Opinie o C&F w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie C&F. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w C&F o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C&F w Warszawa

Av

Po dwóch niezwykle miłych spotkaniach oraz wielu pozytywnych słowach wypowiedzianych w obie strony... Brak odzewu od miesiąca. Na prośbę o feedback - zbywanie, że będzie w przyszłym tygodniu (od trzech tygodni) Najlepszy przykład w jaki sposób świetne doświadczenie zamienić w mega rozczarowanie. No nic, może innym kandydatom tego oszczędzili :)

Rekrutacja
@Av

Czy nadal proces rekrutacji wygląda w taki sposób? Zero feedbacku?

@pracobiorca

A ja mam takie pytanie: jak to się dzieje że firma istnieje, ma stronę i aktualne wpisy a w listopadzie 2021 roku została wykreślona z KRS ?

@mała

Zwróć uwagę, że data wykreslenia z KRS pierwszej "inkarnacji" firmy oraz data jej ponownego powołania idealnie zbiegają się z datą likwidacji i ponownego utworzenia ministerstwa cyfryzacji.

Cornflake Nowy wpis

Spełniam wymagania i mam doświadczenie w niemal identycznej pracy, jednak nie skontaktowali się ze mną. Po miesiącu od mojego zgłoszenia przysłali szablonowego maila, że wybrali kogoś bardziej spełniającego wymagania i mam śledzić ich ogłoszenia w przyszłości. Tylko nie wiem, jaki jest sens. Ogłoszenie wisi nadal.

Sławomir
@@pracobiorca

Nie widzę nigdzie takiej informacji, znalazłem, że firma jest aktywna, może się zamknęli i później wznowili działalność? A no właśnie, wiesz może albo ktoś inny czy nie poszukują przypadkiem pracowników? Może mają się zwolnić jakieś stanowiska albo są już teraz dostępne?

@Sławomir

Wejdz na strone ministerstwa sprawiedliwości: https://ekrs.ms.gov.pl/web/wyszukiwarka-krs/strona-glowna/ Zaznacz "przedsiebiorcy" oraz "stowarzyszenia" i wpisz nr krs: 0000320703 Nastepnie pobierz "ODPIS PEŁNY". Na str. 4 wypisu wpis nr 30: Data dokonania wpisu 07.07.2021 Opis WYKREŚLENIE Z KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO Sygnatura akt WA.XIII NS-REJ.KRS/31064/21/627 Oznaczenie sądu SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO Ciekawe jest to, ze w internecie pojawila sie "nowa wersja" tego odpisu, gdzie firma dziala i ma sie dobrze. Ale najlepsze jest to, ze ta "nowa" wersja jest podpisana: Stan na dzień 01.10.2023 godz. 13:27:36 Numer KRS: 0000876957 (inny nr krs). Czy to jest normalne ?

@@pracobiorca

Czyli co, wynika z tego, że może się zamknęli i na nowo otworzyli? A wiesz może co było powodem, co do tego doprowadziło, bo widzę, że masz nick pracobiorca? Pracowałeś może tutaj?

mała Nowy wpis
@@pracobiorca

W tej chwili u mnie pod obydwoma numerami KRS z podanej strony pobiera się ten sam odpis, z numerem tym drugim (aktywnym). Z kolei na innej stronie (krs pobierz pl) są informacje o obu numerach. Wynika z nich, że ta pierwsza, wykreślona firma to była sp. z o.o., a ta druga, aktywna to spółka akcyjna utworzona w 01.2021.

@pracobiorca Nowy wpis
@mała

Av

Łucja
@Av

Słabo, bardzo słabo. To świadczy o niskim profesjonalizmie. Ja osobiście nie lubię czegoś takiego. Brak szacunku nawet dla potencjalnych pracowników... ciekawe jak traktują zatrudnionych.

Nick1
@Łucja

To ja odpowiem: słabo a nawet bardzo słabo. Na LI górnolotne hasła jak to dbają o dzieci gdzieś tam ale o pracowników w ogóle… a nie! Przypominają sobie jak ktoś chce odejść.

Bunia
@Łucja

Zatrudnionych wykorzystują i wyrzucaja-tania siła robocza. Fałszywa uprzejmość, trzymajcie się od tej firmy z daleka.

Maria
@Bunia

A coś więcej na ten temat? Po jakim czasie dziękują za współpracę i z jakich przyczyn?

@Bunia

Nie jest to prawda. Pracuje w C&F trochę ponad rok i firma bardzo dba o pracownika, jego rozwój. Każdy ma swój budżet szkoleniowy plus dodatkowy na angielski. Projekty są wymagające i ciekawe. Dodatkowo organizowane są imprezy firmowe w tym dla rodzin pracowników. Bardzo przyjazna i kulturalna atmosfera. Warto też wspomnieć, że pracuje tu dużo ekspertów IT, z którymi można się dzielić wiedzą i pozyskiwać nowe umiejętności.

@pracownik

A powiesz ile wynosi ten budżet szkoleniowy na jednego pracownika? Rozumiem, że angielski nie wchodzi w skład tego budżetu?

Rekrutacja Nowy wpis
@Av

Czy nadal proces rekrutacji wygląda w taki sposób? Zero feedbacku?

Bartosz

Nie dostałem się do pracy ale szacun bo jako jedyni z 80 ofert zaznaczyli na pracuj.pl że odrzucili moją aplikację gdzie reszta firm ma (usunięte przez administratora)pento na kandydata i 0 odzewu.

Firma C&F poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

hej, znalazłem do nich ofertę pracy na Senior Project Managera i zastanawiam się nad aplikacją, ktoś tutaj obserwuje jeszcze ich wątek, bo widzę, że taka cisza trochę od 10 miesięcy. Z tego co piszecie to inwestują w pracownika i są szkolenia, a może ktoś wypowiedziałby się na temat zarobków? Wymagają min. C1 w języku angielskim, ktoś napisałby czy na rozmowie ten angielski sprawdzają oraz jak często w firmie trzeba używać tego języka? Sporo oferują benefitów pozapłacowych, a jakieś inne benefity w postaci premii lub nagród rocznych pieniężnych?

Maja

Witam. Na jaką pensje może liczyć osoba pracująca na recepcji? Pozdrawiam

Aleksandra
@Maja

No właśnie, z tego co widzę w ogłoszeniu to nie ma nic podane. A aplikowałaś już? Jestem bardzo ciekawa jak wygląda rozmowa i ile jest etapów

Sedes

Jeśli wyczyściłeś śmietnik i oglądałeś jeden kurs o testowaniu to cię zatrudnią, oni są w tym dobrzy

Wiktoria-W10

10 lat współpracowalam z C&F przez zewnętrznego podwykonawcę. Następnie przeszłam do nich na bezpośrednia współpracę. Przez ten czas poznałam kulturę organizacyjną, wymagania i profity. Firma rozwija się intensywnie, pracy jest dużo, zadania wymagają zaangażowania - ale warto dać dużo od siebie bo jest to zauważane i nagradzane. Najbardziej cenię zespół ludzi C&F, którzy tworzą wyjątkową atmosferę, dbają o swoich ludzi i ich potrzeby. Dają wsparcie jeśli sygnalizujesz że go potrzebujesz i mają fajne pomysły nie tylko na biznes. Relacje z klientami jak i pracownikami są tutaj ważne. Nie ukrywam trzeba się starać i praca wymaga wysiłku i ciągłego rozwoju.,pewnie nie wszystkim to odpowiada ale tym którzy cenią takie wartości polecam:)

Łucja
@Wiktoria-W10

Brzmi to fajnie, w takim razie napisz coś o zarobkach? Jestem tego bardzo ciekawa.

Pracownica C&F

Cześć,odnieść się do pytań z czego wynika duża ilość ogłoszeń, które są publikowane przez firmę. Wynika z bardzo intensywnego rozwoju firmy i pozyskania bardzo dużych projektów :) Rok 2020 był rekordowy - zarówno pod kątem przychodów firmy, jak i ilości zatrudnianych osób. Dowodem na to jest chociażby znalezienie się firmy w gronie Diamentów Forbsa (miejsce 240). Wszystkich niedowiarków zapraszam do samodzielnego sprawdzenia: (usunięte przez administratora) Firma jest stabilna, fajna i uczciwa. Dlatego od lat szczycimy się bardzo niskim wskaźnikiem rotacji. Nietypowo jak na branżę IT ludzie pracują tu badzo długo. Mamy już ponad 45 osób, które są z nami dłużej niż 10 lat. Są też przykłady osób, które odeszły żeby spróbować sił w innych firmach czy innych wyzwaniach projektowych... po czym wróciły, przedkładając naszą atmosferę i sposób działania nad wszelkie inne :)

Wiktor

Ile zarabia rekruter ?

poldek

Witam, może ktoś coś słyszał o rekrutacji do C&F, bo tak szukam od nich ogłoszeń pracy i niestety, ale nic nie mogę znaleźć. Przydałaby się informacja na co tak własciwie mozna tutaj liczyć jeśli chodzi o warunki pracy, bo sam nie wiem czy warto poświęcać czas na szukanie tutaj pracy. Pomoze mi ktoś?

@poldek

A co byś chciał robić w tej firmie?

poledek
@Candfowicz

Chciałbym zostać rekruterem albo innym pracownikiem na bardzo ważnym stanowisku, wcale nie sfrustrowanym i robiącym swietny PR na tej stronie xD

Tomasz
@poledek

W dalszym ciągu monitorujesz sytuację w firmie C&F i rozważasz zatrudnienie u nich? Daj znać, czy przez cały okres, kiedy interesowała Cię praca u nich, aplikowałeś może na któreś ze stanowisk.

@poledek

O rekrutacji nic nie wiem, ale jeśli chcesz spróbować sił w IT to polecam. Kwestia sfrustrowania w dużej mierze zależy od Ciebie :) Jeśli już teraz zakładasz, że będzie źle to będzie ;)

Czy tak spora liczba ofert pracy znajdująca się na https://candf.com/careers/ jest wynikiem rozwoju C&F? Czy ktoś z Was, kto jest w tym momencie zatrudniony w tej firmie, mógłby napisać, co aktualnie się w niej dzieje? Wszystkie nowinki z jej życia będą interesujące dla osób rozważających podjęcie współpracy z tym pracodawcą.

Japan
@Marta

Odchodzenia ludzi...

@Japan

Z grzeczności nie napiszę gdzie byłeś i co widziałeś :)

@Marta

Tak, to wynik rozwoju firmy. Powstają nowe projekty i rośnie zapotrzebowanie na specjalistów z różnych dziedzin. Polecam ;)

Jatom
@Candfowicz

Projekty? Buhaha ... jakie?

@Jatom

Tutaj o projektach? Bądźmy poważni ;) Nie znam "od kuchni" każdego działu, Twoja odpowiedź w kontekście działów, które znam jest zupełnie nie na miejscu. Z resztą nie jest to miejsce, na takie komentarze jak Twój. Byłeś? Widziałeś? To podziel się opinią. Pracowałem w międzynarodowych korpo o bardzo dużych i średnich rozmiarach i nigdzie atmosfera nie była nawet w połowie tak dobra jak tutaj. Jeszcze trochę i strzeli mi tu 10 lat, ta firma to druga rodzina i moje stanowisko jest dalekie od wysokiego szczebla (mid/senior coś pomiędzy i jest to kwestia własnych wyborów). Wynagrodzenia pasuje do średniej rynkowej w IT... a propo jeszcze braku projektów, to dodam, że w przeciągu ostatnich 6 miesięcy firma powiększyła się prawie dwukrotnie (zarówno jeśli chodzi o kadrę jak i powierzchnię biurową) i nie zrobiła tego z nudów tylko właśnie z powodu zapotrzebowania na specjalistów. Wszystkim szczerze polecam, wiem że nikt mi w to nie uwierzy, ale moje wpisy są anonimowe i z nikim w firmie o nich nie rozmawiałem. Chociaż w ten sposób mogę się odwdzięczyć (a mam za co).

Jakub

Świetna firma rozwijająca się więc potrzeba pracowników. Wystarczy popatrzeć w internecie , polecam.

Jatom
@Jakub

Rozwijająca się? To jak już poleciłeś to patrzę „w internet” i od lat szukają osoby na to samo stanowisko. A gdzie poprzednicy? Uciekają?

Jolanta
@Jakub

Czy w tym momencie firma rekrutuje na nowe stanowiska? Warto aplikować? Jakie warunki pracy oferuje firma? Dzięki za info.

Zostaw merytoryczną opinię o C&F - Warszawa

• Jak się pracuje w C&F?

Zobacz opinie na temat firmy C&F tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w C&F?

C&F