Opinie o Diagnostyka laboratorium w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Diagnostyka laboratorium. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diagnostyka laboratorium na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diagnostyka laboratorium w Warszawa

Jacek Nowy wpis

Szukają diagnosty. Zmieniło się coś od prawie 2 lat, czy opinie na temat fatalnego traktowania, czy niezbyt korzystnej pensji dalej są aktualne? Wiadomo, że może być teraz inaczej stąd proszę o odświeżenie informacji. Czego teraz można się tam spodziewać no i czy w ogóle warto składać cv? Jak atmosfera i pensja?

diagnosta laboratoryjny Nowy wpis
@Jacek

Równia pochyła i z czasem coraz gorzej. Pensja to minimum ustawowe. O premii i podwyżce zapomnij. Zero motywacji, zero wsparcia. Rotacja ogromna, diagnosci chyba wreszcie przejrzeli na oczy.

@@@ Nowy wpis

Nie polecam. Fatalne traktowanie i brak szacunku do pracowników, zero komunikacji. Ciężko się o cokolwiek doprosić. Ucinanie pensji w dobie pandemii - mimo że firma tak naprawdę "zarobiła" na pandemii - fatalne!!!

Sara Nowy wpis

Pracowałam w Laboratorium Mikrobiologicznym na Prymasa i w Szpitalu Bielańskim. Powiem krótko. To jest (usunięte przez administratora). Firma fatalna. Zwolniłam się, bo nie było sensu tam pracować. Kierowniczka okropna, wprowadzała mobbing i atmosferę gniazda os. Najgorsze było to, że zmuszano mnie do podpisywania się pod wynikami, których nie było czasu sprawdzić, nie wykonywaliśmy testów, które należało wykonać, bo nie było na to czasu. A jak ktoś chciał rzetelniej pracować i wykonywać jakieś testy sprawdzające lub po prostu sprawdzać to, pod czym się podpisuje, to wmawiano w niego, że jest zbyt powolny i źle zorganizowany. Na jednego diagnostę przypadało do wykonania dziennie 80 razy więcej badań niż w Szpitalu. Nie było czasu na nic, nawet na pójście do toalety. Zarobki sporo niższe niż w Szpitalu. Stanowczo odradzam.

Slaaaa

Diagnostyka jako firma może być gorzej z kierownictwem pracowałem w oddziale na prymasa w Warszawie miałem w domu umierająca matkę byłem jedyna osoba która mogła sie nią opiekować gdy poprosiłem kierowniczkę od spraw logistyki o wolne gdyż pracowałem na umowę zlecenie i nie przysługiwało mi zwolnienie i poinformowałem ja o sytuacji to powiedziała ze nie ma kto za mnie pracować i ja chce to mogę sie zwolnić poprostu kierowniczka dno druga sytuacja w czasie pracy w diagnostyce miałem własna działalność pózniej ja zamknąłem i zgłosiłem to do kierowniczki a ona nie raczyła przekazać tej informacji do kadr teraz nakazują mi zapłaty ok 1600zl i ze sprawę kierują na drogę sadowa wiec jak ktoś ma zamiar pracować w tej firmie jako kierowca niech sie zastanowi 100 razy

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Diagnostyka laboratorium - Warszawa

• Jak się pracuje w Diagnostyka laboratorium?

Zobacz opinie na temat firmy Diagnostyka laboratorium tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Diagnostyka laboratorium