Opinie o Arche S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Arche S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Arche S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arche S.A. w Warszawa

Programista Java

Podczas przegladu ofert na stanowisko Java Developer natknalem sie na agencje posredniczenia pracy Arche. W swoim asortymencie maja kilka ofert, jednak zadna z nich nie wzbudzila we mnie zainteresowania. Wiele ofert jest wrzucanych bez zastanowienia obarczone sa bledami merytorycznymi. Przyklady mozna mnozyc.... (Poszukuja Fullstack developera ze znajomoscia hibernate. Na backendzie Node.js, na frontendzie React albo Angular, tak mowi oferta.... Niekonsekwencja w zapisie stanowisk, przykladowo Fullstack, itd.). Ogolnie strata czasu przegladac ich oferty.

X

Solidna kobieta . Niech się nie poddaje

Ja nie z branży, to może mi wyjaśnisz, jakich sytuacji dotyczą słowa o płatnościach, jakoby nie w terminie wypłacanych? I jaka to jest Twoim zdaniem słaba stawka? Nie bierz tych pytań do siebie, po prostu lubię wiedzieć, ile bym zarobił odpowiadając na ich aktualną ofertę z pracą dla kucharza. A jak to nie problem to napisz proszę na zwracać uwagę i jak są traktowani pracownicy?

Zmęczony

Jeśli jesteś tą Edytą, o której myślę, to zastanów się kobieto nad własnym podejściem do pracownika. Była kierowniczka gastronomii w Arche Krakowska, to Dzierżyński w garsonce. Dramatyczne podejście do pracownika, przekonanie, że wszyscy mają po 6 rąk i nie słyszą co się o nich mówi. Sądzę, że pracownicy do teraz świętują przeniesienie do innego hotelu. Nie jedną osobę już rzeczona kierowniczka wpędziła w problemy z nerwami, a to wszystko za grosze i zniżkę na wyjazd do hotelu do innego miasta jak już wyrwie się dzień wolnego. Pod warunkiem oczywiście, że na zniżkę się zasłuży.

Sabrina

Znalazłam ogłoszenie Instruktor wikliniarstwa, bo ktoś mi wspomniał o nim. Tak się składa, że mam duże doświadczenie, chociaż oczywiście nie mam szkoły jakiejś skończonej w temacie. Jak to jest z tym tworzeniem produktów, praca jest raczej taka taśmowa, dużo potrzebują, czy każdy projekt jest traktowany indywidualnie??

Tomasz

Pracuje od kilku lat w Ebo . Na umowę zlecenie pensja do 20 każdego miesiąca . Nie mam problemów więc do dzisiaj jestem zatrudniony . Szefowa dobry człowiek i lubiany przez całą naszą załogę . Ja nic złego powiedzieć nie mogę . Myśle że jedna i ta sama osoba pisze te wiadomości . Zwolniony pracownik albo konkurencja .

X
@Tomasz

Święta prawda . Komuś mocno zależy na złej opinii Ja pracuje i mi dobrze

Gg
@X

Jak ci jest dobtze pracowac za stawkę niższą wnprzeciwieństwie do innych agencjach robić na umowie śmieciowej nie mieć płatnych urlopów i gdzie nie można chorować ani nie dostaniesz ewentualnej odptawy ani nie masz okresu wypowiedzenia to nie pozostaje mi nic innego jak tylko gratulowac Ci

Bbb
@X

Nikomu nie zależy na złej opini niech będą stawki w tej ochronie takie jak powinny być wypłata do 10 a nie niby od 8 do 15 a w rzyczywistosci to jest 25- 30 umowa o prace a nie śmieciowa bo.co.na umowie o prace trzeba drugie tyle odprowadzać ja nie stać ich na takie standardy to trzeba zamknąć agencję i przyjąc się do biedronki na kase

Kaziu
@Bbb

Nie rozumiem tych pretensji. Zdaje się, że pracują tu ludzie, którym to odpowiada, to dlaczego właścicielka firmy miałaby coś zmieniać? Aczkolwiek trochę Cię nie zrozumiałem, gdy piszesz o okresie rozliczeniowym. Nie jest tak, że kasa płacona jest do 20-tego następnego m-ca? I jaka stawka godzinowa jest aktualnie w tej ochronie?

Czy po rozmowie w Arche Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Andrew

Nie polecam pracy w Arche S.A. Starodawny styl zarządzania, oszczędności na wszystkim, bałagan w dokumentacjach. Prawie niemożliwe jest przebicie się na wyższe stanowisko, jeżeli jesteś spoza rodziny. Brak podstawowych benefitów takich, jak opieka medyczna, karta Multisport czy ubezpieczenie. Jedyne co oferują to zniżka na hotele... W ostatnim czasie grupowe zwolnienia, co mocno przełożyło się na atmosferę. Słabe pensje, brak podwyżek i perspektyw na dalszy rozwój. Szkoda czasu na tę firmę.

Xxx
@Andrew

Ponieważ użytkownik ma rację. Pensja mizerna 14 75 na rękę . Brak premi , chyba nieliczni ta premie dostaja bo pomoc kuchenna wcale. Chociażby premie czy bonów na święta czy też paczki dla dzieci nie ma . Prosząc się o podwyżkę jak zwykle się jej nie otrzymuje mimo że się pracuje ponad rok czy dwa . Ciężka praca i to za mała stawkę .

Joanna
@Andrew

Słabo z tymi benefitami. Ja chciałabym dopytać o prace jako Specjalista ds. e-marketingu. Na ich stronie internetowej znalazłam ogłoszenie. Napisali tam że mile widziane jest umiejętność fotografii. Wiecie czy to jakoś sprawdzają podczas rekrutacji? Chcą portfolio?

Władysław
@Xxx

Naprawdę nie polecam pracy w tej firmie omijajcie wszystkie działy szerokim łukiem a zwłaszcza dział sprzedaży. Wszystko co zostało napisane wcześniej o pensjach to wszystko prawda a ponadto skandaliczne traktowanie pracowników...to powinno trafić na wokandę. W większości umowy B2B a w rzeczywistości UOP

Pati
@Andrew

Zgadzam się ze wszystkim - Omijać to miejsce szerokim łukiem.

Lambada
@Władysław

Aż tak źle w tym dziale sprzedaży? Chyba premia są w miarę Ok?

Lambada

Na jakie zarobki można liczyć jako manager sprzedaży? Czy premie są wypłacane ? Czy są to duże kwoty?

Ggg

Dawajcie na swoich hotelach po 24h ochrone a my musimy przychodzić na noc tylko w skali miesiąca marne nam pieniądze wychodzą nawet jakbyśmy mieli (usunięte przez administratora).płacone to.też się nie oplaca szukacie kosztów.fakt nasza agencja zarobi a my dosyajemy przysłowiową czapke gruszek i jeszcze trzeba dojechać na drugi koniec warszawy masakra

Wiktoria
@Ggg

A dodatki za pracę w porze nocnej to są? Jakie wysokie? Ile tak naprawdę można zarobić na miesiąc skoro piszesz że wynagrodzenia są marne?

Paula
@Ggg

No tak na 12 g czy na 10 godzin nie opłaca się praca w ochronie agencje mają na to sposób a wiec pracowmik agencji dostaje etat 24 h na innym obiekcie a takie pół dniówki biorą jako dodatki do etatu bo kto by chcial za takie pieniądze robić a hotel cawny szuka oszczędności 24 h na hotelu to za dużo więc proponuje ochrone na 10 lub 12 gofzin ubezpievzenie jest jest w razie co na takich 12h czy 10hpracownik ochrony powinien dostac większą stawkę bo są inne stawki dla agencji za ochrone 24 h a większe są za ochrone 12 h i 10h (usunięte przez administratora)

Katarzyna
@Paula

To tak naprawdę jaka jest tu stawka godzinowa na ten moment że aż tak na to narzekacie? Nie ma szans na jakies podwyżki w najblizszym czasie?

Czy w Arche Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Czy w Arche Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Xxx

Nie

@Xxx

jest jakiś konkretny argument za tym, że nie czy to tak po prostu? zastanawiam się czy ludzie są tym rozczarowani czy raczej się o tym nie mówi. a jakieś inne warunki socjalne?

@Kamila

Nie ma, bo nie ma. Tak jak nie ma karty Multisport, ubezpieczenia grupowego czy jakichkolwiek innych benefitow, które mogłyby być.

Wiktoria

A jakąś premię do samej podstawy wypłaty? Nawet wyższe stanowiska nie mają żadnych benefitów?

M

Firma z ogromnym potencjałem, spokojnie mogłaby zagarnąć połowę rynku. Brakuje jednak kompletnie organizacji i kogoś rozsądnie zarządzającego - "rodzina" zajmuje tworzone na jej potrzeby stanowiska bez znaczenia na kwalifikacje. Reszta wylatuje zwłaszcza ostatnio. Zrozumiałe, firma rodzinna. Ale jeśli przychodzisz z zewnątrz licz się z niesamowitą presją, mobbingiem, brakiem zaufania i tym że pracujesz tylko tak długo aż ktoś "z rodziny" nie stwierdzi że już zrobiłaś swoje i może to łaskawie przejąć. Ja po załamaniu nerwowym i depresji na psychotropach trzeci miesiąc ale tylko do czasu aż znajdę coś innego, może za mniejszą kasę ale spokojniej.

Lmn
@M

Ja zamierzam zacząć pracę w Arche w Lublinie, Powiesz coś więcej o nich? Wiadomo inne miasto, Ale czy jest okey z praca?

xxx
@Lmn

Powyższa opinia dotyczyła raczej centralnego działu sprzedaży, przygotowania produkcji, inwestycji czy architektów. Hotele mają inną strukturę i tu ciężko jest się odnieść. Pewnie wszystko zależy od dyrekcji danego hotelu i współpracowników.

lmn
@xxx

Dziękuję za odpowiedź fak ! zgodzę się z twoją opinią, Inne miasto inni pracownicy :) Życzę powodzenia ! :)

Lulka
@M

Wszystko prawda co piszesz

Kamila

Pomysł ciekawy, ale faktycznie są aż takie nieścisłości? Bo gdyby w sumie były to nie sądzisz, że prezes o takich rzeczach raczej by wiedział?

Edyta

proszę nie wypisywać takich bzdur, proszę o wskazanie chociaż jednego pracownika ochrony który nie dostał swojej pensji, nie znajdzie Pan , a widzę że cały czas komuś strasznie przeszkadza , że kobieta prowadzi tą firmę i sobie do tego wyśmienicie radzi . NIE ROZUMIEM TAKICH LUDZI , WIEM .. WIEM W SIECI MOŻNA PISAC WSZYSTKO ... JEST PAN TERAZ BOHATEREM ... PROSZĘ NIE WYPISYWAĆ INFOERMACJII NIE PRAWDZIWYCH . MIŁEGO DNIA PANU ŻYCZĘ

Właściciel

Bardzo proszę zmienić pracę , jak nie pasuje .. inni na pewno z otwartymi rękami na Ciebie czekają . Powodzenia

Mmm
@Właściciel

Naprawdę trzeba mieć tupet

S

Zniżka 50% do hotelu, zapomnij o opiece medycznej czy czymkolwiek więcej

Lmn

Arche (Lublin) Witam zamierzam zacząć pracę na kuchni w Hotel Arche Lublin, Wiem że to Warszawie, Ale może akurat ktoś jest kto pracował, w Lublinie? Proszę o prawdziwe info.

Ginit

2400 z na miesiąc ciekawe czy chciałaby sama.tyle zarabiac cwaniara

Jak wygląda ścieżka kariery w Arche Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Dawny pracownik

Bardzo trudno. To firma rodzinna. Także każdy na wyższym stanowisku jest albo z rodziny albo z Siedlec(miasta rodzinnego prezesa)

Joanna
@Dawny pracownik

A te osoby z Siedlec pracują zdalnie czy przeprowadzają się do Wawy?

Załoga

Zgadzam się . Zmień i nie wypisuj głupot . Ludzie od kilkunastu lat pracują na tych samych obiektach . A ty strasznie tu się udzielasz i wypisujesz bzdury (usunięte przez administratora) szczypie cię mocno chyba .

Kamila

Ale Ty wiesz, że takie oczernianie kogoś w sieci może powodować wiele dotkliwych konsekwencji dla Twojej osoby? Oczywiście rozumiem, że masz złe odczucia i chcesz to z siebie wyrzucić, ale wymienianie ludzi z imienia i nazwiska i dopowiadanie pewnych rzeczy raczej w niczym nie pomoże. Myślisz tak w ogóle, że na jego miejscu lepiej byś wszystko robił?

Prawda

Nuech firma zacznie płacić minimum 14.50 na godzine do 10 kazdego miesiąca bez zwłoki niech zavznie zatrudniać ludzi a nie na czarno to przestanie gagatku szczypac

@Prawda

Minimum 14,50? To ile oni teraz według Ciebie płacą, bo raczej tamto 9,50 co ktoś pisał to chyba żart?

była pracownik Arche S.A.

Firma rodzinna. Szkoda że tylko jednej rodziny. Powiesz coś zbyt szczerze i szukasz innej roboty.

Kamila
@była pracownik Arche S.A.

A chociaż ta szczerość idzie w parze z kulturą wypowiedzi? Bo to jednak tez chyba istotne?

Uuu

Były recepcjonisya i te jego wpisy to jeden wielki przypałowiec który naronił sobie tylko wstydu i siary zmienny jak chorągiewka na wietrze typowe ciepłe kluchy nie chciałbym miec z tobą pajacu nic wspolnego widać ze obsrałeś się w zbroje i napisałeś sprostowanie a ze masz zasraną zbroję to w dodatku masz coś jeszcze z rycerza zakuty łeb

Ggg

Były recepcjonista tymi swoimi opiniami narobiłeś sobie tylko obciachu siara po całości widać jaki jesteś człowiek tak zwane ciepłe kluchy jestes niedojrzały emocjonalnie jak jest zle to wypisujesz co Ci ślina na język leci a jak się twoja sytuacja w pracy sprostowała to wypisujesz jakieś żałosne sprostowania i próbujesz sobie i wszystkim wytłumaczyć że działałeś pod wpływem impulsu .mam nadzieje że twoi współpracownicy przeczytali twoje komentarze i domyślają się kto jest ich autore ja osobiście na ich miejscu nie chciałbym z takim typem mieć nic wspólnego przyjażn z takimi ludzi twojego pokroju zachowań i niedojrzałości emocjonalnej jest bardzo niebezpieczna bo nie wiadomo czego się można po takim osobniku spodziewać.

Ter

Były recepcjonista narobiłeś sobie tylko tym wpisem obciachu takiej siary że szok człowieku widać z Ciebie ciepłe kluchy nie chciałbym mieć z takim człowiekiem twojego pokroju noc wspólnego widać że jesteś jak chorągiewka na wietrze niestety tacy ludzie jak ty są bardzo niebezpieczni a przykażn z takimi jak ty na ogół jest fałszywa

Zostaw merytoryczną opinię o Arche S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Arche S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Arche S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arche S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Arche S.A.
  • Puławska 361