto nie wyrobił jakiegoś minimum idzie wcześniej do domu czyli o prowizji w ciągu miesiąca zapomnij a dodatkowo godziny obcięte a przeżyć trzeba.... w ofercie pracy zaznaczają iż rozmawiamy jak chcemy to ciekawe bo wprowadzony został system odsłuchiwania i oceny rozmowy czyli jeśli o czymś nie powiemy czyli czyli coś co jest nam powiedziane z góry dostajemy upomnienia za co może grozić zwolnieniem z pracy. Czyli jeśli dla firmy jest dobrze i dla konsulatów jest dobrze luz,bluz a gdy coś sie chrzani z zewnętrznych powodów to wszystko spada na dzwoniących.
Borys Szyc 2015-03-27 09:47:59
Rafał, jak wiadomo czasami są lepsze bazy i mozna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarobic, czasami sa gorsze i prowizja to tylko kilkadziesiat, kilkaset zlotych. Kto poczeka na lepsze bazy, to znowu dobrze zarobi. Jak to ktos powiedzial "W malzenstwie trzeba miec piekielna wytrwalosc i anielska cierpliwość". W sprzedazy telefonicznej tez hihi :D
lol 2015-03-30 17:39:08
przynajmniej kasa zawsze byla na czas i to byla dla mnie najwazniejsze.
ptgn 2015-04-22 15:56:02
e tam nawet dobra robota moze nie na cale zycie ale na jakis czas jest spoko. daje rade
kiedy 2015-04-29 14:35:45
kiedy są teraz jakieś szkolenia w tej firmie? ktos wie?
Agi 2015-05-06 17:47:26
Najbliższe szkolenia są 11/12 maja na telewizję i wydawnictwa
wieslaw 2015-05-25 17:06:29
kurde blaszka dobra fuszka kurde lebele mówię wam rodacy
wiedzmin 2015-06-12 15:41:15
nie wiem jak dla reszty ale mi sie dobrze pracowalo bo moglem dopasowac grafik do siebie, tak jak mi pasowalo. co prawda pracowalem tam tylko 6 miesiecy ale ogolnie dobrze wspominam.
Paweł 2015-06-21 21:42:42
chętnie się zatrudnie. Powiedzcie mi czy da się zarobić ponad 2 tysiące?
ggg 2015-06-22 09:55:01
no tak tylko ze to jest link do ogłoszenia w krakowie a nie do pracy na jagielonskiej w warszawie
4funtv 2015-07-30 09:39:53
anonim mówisz teraz o stalowej woli a powiem ci jak jest w warszawie:
-"mila atmosfera to mit szczegolnie miedzy koordynatorami, a telemarketerami"
u nas ostatnio zgłosili się chętni do druzynowego biegu z przeszkodami survival race i biegli zarowno konsultanci jak i koordynatorzy, jako jeden zespół, wszyscy dobrze sie dogadują. Nie raz widziałem jak koordynator grał razem ze swoim konsultantem na xboxie dostępnym w firmie. To znaczy że praca to nie tylko dzwonienie ale takze wspolnie spedzone chwile np na imprezach integracyjnych. Moze przeprowadz sie do wwy i zatrudnij sie w tej lokalizacji, to poczujesz różnice
xxxanaxxx 2015-08-07 13:24:46
Natalio, proszę sprawdź napis po prawej stronie na górze nad gwiazdkami oceniającymi, tam jest napisane DataContact - Warszawa, tu skupia się społeczność ze stolicy, więc jeżeli chcesz pisać o innych firmach/lokalizacjach/pracownikach to pisz to ale na innej stonie/innym forum/innej zakładce albo jak chcesz to załóż bloga na wordpresie. Pzdr PEACE
test 2015-08-12 17:11:30
Witam. Czy może mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca na projekcie NC+. Konkretnie chodzi mi o dokładny opis jak i w jaki sposób wybiera się godziny pracy, czy jest teoretycznie mozliwosć np. przyjścia każdego dnia na inną godzinę, czy zawsze jest 8 godzin czy nie itd. Jakie zmiany są do wyboru? Generalnie cała mechanika godzin pracy mnie interesuje. Pozdrawiam
donguralesko 2015-08-19 11:00:31
na ncplus mozesz pracowac jak chcesz, tylko ze min. 30h tygodniowo wraz z sobotami i dwa razy w tygodniu musissz przyjsc dzwonic na druga zmiane czyli np od trzynastej. glownie to grafik ustalasz z liderem i czesto jest tak ze mozna sie dogadac. dobrze sie robilo ale pracuje teraz w firmie u brata i juz nie dzwonie
alfonso 2015-09-02 10:19:58
natalia a czy przed publikacją komentarza przeczytałaś regulamin? Now łaśnie- sama sobie odpowiedziałaś. Ja tam się nie znam ale jeżeli komentarz narusza regulamin stony gowork.pl to nie ma żadnych podstaw do tego żeby taki koment widniał na ogólnodostępnym forum i zeby admin go nie wywalil.
ela 2015-09-23 10:00:24
pracowalam w Dacie przez 8 miesiecy i dla mnie najwazniejsze bylo to, ze grafik byl elastyczny i mozna bylo dogadac sie kiedy i od/do ktorej mozna pracowac i pieniadze byly na czas. W ogole nie planuje przyszlosci w call center, ale na pewno w tej firmie mozna sobie popracowac w wakacje, lub na dluzej, bo tam sa ludzie (zreszta baaardzo fajni) ktorzy pracuja od momentu zalozenia tej firmy
bardotka 2015-10-06 15:15:06
Rzeczywiście przyjazna rekrutacja. Miła rozmowa, szczegółowe informacje na temat projektów i pracy. Można tam się spokojnie zaczepić i popracować. Ogólnie daje plus.
asdfgh 2015-10-28 11:03:09
Brak profesionalnego podejścia do pracowników na rzucanie norm o których nie było mowy przy rekrutacji inne warunki umowy niż pracy nie polecam firmy Data CONTACT w Warszawie!!!!!!
zainteresowany 2015-11-02 09:45:15
witam wszystkich,
zycie tak się złozyło, że zaczynam szukac pracy w call center. proszę o podpowiedż osoby, ktore miały kontakt z firmą- czy jest szansa, aby w ciagu miesiąca dobic np. do 200- 230 godzin pracy? i druga sprawa- jaki rząd wielkości mozna zarobic premii/prowizji- czy są to sprawy rzędu 200-300zł, czy da radę pociagnąc ponad tysiąc? Nie boje się pracy ani rozmow prze telefon, wolałbym miecjednak świadomość, ze przy odpowiednim zaagażowaniu dam radę zarobić ok. 3000 na rekę
irena 2015-11-04 18:49:55
Kiepska
Ira 2015-11-05 13:12:16
Przeczytam ofertę zamieszczoną na Gumree. Bardzo mnie zaciekawiła, postanowiłam zadzwonić, i umówiłam się na rozmowę kwalifikacyjną. Oczywiście rozmowa przebiegła pozytywnnie, zakwalifikowałam się do pracy w DataContnact. Przeszłam szkolenia, które faktycznie sa płatne, ale po warunkiem,że się przepracuje w danym miesiącu 180 godzin, wtedy jest wypłacane w 100%. Co do Firmy DataConntact, w tej firmie jest bardzo miła atmosfera, ale jest jedno ale. Jeżeli masz za małą sprzedaż,albo nie sprzedajesz w danym tygodniu nic, to poprostu ci dziękują za współpracę. Taka jest to procedura.
Praca raczej dla ludzi bezstresowych. A po za tym, grosze się zarabia. Ja Zarobiłam 700 zł za dwa tygodnie pracy.
gośćć 2016-02-16 20:51:50
może mi ktoś napisać jakie są stawki podstawowe i atmosfera na projekcie wydawniczym?
gośćć 2016-02-18 19:33:27
nie mam doświadczenia w sprzedaży dlatego pytam o podstawowe stawki :)
everhart 2016-03-04 11:37:48
Akurat nie Ty jedna przyszłaś do DC z taką czy inną niepełnosprawnością. Jak pracuję tutaj kilka lat, tak nigdy nie spotkałem się z drwinami czy wyszydzaniem kogokolwiek za jego ułomności. Pozdrawiam.
atomówka 2016-05-13 19:53:31
+ bardzo elastyczny grafik
+ terminowe wypłaty
+ świetni ludzie, zarówno pracownicy jak i koordynatorzy, luźna atmosfera
+ dobrze przygotowane szkolenia i nie ma problemu żeby o coś dopytać
+ lokalizacja z dala od wielkich szklanych biurowców, chociaż podobno ma się to zmienić :(

- nudna i odtwórcza praca, jak ktoś szuka kreatywności to raczej nie tutaj
- małe możliwości awansu
- hałas

Fajne miejsce na start dla młodych osób. Można się zaczepić w trakcie studiów, żeby sobie dorobić, kasa wliczając bonusy i premie jest spoko w porównaniu do sieciówek czy marketów.
amak 2016-06-15 23:19:52
Wiecie czy będą mieli oferty pracy na doradców żywieniowych?
Zostaw swoją opinię o Data Contact - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Data Contact