Opinie o infoPraca.pl w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy infoPraca.pl, a także Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie infoPraca.pl o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o infoPraca.pl w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.
 Pytanie

Jak się pracuje z ludźmi z infoPraca.pl?

Ktoś Nowy wpis

Zauważyłem, że pojawiają się tu opinie dwóch różnych firm: InfoPraca.pl oraz PracaInfo. Mylicie Państwo firmy. InfoPraca.pl to portal z ogłoszeniami o pracę (usunięte przez administratora). Publikuje na stronie ogłoszenia pracodawców i umożliwia kontakt między kandydatem a pracodawcą. PracaInfo to Agencja Pracy Tymczasowej (usunięte przez administratora)Czym się zajmuje agencja pracy tymczasowej tłumaczyć myślę nie trzeba. Ta strona jak wskazuje logotyp zawiera opinie o portalu z ogłoszeniami o pracę InfoPraca.pl, a nie PracaInfo. Dodam, że InfoPraca.pl nie kontaktuje się z kandydatami w sprawie pracy z ogłoszeń lecz robią to sami pracodawcy. Niesprawiedliwym jest więc obwinianie portalu o brak kontaktu ze strony pracodawcy.

Darek Nowy wpis

Czy firma nadal ma problem z wypłacaniem?

Zdzisław Nowy wpis

Bardzo porządna agencja pracy, zwykle otrzymuję odpowiedź zwrotną. Panie z którymi rozmawiam bardzo eleganckie i miłe. Niestety agencja rozlicza się z opóźnieniem. Wypłaty rozlicza na dwa albo wynagrodzenie za pracę z godzinami nadliczbowymi docierają z kilkudniowym opóźnieniem. Jest to sytuacja bardzo niezręczna gdy wynagrodzenie powinno wpłynąć w piątek, a wpływa kilka dni po czasie. Rozumiem jednak, że jest to spowodowane wprowadzeniem PPK, błędem w systemie bankowym oraz brakiem zatwierdzenia przelewu przez zarząd z którym już dzisiaj nie ma kontaktu. Wesołych Świąt!

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
rukola

Niestety zgadzam się z poniższą opinią. Sa portalem rekrutacyjnym i chcą uchodzić za wiodących na rynku, a powinni sami popracować mocno nad tym, jak traktują potencjalnego kandydata i nie udzielaja mu żadnego info zwrotnego.

nimbus200

Po rozmowie kwalifikacyjnej zero odzewu. Nawet, jeśli brak zainteresowania kandydatem, to każda szanująca się firma powinna dać fedback osobie, która brała udział w rekrutacji. Wielki minus.

trik

Są nie wypłacalni . Nie wypłacają pieniędzy na czas .

Czekolada
@trik

Żalosne... Powiadomienia o nowych ofertavh przychodzą o 2 w nocy!!!

Asia

Pracowaliśmy z moim chłopakiem dorywczo na magazynie. Sami pogubiliśmy się w grafikach i już zaczęliśmy myśleć, że zostaliśmy oszukani. Okazało się, że błąd był po naszej stronie. Dlatego zdecydowałam się napisać opinię firmie. Infopraca dobrze wszystko podliczyło, więc uważam, że to uczciwa firma. Wypłacalna. Fajna i ogarnięta.

Burza

U mnie się wszystko zgadzało. Co prawda dostawałam wypłatę kilka dni później niż na umowie, ale to było spowodowane tym, że mam konto w innym banku niż agencja i dłużej przychodził mi przelew.

Zostaw merytoryczną opinię o infoPraca.pl - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
infoPraca.pl