Opinie o M2C FM Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy M2C FM Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie M2C FM Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M2C FM Poland w Warszawa

zdzidlawkoscik@o2.pl

Jak trzeba mieć (usunięte przez administratora)w głowie żeby zmuszać pracowników ochrony firmy żeby non-stop przez 12 godz. stali na nogach na bramkach w dzień, po nocach kiedy nie ma żywej duszy w zasięgu wzroku. Stoją poważni ludzie na emeryturach którzy już w swoim życiu się napracowali jak (usunięte przez administratora), bądź jak słupy przy siatkach bo tak zadecydowali przełożeni. Jak wchodzę do sklepu, w którym nie ma ludzi to ekspedientka wstaje i podchodzi do klienta, a nie stoi w drzwiach 10 godz. i czeka na klienta. Kogo ci wasi ochroniarze w tym czasie pilnują - wrony, gołębie, szpaki. Nadgorliwość przełożonych nie zna granic - wazeliniarstwo gówniarzy wobec pracodawcy to chyba dla nich zaszczyt. Buty ciężkie z blachami na czubkach jakby kobiety były pracownikami huty i miały styczność z ciężkimi metalami. Wstyd. Tak się dzieje w Amazonie koło Sosnowca.

Dżoana
@zdzidlawkoscik@o2.pl

Pracowałam tam jest (usunięte przez administratora)jest wyzyskiwanie jest presja i są konfidenci 80% to konfidenci jak ktoś im nie pasuje to robią takie rzeczy żeby go wywalić. Kierownik obiektu zajmuje się tylko grafikami a nierozwiązywaniem spraw pracowników dlatego to teraz doszło do takiego czegoś że wszyscy Złożyli wypowiedzenie -kierownicy obiektów.

Jaki jest okres rozliczeniowy w M2C FM Poland? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

zażenowany

umowy o pracę płatne do 10go za miesiąc poprzedni, umowy zlecenia płatne do 22go za miesiąc poprzedni

SzybkiBill@m2c

Ta firma to porażka. Nie ma żadnego socjalu, nie płacą za pranie odzieży służbowej, korzystają z twojego prywatnego telefonu jak że służbowego. Czyli płacisz za swój abonament i raty za telefon. Oczywiście nie doprosisz się rekompensaty chyba że przez sąd. Decyzje podejmowane są miesiącami i nikt nie ponosi żadnej odpowiedzialności za to. Spychologia przez menagerów to norma, a odpowiedzialność zwalają na pracowników. Itd... Nie warto z nimi pracować jeśli ma się jakieś ambicje i jest się uczciwym.

?
@Piotr

Może trzeba po prostu wyjaśnić? Może to po prostu pomyłka? Można poprosić przecież o szczegółowe rozliczenie, pasek, rachunek itd

zdzidlawkoscik@o2.pl

Artur
@zdzidlawkoscik@o2.pl

No co Ty mówisz, wiadomo specyfika pracy na danym stanowisku ma swoje plusy i minusy, myślę, że nikt nikogo na siłę tam nie trzyma, a praca jest tam na umowę o pracę z tego co się orientuję więc kodeks pracy zapewne jest przestrzegany bo Amazon by sobie nie pozwolił na łamanie przepisów. A pracę w M2C ja jak i każdy z zespołu, fakt jest taki, że już tam nie pracujemy, cały zespół który solidarnie bez przymuszania odszedł bo zleceniodawca - dyrektor galerii - postanowiła zmienić firmę na tańszą nie konsultując tego z pracownikami cyt:"zapewne mają kredyty to nie odejdą no może nie wszyscy" no i się przeliczyła jej wzrok z rana przy przekazaniu obiektu bezcenny :) :) :) :) . Stawki były ok + premie, paczki świąteczne no i Prezes super. :) :) :) Ja osobiście polecam firmę :)

Jozef
@Artur

To prawda co napisał mój poprzednik w sprawie M2C. Też polecam tą firmę

@zdzidlawkoscik@o2.pl

Takie rzeczy zależą od klienta, klient stawia warunki, firma ochroniarska musi się dostosować. No, ale są różne obiekty, na każdym klient wymaga czegoś innego.

Dżoana Nowy wpis
@zdzidlawkoscik@o2.pl

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie M2C FM Poland w przypadku pracy jako Pracownik Ochrony?

THG Nowy wpis

Pracownicy ochrony w THG to jakaś żenada. Jakiś blond babsztyl powinien trochę wyluzować… człowiek traci przerwę bo ona tak chce.(usunięte przez administratora)się poprzewracało. Ja rozumiem że muszą się zachowywać w określony sposób ale żeby odzywać się do kogoś.. „odejdziesz kiedy ci pozwolę” „ źle na dywaniku stanęłaś”(na dywaniku kolory pokazują jak ma ktoś stanąć tzn. która stronę) to chyba wykracza poza zakres obowiązków Zaznaczę że ona jest jedna z nowych osób z ochrony i tylko ona się zachowuje jakby w wojsku pracowała, a nie na magazynie..

Piotr Nowy wpis

Dziś przyszły wypłaty za umowę o pracę. W terminie.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie M2C FM Poland? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w M2C FM Poland?

Bleee

Zarobki, godziny i wymagania to tragedia nie tylko w tej pracy ale w każdej ochronie w tym kraju. Robota dobra dla kogoś z niską emeryturą lub rentą ale dla młodych radzę unikać tego zawodu szerokim łukiem zero perspektyw życiowych. No chyba że ktoś chce awansować z młodszego na starszego ciecia z podwyżką rzędu 0,50 gr -1 zł za godzinę

SzybkiBill@m2c

@SzybkiBill@m2c

Pracę rozpocząłem 01.07. Nikt mnie nie uprzedził,że na wynagrodzenie będę czekał do ( uwaga) ... 20,a może nawet 22.09.... A kto mi zapłaci czynsz,ratę kredytu...? Wrocilem do dawnej firmy i po rękach pracodawcę całuje,że zawsze 10 go mam pewną wypłatę.

@SzybkiBill@m2c

Wiesz,wbrew pozorom,te środowisko),branża ochrony nie jest takie duże i hermetyczne jak mogłoby się wydawać. Karty rozdają raptem 3 firmy. Potentaci w branży.Zajmuka się ochrona obiektów z listy wojewody,tudzież np.nednksyek wojskowych,ambasad.Reszta, pisze górnolotne patetyczne słowa i próbuje naciągać. Piszą rzeczy nieistotne z punktu widzenia pracownika. O tym ile działają,w ilu krajach i na ilu kontynentach... Tymczasem nie potrafią uczciwie napisać,że wypłacają ( o ile wogole bo nadal czekam) , kasę co 2 miesiące... Jeszcze dziś był tu wpis jakiegoś dyrektora,który zapewniał,że płacą co miesiąc...W obliczu przytoczonych przeze mnie faktów, wpis nagle zniknal... Nie było polemiki i argumentów tylko usunięcie wpisu... I to ma być wiarygodność? Teraz zapewne będą próbowali zaprzeczyć przed sądem,że wogole u nich pracowałem...To nie przejdzie,bo materiał dowodowy dla sądu pracy jest na tyle mocny i obszerny,że próżne nadzieje. Spotkaliście się szanowne koleżanki i koledzy z tym,że macie dwie legitymację,dwoch różnych spółek,pracując na jednym obiekcie... To tak jakby mieć dwa numery PESEL...Mam te szczęście,że mam wielu świadków,którzy potwierdza przed Temidą,że jak baran tam stałem.Wyplat raz w miesiącu...? Pracowałem od 31.08. Wypłaty nie dostałem do dziś i dostanę dopiero wówczas gdy sąd wyda wyrok. Mogę tego nie dożyć. Mam rozpoznany nowotwór. Ale niech mój przypadek będzie przestroga dla innych. Nie dajcie się oszukać. Już miesiąc szukają kogoś do CCC i znaleźć nie mogą. Każdy kij ma dwa końce.Gdy dowiedziałem się,że jestem chory...pomógł.u menager ochrony z Impela,w którym kiedyś pracowałem. Ta firma, nie dała mi nawet zaliczki na wykupienie recept...Jeszcze jakieś pytania?

@Drive.

To od kiedy pracowałeś? raz piszesz, że od 01.07, innym razem że od 31.08, coś mieszasz gościu.

@SzybkiBill@m2c

Po 2 miesiącach mi zapłacili. (usunięte przez administratora) na jednym dniu (160 zł). Niby nie wiele ale jednak to kłamcy. Do pracy przyszedłem 31.07.Umowa od 01.08. Miałem mieć zapłacone za 31.07. razem z wypłata do 22.09. No i (usunięte przez administratora) Nie zdając sobie sprawy,że nagrałem ta rozmowę... Na smieciowkach,z firmą ," krzak z Czech Republik" trzeba się zabezpieczyć. Te teksty,o dynamicznym rozwoju,pozyskiwaniu kolejnych obiektów, są może i dobre. Dla kogoś kto nie zna tej branży... Dla mnie to lipa. Na stołecznym rynku niewiele znaczą. Każde (usunięte przez administratora) na parę groszy tylko bardziej ich pogrąża.

@zażenowany

Od 31. 07. Umowa od 01.08. Zapłacili dziś.Zapominajac o dniówce za 31.07. Kłamcy z " Czech Republic"

@SzybkiBill@m2c

Zgadzam się. I mają wielki problem z matematyką. To była chyba ostatnia lekcja w piątek i większość szła wówczas na wagary. Mylą się ( na swoją korzyść z naliczaniem godzin). " Dynamiczny rozwój, potentat w branży"...a przekręt na 120 zł.potrafia zrobić. ... Gdybym się z nimi nie zetknął, nie pisałbym tego.Mnie (usunięte przez administratora) na 120 zł...ale wiem,że nie jestem jedyny. Jutro pojawia się wpisy innych (usunięte przez administratora) pracowników. Ku przestrodze. Długiej bytności na warszawskim rynku im nie wróżę z takim podejściem.

?
@Piotr

Zdzisław

a jaką masz umowę? zlecenie czy o pracę?

Drive

Płacą raz na 2 miesiące.A czynsz i media trzeba płacić co miesiąc.

@Drive

Witam. Prosimy o podanie szczegółów, na jakim obiekcie jest Pan/Pani jest zatrudniony/-a. Chcielibyśmy wyjasnić sytuację. W naszych spółkach wynagrodzenia wypłacane są co miesiąc. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy z naszym biurem pod adresem biuro.wroclaw@m2c.eu

Drive

Rozpocząłem pracę w tej firmie z dniem 01.07. Po tygodniu, dowiedziałem się,że wynagrodzenie otrzymam " do 22.09." A więc z pokorą wróciłem do swojej dawnej firmy,która zapewnia mi PLYNNOSC FINANSOWA bo ja niestety jak każdy z nas muszę płacić czynsz co miesiąc i ratę kredytu również.

@Pracodawca

Co miesiąc wypłacane wynagrodzenie.... Żart. Zatrudniony 01.07. wynagrodzenie do 22.09....Wiec jak co miesiąc....? Co miesiąc płaci Konsalnet, Impel,Securitas.

@Drive

A więc w Państwa ocenie "co miesiąc wypłacane wynagrodzenie" to czaookres od 31.08. ( dokładnie) do 20...albo 22.09. To jest co miesiąc?? Większch wałków nigdy i nigdzie nie widziałem. Z takim podejściem na stołecznym rynku nigdy nie obsadzicie żadnego CCC. Wszelkie próby manipulacji, zakłamywania faktów,z którymi jak powszechnie wiadomo, polemizować się nie da,na nic się nie zgadza.Ci wszyscy,którzy znają Konsalnet,Securitas, Impel, pójdą do nich albo kurczowo będą się trzymali tych firm.Ja sam wróciłem. Po tygodniu pracy u Was zrezygnowałem. Nie dla tego,że " przerosło mnie" przeganianie drobnych,infantylnych złodziei z CCC. Zachorowalem. Ale gdy poprosiłem o wypłatę wynagrodzenia za przepracowane dni....Kazano mi czekać do 20 lub 22.O9.Wynagrodzenie co miesiąc??Jak Wam nie wstyd wprowadzać ludzi w błąd? " Działamy w 11 krajach, na dwóch kontynentach"...PR i marketing Ok, ale ten drugi kontynent to pewnie Afryka.Weryfikacja przychodzi szybko. Prestiż buduje się latami ( Konsalnet,Solid,itp.) ,traci zaś jednym wałkiem.

Lech

Płacą raz na 2 miesiące ( umowa zlecenie) .W przypadku umów o pracę podobno na czas

@Lech

He. Potwierdzam Twoja opinię. Czekam na wypłatę już prawie dwa miesiące. Pracowałem w CCC w Arkadii w Warszawie. Wiszą mi 1300 zł...a nadal w swych ogłoszeniach piszą o "terminowym wynagrodzeniu" . Firma " krzak".Mam zamiar powołać na świadków w sprawie,zarówno pracowników CCC w Arkadii,jak i Panią kierownik i dyrektor regionalna,która miała przyjemność poznać. I mogę o nich mówić w samych superlatywach. Gdy przed obliczem sądu, przyjdzie zeznawać tym ludzia, myślę że sieć CCC będzie dla nich już stracona. Nie dbają o ludzi i są niewypłacalni.M2C to firma niewiarygodna,nie godna zaufania. W dalszym ciągu próbują werbować ludzi nie pisząc prawdy- a mianowicie tego,że nie płacą co miesiąc.Nie dajcie się oszukać.

@Drive.

Ale to jeszcze nie wszystko.Probuja deprecjonować moje wpisy... Czekam już 1,5 mięsiaca na zaległa kasę.A oni bezczelnie kłamią,że płacą co miesiąc...! Koniec tej farsy. Zapłacą za wszystko.Swego czasu robili na Śląsku walki z ZUS. Teraz z wypłatami.Mam nowotwór i czekają aż zdechnę byle tylko nie zapłacić... Zmartwień (usunięte przez administratora)- mam jeszcze 7- 8 miesięcy życia. Jesteście największą (usunięte przez administratora) w tej branży!!!

@Lech

Z tego co wiem, płacą co miesiąc i zlecenia i umowy o pracę. Może miałeś pecha.

Grażyna

@Japa Firma M2C FM Poland nieustannie się rozwija i poszukuje nowych pracowników. Jeżeli posiadasz doświadczenie może warto rozważyć ofertę na dowódcę ochrony? Firma po okresie próbnym oferuje umowę o pracę. Firma M2C FM Poland kładzie nacisk na rozwój pracowników, myślę, że to jej duży atut. Poza tym w firmie istnieje bardzo szeroki pakiet dodatków pozapłacowych takich jak abonamenty na obiady, prawo do munduru gratis, pokrywanie kosztów ubezpieczenia od odpowiedzialności podczas wykonywania zawodu oraz wiele innych. Dużo informacji znajdziesz na ich stronie internetowej. Czy już aplikowałeś do tej firmy?

Ak33
@Grażyna

Prawo do munduru gratis, nie ośmieszanie się, po pierwsze to nie wojsko czy policja że nazywa się to mundur a po drugie mam rozumieć że mundur za darmo do przywilej ??? ????????????

@Grażyna

Bzdury Pani pisze pracuję w tej firmie 3lata i nie ma żadnych dodatków, abonamentów na objady ani dopłat do ubezpieczenia. Mundur firmowy dostalam po kilku dniach od zatrudnienia który w końcu należy się pracownikowi a żeby otrzymać na zmianę spodnie, koszulkę itd. trzeba upominać się 10 razy a i tak trwa to pół roku. Wszyscy moi koledzy i koleżanki doświadczają tego samego.

@Zika05

trzeba kontaktować się bezpośrednio z centralą w sprawie odzieży

@Grażyna

" Prawo do munduru gratis"... He,he,a co mam go uszyć sam....? I firmowe logo nakleić? Super.Dobrze,że legitymacja jest gratis... A może trzeba by było za nią ,spłacić...

@Grażyna

" Prawo do munduru gratis"....Jestem pod wrażeniem....Nie znam firmy,która kazałaby kupować sobie umundurowanie...

PJ

Pracowałem dla firmy M2C przez 9 miesięcy. Kontakt bardzo dobry z bezpośrednim przełożonym jak i z biurem. Niestety firma która korzystała z firmy m2c rozwiązała umowę. Z propozycji przeniesienia na inny obiekt zrezygnowałem. Co do spraw finansowych bez zastrzeżeń. Po trzech miesiącach otrzymałem podwyżkę.

Luki33

Dziendobry gdzie nie wejdę opinie firm ochroniarskich to jest dobry komentarz a poniekąd negatywne i się powtarzają dlaczego ??o co tu chodzi szkoda słów !!!!

Teresa
@Luki33

A Ty coś mógłbyś napisać na temat firmy? Czy sam poszukujesz informacji?

Czy nowo zatrudnione osoby w M2C FM Poland otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Jozef

Ja przjąlem sie kilka dni temu na umowę o pracę. Umowę dostałem w dniu przyjecie. Więc chyba dobrze co?

Janusz
@Jozef

I tak powinno być :) Długo czekałeś na odpowiedź po rozmowie?

Pedro

Firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca i dziwią mnie negatywne wpisy!

@Pedro

Opinie w internecie to co innego niż praca w rzeczywistości w tej firmie. Trzeba popracować i samemu wyrobić sobie opinie bo napewno dużo zależy od współpracowników i przełożonych.

Jakieś podpowiedzi o pracy, zarobkach mógłby ktoś zamieścić na forum?

Jankal
@Paweł

Zawsze płacą w terminie a nawet przed terminem. Stawki sa różne w zależności od zajmowanego stanowiska. Szybko można awansować z pracownika na kierownika lub Menagera. Polecam pracę w tej firmie

@Paweł

Praca jak praca zależy na jakim objekcie. Jeśli chodzi o zarobki za etat płacą najniższą krajową czyli 2061 na rękę zlecenie stawka godzinowa 18,30 brutto.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie M2C FM Poland?

Ola

Co to za pytanie? O co tobie chodzi konkretnie?

Tragedia

TRAGEDIA Firma nie wierzyc co wam mowia ;) i prosze nie kasowac wpisu jak cos wiecej info djfarrand28@gmail.com opowiem panstwu brak szkolen bhp i pracujesz na umowe pelen etat juz sobie strzelaja w kolano, na terenie firm gdzie jest UDT to podstawa, Koordynator ma język, Pana ze Wsi Polskiej , albo brak wykształcenia, mowisz mu prosze mnie nie obrażać i rozmawiać na poziomie , mówi jest na poziomie, To jak firma Zatrudnia Securit Menager , powinien sie nazywac , Facet Bez Perspektyw lub , Bez Wykształcenia, bo nie jeden pracownik na ochronie ma wyższe wykształcenie , a tacy kierownicy jak M.K powinni w kopalni wegla pracować , jak za (usunięte przez administratora)j i jeść miske Ryżu, Gdzie słyszysz ja nie musze sie tłumaczyc, przed rozpoczeciem Pracy w firmie Tylek by ci wylizał, a pózniej pokazuje jakim Jestes (usunięte przez administratora).

Franciszek
@Tragedia

Czytając Twój wpis widzę, że jesteś rozżalony pewnymi sprawami, które spotkałeś w firmie M2C FM Poland. Tak na dobrą sprawę bardzo ciekawi mnie jedna kwestia, której nie ująłeś w swoim komentarzu. Mianowicie chciałbym ustalić, czy jest to dobre miejsce pracy dla osób bez doświadczenia zawodowego? Gdybyś miał fakt ten ocenić to jak Twoim zdaniem to wygląda? Proszę o Twoją rzetelną informację oraz wypowiedź na podstawie swoich doświadczeń. Możesz to dla mnie zrobić?

Ano

@Pracownik kurcze czyli co to od jakiegoś czasu się taki problem zrobił z tymi wypłatami?

Pracuję w tej firmie od 2 ,5 roku zawsze wszystko było ok, ale od kilku miesięcy jest po prostu b....delb z wypłatami. Co miesiąc komuś brakuje kasy, mi się na szczęście wszystko w tym miesiącu zgadza ale kolegom już nie. słyszymy tylko zapewnienia od menagera że pieniądze już idą, chyba na piechotę i to z Pragi. Kasy nie ma do tej pory a jest 20.00 (usunięte przez administratora).py z ta firmą

Darek

@PawełK daj znać jeśli dostaniesz wypłatę. Komuś jeszcze się to wydarzyło?

PawełK

Ta firma to jakaś pomyłka, jak się zatrudniałem miesiąc temu było tyle o tym że to porządna firma ma uczciwe zasady i tak też traktuje pracowników. Jedna wielka ściema , do dziś a jest 25 luty nie dostałem wypłaty za styczeń i rzygam już jak słysze tłumaczenia koordynatora Nigdy więcej

Zostaw merytoryczną opinię o M2C FM Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w M2C FM Poland?

Zobacz opinie na temat firmy M2C FM Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M2C FM Poland?

M2C FM Poland