Opinie o FLEX-A-ROUND w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy FLEX-A-ROUND. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w FLEX-A-ROUND o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FLEX-A-ROUND w Warszawa

Agnieszka

PS. nie chciałam anonimu :) nie boję się swojego zdania. Pozdrawiam. Agnieszka

Z chłopakiem szukaliśmy pracy, wysyłaliśmy zgłoszenia i nagle zadzwonił tel czy chcemy jechać. szybka decyzja- ok. Była to nasza pierwsza praca za granicą. Cieszę się, że przeżyłam taką szkołę życia bo teraz przynajmniej wiem czego unikać :) No więc po kolei. Wytrzymałam tam 8 miesięcy (sama nie wiem jak...) nasze pierwsze wypłaty były UWAGA! na minusie. Potem jakoś dawało rade. Ja pracowałam różnie, on na szczęście robote miał codziennie. Co do pracowników biura ! ha ha ha ! ! ! Na pierwszym miejscu (usunięte przez administratora)Pójdziesz do niego z problemem a wyjdziesz z myślą że jest dobrze, dopiero jak wrócisz do domu zastanawiasz się o co tak naprawdę chodzi i zostajesz z problemem sam. (usunięte przez administratora) Niby koordynator, który nie wie nic. Raz mu podpadniesz - nie masz pracy na kilka dni jak nie dłużej. Nic z nim nie załatwisz. (usunięte przez administratora). Jak przyjechałam był moim koordynatorem, potem zrezygnował i był kierowcą i kontrolował domki. W sumie jeden jako taki w porządku w tej firmie, chociaż też nie licz że coś załatwi. (teraz z tego co wiem już nie pracuje we flexie) Jak mówiłam byłam tam 8 miesięcy a z(usunięte przez administratora)(Holendrzy) ani razu nie rozmawiałam. Zadufane w sobie wiatraki, które myślą co by Ci odciąć z wypłaty. A(usunięte przez administratora) (nie mam pojęcia co ona tam robi)... Rozmawiałam z nią może z 5 razy. Podsumowując: masz problem - Twój problem solarisy - zawsze jakiś problem (ZAWSZE ! ) wypłata - nie licz, że dostaniesz ją na czas praca - ??? ale o co chodzi domki - w sumie nie jest najgorzej pracodawcy -(usunięte przez administratora)

nie polecam. Moja daziewcyzna tam pojechała za pośrednictwem biura z ulicy "Moniuszki" . Na miejscu spartanskie warunki, rozlatujacy sie domek, no i narazie to weicej siedzi na domku niz pracuje..jeden wielki syf. niepolecam !! pozdrawaim w razie jakiś pytan ewentualnie moge podac numer telefonu jak ktos chce sie dowiedziec troche wiecej o tym SYFIE !! ale tez nie mówie ze są to informacje z autopsji tylko z tego co przekazuje mi moja dziewczyna. Pozdrawiam

Rasta

Witam :) Więc nie owijając w bawełnę opowiem wam naszą historię związaną z firmą FLEX-A-ROUND :) W zeszłym roku szukałam z chłopakiem pracy... Był to nie najlepszy okres bo Październik :/ I nie wiele było ciekawych ofert... I na wyjazd do tej badziewnej firmy czekaliśmy 5tyg. Po czym... Dojechaliśmy do Amersfoortu (ładne miasto koło Amsterdamu) i trafiliśmy... na strych :/ Pierwsze rozczarowanie bo obiecali nam zamykane pokoje dla par i ogólnie pełen wypas... Ale trudno, kasa była potrzebna chociażby na powrót do Pl. więc trzeba było wytrzymać... Praca... hmmm... choć właściwie... jej brak... Bo tak to wyglądało częściej. Do biura nie warto było iść bo (usunięte przez administratora) (który na moich oczach potrafił wyzwać pracownicę od Qrw) tylko złote góry obiecywał że zrobią okno przez które wiało jak cholera, że praca będzie, że ta pani która wsadzili nam na "pokój" dla par to tylko na chwilkę itd. itp. i zresztą wszystko co mówił było ściemą. (usunięte przez administratora).. Jego motto powinno brzmieć : Ale o co chosi...?! :/ Bo nie wiedział nic... Jedyne co potrafił zrobić w biurze (do dziś się zastanawiam co on tam robił i kto go tam wpuścił) to wydać robocze buty albo CZASEM dać zaliczkę :/ Rola (u(usunięte przez administratora) Siedzieliśmy tam... 6tyg!!! =O Bo wypłata której zresztą w ogóle nie chcieli nam dać była i jest w tej firmie co miesiąc... Wyszło na to że po 6tyg na obczyźnie i przepracowanych 70h.!!! dostałam... - tu UWAGA!!! - 250 Euro (dobrze że nie zł.) ;) Wypłacili to nam gdy nagle zjawił się u nas (usunięte przez administratora)i przekazał wypowiedzenie :/ I dał 2dni na opuszczenie firmowego domku :/ Nikomu nie polecam... Szkoda że odrazu nie sugerowałam się opinią ludzi którzy już przeszli przez ten syf... Ale po co płakać nad wylanym mlekiem... Ważne że ten koszmar się skończył :) Teraz pracuję w firmie Tempo Team i wszystkim serdecznie polecam!!! Są wypłacalni uczciwi i lojalni!!! Co podobno rzadko się zdarza... Traktują człowieka jak człowieka, nie śmiecia!!! Dużo płacą i nie spóźniają się z przelewami. Tą firmę z czystym sumieniem mogę wam polecić ale zrobicie jak zechcecie :) Przecież możecie przejechać się jak ja i wszyscy inni a potem dopiero pomyśleć i żałować... :) Jak to się mówi... WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE!!! :) Samych dobrych wyborów w życiu życzę. :) Pozdrawiam Rasta

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie FLEX-A-ROUND? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
fajna

Ludzie słuchajcie uważnie!!! Pojechałam tam na 2 miesiace bo tyle wytrzymałam. Pierwszy mies. ok może być ( uszło bo pracowałam 3-4 dni w tygoniu, co mnie cieszyło, pozniewaz wielu ludzi soedziało tyogdniami w domu bo pracy nie było), ale drugi to masakra!!!w ciągu miesiaca przepracowałam 4 dni!!!!!! Nie było pracy, a ludzi nadal przyjmowano. Na dodatek nie wypłacicili mi nawet za te 4 dni. siedzac 2 mies. zarobiłam 250 euro z czego 50 euro musiałam wydac na busa. Śmiech na sali. (usunięte przez administratora)ODRADZAM!!!

dokładnie zgadzam się z Tobą, ludzie nie pchajcie się w to (usunięte przez administratora)! chyba ,że lubicie siedzieć na domkach i czekać na prace, albo dostawać kary za np. zapalone światło w salonie itp:)

gosc

jak dlogo tam juz pracujesz??

TOMI123

witam serdecznie wszystkich - obecnie pracuje w tej "firmie" jedyne okreslenie to - (usunięte przez administratora) i oszuści - jezeli ktos chce bliższych informacji - chętnie odpowiem na forum pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o FLEX-A-ROUND - Warszawa

FLEX-A-ROUND