Opinie o Nest Bank S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nest Bank S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Nest Bank S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nest Bank S.A. w Warszawa

Lina

Bank miał ludzi... wspaniałych specjalistów z rynku. Wielka szkoda,że ta wieża runęła. Widać tylko jak tacy najmądrzejsi zarządzający potrafili nad tym kryzysem zapanować. Niestety sami się pogrążyli. Na własne życzenie. Ktoś nie umiał zarządzać tym Bankiem w sposób właściwy. Co innego jest przeć do przodu, żeby się nachapać a co innego mądrze zarządzać tymi co na górze i na dole. Przykre. Fajny kolejny Bank odchodzi do lamusa. Szacun dla tych co z do końca wytrwali z podniesioną głową. Dla tych co w jakikolwiek sposób przyczynili się do skrzywdzenia innych... Karma wróci.

As
@Lina

Konczy się ? Ja właśnie składam wniosek z powództwa cywilnego .... a prawnik radzi jeszcze z karnego.

Daria

Jak ktoś lubi mobing :) polecam to miejsce do pracy!

xyz
@Daria

Hej, a w którym oddziale czy mieście pracowałaś?

Jojtek
@xyz

A czy to różnica ? Np wysyłane bilingi przez regionalnego na cała Polskę to takie normalne :)

Daria
@xyz

Centrala

Pytający

Mam pytanko.. bo mnie nurtuje.. Czy to prawda ze osoba przeprowadzajaca szkolenia i przekazując wiedzę teoretyczną i praktyczna wszystkim nowym doradcom na szkoleniach adaptscyjnuch , przekazywala jak robić kpir dla klienta którzy oświadczaja swój przychód i dochód wciąż pracuje ,a dorwdcy , którzy wlasnie tak robili jak ich nauczyła centrala są za to zwalnoani z pracy dyscyplinarnie..?

rolnik

nie

Rolnik kłamca :)
@rolnik

Oczywiście że pracuje...:)

God
@Pytający

No raczej. Do tego jeszcze mówiła by kpirki miały inne kolory. Opowiadała jak robić by było dobrze kurde nawet na webinarze o tym wspomniała. Hallo webinar!!!

Adwokat
@Pytający

A pamiętacie konkurs gdzie płacono za PRAWDZIWE KWITY profesjonalistów?

@Pytający

tak to prawda osoba nie do ruszenia pracuje byłam w szoku kiedy słyszałam co mówi na szkoleniu ale........każdy ma rozum i nie musi wykonywać poleceń pracowałam zgodnie z prawem nie uznaje idjotyzmów skacz może przeżyjesz , nie byłam na swieczniku i nie bito mi braw że 200% planu , ale zgodnie z wiedzą i zgodnie z prawem robiłam plany i jestem z tego dumna teraz na bruk.......... nie byłam za dobra dla pracodawcy w piątek po godzinach pracy o 17 28 e mail o zwlnieniach w poniedziałek telefon że jest dla mnie ptaca ale 68 km od miejsca zamieszkania .............propozycja nie do odrzucenia he he

Haha
@Pytający

Ogrzewany kotlet z tym Pruszkowem i szkoleniami - to skoro to przestępstwo to czemu nic nie zdziałały wasze skargi do PiP prokuratury i do wszystkich świętych ? Bo nic w tym nie było … siła internetu jednak robi swoje a głupie ludzie wierzą w to ci piszą anonimy …

@Haha

a skąd wiesz nie zdziałały? :) ja mam inną wiedzę PIP to nie interesuje za nakłanianie tez są paragrafy, a jak słuchasz nagrań to nawet imbecyl usłyszy jak namawiano , ba , jak ten proces stworzono. faktem jest, że sprawy długo sie toczą

Pracownik oddziału

Związkowcy Gdzie jest moja premia ? Nie jestem członkiem związku to dlaczego blokujecie mój system premiowy ??? Czy wam rozum odebrało ? Jakoś jak was nie było dostawaliśmy premie. Agnieszka która was do nas zaprosiła uciekła na L4 bo z Wami nie wytrzymała dziewczyna sie załamała współpraca z wami i tym jakie G.. no do banku zaprosiła - oddajcie nasze premie !!!! Ja chce sam negocjować swoje warunki wynagradzania nie potrzebuje do tego was darmozjadow ! Ludzie co wy wyprawiacie nie mam za co spłacić kredytu !

Uwaga prywatna
@Pracownik oddziału

O dziwo dopiero dziś, o tej godzinie trollllowpis....tragedia... Radzę wiedzę czerpać z Kodeksu Pracy, Prawa Pracy a nie prywatnych opinii i subiektywnych sądow. Czy Zarząd i góra wie? Mail wyszedł tylko do sprzedaży, tradycyjnie w piątek o 17.00? Bank jakby dbał o pracowników i walczył o nich to, by się postarał o jakikolwiek kompromis. Kosztem niewiedzy pracowników i rozsiewanej dezinformacji, nie działają na korzyść pracowników. Media tez zaglądają ,szukając tematów na takie czy inne fora. Ciekawe co inni powiedzą na to ze bank nie przelewa swoim pracownikom wypracowanych premii, zasłaniając się winą ZZ.

jjj
@Uwaga prywatna

Związki wara od naszych premii, ja też nie jestem członkiem związku i nie chce zebyscie zmieniali mój regulamin i w moim imieniu z bankiem rozmawiali. Broncie praw związkowców tych co na L4 uciekli. Co mnie obchodzą wasze heroiczne walki - chce kase tu i teraz żadne teksty o waszych polemikach z zarządem mnie nie interesują, nie interesuje mnie jak bronicie całego świata i jakie świetlnle cele macie - to mnie nie rusza - nie zatrudniłem się tu po to żeby ktoś walczył o moje lepsze warunki bo sam o siebie umie zadbac - zaczałem tu prace bo mi odpowiada premia - która mi wlasnie zabraliście z jakichś (usunięte przez administratora) kruczków prawnych. oddac mi premie!!!!!

ta
@Pracownik oddziału

Zwiazki rozwalają po kolei każda firme w Polsce to mega zacofanie. Zobaczcie co się dzieje w górnictwie - nie można tego zamknąć optymalizować bo związki blokują - nieważne ze każdy do górników dokłada, niewazne ze to zatruwa powietrze i zycie planenty na której mogłyby zyc nasze wnuki - chodzi tylko o to by wycigac kase od państwa - czyli nas, od pracodawców, blokować zmiany, blokować transformacje i nie moc zwalniac związkowych nie robów. Tak wiec Nest szykujcie się na upadek - związki was wykończa bo to masa robotnicza.. wszystko złe, transofmacja zła, optymalziacja zła, bank zły, zarzad zły.... to otwórzcie swoje formy i tam zatrudnicie wszystkich i .. i nie karzcie nikomu pracować efektywnie bo po co.. Tak jak straszyli nas ze grupóki takie będę ze cały bank zamkna a raptem pare procent zwolnili i wszystko wróciło do normy (po co nas tak straszyliście!) teraz będą nam kłamac ze nam pracodawca pensji nie zapłaci - Wy związkowe nieroby.. to ich jedyna technika - psuc opinie i pobierac składki

Uwaga prywatna
@ta

Do ta i jjjj - jak ktoś nie ma konkretnych argumentów to tak jak Wy, pozostaje mu tylko atak i zaprzeczanie z wyparciem faktów. Atakujecie związki a pracodawcę macie za kryształowego. Nie rozumiecie, że nas zatrudnia pracodawca a nie ZZ i to pracodawca powinien w pierwszej kolejności o nasze interesy zadbać. Skoro nie potrafi się dogadać ze Związkami to dlaczego nie przeszkadzało mu to w zwolnieniach tylu ludzi. Zwiazki blokowały zwolnienia. Bank robił swoje, a teraz problem w premii. Zagrywka banku kosztem swoich ludzi i fake informacje o tym, że premii nie ma, bo system blokują związki. Szkoda ze nest ma swoich pracowników gdzieś i gra teraz na swoją korzyść z ZZ na naszą krzywdę i niekorzyść. Skoro tak chcą naszego dobra, dbają o nas, szanują, chcą żebyśmy dobrze zarabiali- TO PO CO TA SZOPKA ?

jackowy
@Uwaga prywatna

tutaj ewidentnie widać że centrala i zarząd nie mają co robić i piszą takie rzeczy na forach - szkoda czasu na czytanie ich komentarzy.

Niestety w kwestii rekrutacji to nieporozumienie. Wysłałem CV i kompletna cisza. Po 5 tygodniach dzwoni Pani z HR i pyta czy nadal jestem zainteresowany. Sama rozmowa rekrutacyjna bardzo pozytywnie. Stanowisko seniorskie i pytania adekwatne, głównie architektura i pytania o doświadczenie i jak rozwiązał bym dany problem. Na rozmowie rekrutacyjnej dostałem info, że feedback będzie za tydzień. Miesiąc później nadal cisza ????

Głównie pytania o architekturę, doświadczenie i jak rozwiązał bym dany problem.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Panie nie zostawiaj nas samych

jackowy
@Adam

co sie stało ? czy co się dzieje ciekawego? w naszym "ukochanym" Nest banku ;p

NN
@jackowy

Czy ten as Sebastian dalej rządzi sprzedażą? Jak tak to współczuję, ale w sumie to tylko marionetki Pana PK

Była

Uprzejmie informuję, że jeśli z dniem 01.03.2021 nie otrzymam PIT od już mojego byłego pracodawcy zgłaszam to do PIP i Urzędu Skarbowego.

Byly pracownik
@Była

Ja jeszcze nie dostalam

NoName

Nest Bank - miał chęć być znaczącym graczem na rynku usług bankowych w Polsce a jest bankiem drożyzny i niepewności Klientów i firm z nim współpracujących: 1. ostatnio obniżył znacznie oprocentowanie i prowizje - ale dolicza inne opłaty które powodują znaczący koszt całego kredytu, 2. na szkoleniach dalej super szkoleniowcy uczą nowych adeptów jak robić kpir i inne dokumenty - a może się uda - a szefowie pionu sprzedaży udają że nic o tym nie wiedzą, 3. szefowie pionu sprzedaży to święte krowy , których nikt i nic nie jest w stanie ruszyć, 4. ubieganie się o kredyt w tym banku to droga przez mękę - kilka dokumentów , później 2 lub 3 razy więcej i to do decyzji - a procent Klientów otrzymujących oferty to jedna wielka porażka 5. otrzymanie decyzji pozytywnej to nie jest gwarancja otrzymania finasowania - na tym etapie dopiero zaczyna się zabawa - kilka lub więcej dokumentów - a decyzja pozytywna to nic 6. pion decyzji i uruchomień - to grupa nowych pracowników - najczęściej studentów - których nikt dobrze nie przeszkolił i można tak dalej - tylko po co - od 3 lat Bank szuka nowego inwestora i nic , wyniki finansowe - minus od kilku lat a ostatnio super akcja zamykania Oddziałów - szefowie sprzedaży informują pracownikach o zwolnieniach a za chwilę udają że są w szoku że pracownicy nie przychodzą do pracy i są na L-4. Gratulacje, super system zarządzania i podejmowania decyzji - szczególne gratulacje dla Panów Sebastiana i Piotra oraz Pani Agnieszki NoName

Arczibald

Jest źle, bo mnie zwolnili. Nie docenili mej kreatywności. Żałuj NB!!!!

Bankowiec
@Arczibald

Do sprzedaży nie musisz być kreatywny. Tylko wam tak wmawiają aby was dowartościować. Lepiej myśl jak tu się przebranżowić, bo technologie związane z automatyzacją procesu sprzedaży czają się za rogiem. Wtedy główny koszt czyli utrzymywanie bandy sprzedawców odpadnie. Tym bardziej, że i tak wam się płaci nieproporcjonalnie dużo w stosunku do umiejętności jakich potrzebujecie na oddziałach.

Nn
@Bankowiec

A to ciekawostki tu wypisujesz...jak jesteś taki siaki i do przodu z digitalizacją, IT i emarketingiem...to sprawdź ile kredytów sprzedało się samodzielnie, bez doradców tylko przez stronę albo ile było tzw leadów przez akcje w internecie?Gdyby nie doradcy 3/4 tych kredytów- nie byłoby w ogóle. Jaka automatyzacja sprzedaży...chyba jednak słabo znasz e-marketing, content marketing, addsy, social media. Ludzie kupują od ludzi ...nie od maszyn ! Poza tym lekarze, adwokaci i cala reszta profesjonalistów tyra od rana do wieczora, nie siedzi w internecie tak jak Ty ! I nie myśli o tym, żeby po 12 godzinach pracy sam składać, wypełniać, uzupełniać i dosyłać 20 różnych dokumentów na życzenie działu analizującego jego wniosek. To doradcy często jada wieczorem do klienta, żeby się z nim spotkać bo tylko wtedy może. To doradcy zamiast 50 tys kredytu wzbudzą potrzebę i sfinalizują 4 x tyle. Doradcy jeżdżą po dokumenty do biur rachunkowych, żeby zminimalizować wysiłek klienta i wiele innych niecodziennych sytuacji, które można tu mnożyć i mnożyć. Super pomysł z wideo rozmowa doradcy z klientem jako środek wspierajacy sprzedaż. Do samodzielnej obsługi kredytu firmowego z wymaganiami i wysoka poprzeczką banku, daleka droga.

bb
@Nn

Zgadzam się z Twoją opinią. Jest różnica między chcieć kupić przez e-sprzedaż a faktycznym zakupem. Przykro się czyta tak negatywne opinie o ludziach którzy pracują/pracowali w oddziałach i w centrali. Obrzucanie błotem nie przyniesie nic dobrego poza tym, że komuś ulży bo nie ma gdzie wyładować swoich myśli anonimowo. Nikt z Zarządu/kadry kierowniczej nie przejmuje się tym co tu się pisze. Nikt też nie pociągnie do odpowiedzialności szkoleniowców ani ładnej pani za to co mówiono, jakich instrukcji udzielano. To kto został w centrali/oddziałach to ma plecy i krzywda mu się nie stanie. Ten kto stracił lub straci robotę musi się z tym pogodzić, niestety i żyć dalej. Na NB świat się nie kończy, choć rynek pracy jest teraz trudny. Od dawna obserwuję jak wiele osób, wartościowych pracowników traci robotę na rzecz manipulantów, lizodupków ect., jest to przykre, bo nie patrzy się na to jakie wyniki się osiągało w zgodzie z WARTOŚCIAMI ludzkimi- nie Banku bo one istniały tylko jako hasła. Dajcie sobie spokój z NB, walczcie o godne odprawy, każdy znajdzie nową robotę i zapomni o NB, bo szkoda życia na roztrząsanie.

New
@Nn

Jakby człowiek myslal tak jak Ty to nigdy nic by nie wynaleziono - kiedyś było niedowyobrazenia ze można poleciec na kosmos - a jednak się udało - z digitalem tez się w końcu uda - nie zatrzymasz postępu. To poczatek to oczywiste ze się powolutku rozpędza - za 3 lata będzie sprzedaż digitalowe śmigać

@New

Tylko Ja osobiście bardzo wątpię czy Nest Bank ma tyle czasu, aby trzy lata w coś inwestować i rozwijać, gdzie nie znany jest rezultat finansowy, a jak już wiemy od paru lat jest wykazywana strata. Fundusz raczej dopłacać już nie chce, a na godne odprawy środków też nie ma.

Sisi
@Arczibald

A jak tam po likwidacji regionów ? :p dalej będziecie pisać ze bank się rozwija ?

AS
@Sisi

ten bank, to (usunięte przez administratora) , totalne (usunięte przez administratora)

ANA

Gdzieś tu przewinęło się, że Bank chce zmieniać umowy na b2b, skąd info? Czy to informacje z pewnego źródła?

Ulalala
@ANA

Tak

jack

Hej, Czy ktoś wie coś więcej o co chodzi z tymi porozumieniami ? i przenosinami do tzw centrów biznesowych ? Bo najpierw ogłaszają wielkie zwolnienia grupowe, a później wszystkim czy tam znacznej większości proponują przenosiny do wyżej wymienionych jednostek czy też prace zdalną - trochę się to kupy nie trzyma ;) i też ciekawą kwestią jest jak po przyjęciu danego porozumienia wygląda potem kwestia ewentualnej odprawy przy zwolnieniu czy odejściu.

no
@jack

Człowieku naprawdę nie zaczaiłeś? Straszenie wielkimi zwolnieniami, że się wszystko zamyka itp robiły związki zawodowe po to by złapać naiwniaków co im będą na konto co miesiąc składkę wysyłać. Ludzie jak się boją to są podatni na straszenie i manipulacje. Wydaje się na pierwszy rzut oka ze składka mała - ale jak się zobaczy ile razem związki miesięcznie wyciągają od takich naiwniaków co im te składki płaca to założe się ze to kilkadziesiąt tysięcy spokojnie miesięcznie:) zaraz napisze ze z tego za prawników swoich płacą co będą was repezentowac ;) no musza z czegos płacic za swoje pensje. Wiec krzyczą w gazetach tu na portalu jak to jest zle w Neście, na wszystko protestują po to by robic sobie PR czego to oni tu nie robią. A finalnie ochrone ma tylko jedna Pani która te związki tu przyprowadziła po czym słyszałem ze juz poszła na długie L4.... :) Zobaczycie premie tez wam związki zablokują to tylko kwestia czasu. Bo tu nie chodzi o wspieranie pracowników tu chodzi o to żeby utrzymać wizerunek związku który trzyma w garści pracodawcę. Bo w Polsce właśnie takie są niestety związki.. rozwalają firmy - bo mają inne agendy.. Smutne to strasznie

@no

Nie wydaje mi się to prawda co ty piszesz ... bo po pierwsze wejście w związki jest dobrowolne, a jak przemnożysz liczbę osób razy składkę to naprawdę nie są kokosy - wiec ten argument do mnie nie przemawia. A dwa to nest stworzył listę pracowników które zwolni i placówek z których zrezygnuje i przedstawił je związkom, jakby nie planował zwolnień to by nie zaczynał takiej procedury. Bardziej myślę czy nie jest tak że nest proponuje jakieś porozumienie które przyjmą pracownicy a potem ich zwolni bez możliwości odpraw - i dlatego też pytanie czy ktoś może ma wiedze czy jakieś informacje w tej kwestii.

Ku przestrodze
@jack

No cóż zgadzasz się na porozumienie i odprawa i grupówka odpada.

El 4

Kto tu robi jeszcze wogole?? Chyba ludzie bez zasad i szacunku do siebie... Podstawa głodowa... a premie kiedys były ale sie skonczyly hehe Szkoda czasu , lepiej isc do state do corpo i klepac cos i nie miec planow i wiecznego gadania glupot Biedra i Lidl placi wiecej :)

Śmiech na sali

Pani z Rady Pracowniczej dumnie opowiada, ze o nas zadba, gdy tymczasem jedyne o czym myślą jej członkowie, to dbanie o siebie i swoje tyłki, co widać dobitnie jak wkroczyły związki. No i Zarząd z kadrowa opowiadający, ze nie ma kasy na odprawy... gdy zapomniało się chyba jakie pensje brali od początku Nesta... jakimi samochodami się jeździ i jak wyjeżdżało z nami na wyjazdy integracyjne.

znowu te zwiazki
@Śmiech na sali

wes już się sama napij piwa i daj ludziom zacząć weekend bez tego waszego codziennego hejtu

Godnosci
@Śmiech na sali

Poprzez sączenie takiej mowy nienawiści rok temu zginął Prezydent Gdańska . Wstydź się. Wstydźcie się związki bo ty wy napuszczanie tych ludzi na siebie. Brak Wam wartości i godności skoro posługujecie się takimi środkami. Szerząc mowę nienawisci. Opamiętajcie się ludzie.

Onn 123

2 lata temu

Onn 123

A ty z zarządu ?

Do związków
@Śmiech na sali

Związki zawodowe postanowiły budować swoją pozycje poprzez mowę nienawiści.Nie znają Banku algo go niszczą bo wydaje im się ze tak wyciągną więcej kasy... Bardzo mnie zasmucacie. Dzielicie ludzi zamiast ich jednoczyć. Polska to smutny kraj :( przynosicie wstyd dawnej Solidarności :(

@Do związków

Do związków a ktokolwiek słyszał tę mowę nienawiści? Czy to znowu jakieś czcze gadanie, a raczej pisanie tylko by pisać i manipulować tymi, którzy tu zaglądają? Bo ja tu czegoś nie rozumiem? Tak wiemy... każą nam odchodzić z godnością, z głową podniesioną do góry i wypatrującą nowej drogi życia- bo to zwolnienie to przecież szansa. I to szansa, którą DAJE PRZECIEŻ NESTBANK. No ale jak już walczą inni o swoje, bo ludzie nie są ślepi, i kojarzą kilka faktów.

@Godnosci

MASZ PRACĘ I SIĘ ŚMIEJESZ CZY CZEKASZ NA WYPOWIEDZENIE I SIĘ ŚMIEJESZ ..(usunięte przez administratora)

Ona

Wszystko jedno gdzie, ale chyba czas się ewakuować z nest :/ robie rozeznanie na rynku pracy i lekko teraz nie jest :(

@Ona

to odpocznij na L 4

Redukcja

Jak myślicie, w następny piątek (ostatni dzień roboczy stycznia) dostaniecie jak SPARTA dwa pisma do wyboru? Pierwsze to wypowiedzenie przez pracodawcę, drugie wypowiedzenie przez pracownika + kontrakt na b2b?

@Redukcja

Tak też może być... przyjmuję taką ewentualność do siebie ale to wtedy pracodawca będzie tym pozytywnym, cudownym, krystalicznym bohaterem, bo daje nam szansę na słynny Sky is The limit -a ten co tego nie przyjmie, na tego złego i na nieudacznika i wtedy ludzie się sami zwolnią a o grupowym zwolnieniu nie będzie już mowy. A szanse przecież na sprzedaż coraz większe , bo nową cenówka i nowe otwarcie ....

@Redukcja

jesteś (usunięte przez administratora) to czekaj , jesteś jeszcze głupsza to idz na działalność ...po 3 miesiącach komornik puk puk

@Odpowiedź

idz do prawnika moja rada

Profesjonalny

Wołają o profesjonalne zachowanie po czym każą cały tydzień czekać na więcej informacji żeby poinformować pracowników w piątek po 17 co i jak. Ot całe profesjonalne zachowanie Nestle Banku.

@Profesjonalny

i po co czekasz działaj .. na swoją korzyść

Ja tez nie jestem za związkami ale z tego co wiem to ta dziewczyna faktycznie objęła najgorszy oddział ale patrząc po raportach to wyciągnęła ten oddział z bagna. Szacun

Marcel centrum

Mimo pwp oddziały nie realizują swoich planów☺️ Więc co ma do tego pwp?

Ona

Zostawcie już ja w spokoju, wiele lat tu pracuje, wiele mykow zna , z nie jednego pieca itd . A zamknęli jej inny oddział i z ludźmi do Zabrza przenieśli bo w Zabrzu niestety wydarzyły się inne niefajne rzeczy .

Korposzczurek
@Ona

Po pierwsze Dyr z Zabrza ma jaja większe niż nie jeden facet pracujący w tej firmie, Agnieszka ma super osobowość, jest świetnym menagerem i zawsze można było na nią liczyć we wszystkich sprawach. nikt nikogo nie zmusza i nikt nikogo nie będzie krytykował. Ludzie wyluzujcie!!! Związek zawodowy powstał tylko i wyłącznie dlatego ponieważ kadra zarządzająca bankiem robi wszystko by bank sprzedać, naprawić portfel klientów i pozbyć się pracowników. - tu nie ma innego celu. (usunięte przez administratora)na ostatnim winiarze jasno powiedział ze będą zmiany i ze będą nam proponować zmianę zatrudnienia na B2B (działalność gospodarcza). Związek zawodowy jest po to byśmy mieli głos i żeby nie traktowali nas jako korposzczurki. (usunięte przez administratora)- dziękuję odwagi - jesteś wielka i wierzę że dzieki Tobie ktoś zobaczy ze decyzje centrali dotyczą żywego organizmu jakim są ludzie a nie pionki.

Jacuś
@Marcel centrum

Nie pisałem personalnie do dziewczyny .Pwp dało możliwości - i prawdą jest ze jedni sobie poradzili drudzy nie .

haha

To chyba sama Agnieszka to osobie napisała :). Każdy wie, że to słaby meneadzer i nic nie dostala do wyprowadzenia tylko trzeba było ja tam przeniesc z innych powodów. pracowałem z nia jakis czas temu - typowa osoba która ma roszczenia o wszystko byle sie tylko nie narobić. Jaki szacun ? szefem trzeba umiec byc,

knk
@Korposzczurek

chetnie zobacze te wielkie dokonania Agnieszki - bo teraz to o jakiej odwadze mówisz? Załatwiła tylko sobie ochrone przez zwolnieniem wiec moze juz nic nie robic - wiec odwage to mamy my Doradcy walczący na froncie - a nie takie osoby jak ona z protekcja. Wiec fakty na stół i darujcie sobie te lauraki jaka jest cudowna bo nikt z was ochrony jako członek zwiazku nie dostanie - zapytajcie Agnieszki - jak powie Wam co innego to znaczy czy was okłamuje.

Tops
@haha

O którą age chodzi? Inicjały nazwiska?

@Korposzczurek

pracowałeś na działalności ja tak I i to przez 10 lat i to w dobrych czasach teraz taka propozycja na produktach (usunięte przez administratora) Zrób obliczenia kosztów, weś pod ówagę że umowa będzie na wyłączność, ile zarobisz, ile poniesiesz kosztów , ile zostanie na życie.......chyba tylko zupka hińska i to 1 na dzień. naprawdę chcesz nadal charować dla Kaczmara on zarobi na pewno i to nie tylko na zupkę . Wstydził by się proponować to ludzim i obiecywać gruszki na wieżbie , ma doświadczenie w wyciskaniu soków z ludzi , jedna ręką zwalnia bo mu się nie opłaca a druga ręką rozdaje ulotki ..pracuj dalej mi się nie udało ale ty dalej charuj . ŻENADA

kandydatka

Cześć, Widziałam na (usunięte przez administratora) wideo zachęcające do pracy w banku. Regularne masaże w biurze, wyciskane soki i wyjazdy integracyjne skutecznie przekonują do złożenia CV. Zastanawiam się jak atmosfera w pracy? Jak często można korzystać z masaży i w jaki dzień pojawiają się soki?

Grego
@kandydatka

Od początku pandemii centrala pracuje cała z domu poza kilkoma wyjątkami więc tych rzeczy teraz nie ma. Na razie nie wiadomo kiedy powrót do biura.

kandydatka
@Grego

A jak było przed pandemią? W zasadzie nie ma tu odpowiedzi na moje pytania. Jak atmosfera w pracy? Czy masaże są częste? Skoro jest o nich mowa to fajnie byłoby wiedzieć czy to jest raz na miesiąc czy częściej. Jak często można dostać takie fajne soki owocowe?

Stefan
@kandydatka

Widzę że według Ciebie masaże to główna atrakcja w tej firmie... Mimo wszystko daj znać jeśli wybierzesz się już na rozmowę, jestem ciekaw jak ona przebiega w Nest Bank S.A. i czego można się tu spodziewać.

miki
@kandydatka

Atmosfera jest naprawde fajna. Na pewno nie każdemu się takie srodowisko podoba. Mi bardzo. Większość to młodzi ludzie, wyluzowani, bez tej bankowej spiny jak jest w innych korpo gdzie np. pracownik szeregowy nie może wysłać maila do kogos z innego dep kto ma stanowisko kierownicze :) tak takie rzeczy u mojej koleżanki w dużym banku na Pe.. :) Wracając. Fajni ludzie. Jest duza dynamika prowadzenia projektów, dzybko robimy zmiany, nowe produkty, krótka ściezka decyzyjna. Dyrektorzy maja naprawdę duży empowerment który dał im Zarząd. Wiec jest krótka ściezka decyzyjna. Przed pandemia chętnie wychodziło się razem po pracy, przyjaźnie często na lata. To taka kultura luźna, bezpośrednia, jak wrócimy do biura to w centrali można chodzic ubranym jak się chce. Wiec można latem w spodenkach i totalnie informal - chodzic jak lubisz. Tylko w oddziałach jest oficjalny biznesowy dress code :(. Pytaja nas często co nam się podoba a co nie - i rzeczywiście pomału starają się pomagać. Fajne są różne konkursy dla dzieci naszych- najfajniejszy był ten halloweenowy - moje dzieciaki były zachwycone - trochę radości w tej głupiej pandemii. Mi tu naprawdę dobrze. Pracuje w centrali. Tylko średnio z premiami...

@miki

No tak... oddziały nie patrzą już tak pozytywnie na konkursy , luźne stroje, jabłka w kuchni centrali i inne takie tak pozytywnie. Bo albo tego nie ma albo nie ma czasu na pierdoły... ale ogólnie nie narzekam, pracowałam w mniej przyjaznych miejscach. Szkoda tylko, że nie wiadomo czy w przyszłym miesiącu nie będzie to czas przeszły.

Oook
@Stefan

Noo, główna atrakcja firmowa! :)

@kandydatka

Nic z tego nie ma.... Soki były 2x w ciągu 4 lat, masaże też i to wszystko jakieś 2 lata temu, jak bank myślał, że miał kasę, której tak naprawdę nigdy nie miał.. Smutek...

@kandydatka

pracuje 3,5 roku ha ha masaż to zrobisz w domu jak będziesz wykończona, aby rano do pracy wstac a sok w żabce kup jak będzie cie stać i na psychologa odkładaj jak na lokate pracownicza przyda sie \

True

Ja napewno podziękuje Agnieszce tez jestem ze śląska - jak tylko okaże się ze Agnieszka w ramach ochrony swoje stołka bo sobie ja dzięki Pani załatwiła i się okaże ze dostanie moje miejsce pracy to zapewniam ze nawet zadzwonię podziękować jej razem ze swoją rodzina i dziećmi żeby wiedzieli komu ich rodzic zawdzięcza stratę pracy !!!!!

My

Idź bronić górników !!! My sobie damy radę. Dziękuje za powrót do PRLu

Teodor

Droga Pani Nie mogę się przestać śmiac na Pani zdanie jedyna formę dialogu zapewniają związki - hahahaha przecież związki to przeciwieństwo dialogów. Państwo się tylko wydzierają strajkują nie ważne czy są na coś pieniądze czy nie ma. To przez Was firmy bankrutują. To przez Was każdy z nas płaci na górników z podatków pomimo ze ten biznes przynosi same straty - ale trzeba chronić miejsca pracy na Śląsku !!! Wiec nie ważne ze wypłacanie kolejnej kasy im pogrąża firmę. Bo się należy każdemu. Wstyd. Proszę nam tu nie mówić ze komunikacja to jedynie z wami - jestescie wszystkim co zaprzecza konstruktywnej rozmowie. A kysz stad !!!! Bo i ta firmę pograzycie !!! A kysz a kysz !!!

O nie

Teraz to już wszyscy zacznijmy szukać pracy! Zamiast zwolnić cześć okaże się ze przez Pani strajkowanie trzeba będzie cały Bank zamknąć. A Pani będzie taka szczęśliwa bo będzie opowiadać w prasie jak to nam odprawy wynegocjowała jak cała firmę zamykali. Tylko proszę wtedy dodać ze przez Pani głupotę przypadkiem położyła Pani firmę... same katastrofy w tym roku ... zaraz się okaże ze jeszcze Kaja Godek się u nas zatrudni jako zarzad związków żeby z ochrona odrazu przyjść .... i będzie razem z panią protestować

Lu

Słyszałam ze ci Związkowcy to nie umieją komputera obługiwać a tu taka niespodzianka !!!! - ale to pewnie wynajęty przez związek (usunięte przez administratora) zagościł teraz w naszym Banku. Muszą na coś iść te składki :)

ka

Ja ci Zyczę żebyś szybko stąd WYLECIAŁA - może by Was zapisać na jakaś ekspedycje w kosmos? - tam podobno trzeba DIALOG usprawniać z nowymi cywilizacjami

Nn
@Teodor

Widze, ze ktos sie obawia tego, ze pojawiły sie w organizacji zwiazki. Bardzo sie obawia. Interesujące jest to, ze przeciwnicy ZZ pisza pelne negatywnych slow i emocji, atakujace innych posty. Tym bardziej widac ze ZZ sa potrzebne w tej organizacji. Przypomne ze bycie czlonkiem ZZ jest anonimowe, wiec mozna sie zapisac i się nie obawiac ujawnienia. Agnieszka brawa dla Ciebie! Nie daj sie tej fali hejtu. Duze brawa ze ujawnilas sie jako reprezentant zwiazkow. Masz za soba dziesiatki ludzi.

@Nn

ALICJA - teraz już imion nie zmieniaj - daj nam spokój. Nikt tu cie nie chce.

Alicja
@My

Pierwsze organizacje związkowe powstały w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii. Jeżeli odsyłając mnie do PRLu miałeś na myśli korzenie, to się mylisz. A o górników się nie martw, dadzą sobie radę pewniej lepiej od innych. Zdrowia życzę i pozdrawiam Alicja

@Alicja

Problem w tym że tam zagranicą związki rozwinęły się wraz z postępem czasu i rozwojem ekonomicznych. Zagranicą związki często skupiają młodych ludzi. W Polsce to same dziadki niestety są w Zarządach tych Związków - niestety jak to nasze kochane dziadki - nie nadążają za postępem, nie rozumieją czemu świat się zmienia, wspominają jak to było za ich czasów,,,. I stąd taka wasza fatalna opinia w Polsce. Nigdy w TV nie widziałam żadnej konstruktywnej wypowiedzi Związkowca. Tylko sie ze WSZYSTKIM NIE ZGADZACIE, tylko PROTESTUJECIE, opowiadacie jak to wszyscy szefowie są beznadziejni - to załóżcie swoje firmy i wdrożcie tam te Wasze pomysły. Taka prawda - nie umiecie się przetranfsormować w nową rzeczywiścość bo wy bidulki wiekowi nie chcecie oddać młodym swoim stołków. I dlatego w Polsce taka jest fatalna sytuacja firm typu górnictwo, stocznie, nauczycielce - dawno powinny być zrestrukturyzowane!!!! Przynoszą tylko straty, za które płacą podatnicy - czyli ja - bo tylko ciągniecie kase az firmy padaja bo nie maja za co inwestowac, bo musza po układach zatrudniac słabych ludzi. My Pani tu nie chcemy. Nie hamuj nas. Idz gdzie indziej

Pytanie do Związku

Alicja Jedrych Dialog 2005 - dlaczego wykorzystuje Pani to miejsce portal, w którym zgodnie z jego Regulaminem można zamieszczać Opinie o Pracodawcy - do REKLAMY swoje związku zawodowego? To nie jest miejsce na Pani reklamy i robienie sobie PRu. Namolnie namawia nas Pani do przystąpienia do związku. Straszy nas Pani że jak nie przystąpimy do związku to nie będzie w Nest Banku możliwy dialog wewnętrzny i komunikacja bo jedynie Pani związek zapewnia komunikację. To jest nieprawda. Dobrze Pani o tym wie. Nadużywa Pani swojej pozycji. Zachęca nas Pani uporczywie do wejścia na Pani stronę poprzez nonstop podawanie nazwy Pani zwiazku. Przez Panią boję się. Nie podoba mi się że wywoła Pani takie konflikty w tym Banku. Że napuszcza Pani ludzi na siebie. Ze pisze Pani o nas jak o jakichś pijakach, Sieje Pani zamęt. Proszę natychmiast przestać reklamować się kosztem tego Banku. Proszę przestać uporczywie namawiać nas i przekonywać do siebie i do przystąpienia do Pani związku. Nest zróbcie coś z tym - czy prawo jej na to pozwala?

Alicja
@Pytanie do Związku

To nie jest mój związek, między innymi Pracowników Nest Banku. Proszę zgłosić naruszenia - namawianie do buntu, wszczynanie konfliktów etc., wymyśl coś jeszcze, najlepiej zorganizuj impechment. Do Nest donieś, biegnij szybko po piętrach, bo nie zdążysz na czas, a dobrze wiesz, że o czas chodzi. O godz. 11:49 pracownik nie ma czasu wchodzić na fora, bo ma co robić. Ale kimkolwiek jesteś to nie podstraszaj mnie, bo już dawno przestałam się bać. Tobie też doradzę, przestań się bać, niech strach nie rządzi Twoim umysłem. Mimo wszystko pozdrawiam.

***** ***
@Alicja

Jeżeli jesteś tym kim za kogo się podajesz to trochę za łatwo dajesz się prowokować ???? p.s. Piwka jeszcze nie pilem

B
@Alicja

Idź bronić stoczni i daj już nam spokoj. Kiedy ten babsztyl się w końcu przymknie. Nie jesteś ani pracownikiem ani kandydatem do pracy to po co tu siedzisz i piszesz i codziennie się produkujesz żeby nas skłócać i wymyślać bzdury na nasz temat.

Alicja trzymam kciuki walczysz też o moje prawa jesteś super osobą życzę wytrwałości

S.S.

Plus na magazynie jak Cię wyszkolą i każą Ci coś robić to nie dostaniesz za to później zwolnienia dyscyplinarnego jak w Nestle Bank.

Jaa

Ale poza tym masz racje o:)

Albert

Żeby się nie okazało ze Ci z grupowek najlepiej na tym wyjdą... super oferta najlepsza na rynku? Oczywiscie, tylko ze nie jest dostępna. 11 wniosków na 100 otrzymuje pozytywny scoring... czyżby robienie bazy klientów dla nowego właściciela?

Ku przestrodze

Ludzie albo jesteście zbyt młodzi albo niedoświadczeni. Co robią związki? W sumie nic oprócz pobierania składki. Jak bank ma kogoś zwolnić to i tak zwolni. Znając podejście... Ma sposoby. Związki może jak pracodawca będzie łaskawy i będą ku temu możliwości wynegocjuje jakieś odprawy. Hm z reguły 3 miesięczne pensje. Trzymajcie się Nestowicze :)

@Ku przestrodze

Ku przestrodze. Daremne te wasze ataki i wypisywanie bzdur o związkach i na zwiazki. Jeszcze jest to wolny kraj i wolno się komuś zarówno do związków NIE ZAPISAC jak i ZAPISAĆ. Każdy walczy o swoje Ci co zwalniają i Ci zwalniani. Każdy punkt widzenia jest inny a szczególnie tych którzy dalej zostaną i obiecuję się im lepsze pieniądze a resztę się kopie. Nawet do ostatniej chwili nie wiadomo kiedy Cię zwolnią i kiedy będzie to twój ostatni dzień dlaczego nikt nie powie kiedy to ma nastąpić co do dnia żeby można było już szukać nowego pracodawcy i znać konkrety i planować przyszłość skoro powiedzieli że otwiera się przed nami przyszłość i nowe szanse i drogi.

aaa
@Odpowiedź

Masz pewnie rację ale używaj przecinków i kropek. Ciężko to przeczytać..

Dizzy

Taaak 3miesięczne, ciekawe ile osob pracuje powyzej 8 lat

@Dizzy

Niektórzy tu liczą na kokosy i inne orzechy ;-) w rodzaju 6 miesięcznych odpraw a większość pójdzie w (usunięte przez administratora) za 2 odprawy :Wysokość odprawy uzależniona jest od wysokości wynagrodzenia i stażu pracy danego pracownika. Pracownikowi, w związku z rozwiązaniem stosunku pracy w ramach grupowego zwolnienia, przysługuje odprawa pieniężna w wysokości: jednomiesięcznego wynagrodzenia, jeżeli pracownik był zatrudniony u danego pracodawcy krócej niż 2 lata;dwumiesięcznego wynagrodzenia, jeżeli pracownik był zatrudniony u danego pracodawcy od 2 do 8 lat;trzymiesięcznego wynagrodzenia, jeżeli pracownik był zatrudniony u danego pracodawcy ponad 8 lat. Niestety ten bank mamił zawsze dochodami bez granic i ludzie zapomniali o innych kwestiach. Niektórzy się też łudzą że w tym banku jest i będzie sprawiedliwie. Przy korycie tak im dalej od koryta tym gorzej. Ludzie w oddziałach są mamieni tym,że jak jeszcze zrobią mega plany w kredycie , faktoringu i ruszą leasingi to zostaną tu na zawsze. Wyścig szczurów do ostatniej minuty i wszystkim oddziałom się obiecuję, że to właśnie oni zostaną. Mają w (usunięte przez administratora) pracowników jeśli chodzi o ich odprawy w czasie epidemii i dodatkowo wprowadzają atmosferę niepewności, strachu i zastraszenia żebyś do ostatniej sekundy się nie dowiedział, kogo i kiedy wykopią. Karygodne moim zdaniem. Zero jakiegokolwiek zrozumienia dla pracownika. Płacz i nerwy się dopiero zaczną.

@Odpowiedź

Nie bez powodu zawiadomienie o ustaleniach dotyczących zwolnień grupowych wysłali nam na maila dopiero w piątek po 17. Większość ludzi przeczyta w poniedziałek, będzie mieć mniej czasu na sensowne przemyślenie swojej sytuacji i podjęcie ew. decyzji o L4. Niestety, system premiowy w tym banku jest skonstruowany w taki sposób, że człowiek ma sporo do przeliczenia. Ostatnie miesiące dla wielu osób obfitowały również w wysokie premie i tym samym pokaźne wpływy na konto. Wiele osób kalkuluje branie odpraw i pieniędzy z lokat , a potem ucieczkę na L4 ( pamiętajcie tylko, że po ustaniu zatrudnienia maksymalna stawka na zwolnieniu nie jest średnią z naszych pensji. Dostaniemy tylko kwotę liczoną od średniej krajowej) . Bank ma jasno zaplanowaną ścieżkę działania i cel do osiągnięcia. W wiadomym celu chcą wypracować zysk na koniec roku, a to zrobią jedynie mocnymi cięciami kosztów i ofertą kredytów, która nam właśnie przedstawili. Przejmą sporo dobrych klientów i automatycznie zwiększą swoją wartość rynkową .... A to oznacza, że Ci, którzy teraz zostaną, polecą w kolejnej "transzy" zwolnień, bo takie pojawia się w drugiej połowie roku.

@Niepewna i poirytowana

Brawo za merytoryczną wypowiedź. Też mam tu wrażenie, że dużo ludzi się przeliczy bo wierzy w rozsiewane plotki o 3 miesięcznych odprawach i potem 6 miesięcznym L4 z ich średniej po 10 000 :-) :-) :-) Niektórym nie chce się nawet przeczytać co mówi prawo pracy i że nie będzie tak kolorowo jak sobie sami wymyślili czy tego co im mówi ich Dyrektorka lub Dyrektor. Nawet w takiej chwili nie mają własnego rozumu.

@Odpowiedź

Wszystko wynika z braku świadomości jak bardzo góra manipuluje ludźmi. Bank dał zarobić i tutaj nie ma co dyskutować, niejeden z nas mógł odłożyć z pensji całkiem pokaźną sumkę. Niskie podstawy rekompensowały premie, praca zdalna czy premia za zachowa ciągłości w ostatnim roku. Nie można więc powiedzieć, że pracujemy tu za przysłowiową miskę ryżu. Nie pojmuję jednak ślepej wiary w to, że ktokolwiek będzie miał skrupuły wobec nawet najlepszego pracownika. To jest biznes i korporacja jak każda inna. Zarząd nie zadba o nikogo, nie powinniśmy więc mieć najmniejszych oporów aby dbać o własne dobro. Ja życzę wszystkim mądrych , najlepszych dla siebie samego wyborów. Osobom , których nie ma na liście zwolnień -owocnych najbliższych miesięcy.

@Niepewna i poirytowana

A kto wie czy w tych miejscach, gdzie redukują ilość doradców to będą to osoby, które wytypowała centrala do zwolnienia czy są to osoby do wyboru, przez Dyrektorów? ??? I to oni ostateczne zadecydują o kształcie zespołu? Nie będzie ważne kto i ile sprzedawał wcześniej ?

Chorobowe
@Niepewna i poirytowana

"pamiętajcie tylko, że po ustaniu zatrudnienia maksymalna stawka na zwolnieniu nie jest średnią z naszych pensji" Czy możesz podac podstawę prawną do tego stwierdzenia?

@Chorobowe

Wysokość zasiłku chorobowego wypłacanego już po ustaniu zatrudnienia jest ograniczona przepisami. Podstawa wymiaru zasiłku chorobowego przysługującego za okres po ustaniu tytułu ubezpieczenia chorobowego nie może być bowiem wyższa niż kwota wynosząca 100% przeciętnego wynagrodzenia. Kwotę tę ustala się miesięcznie, poczynając od 3 miesiąca kwartału kalendarzowego, na okres 3 miesięcy, na podstawie przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia z poprzedniego kwartału, ogłaszanego dla celów emerytalnych (mówi o tym art. 46 ustawy z dnia 25 czerwca 1999 r. o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa). Jeśli się rozchorujesz zanim dadzą Ci wypowiedzenie jesteś nadal ubezpieczona i przysługuje Ci 80% ale po ustaniu zatrudnienia tracisz przecież ubezpieczenie i stąd te ograniczenie. I jeszcze ZUS CI WYPLACI TE PIENIADZE DOPIERO JAK UZBIERASZ PELNE 30 DNI NA TYM ZWOLNIENIU poczytajcie na stronach ZUS tam jest wszystko dokładnie opisane !

@Odpowiedź

Dziękuję ☺️ I cieszę się, że chociaż część osób nie skończy z wielkim rozczarowaniem przy pierwszym wpływie z ZUS.

Niepewna i poirytowana

Oczywiście, jest zapewne pewna pula osób, która być może nie została jeszcze przesądzona. Weź jednak pod uwagę, że nie ma tu systemu zero-jedynkowego. Istnieje mnóstwo współczynników, które bierze się pod uwagę. A dyrektorzy często są stawiani przed faktem dokonanym. W ostatnim czasie zdarzyło się kilka sytuacji, gdzie dyrektor nie miał nic do powiedział w sprawie przedłużenia, bądź nie umów swoim pracownikom. W przypadku likwidacji oddziałów mogą również zdarzyć się sytuacje roszad dyrektorów, będą też zapewne zmiany regionów...

Niepewna i poirytowana

Zaznaczam jednak, że wszystko to są moje prywatne obserwacje i przemyślenia....

@Niepewna i poirytowana

Czyli może tak być że np na południu jest dużo oddziałów i np oddział w X jest cały do likwidacji a obok 50 km jest oddział Y, w którym będą zwalniać 3 doradców -to mogą tak zrobić np. że Dyrektora z Y jednak wywalą dadzą lepszego Dyrektora lub Dyrektorkę z X i ona zwolni całą resztę doradców i zastępcę Dyrektora i przeniesie swoich doradców tak aby stan ilościowy się zgadzal??? Ale jaja. ;-)

Sis

Wiadomo już które oddziały teraz lecą ?

@Sis

Jeszcze nic konkretnego, ale pojawiają się pewne przesłanki mogące wskazywać na niektóre placówki. Sądzę, że kwestia dni bądź godzin jak wszystko się wyjaśni...

Ktos
@Niepewna i poirytowana

No jak to nie? Przecież jest lista wraz ze stanowiskami i lokalizacja na intranecie ... ludzie ... ogarnijcie się...

Intra
@Ktos

A w którym miejscu na internecie?

@Intra

W zakładce departamentu HR przy regulaminie zwolnień grupowych

życzę Wam aby rozstanie było jednak "profesjonalne", nie jest to oczywiste 1. fakt po ustaniu zatrudnienia ZUS wypłaci 80% średniego wynagrodzenia jakie akurat jest ogłoszone 2. pracodawca musi dopełnić formalności aby ZUS mógł takie świadczenie wypłacić, nie dzieje się to z automatu 3. Odprawy są uregulowane prawnie i tylko dobra wola pracodawcy lub dobre negocjacje związków mogą dać : więcej wpłat niż ustawowo ustalone, lub wyższej wysokości niż ustawowo ustalone 4. reorganizacje w regionach są pewne- skoro zgłoszono 200 etatów 5. co można zrobić i jak reagować można skonsultować ze związkami- których jak tu widzę część nie popiera; natomiast zaplanowanych ruchów związki nie zablokuja, ale maja wiedzę co w takich sytuacjach Monza zrobić aby stracić jak naj mniej 6. sytuacja na rynku pracy może nie jest łatwa, ale nie beznadziejna, a dobry doradca/sprzedawca swoje miejsce znajdzie- to kwestia czasu 7. powodzenia życzę i tylko dobrych wyborów

@Ku przestrodze

Potwierdzam, związki nic nie załatwia ekstra, zresztą już wiecie z regulaminu zwolnień, jest tak samo jak w ubiegłym roku o tej porze, nic nowego tylko to co z kodeksu pracy przysluguje.. A za rok powtórka. Robimy zakłady komu KNF odda Nest? W tym roku Pekao dostało Idea, zatem za rok Alior Nesta?

Zostaw merytoryczną opinię o Nest Bank S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nest Bank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Nest Bank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nest Bank S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 13 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nest Bank S.A.?

Kandydaci do pracy w Nest Bank S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nest Bank S.A.