Jak się pracuje w PGS Sp. z o.o. Warszawa? Zadaj pytanie

Niżej możesz zadać pytania o to jak się pracuje w PGS Sp. z o.o. Warszawa, jak wygląda praca, jak kształtują się zarobki. Dowiedz się czy praca w PGS Sp. z o.o. jest dla Ciebie! 


Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze pytania nt. pracy w PGS Sp. z o.o. w Warszawa

PZ Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Jaka atmosfera panuje w pracy? Czy nie ma problemu z umowa? Wyplaty sa na czas? Jak pracodawca/kierownicy dzialow traktuja pracowników?

Agnieszka Nowy wpis
Pracownik
@PZ

Jest tutaj super atmosfera a szczególnie u mnie w dziale, każdy jest zadowolony i zarabia bardzo dużo. Pisze to spontanicznie, kocham tą pracę, lubię ludzi i pracę w grupie dlatego rozwijam się jako kierowniczka. Na pewno w żadnej firmie nie miałabym szans takiego rozwoju a tutaj wspólnie z moimi ludźmi tworzymy zgrany zespół, rozwiązujemy problemy. Jestem szczęśliwa tutaj i zapraszam na rozmowy. Z pewnością takie same zdanie mają pozostali pracownicy ale ja jestem głosem ich wszystkich. Poza pensja i atmosfera fajne jest że nie ma tu miejsca na mobbing, każdy czuje się swobodnie i większość pracowników ma bardzo długi staż w jednej firmie co jest rzadkością w dzisiejszych czasach. Bardzo trudno się tu dostać, ale jak już się uda to tylko się cieszyć. Firma nie zapomina również o prezentach na święta. A praca zdalna 3 razy w tygodniu która została wprowadzona od tego roku jest zbawieniem PS: przynajmniej okna się pomyje hihi ???? Czekam na auto służbowe, już niebawem, wreszcie !!

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w PGS Sp. z o.o.?

Poszukujaca
Kandydat
 Pytanie

Jakie macie doswiadczenia z ta firma? (Jawczyce) Jaka atmosfera? Zastanawiam sie nad aplikacja na specjaliste ds administacji magazynowej, ale widzialam juz wczesniej to ogloszenie. Czy rotacja w tej firmie jest taka duza czy akurat na to stanowisko ciezko im znalezc osobe?

Mariusz
Inne
@Poszukujaca

Czyli jeszcze nie wysyłałaś CV? Jakie masz doświadczenie w tym zakresie?

Poszukujaca Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Mariusz

Wyslalam. Pracujesz tam? Mozesz cos wiecej powiedziec o tej firmie? Atmosferze, zarobkach?

aaaa
Inne
 Pytanie

Jak się pracuje w pgs Jawczyce na magazynie? Czy pracujecie na 3 zmiany, weekendy? Wózki są sprawne? Czy jest tu praca w chłodni?

Olga
Inne
@aaaa

Jakiś czas temu byłeś zainteresowany pracą w tym miejscu. Czy w końcu tam poszedłeś pomimo braku odpowiedzi na twoje pytania? Może sam teraz możesz na nie odpowiedzieć z własnego doświadczenia? :D

 Rozmowa kwalifikacyjna
Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie PGS Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy ELEKTRYK
Gdynia
Promat-Woda Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Rozbieracz
Ostrołęka
Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.
(31 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Młodszy Maszynista Chłodni
Chojnice
Zakłady Miesne "Andrzej Skiba"
(228 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
anonim
 Pytanie

Słowa kojarzące się z PGS.spółka z.o.o (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):profesjonalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobra... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili zyczliwi... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?9euro Najbardziej podobało mi się w PGS.spółka z.o.o:wypłata na czas dbanie o pracowników Najbardziej nie podobało mi się w PGS.spółka z.o.o:

Zostaw merytoryczną opinię o PGS Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
PGS Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
PGS Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii