Opinie o Ptak Warsaw Expo w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ptak Warsaw Expo. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ptak Warsaw Expo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ptak Warsaw Expo w Warszawa

Czy w Ptak Warsaw Expo występują paczki/bony świąteczne?

gjg

nie, prędzej cię spotka zwolnienie niż jakiś prezent

Mona Nowy wpis
@gjg

Ja na święta dostalam wypowiedzenie umowy, obiecali chociaż przerobic na porozumienie stron, bo powodu nie mogli podac, ale i tego się nie doczekalam ???? Od 2 miesięcy siedziałam jak na bombie, bo co chwilę ktoś z placzem wypadal z organizacji. Na szczęście wyszło mi to na dobre i teraz pracuje w normalnym cywilizowanym miejscu

Izabela Nowy wpis

Jakie wyzywanie i krzyki? Możesz o tym coś więcej napisać?

Stefan Nowy wpis
@Izabela

Pewniebzero zasad zero kultury .co się dzieje na działach wazelina jak nie wylatuje.i te wieczne krzyki A co mówicie tu się tak pracuje

Krysia Nowy wpis

Ojjjjj tak masz rację Martusia dobrze sie tam .... Ale to pusta osoba . Zero ambicji zero doświadczenia przecież ona zajmowała się kiblami na początku teraz awansowała dobrze się stara ;)))))) szef ochrony to frajer donosiciel

Lub

Dla lubiacych ciekawe projekty i ciekawych ludzi:)

Ad vocem
@Lub

Potwierdzam, ludzie to wizytówka tej firmy i od lat się to nie zmienia, a nowi niech się uczą, bo nadal jest od kogo!

Iza
@Ad vocem

Czyli to reprezentacja pracowników zachęca innych do pracy ??

Czy pracodawca Ptak Warsaw Expo motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

nick

Jeśli się sprawdzisz to co kilka miesięcy jest podwyzka

Dariusz
@nick

Jakaś solidna chociaż? Czy raczej marna kasa?

Faj
@Dariusz

Jest dobrze

Pracujący

Tak, motywuje, wszystko jest jasno określone i dopilnowane... rozważającym tu pracę, zachęcam

Adwans

Tak - ciekawe dodatkowe projekty, możliwość rozwoju, awans, premia

Iza
@Adwans

Możliwość rozwoju - w jaki sposób? Jakieś szkolenia? Czy coś? :)

Bogdan
@Adwans

Domyślam się, że awans jest uzależniony od wyników w pracy. Czy jednak jest określony czas, po którym pracownik dostaje awans? Skoro co kilka miesięcy są podwyżki to może po roku pracownik z automatu awansuje na wyższe stanowisko;)? Tak mi to przyszło teraz do głowy.

Ja to już dawno robiłem...

(usunięte przez administratora) Wszyscy normalni odchodzą. Nie warto. Szkoda nerwów. (usunięte przez administratora) Obora. Gumiaki.

Roman
@Ja to już dawno robiłem...

Wiesz że rotacja w pracy może mieć różne podłoże. Zwykle jest to kasa. Nie napisałeś jak tu płacą. Wyciągnę więcej niż najniższa krajowa?

Ad vocem
@Ja to już dawno robiłem...

Kolejny były znalazł miejsce do wynurzeń..., szkoda to czytać, nic nie wnoszące słowa, a obrażające pracujących tu obecnie, lepiej już nic nie pisz, zamiast się tak niefajnie popisywać... nawet administrator musiał ingerować, żal. Jako obecny pracownik, zapraszam, zachęcam do aplikowania, zobaczcie to miejsce od środka, od rekrutacji po pracę, jest ok :)

Tomasz
@Ja to już dawno robiłem...

Jeśli wszyscy normalni tak się prezentują, to z przyjemnością ich pożegnamy. Nawet kwiaty dostaną

Aktualna

Jak szukasz pracy, to zamiast czytać te dziwne komentarze, przyjdź, zobacz, sprawdź się... dla mnie normalna praca i oby tak dalej

Pussy
@Aktualna

Brednie

Roman
@Pussy

O co chodzi? Brednie że to normalna praca? Jesteś bardzo negatywnie nastawiona. Za mało płacą czy za dużo roboty. Bo widzę że coś ci nie podpasowało.

Edzia
@Pussy

świetny ten Twój nick, taki dopasowany, ale zamiast bredzić tu na forum, to napisz coś konkretnego. wg mnie, praca to praca, masz zadanie i je robisz, za to jest kasa, podwyżka, premia, awans. Chyba że pomyliłaś/pomyliłeś ścieżki kariery i nie możesz swojej odnaleźć? Rozejrzyj się wokół, zmiany, zmiany, zmiany

Czy w Ptak Warsaw Expo odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Patyk

Tu jest tak, że zanim jest ogłaszana zewnętrzna rekrutacja, to poszukiwana jest dana osoba z wewnątrz, o określonych kompetencjach. umiejętnościach, dla mnie to jest ok, nawet w CC tak jest, że jak się wyróżnisz obsługą, to możesz zmienić dział, pozdro dla tych co przeszli

H

Atmosfera pełna krzyku się, ludzie z zarządu nie potrafią spokojnie i konkretnie przekazywać informacji. Podczas zebrania Dawid P i Marcin Ch dosłownie się wydzierają, przerywają sobie nawzajem i przekrzykują, zero profesjonalizmu. Dawid P szowinistyczny stosunek do pracownic

Rozczarowany

Jeżeli ktoś odpowiedział na ogłoszenie pracy w Expo w tzw AKADEMII TARGOWEJ to bardzo się rozczaruje. Obiecywane w ofercie są trzy miesiące merytorycznych szkoleń, a w rzeczywistości tych "szkoleń" były dwa dni, a reszta to wiszenie na telefonie - ta cała akademia to nic innego jak CALL CENTER i to za gorsze pieniądze. OBIECYWANE ZŁOTE GÓRY I ROZWÓJ OKAZAŁ SIĘ STRATĄ CZASU

Iwona

@xyz co masz na myśli pisząc niejasny system oceniania?

xyz
@Iwona

Jedni dostają poważniejsze zadania, inni ciągle robią to samo, a nikt tej pracy nie nadzoruje, nie krytykuje, nie robi uwag, wiec nikt nie wie na jakiej podstawie ktoś dostaje nagle inne, fajniejsza zadanie, podczas gdy niektórzy tylko dzwonią z zaproszeniem albo zajmują się innymi nudnymi i monotonnymi zadaniami

Xyz

Brak szacunku do pracownika, zakłamanie, niejasny system oceniania, wykorzystywanie, fałszywi ludzie, zmiany decyzji z dnia na dzień, słaby przekaz informacji, atmosfera pełna krzyku lub fałszywych uśmiechów

Ech...

Jeśli szukasz miejsca gdzie możesz się rozwijać, szkolić i uczyć, to nie jest miejsce dla Ciebie. Jeśli nie chcesz słuchać awantur i przekleństw, to nie jest miejsce dla Ciebie. Jeśli cenisz sobie poszanowanie Twojego zdania, czasu pracy, to nie jest miejsce dla Ciebie. Jeśli wierzysz, że to co się do Ciebie mówi jest zgodne z prawdą, to nie jest miejsce dla Ciebie. Jeśli chcesz być traktowany/na poważnie z wykorzystaniem Twoich kompetencji, to nie jest miejsce dla Ciebie. W końcu jeśli nie chcesz pracować bez poczucia stabilizacji i w obawie, że w każdej chwili możesz wylecieć, to nie jest miejsce dla Ciebie. Mając alternatywę, zdecyduj się na inną opcję.

bim

Polecam forum Ptak Expo :-)

pracowita

Fatalne płace, nie wolno chorować! Nie polecam.

organizacja targów to ciężka praca, ludzie na prawdę spoko, mi się podoba bardzo ale nie każdy wytrzyma intensywność. Polecam.

PR

Polecam jednak stare forum, ale bardzo zgrabny zabieg PR- L owski http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1029584

Zostaw merytoryczną opinię o Ptak Warsaw Expo - Warszawa

• Jak się pracuje w Ptak Warsaw Expo?

Zobacz opinie na temat firmy Ptak Warsaw Expo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ptak Warsaw Expo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ptak Warsaw Expo?

Kandydaci do pracy w Ptak Warsaw Expo napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ptak Warsaw Expo