Opinie o kontigo.com.pl - Kontigo Sp. z o.o.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o. w Warszawa Chmielna 27/31

Sylwia

Na samym wstępie zaznaczę,że mój wpis dotyczy pracy w Kontigo w Tarnowie. Przepracowałam w tym miejscu ponad dwa lata - samo to już o czymś świadczy. Zmieniam pracę ze względu na chęć samorealizacji w zawodzie. Praca w bardzo dobrym, przyjaznym zespole. Satysfakcjonujące wynagrodzenie. Wysokie premie,które przy odrobinie wysiłku są proste do wykonania. Baaaardzo dużo kosmetyków do testów co sprawiło, że przez dwa lata nie musiałam kupować żadnych kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych. Jeśli jesteś osobą której chce się pracować, interesujesz się kosmetykami to będzie to praca idealna dla Ciebie :)

Kiniaczeq

Byłam miesiąc temu na rozmowie jako konsultantka.Rozmowa z samą Panią w sumie ok -o sobie coś, o firmie.Lekki nieprofesjonalizm odnośnie czasu rekrutacji(w aplikacji zaznaczało się jaki ma się okres wypowiedzenia) -mimo iż w CV uprzedzałam jaki mam okres wypowiedzenia pani oczekiwała gotowości do pracy za tydzień.Kazano mi odegrać scenkę jakbym przywitała klientke -pani udawała że szuka konkretnego kosmetyku itd.Praca wydaje się ok jednak: w drogerii dziewczyny pracują na zmianie po 12 h i dzień wolny(mały sklepik bez dostępu do światła dziennego)-w zakres tego wchodzi wykładanie towaru, obsługa kasowa, doradztwo klientce, sprzątanie,wykonywanie makijaży -(ponoć konsultantka ma od tego osobno płacone) plus raz w tygodniu trzeba zrobić specjalny makijaż tygodnia(mocny i kolorowy) w domu lub malując się testerami z drogerii ale to przed godzinami pracy więc licząc na oko tracisz jeszcze z 2h obowiązkowo raz w tygodniu nieodpłatnie.Każda konsultantka musi też mieć pomalowane paznokcie.Podstawa pensji jest trochę lepsza niż w innych drogeriach lekko ponad 2 plus premie-dziewczyny pracują tu same na siebie więc jeśli ktoś to lubi, ma dar sprzedaży to może mu wyjść fajna sumka.Dodatkowo nowo przyjęta konsultantka jest wysyłana na szkolenie z profesjonalnym wizażystą i szkolenia produktowe.Podpisuje się też umowę lojalnościową -jeśli chcesz się zwolnić (nie pamiętam czy do 6 msc czy 1 roku) to płacisz za szkolenie -a jak oni dziękują to nic się nie płaci.Pani chciała mnie zatrudnić jednak ostatecznie odmówiłam, w mojej perfumerii nie muszę stać po 12h a z wiekiem odczuwam to boleśniej a sztuczne światło też daje swoje nie to co przeszklona witryna ;) Mimo wszystko mogę polecić.Rozmowa przebiegła miło, czas ok.25 minut.Od strony HR było bardzo ok.

Miki
@Kiniaczeq

Popieram w 100% 12 h dzień po dniu jak dla mnie korporacja i wszystko na temat

Nickt2

Pracowałam w sklepie Kontigo przez jakis czas, asortyment mają całkiem fajny, więc nauka o kosmetykach była całkiem przyjemna. Było co polecać klientom, Jednak przyszli pracownicy muszą sie przygotowac na to, ze beda oceniani na podstawie wynikow, na ktore czesto nie bedą miec wpływu. Zamiast sie skupic na swojej pracy, człowiek się stresuje sytuacjami, gdy klient przyjdzie kupic tylko małą rzecz za pare złotych, albo bedzie wiele osob wchodzic tylko po to, by sie rozejrzec za produktami. Sklep chwali się wyjątkowym traktowaniem klienta? chyba dotyczy to tylko samch obslugujacych, ci wyzej niestety nie raz pokazali, że klient to tylko paragon, który trzeba jak najbardziej podnieść. Moze w innych sklepach,w innych miastach jest inaczej, i faktycznie szefują tam ludzie, którymzalezy. No i makijaz, doliczcie sobie jaką godzinę przed pracą na jego zrobienie +paznokcie. Jedni sie tam odnajda, inni nie. Są plusy i minusy.

@Nickt2

A mogę się dowiedzieć jak to wygląda ze zniżkami pracowniczymi? Tak z ciekawości :)

JA

Niech firma zastanowi się kogo zatrudnia. Pani Wiktoria nie potrafi w sposób grzeczny i kulturalny przeprowadzić rozmowy. Jakby robiła to pierwszy raz. Śmiała się przez telefon, co już uświadamia , że nie jest osobą poważną, zadała mi pytanie czy ja mam do niej pytania, chociaż sama do mnie dzwoniła więc byłam nastawiona , że to ona mi zada parę pytań, doświadczenie jest wpisane w CV więc jak można pytać jakie mam doświadczenie mając CV przed sobą, po czym poucza mnie przez telefon, abym rzekomo zeszła z tonu chociaż rozmawiałam spokojnie i grzecznie, oczywiście rozłączyła się na koniec, naprawdę gratuluję takim ludziom postawy i dziwię się, że ktoś chciał ją zatrudnić. Non stop powtarzające się ogłoszenia o czymś świadczą. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
JA

Nie polecam na samym starcie

Wysłałam Cv do kontigo. Rozmawiałam z Panią kierownik 3 razy odnośnie podjęcia pracy. Pani przez telefon była bardzo, bardzo miła i zapewniała, że mnie weźmie. Zaproponowała miejsce spotkania- galerie Mokotów. Poinformowałam ją iż to miejsce jest zbyt daleko od mojego mieszkania, a Pani odpowiedziała, że posiada kilka punktów w Warszawie. W trakcie rozmowy okazało się, że te kilka to dwa. Kiedy dojechałam na miejsce- Pani Kierownik spóźniła się 30 minut. Czekałam cierpliwie i udało się spotkać na rozmowę. Było stresująco, niesympatycznie, głównie nagonka na zaszczepienie się. Dodatkowo Pani oczekiwała, że będę „doświadczona” mimo, że w cv miała jasno i wyraźnie napisane moje poprzednie miejsca pracy. Po pewnym czasie zadzwoniła do swojej koleżanki z pytaniem czy chciałaby mnie przyjąć do swojego punktu, o ile on się nie zamyka. Opisała mnie głośno i wyraźnie „jest zielona, nie ma o niczym pojęcia”. Przez spóźnienie i przeciągającą się rozmowę, która nie miała żadnego skutku, nie zdążyłam na kolejne, a ta była po prostu stratą czasu i pieniędzy. Zwłaszcza, iż powtarzałam Pani wielokrotnie, że mieszkam 200 km. Kompletny brak szacunku.

Ewa olszowska

Witajcie.Starałam sie kilka m-cy temu o stanowisko ajenta w sklepie Kontigo.Spełniałam wszystkie kryteria.Moja swiadomość utrzymywana była w pewności,ze otrzymam sklep....a w ostarmtnim momencie odmòwiono mi.Przeżyłam bardzo tą sytuacje bo mocno zaangażowałam sie w plan tworzenia sklepu....płakałam jak dziecko.Poprostu tak sie nie robi Drodzy Państwo....wciąż czekam że otrzymam inny sklep w ajencje,ale wiem na pewno że już nie warto sie aż tak emocjonalnie angażować.Z drugiej zaś strony będąć przedsiębiorcą uważam że jak coś robić to tylko na 100%.Pozdrawiam

Renata

Jakie miasto?

@Ewaolszowska
@Renata

Zainteresowana
@Ewa olszowska

Czy potrzebny jest duży wkład finansowy aby podjąć współpracę ? Co zapewnia bądź pomaga zdobyć firma ?

Mentor
@Ewa olszowska

jeżeli płakałaś jak dziecko to jesteś niezrównoważenia emocjonalnie, nie dziwne ze nie mogłabyś być ajentem sklepu

Praca pełna stresu i mobingu, nic przyjemnego. Miły i przyjemny sklep dla „wyjątkowych kobiet” zamienił się w niskiej jakości sieciówkę idącą na ilość nie jakość obsługi. Dodatkowo mnóstwo nauki, nawet poza pracą trzeba nią żyć bo jutro odpytywanie przez kogoś z góry i trzeba wykuć jak na egzamin aby nie poleciało z wypłaty :)

XYZ

Potwierdzam, niestety właśnie tak to wygląda

Ciekawy

Myślę o pracy którejś z poznańskich drogerii Kontigo, lubię makijaż, umiem go robić, umiem złapać kontakt z klientem. Co myślicie o pracy w takiej drogerii w Poznaniu? Starać się o nią czy lepiej odpuścić. Obecnie pracuję w spożywczym i jest ciężko pod względem psychicznym i fizycznym. Czy w Kontigo w Poznaniu jest szansa na pracę która mnie nie załamie?

Renata
@Ciekawy

Daj sobie spokój, nie warto :)

lol

Witam . Mam pytanie . Wiadomo wagowy waży palety i tyle, Jakie ma inne obowiązki ?

Daga

Kielce. Jak się pracuje w KONTIGO? Jak szefostwo? Widziałam że teraz tam kogoś poszukują do pracy. Czy trzeba mieć bardzo dobre techniki makijażu? Na czym właściwie polega tam praca? Pomóżcie ❤️

Ile jest zmian w Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o.?

bywa bywa

Nie jest to określone, w niektórych sklepach masz sprawiedliwie zmiane ranną i popołudniową, w niektórych dygasz po 12 godzin, a w niektórych masz np zmiany od 9 do 18

Diana

Jak najlepiej sie dostac??

Pati
@Diana

Podaruj sobie tą pracę stres ,wielkie wymagania a (usunięte przez administratora) dają

Prawda
@Pati

W jakiej lokalizacji pracowałaś?

Magda

Jakie są mniej więcej stawki w waszej firmie?

B

Tragedia, źli ludzie.

byly pracownik

pomimo obietnic ze nie bedzie zwolnień pracownikow w okresie pandemii masowe zwolnienia!!!!klamia , oszukuja i wykorzystują sytuacje dla wlasnych korzysci nie patrzac na nikogo i na nic. droga firmo korzystajac z tarczy antykryzysowej obowiazuja was rowniez zasady. malo tego klamia nawet przy zwalnianiu podajac nieprawdziwe powody. wstyd i hanba. nawet założycielka uciekla bo widzi co sie wyprawia. jak wam nie wstyd!!!

Po wysłaniu zapytania w formie mailowej brak odpowiedzi. Widać jaki szacunek mają do człowieka. Wstyd droga firmo.

Xxxx

Praca ogólnie nie jest zła ale zarobki to jakaś kpina... na rozmowie kwalifikacyjnej obietnica 2500-3000 a realnie można pomarzyć o takiej pensji, szkoda

Kinga

Potrzebują kogoś do pracy/ Kielce

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o.