Opinie o Tarmax Sp. z o.o. New Balance w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Tarmax Sp. z o.o. New Balance. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tarmax Sp. z o.o. New Balance o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tarmax Sp. z o.o. New Balance w Warszawa

seb

firma może byc ale hr musi potrenowa zwalnianie ludzi bez prywatnych uwag

Olivia
@seb

ale o co chodzi, jakie uwagi ?

Stella

Macie jakieś informacje o ewentualnej pracy w firmie?

Bibi

Polecam, fajna atmosfera, dbają o to aby salony sobie pomagały, umowa o pracę , dobre wynagrodzenie. Traktują z szacunkiem a jak komuś się nie chce pracować to zawsze znajdzie wytłumaczenie ...... Inwestują w ludzi - szkolenia produktowe dla Kiero - menagerskie Polecam !!!!

@Bibi

Bo jesteś Kierownikiem albo zastępcą to masz szkolenia, pracownik zwykły jest od zapier..

@Daniel

ja pracuje kilka miesiecy i dostalem podwyzke. podobno wszystkie sklepy i pracownicy dostali nowe umowy i lepsza kase takze chyba sie spozniles ;)

@sprzedawca

No chyba nie :) No tak jak zarabiales na okresie próbnym najniższa krajowa a dali ci umowę na 3 lata to masz na wskaznikach :) nic nowego

@Daniel

zmienily sie umowy i podstawy na umowach + dodatkowo wieksza kasa ze wskaznikow wiec nie wymyslaj jak nie wiesz. nie rozumie takich ludzi jak ty a okres probny skonczylem pol roku temu.

Renata
@sprzedawca

Możemy przeczytać na forum kilka sprzecznych informacji. Czy ktoś, kto zna obecną sytuację w firmie, może nam podpowiedzieć, jakie warunki finansowe i jaki rodzaj umowy otrzymują pracownicy? Jak rozumiem były podwyżki i warunki nowej umowy zmieniły się na lepsze?

@Renata

umowa o prace od zawsze. podstawa na probnyam a potem w zaleznosci od stanowiska wyzsza podstawa + premie za wskazniki plan sprzedazy i tajemniczego.

Prl
@Daniel

Dokładnie - kierownik może mieć w (usunięte przez administratora) i tak dostanie dobra pensje jeśli wyniki będą też dobre. Salony współpracują idealnie. Ale wymagania pracodawcy idą w górę.. Zastanawiam się co będzie trzeba zrobić żeby pociągnąć umowę dłużej niż słaby wynik

Daniel

Serdecznie nie polecam pracy w tej firmie, pracowników traktują jak śmieci, mała płaca,wszystko robią aby zabrac( tajemniczy,braki w inwentaryzacji),kierownicy sobie chodzą po galeriach w czasie pracy, Klienta po (usunięte przez administratora) trzeba całować żeby kupił buty lub co kolwiek, obowiązków jest tyle co kierownik, nie polecam i przestrzegam!

Asia

potwierdzam!

kxx
@Daniel

W sumie nie wiem w jakiej galerii pracowales, ale zamiast smarowac w sieci, chyba lepiej byłoby zrobic porzadek w sklepie, nie sądzisz? Troche to niepowazne, że masz problem do firmy, ze miałeś kiepskiego kierownika a nie zglosiłes tego, tylko placzesz w internetach. Co do tajemniczego, to gratuluje. Trzeba sie mocno postarac żeby go nie zdac ;)

@kxx

Wyrażam swoje zdanie i wielu się ze mną zgodzi :) , nie zapominaj że firma obcięła od stycznia wynagrodzenie ,brak premii polrocznych, to chyba w tych czasach powinno iść w druga stronę co nie? A obowiązki się zwiększyły,straszny (usunięte przez administratora)

kxx

No to jesteś w tyle ;)

Sprzedawca

Rozmowa poza sklepem, w części kafeteryjnej galerii, co było dużym minusem, bo nie wiadomo jak wygląda zaplecze sklepu, czy jest tam część socjalna, czy chlew dla świnek.

Pytania standardowe, jedno pytanie niedozwolone - o wiek, ale nie mam z tym problemu, więc odpowiedziałam, chociaż mogłam się powołać na KP. Rekruterka nie przygotowała się do rozmowy, moje CV czytała przy mnie i co chwila się dziwiła, dlaczego z takim doświadczeniem szukam pracy. Bo to dziwne w Polsce chcieć pracować. Nie spodziewałam się, że w NB jest tak niska podstawa, niższa niż w podobnych do NB sklepach. To znaczy, że firma (usunięte przez administratora) swoich sprzedawców, bo produkt jest dobry, pożądany i obroty też są dobre. Natomiast sprzedawca nie dostaje z tego praktycznie nic. Robota dla (usunięte przez administratora) na 2 miesiące.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
PAWEŁ NBML574

Witam, oddałem do reklamacji buty New Balance ponieważ powstały przetarcia zapiętków w prawym i lewym bucie oraz materiału w bocznej części zapiętków. Dostałem dziś odpowiedź, brak podstaw do uznania zasadności reklamacji. Dlaczego bo Pani Marta Ginczewska (specjalista) haha stwierdziła że ,,uszkodzenia powstają najczęściej wskutek nadmiernego luzu stopy w bucie lub jej anatomii co prowadzi do wystąpienia tarcia i przecierania podszewki''( CZYLI CHODZIŁEM W BUTACH ZA DUŻYCH ALBO UWAGA ) ,, nadmierny luz stopy może wynikać zarówno z kwestii dopasowania jak również sposobu/warunków użytkowania'' (CZYLI CHODZIŁEM W BUTACH ZA MAŁYCH, CIASNYCH). ŻENADA PANI GLINCZEWSKA!!!! Tacy specjaliści jak Pani zniechęcają ludzi do marki NEW BALANCE PONIEWAŻ NAWET NIE POTRAFIĄ WYSTAWIĆ OPINII TYLKO KOPIUJ WKLEJ ŻENADA!!!!!! Moje sugestie dla Tarmax Sp. z o.o. New Balance: Witam, oddałem do reklamacji buty New Balance ponieważ powstały przetarcia zapiętków w prawym i lewym bucie oraz materiału w bocznej części zapiętków. Dostałem dziś odpowiedź, brak podstaw do uznania zasadności reklamacji. Dlaczego bo Pani Marta Ginczewska (specjalista) haha stwierdziła że ,,uszkodzenia powstają najczęściej wskutek nadmiernego luzu stopy w bucie lub jej anatomii co prowadzi do wystąpienia tarcia i przecierania podszewki''( CZYLI CHODZIŁEM W BUTACH ZA DUŻYCH ALBO UWAGA ) ,, nadmierny luz stopy może wynikać zarówno z kwestii dopasowania jak również sposobu/warunków użytkowania'' (CZYLI CHODZIŁEM W BUTACH ZA MAŁYCH, CIASNYCH). ŻENADA PANI GLINCZEWSKA!!!! Tacy specjaliści jak Pani zniechęcają ludzi do marki NEW BALANCE PONIEWAŻ NAWET NIE POTRAFIĄ WYSTAWIĆ OPINII TYLKO KOPIUJ WKLEJ ŻENADA!!!!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Witam, oddałem do reklamacji buty New Balance ponieważ powstały przetarcia zapiętków w prawym i lewym bucie oraz materiału w bocznej części zapiętków. Dostałem dziś odpowiedź, brak podstaw do uznania zasadności reklamacji. Dlaczego bo Pani Marta Ginczewska (specjalista) haha stwierdziła że ,,uszkodzenia powstają najczęściej wskutek nadmiernego luzu stopy w bucie lub jej anatomii co prowadzi do wystąpienia tarcia i przecierania podszewki''( CZYLI CHODZIŁEM W BUTACH ZA DUŻYCH ALBO UWAGA ) ,, nadmierny luz stopy może wynikać zarówno z kwestii dopasowania jak również sposobu/warunków użytkowania'' (CZYLI CHODZIŁEM W BUTACH ZA MAŁYCH, CIASNYCH). ŻENADA PANI GLINCZEWSKA!!!! Tacy specjaliści jak Pani zniechęcają ludzi do marki NEW BALANCE PONIEWAŻ NAWET NIE POTRAFIĄ WYSTAWIĆ OPINII TYLKO KOPIUJ WKLEJ ŻENADA!!!!!!

Moje sugestie dla Tarmax Sp. z o.o. New Balance: Praca spoko, wynagrodzenie ok, dobra atmosfera. Polecam

Dziwne rzeczy ostatnio się dzieją w dystrykcie IV! Ryba psuje się od głowy!

Ona

Bardzo dużo zależy od kompetencji i modelu postępowania kierownika. W przypadku mojej kierowniczki za wszystkie jej nieprzemyślane decyzje musieliśmy odpowiadać jako zepół. Co za tym idzie system motywowania pracowników pozostawiał wiele do życzenia,tak jak przekazywanie obowiązków kierowniczych zwykłym pracownikom z powodu "braku czasu", nie mówiąc już o czasie pracy wynoszącym często nawet 15-16h, szczególnie w miesiące wakacyjne.Problem był także z wypłacaniem premii, często nie było jej wcale. Mimo wszystko osoby z którymi pracowałam tworzyły wspaniałą atmosferę. Także kontakt sklep-sklep oraz ze strukturami firmy był zadowalający.

sok_z_żuka

Jestem zadowolona. To tak w wielkim skrócie. Praca na 3 wskaźnikach o których z pewnością słyszał każdy sprzedawca czy handlowiec. I tu pytanie za 100 punktów: czy Waszym zdaniem pracodawca wymaga gwiazdki z nieba? :) w każdym punkcie handlowym to normalne, że są różne sposoby na wzrost sprzedaży na lepsze wyniki ...nie rozumiem dlaczego niektórych z Was dziwi fakt, że pracodawca wymaga...pracy :) Mało tego: powiem, że trudne jest nieosiagniecie chociaż 1 wskaźnika. Każdy z nich jest premiowany i powtórzę: ciężko jest nie otrzymać dobrego wynagrodzenia ( nie jestem botem ani roBotem a pracownikiem i wiem co mówię ). Dziś wielu ludzi szczególnie tych, rozpoczynających karierę chce zjeść ciastko i mieć ciastko. A naprawdę firma a szczególnie Kierownictwo czy Koordynator docenia starania. Nie wiem skąd w niektórych wypowiedziach tyle jadu i flustracji bo trzeba być wyjątkowo leniwym człowiekiem, aby się w New Balance nie wiodło. Wszyscy w sklepie pracują na wspólną premię, wszystko jest wrzucane do jednego worka, dzięki czemu nie ma walki o klienta czy wyścigu szczurów. Wypłaty ZAWSZE na czas, premie, dodatkowe na święta, możliwość awansu i szkolenia. Świetny kontakt z centralą firmy, Koordynatorzy i Dyrektorzy i Logistycy prozumiewaja się z pracownikami na " Ty" bo to są ludzie a nie mordujace i ziejące nitrogliceryną ogry....Z urlopami nie ma problemów. Bo tak się składa, że SĄ , natomiast księgowość pilnuje tego, aby wszystko było tip top. Osobiście polecam pracę w NB bo uczy, że nie ma nic za darmo, że trzeba się starać, bo to się nam opłaci i zostaniemy docenieni, pracując w tej firmie bedziecie potrafili pracować na tzw. wskaźnikach, nauczycie się skrupulatności, a być może odkryjecie w sobie cechy o których wcześniej nie mieliście pojęcia. Będą Was nagradzać i karać jak podpadniecie albo spocznecie na laurach. Polecam pracę jeśli ktoś chce dobrze pracowac i dobrze zarabiać. Pozdrawiam :)

juliett

Polecam! Nie wiem skąd tu tyle negatywnych opinii, atmosfera jest tak świetna, że aż chce się przychodzić do pracy. Fakt faktem, że w weekendy gdy jest dużo ludzi rzeczywiście można się troche nabiegać - z magazynu i z powrotem, ale myślę, że jest to dosyć przyjemna praca, grunt to dobre relacje między pracownikami ;) jeśli chodzi o kasę - ważne jest wyrobienie wskaźników (atv, upt i cr), żeby dostać więcej niż najniższą krajową, zazwyczaj to się udaje. Tak czy inaczej i tak dostaje się więcej niż w większości potencjalnych firm, co jest troche szokujące. Ja jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim chociażby spróbować!

Wszystko zależy od konkretnej sytuacji na konkretnym punkcie. Są salony gdzie atmosfera i wsparcie są mega dobre - praca satysfakcjonuje. Niestety są też punkty, gdzie kierownictwo idzie inną drogą - karami, mobbingiem itd. Nie wypłacają premii od sprzedaży, choć zachwalają ją na rozmowie, trzeba płacić za złodziei. W galeriach gdzie chodzą tłumy (nie takich osiedlowych) praca NB jest megaciężka. Sprzedawca jest w zasadzie jednocześnie magazynierem, kasjerem, doradcą klienta, specjalistą spraw biurowych (papierologii jest mnóstwo) itd. Przy małej załodze i ogromnej ilości klientów ciężko wyrobić...

wystraszona

Zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjna na kierownika. Czy ktoś jest w stanie coś mi więcej powiedzieć jak to wszystko wygląda? Trochę przestraszyły mnie niektóre opinie. Chodzi o new balance w Opolu. Dzięki!

B.
@wystraszona

Ogólnie jest ok. Grunt to sprzedaż wiadomo, ale na atmosfere i całą otoczke nie ma co narzekać. Jak robisz swoją robotę, to i hajs się zgadza. Firma zapewnia szkolenia, wyjazdy i spotkania na podsumowanie roku, wiec widzisz czy się rozwijasz, masz okazję poznac innych kierowników i ogólnie wszyscy raczej trzymaja się razem. A co do opinii tutaj, to w sumie każdy ma swoją. Ja te ataki raczej odbieram jako frustracje a nie konkrety ;) szczerze mysle, ze tych zadowolonych jest zdecydowanie wiecej.

xyz
@B.

moim zdaniem konkretów jest całkiem dużo w tych opiniach, jak np. niewypłacanie nadgodzin ani dodatków za nocne inwentury, odpowiedzialność materialna za skradziony towar (czasami konkretne sumy i nic nie zrobisz jesli nie złapiesz złodzieja na gorącym uczynku), i wiele więcej takich historii. Ja nie polecam - a awansowałam ze zwykłego pracownika na zastępcę.

Aktualny pracownik

Naprawdę większość z wystawionych tutaj opinii jest dosłownie wyssanych z palca. Albo zostały wystawione przez osoby, które chyba są "za dobre" na każdą pracę. Wynagrodzenie według mnie jest naprawdę dobre, wystarczy spojrzeć na wynagrodzenia u konkurencji. Każdy na umowie ( o pracę) ma podstawową wypłatę, która nie może być mniejsza od najniższej krajowej, więc nie wiem co za kłamstwa niektórzy piszą i do tego doliczane są premie. Naprawdę w sytuacji kiedy zespół naprawdę się stara i zależy im na transakcjach to nie ma możliwości aby te wypłaty były marne. Jak jest się pracowitym i umie się pracować w zespole to jest to naprawdę świetna praca. Ale niestety spotkałem się z sytuacjami gdzie przykładowy pracownik nie robił dosłownie nic a wymagał za to miliona monet. Najgorsi są młodzi ludzie, którzy nie mają doświadczenia a ich wymagania finansowe oraz roszczeniowość są na ogromnym poziomie. Potem taki się zwalnia albo jest zwolniony i pisze zakłamaną opinię na tym portalu jak to on nie został skrzywdzony. Naprawdę łatwo jest napisać negatywną opinię tym bardziej, że może to zrobić każdy. Pracuję w tej firmie już 3 lata i oczom nie wierzę jak czytam powyższe bzdurne informacje. Polecam każdemu kandydatowi aby sam spróbował albo wybrał się na rozmowę rekrutacyjną i naprawdę zobaczycie, że warto. Pozdrawiam!

an
@Aktualny pracownik

Najniższa krajowa to jest dobre wynagrodzenie + premia ? Ty chyba jesteś myśląca inaczej. SZOK !

@an

Dokładnie, najniższa stawka + premie wypłacane jakby były wielką łaską pracodawcy. Dobrze było zmienić pracodawcę na takiego który szanuje pracownika a nie szuka byle pretekstu żeby zabrać pieniążki :) niżej było już napisane jakie tam są praktyki stosowane i ja się z tym zgadzam.. oj powinna tam wejść kontrola państwowej inspekcji pracy

Były
@Aktualny pracownik

Wszystkie pochlebne opinie wyglądają jak pseudo oferty pracy, jasno podzielone na akapity, wypunktowane co za co i za ile. ZALOSNE HAHA, moglibyście chociaż kazać tym slupom pisac jak normalni ludzie, zachowanie godne tej zalosnej firmy. Wszystkie negatywne opinie są na bieżąco usuwane, nie ma też mojej która zamieściłem kilka miesięcy temu a nie zawierała obelg ani wulgaryzmów. Ten kto ma mózg domysli się po której stronie leży prawda, czy rację mają ludzie których opinie negatywne są sukcesywnie usuwane czy te nędzne wypociny, choc wypadałoby chyba nazwać je jakimś pieśniami pochwalnymi na czesc tarmaxu ..... zenujace jak cala ta firma a praktyki tam stosowane są karygodne. Nie pozdrawiam

Renata

@an, czy jesteś obecnym pracownikiem firmy Tarmax New Balance? Jeśli tak, to co możesz napisać w temacie aktualnego rozwoju tego pracodawcy? A może wiesz coś w kwestii nowych przyjęć do pracy? Z miłą chęcią dowiemy się nowych informacji w tym temacie, na pewno będą one tu bardzo pomocne dla innych użytkowników forum!

Minęło już nieco czasu od dodania ostatniej opinii. Czy poziom wynagrodzeń uległ zmianie?

Poziom

Dugi

Pracowałem w tej firmie dłuższy czas, jedyne co motywuje to pieniądze, bo jak na sklep trzeba przyznać ze płacą dobrze ALE. Umowa o prace na której widnieje kwota GRUBO poniżej średniej krajowej (nie ma nawet 2000 brutto) jest odstraszająca dla kogoś kto ma aspiracje do mieszkania na swoim, z kredytem możecie sie pożegnać. Nic nie jest ogarniane na czas, problemy zgłaszane na salonie muszą być zgłaszane po 3-4 razy żeby ktoś sie tym zainteresował. Wypłata księgowana na ostatnią chwile, jeśli nie macie tego samego banku co firma możecie dostać wypłate nie 10, a nawet 13stego, co jest totalną żenadą. Jest coś takiego jak "13sta pensja" ale prezes i cała reszta zarządu zrobią absolutnie wszystko żeby jej nie wypłacić, bądź uciąć to maksymalnie, wypłacana powinna być co pół roku, ale oni przeciągają to tak długo, że zamiast dostać ją w czerwcu dostajesz ją w listopadzie (jeśli w tym czasie jesteś na okresie wypowiedzenia, mimo że przepracowałeś regulaminowe pół roku lub nawet więcej, nie dadzą Ci ani grosza). Jeśli masz jakieś drobne przewinienie na sumieniu, mały błąd, nikt Ci nic nie powie do czasu kiedy nieumyślnie zrobisz to znowu, wtedy dostajesz wypowiedzenie ( byłem świadkiem takiej sytuacji) zero rozmowy nic. Żenada. To też kwestia RKSki i kierowniczki, ale to już pomijam. Pieniądze jak najbardziej na tak, i to jedyne "tak" w tej firmie.

Anka
@Dugi

Co to znaczy grubo poniżej?

@Dugi

zgadzam się ze wszystkim, cały czas szukają haczyka na pracownika, byleby tylko zapłacić jak najmniej. pieniądze wcale dobre nie są, nawet na stanowisku kierowniczym wręcz śmieszne stawki

Dugi
@były pracownik

JEŚLI wyrobicie wszystkie KPI ponad norme to idzie nawet 3 z przodu dostać, ale trzeba się nieźle urobić. Ale jeśli sie nie uda to 1200 gołej podstawy do ręki nie zachęca do pracy, zgadza sie.

a.m.
@Dugi

haha, wszystkie KPI ponad norme - może z 2 razy do roku się zdarzy, tym bardziej po ostatnich cięciach - już nie ma nawet premii odkładanej ;) biorąc pod uwagę ile płacą już nawet w dyskontach na kasie, gdzie dostajesz na start tyle ile w NB z częścią wyrobionych wskaźników - to jest po prostu ŻENADA :) odradzam te firme każdemu, chyba że nie szanujecie swojego czasu

Tymoteusz

Szkoda, że osoby którym nie udało się utrzymać w firmie teraz piszą dziwne opinie

Bertis

Jakie zarobki w New balance? Ktoś napisze jakieś konkrety? Umowa na jaki czas?

uuuuu... i wszystkie negatywy usunięte , brak chętnych do pracyi firma wydzwania do starych pracowniku czy nie chcą wracać

Girzas

Ile srednio zarabia sprzedawca, zastępca kierownika? Gdzie odbywa się szkolenie j jak długo trwa?

Zostaw merytoryczną opinię o Tarmax Sp. z o.o. New Balance - Warszawa

• Jak się pracuje w Tarmax Sp. z o.o. New Balance?

Zobacz opinie na temat firmy Tarmax Sp. z o.o. New Balance tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarmax Sp. z o.o. New Balance?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarmax Sp. z o.o. New Balance?

Kandydaci do pracy w Tarmax Sp. z o.o. New Balance napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarmax Sp. z o.o. New Balance