Opinie o P.I.W. Camco Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy P.I.W. Camco Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie P.I.W. Camco Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.I.W. Camco Sp. z o.o. w Warszawa

Tomasz

Przyznam że w tej firmie to już absolutna (usunięte przez administratora) kodeksu pracy. Nie dość że nie płacą i kombinują jak tu każdego oszukać pod stołem to jeszcze nie płacą na runku. Dostawcom i podwykonawcom. UWAGA!! Nie robić z nimi żadnych interesów. Prezes udaje cwaniaka chociaż jest CIENKI BOLEK. To próbuje (usunięte przez administratora)również Państwo nie płacąc podatków, zusów itd. Razem z pseudo kierowniczką Magdaleną kombinują jak tu (usunięte przez administratora)kogoś następnego.

Cekin Nowy wpis
@Tomasz

Niestety to prawda, chcialbym wierzyć w komentarze pozytywne, ale sam też tego doświadczyłem...

Stare dobre czasy Nowy wpis
@Tomasz

Niestety również potwierdzam, firma krętaczy, zero poszanowania dla pracowników (przynajmniej jak ja pracowałem to było fatalnie), problemy z finansami, fatalne zarobki.

Luzak Nowy wpis

Firma mało profesjonalna w tym co robi. Nie mają fachowców z tej dziedziny. Konkurencja wyprzedza ich o lata świetlne. Zatrudniają częściowo na umowę. Reszta pod stołem. Kasa słabiutka, atmosfera do bani. Trzeba uważać na prezesa. Cwaniaczek kombinuje razem z P. Magdą jak tylko mogą i przepisy im wcale nie przeszkadzają. Jak tu rombnąć kogoś na kasę, nie wypłacić podwykonawcy, nie zapłacić kary itd. Dramat

Kasia Nowy wpis
@Luzak

W tym wszystkim, najbardziej dziwi ze nikt się nimi jeszcze nie zajął

Justyna

W zarządzie znajdują się ludzie o wielkich sercach, ludzie którzy do każdego pracownika podchodzą indywidualnie i traktują nas jak zespół co owocuje zaufaniem i chęcią współpracy. Nie podobają mi się komentarze oczerniające ich osobę. Atmosfera w firmie od początku 2023 roku zmieniła się diametralnie. Z ciężkiej i ponurej zmieniła się na ciepłą i rodzinna. Wszystko za sprawą zmian kadrowych, które miały miejsce właśnie na początku roku. Ja miałam to szczęście że w tej ciężkiej atmosferze pracowałam kilka pierwszych miesięcy ale współczuję reszcie ekipy która męczyła się latami. Na szczęście wszystko wyszło na dobre tory i do pracy przychodzę z przyjemności, nie z przymusu jak na początku.

Kloss

Ciekawe, że muszą inwestować w usuwanie komentarzy. :) Tak to działa, nieuczciwy jesteś, to płać. Tylko pokazuje jak bardzo nie warto robić z nimi jakiekolwiek interesy.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie P.I.W. Camco Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
Były, obiektywny- nigdy więcej

Na początek omijajcie firmę. to bankrut kompletnie bez wiedzy i doświadczenia. Bazuje tylko na lukach w umowach i manipulacjami słów w zawartych w przetargach. Kombinuje jak tu uwalić konkurencję nawet nie wygrywając w przetargu. Lokalizacja firmy to dno. Toaleta jest lepiej wyposażona. Dno totalne. Prezes firmy Dariusz Kubów i członek Zarządu Magdalena Sobieszuk to osoby poniżej krytyki. (usunięte przez administratora)do potęgi. Szydzenie z pracownika a sami nie przychodzą czasami w ogóle do pracy a jak przyjdą to z wielkiej łaski o 12:00 na dwie godziny.Pani Magda to już dramat. Wpadnie na godzinkę i leci na pazurki albo na rzęsy. Wszyscy z firmy mają niezłą polewkę. No cóż. Pracowniczo totalnie odradzam .Firma w kompletnej rozsypce.

Uwaga na tą firmę, szczególnie w kwestie finansowe. Prezes nie płaci długów.!!! Wszędzie są zadłużeni. Dostawcy nie mogę odzyskać długów po setki tysięcy złotych. (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Każda oferta to oszustwo.Modyfikują karty katalogowe produktów w przetargach i poświadczają nieprawdę. NIe wywiązują się z umów i zawsze coś kombinują. Mają już sprawy w sądach. Pracowników mają za nic Roboty do zarabiania. Zero tolerancji. A nie daj boże iść na zwolnienie to już wylatujesz,

Zdzisiek a może Marian

Ostatnio atmosfera w firmie bardzo się poprawiła, odkąd pozbyli się nieuczciwych, toksycznych pracowników, w tym tej (usunięte przez administratora) dyrektorki finansowej.

@Zdzisiek a może Marian

Zgadzam się, dodatkowo odkąd zmieniło się kierownictwo, w serwisie jest porządek i w koncu chce się przychodzić do roboty.

Jarosław

Firma pod względem pracowniczym to (usunięte przez administratora). Nikt nie zna się na prowadzeniu biznesu. Jest jakaś pseudo pani dyrektor/prezes ale nie ogarnie tematu. Nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu firmy. Potem jakiś prezesina który wygląda na skorupowanrgo przez tę kobietę. Generalnie dno. Nikt nie wie za ile to upadnie. Trzymajcie się z daleka od takiej firmy. Chyba że po umówię odrazu na L-4

Konrad_Tomasz_Grzegorz

Firma w kompletnej rozsypce. Niestety prezes do straszny darmozjad. Kombinuje jak tylko nie zapłacić pracownikowi a jak przyjdzie co do czego do straszy pismami. firma dramat- nie idziecie. Każde stanowisko to dno. Próbują wymóc na pracowniku łamanie prawa. i podpisywanie fałszywej dokumentacji Niestety korupcja na pierwszym planie łapówki w szpitalach to porządek dzienny. Fałszowanie dokumentacji przetargowej to sprawa już prokuratury. Generalnie DRAMAT!!!!- Przestrzegam.

@Konrad_Tomasz_Grzegorz

Zgadzam się miałem do czynienia z firmą w latach 2006-2007. Pan Dariusz K. potrafił tylko drżeć się na pracownika i widzę , że mimo upływu lat nic się nie zmieniło

Wojtek a może Paweł

Niestety potwierdzam wypowiedzi poprzedników. Prezes tej firmy to cwaniak i tylko szuka okazji jak komuś nie wypłacić kasy która defakto została ustalona i później wypracowana. Handlowny nie mają tu czego szukać bo ostatecznie wyjdziecie tak że lepiej zarobisz w lidlu. (usunięte przez administratora)

Jarosław

Z tego co przeczytałem atmosfera była tu nie za ciekawa. Nadal taki wyścig szczurów i rywalizacja? Powiedzcie bo trochę zaniepokoiły mnie te wpisy.

nieistotny

Zgadzam się z przedmówcą. Poza tym mobbing to w tej firmie chleb powszedni. Pracownicy nawzajem skaczą sobie do gardeł, bo szefostwo szczuje jednych na drugich. Zarządzanie metodą "dziel i rządź" plus totalny rozgardiasz, a wszystkiemu "winni" zawsze handlowcy. Jeśli chcesz spokojnie spać, to omijaj tą firmę z daleka. Wykończą cię psychicznie.

Były...
@nieistotny

Pracowałem w tej firmie, to była męka każdego dnia. Ich metody postępowania były poniżej jakichkolwiek norm. Takie firmy nie powinny istnieć.

Handlo

Uwaga handlowcy! Obiecują ci na początku fajną kasę, ty zapier.... cieszysz się, że zarobisz a jak przyjdzie co do czego to znajdują niby punkty, z których się nie wywiązałeś tak, żeby jak najmniej ci zapłacić i wychodzisz gorzej jak w pracy na kasie w supermarkecie. Dodatkowo ludzie sa tam (usunięte przez administratora) niepomocni, chamscy, jak znajda okazaje to odrazu cie upierdo...... nie warto nawet przekraczac progu tej niby firmy......

Zostaw merytoryczną opinię o P.I.W. Camco Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w P.I.W. Camco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy P.I.W. Camco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.I.W. Camco Sp. z o.o.?

P.I.W. Camco Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Światowida 47 B lok. 22
    03-144 Warszawa