Opinie o Frega Frejowski Garbol sp.j. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Frega Frejowski Garbol sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Frega Frejowski Garbol sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frega Frejowski Garbol sp.j. w Kielce

I am looking for a job in Poland. Do you help me?

Barbara

@dobry pracownik Czy firma Frega Frejowski Garbol sp.j. oferuje pracownikom umowę o pracę i płatne nadgodziny? Czy w tej pracy istnieje system zmiany? Czy na wyposażeniu magazynu znajduje się stołówka pracownicza lub pomieszczenie socjalne? Przyszli kandydaci na pewno będą wdzięczni za nowe informacje.

dupa
@Barbara

żartujesz sobie chyba z takimi pytaniami :D oczywiscie, że nie oferuje

Barbara

@anonymous Forum nie służy do opisywania prywatnych spraw pracowników. Na forum GoWork.pl oceniamy pracodawcę oraz wymieniamy się aktualnymi informacjami na temat warunków pracy w danej firmie. Jeżeli Twoja opinia o firmie Frega Frejowski Garbol jest negatywna, warto ją odpowiednio uargumentować. Jak oceniasz poziom organizacyjny tej firmy i swój kontakt z przełożonym?

Stefan

Za udawanie, że się pracuje to nikt nie będzie płacił. Dobry pracownik w takiej firmie jak Frega ma bardzo dobrze.

@Stefan

hahahhahaha, w tej firmie nie ma dobrych pracowników, tylko byrzdkie cffaniaki spuszczajace paliwo

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Frega Frejowski Garbol sp.j.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Przedstawiciel Handlowy?
logo firmy Specjalista IT
WASKO S.A.
logo firmy IT Support Specialist
Huuuge Games
dobry pracownik

Ludzie odchodzą zwalniają się, ostatnio 3 pracowników odeszło bo szefowie nie wywiązali się z obietnicy, na magazynie nie wyrabiają muszą brać nadgodziny i pracować w soboty i niedziele każdemu odradzam pracę. Szkoda za najniższą krajową tyrać jak wół

Celin

Ta firma to kwintesencja polskiego januszowstwa. Bądź niewolnikiem, a potem zobaczymy. Wycisną z człowieka co się da. Buractwo...

LG

Witam.Pierwszy i ostatni raz piszę na tym portalu.Co do bohaterów i pismaków życie łatwo zweryfikowało postępowanie.Tam pieluch nie dają.A później jest lament..Oszczędź sobie pomysłów z pisaniem.Pozdrawiam LG.

Janosik

Ta firma to jeden wielki kanał ta to w kanale jest fajniej. Takie dno że szkoda słów

katastrofa najwieksza w swiecie ta firma.

cccc

a jak to wygląda w kielcach?

Mak

Mam nadzieję, ze wszystko tutaj jest w porządku i że jest coraz weselej z wielu powodów

nick

No to życze powodzenia i krzyż na drogę, a i nie takich twardzieli ta firma łamie więc nie rób z siebie nie wiadomo kogo tylko przyjmij się jako kierowca i po 6 miesiącach napisz tu opinie. To mój ostatni wpis i jeszcze raz wszystkiego dobrego życzę w "firmie" Frega ;) Pozdrawiam

nick

A do pracy są ciągle przyjęcia bo nikt normalny tam długo nie pracuje ludzie uciekają jak tylko mają okazje. Nie polecam tej firmy. Pozdrawiam :)

nick

Przyjmij sie do pracy w "firmie" Frega i popracuj tam kilka miesięcy i wtedy bardzo chętnie poznam twoje zdanie, a jeśli tam nie pracowałaś(eś) to uwierz w to co inni tutaj piszą bo nie kłamią. Pozdrawiam :)

nick

Porażka nie polecam nikomu pracy w tej "firmie" no chyba że ktoś jest desperatem i lubi jak się nim pomiata. Pozdrawiam :)

Wilki nie przejmują się tym co o nich sądzą barany.

bicek

Hehe ostatni kierownik farmacji wytrzymał, aż pół roku- sukces.

SESE

i dalej jest ich niby dwóch i dalej nie robia nic i kase biara i ludzi drecza

ALE TAM ZASTEPCA TEZ PALCE MACZAŁ BYŁO ICH DWÓCH PANDAMI JEZDZILI

@1234

czy masz wiedze jaka babke i meza wyczaili i zamkneli oddział ?

SESE

KOLEGO RACJA W 100 % KRETACTWO NA KAZDYM ODDZIALE NAJWIEKSZE BYŁO W STALOWEJ ALE WYCZAILI BABKE I JEJ MEZA I ZAMKNELI B.....

Zostaw merytoryczną opinię o Frega Frejowski Garbol sp.j. - Kielce

• Jak się pracuje w Frega Frejowski Garbol sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Frega Frejowski Garbol sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frega Frejowski Garbol sp.j.?

Frega Frejowski Garbol sp.j.