Opinie o Arche S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Arche S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Arche S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arche S.A. w Warszawa

Sdd

Dlatego tyle ludzi uciekło z tej firmy arche też niby taki firma porządna uczciwa pomaga swoim pracownikom organizuje zbiórki a rzecz dzieci z porażeniem mózgowym przyjmuje z Ukrainy uchodźców ma firma dobre serce a współpracuje z agencja która (usunięte przez administratora) ludzi nic nie trzyma się kupy

Kamila

No ale nie unoś się tak niepotrzebnie. :// Ale to rozumiem, że tak bardzo nie lubisz emerytów, że Ci to przeszkadza? :( Co Ci zrobili takiego?

Widzę że kogoś mocno (usunięte przez administratora) szczypie . Chłopie daj spokój . Ja pracuje od tylu już lat i nie zamierzam zmienić firmy . Przeszkadza Ci sukces . Bo kobieta .

Obrażasz osoby po 60 roku życia , według ciebie , co już nie użyteczne bo emeryci . Głupota ludzka nie zna granic . Dobrze że są firmy gdzie mogę się realizować pomimo że mam nawet 65 lat . A czuje się na 18 . Ludzie wszystkiego się czepiają . Ja trzymam kciuki za tą mądrą szefową

Ilona

Napisze ktoś, jak się pracuje u nich w kuchniach i hotelach? Widziałam, że szef lubi pożartować /ta akcja z szukaniem sobowtóra/, tylko ciekawość czy do pracowników tak samo, wypłaty godziwe, można mieć wolne kiedy coś przyciśnie itd. Tutaj piszą prawie sami ludzie od podwykonawcy, więc naprawdę blokujecie profil i nic się człowiek nie może dowiedzieć.

Anka

Anka Pracuje już kilka lat w Arche i według mnie jest to solidny pracodawca . Wypłatę zawsze dostaje na czas , w pracy jest przyjazna i bezpośrednia atmosfera . Arche organizuje dla swoich pracowników ciekawe akcje typu rajdy rowerowe, zajęcia kulinarne , triathlon. Duży plus dla Arche daję za zorganizowanie bezpłatnej opieki dla dzieci pracowników w czasie strajków w szkole .

Dario
@Anka

Witam, jestem w trakcie kupna mieszkania (3mikroapartamentów) w Łodzi na Matejki.Nikt nie jest mi w stanie powiedzieć ile można z tego mieć na miesiąc i czy po 5 latach odczepią się zgodnie zimową.Widać że coś ściemniają a umowa jest bardzo podejrzana.Proszę o info

@Anka

Przeciez otrzymywanie wyplaty na czas to zas.... Obowiazek pracodawcy, wiec nie wiem czym ty sie chwalisz... Lejesz wode bezsensu... Napisz lepiej ile masz tej wyplaty ???Chyba marnie... Ludzie srednio zarabiaja w Lodzi ok 2 tys na reke i obojetnie czy to recepcja ok 2000, pokojowa ok 1900 czy dzial sprzedazy ok 2200... Normalnie nie wiedzilam w co te pieniadze inwestowac... Pracujacy tam ludzie ciesza sie z byle "imprezek" dla personelu , a na codzien zarobki kiepskie , a relacje na pokaz bo kazdy tylek sobie obrabia i ma pretensje..

kiko
@Dario

Arche - nigdy, chyba że ktoś chce mieć permanentne problemy. Są osiedla, na których posostawili koszmarne wady i nigdy nie naprawili

Alena
@Anka

czy mogę mieć jakiś kontakt, aby znaleźć pracę a Arche?

Ilona
@Alena

Jest na stronie https://arche.pl/Praca-i-kariera Jestem ciekawa, czy już tam pracujesz no i czy chodziło Ci o inwestycyjną część ich działalności, czy o prace w Kuchni za Ścianą. Ja ciągle czekam aż się zaczną wypowiadać ludzie z Kuchni, ale to chyba aż ktoś oddzielny profil założy

Czy po rozmowie w Arche Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Pani Jolu prawdopodobnie osoba która kupiła miejsce postojowe przeznaczone pierwotnie dla inwalidów miała znajomości w arche nie jest bowiem tak łatwo zamazać miejsce postojowe dla inwalidów i zrobić zwykle dla przysłowiowego Kowalskiego w moim odczuciu jest to nielegalne ponieważ w projekcie jest co innego i nie można sobie ot tak sobie zmienić

jolafilipowska@gmail.com

Negatywna ocena traktowania mieszkańców - właścicieli zakupionych w Arche mieszkań. Po pierwsze ceny miejsc postojowych w garażu były wysokie w związku z czym nie było mnie stać na początku na kupienie takiego miejsca. Po pewnym czasie obniżyli ceny miejsc parkingowych, niestety nie poinformowali o tym właścicieli mieszkań. Dowiedziałam się o tym za późno. W takcie rozmowy z jedną z pracownic Arche dowiedziałam sie, że taka wiadomosć była zamieszczona w garażu. Skoro nie mam miejsca w garażu, to oczywiście do niego nie schodzę! Dlaczego nie zawiesili takiej informacji w gablocie przy wejściu? Jestem właścicielem mieszkania, a muszę wynajmować takie miejsce od osoby, która nawet nie mieszka na tej ulicy, a która zakupiła w naszym garażu kilka miejsc! Kilka miesięcy temu zauważłam, że jest na sprzedaż ostatnie wolne miejsce, niestety dla inwalidów. Zadzwoniłam do Arche i wyraziłam cheć zakupienia tego miejsca. Dowiedziałam się, że nie jest to możliwe ponieważ nie posiadam legitymacji inwalidzkiej. Po kilku tygodniach znak inwalidzki został zamalowany, a miejsce to zostało sprzedane ludziom mieszkającym w bloku na przeciwko!!!

p

Jak w prawie każdej firmie są opóźnienia , ważne że pracownicy mają zapłacone , więc po co te wpisy . Chyba ,że konkurencja po złości . Miłego dnia

Stella

Firma jest dobrym pracodawcą ,ale jednocześnie wymagającym więc nie każdemu to się podoba ?

@Stella

Wymagania ma kazdy prawodawca... Pytanie czyvto idzie w parze z wynagrodzeniem... i skad ta rotacja zadowolonych spelnionych zawodowo pravownikow??? Moze odpowiesz???

Gabriela
@Wicky

Sugerujesz, że wymagania stawiane przez Arche są nieadekwatne do wynagrodzenia? Jeżeli tak, to napisz proszę nieco bardziej szczegółowo, dlaczego tak uważasz oraz ile wynosi wysokość wynagrodzenia u tego pracodawcy. Czego wymagają od pracowników?

Czy w Arche Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Tak na pocztake umowa zlecenie przez 2-3 miesiace

Gabriela
@Wicky

To tak standardowo. Ciekawa, czy później jest umowa o pracę na czas określony czy na nieokreślony. Tak czy inaczej - widziałam, że w Arche szukają między innymi Asystenta Architekta. Wiesz. może, jaki jest konkretnie zakres obowiązków osoby, która obejmuje to stanowisko?

no_name
@Wicky

A jak pozostałe warunki pracy?

no_name

Czy ktos może się wypowiedziec na temat pracy w Arche Krakowska w Warszawie? Jak wyglada praca? Warunki?

Łukasz

@anka a na jakim dziale dokładnie pracujesz ? I jeśli możesz zdradzić, jakie są zarobki.

Może ktoś podpowie czy firma czasami prowadzi rekrutacje?

Agsa

Pracowalam na recepcji. Zarobki kiepskie book 1930 na reke . W tym praca w nocy, za ktora nie placa wiecej. Brak organizacji, nie ma suszarki do prania do "apartamentow" czy plyn do mycia naczyn.... Ogolnie brak kasy na cokolwiek.... Wszystko najtansze, od mopow po papier toaletowy... Dzial sprzedazy nieporozumienie. Wypuszczaja "apartamenty' za 80zl , a potem sie dziwia ze nie maja przychodu.. Brak mozliwosci zaplaty za nadgodziny.... Brak przerw bo zostaje sie praktycznie samemu na obiekcie, a w recepcji musi caly czas ktos byc....

Natalka
@Agsa

W Lublinie to samo. Porażka

Zostaw merytoryczną opinię o Arche S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Arche S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Arche S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arche S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Arche S.A.
  • Puławska 361