Opinie o Frega Frejowski Garbol sp.j. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Frega Frejowski Garbol sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Frega Frejowski Garbol sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frega Frejowski Garbol sp.j. w Kielce

Jordż

Firma to żywy trup.Nic na rynku już dawno nie znaczy. Jedyna oferta płacowa to najniższa krajowa, bez premi , bez niczego. Jak ktoś miał kiedyś... kiedyś... wiecej to tyle samo ma po 10, 15 latach aż go dogoniła najniższa krajowa. Nie słyszałem żeby ktokolwiek jakąś podwyżkę dostał. Właściciele to leśne dziadki co żyją wspomnieniami lat 90tych. W księgowości i biurach większość to starsze kobiety których i tak już nikt nie zatrudni. Jak jest ktoś młody to widocznie zabłądził bo już uciekli wszycy co mogli. Magazyn to ukraina. Uciekać, uciekać, uciekać.

Lidia
@Jordż

Hm, ale stanowiska handlowe to raczej jakieś premie mają co? Bo nie wyobrażam sobie zarabiać inaczej w takim przypadku. Widziałam, że takie role też mają obsadzone, ale w ostatnim ogłoszeniu wspomnieli o umowie o pracę. Serio żadnych dodatków do pensji nie ma, choćby benefitów?

Jordż Nowy wpis

Lidia Nowy wpis
@Jordż

Cześć wszystkim szukają teraz dostawców-kierowców, nie wiem jak mam odbierać to że oferują pracę w młodym i dynamicznym zespole. Macie tu w firmie rotacje na stanowisku, czy źle myślę. Oferują umowę o prace więc spoko, a za ile na godzine?

Byly Nowy wpis

Nie wiem jak w przypadku kierowców ale magazynierzy zarabiają najniższą. Jeśli ktoś chce więcej zarobić to ci powiedzą że rób nadgodziny (xd) . Na dodatek pełno Ukraińców pracuje, z którymi trudno się współpracuje. Atmosfera na magazynie jest dużo gorsza niż rok, dwa lata temu. Nie mówiąc o kierownictwie, które moim zdaniem zupełnie się nie nadaje do bycia kierownikami.

Aleksandra

Jak teraz wygląda sytuacja jeśli chodzi o pracę jako magazynier? W jakimś starszym ogłoszeniu było info o najniższej krajowej, zwiększyli tą podstawę od tego czasu? No i ktoś tu pisał o nadgodzinach, czy one są płatne?

Magazynier

Witam, na jakie wynagrodzenie mogę liczyć na magazynie?

Pinakolada
@Magazynier

Cztrzeba w pupke wchodzić kierownictwu

Misio
@Magazynier

Lepiej siedź w domu i szukaj innego pracodawcy.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Frega Frejowski Garbol sp.j.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Przedstawiciel Handlowy?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.

Jak wyglądają warunki zatrudnienia na stanowisku przedstawiciela? jakie auta? jakie wymagania? jakie warunki? na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Perszing

Pracowałem w tej firmie bardzo długo 0 podwyżki 0 bonów na święta gola pensja DRAMAT

Szymon

Witam, bardzo proszę o opinię na temat tego jak wygląda praca na stanowisku kierowca-dostawca. Czy praca odbywa się od poniedziałku do piątku, czy również w weekendy i w jakich godzinach?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Frega Frejowski Garbol sp.j.?

Emi

Całe wynagrodzenie wpłacają na konto.

Beata
@Emi

Hej, skoro się tutaj wypowiedziałeś to może odpowiesz mi na pytanie właśnie odnośnie wynagrodzenia. Na jak wysokie można obecnie liczyć w firmie? Czy jest to raczej stała kwota czy jest podstawa plus różne dodatki lub premie? Proszę o informacje.

Pinakolada
@Beata

Zero

MłodyJoy

Ile zarabia kierowca w Tarnowie?

Gall Anonim
@MłodyJoy

Od 2100 do 2700 zależy od miesiąca. więcej nie dostaniesz choćbyś wywiózł sam towar ze wszystkich tras.

Abc
@Gall Anonim

Brutto czy netto

Gall Anonim
@Abc

Netto

zartck

Żart. Dostałem dokumenty o wiele póżniej niż zacząłem pracę. Masa kierowników na magazynie nie wiadomo od czego. Gdy upomniałem się o dokumenty zostałem wyzwany. Sprowadzają ludzi innych narodowości byleby mieli taniej. Okazuje się, że tacy są mniej wydajni. Nie ma głupich by pracować za darmo. Oczywiście te osoby dostały umowe po tygodniu. Drugi kierownik mówił żeby szedł do domu już jak ten drugi poszedł ( nie chce brać odpowiedzialności). Podejście do Ciebie jest jak do gówna. Nie kupią nowych opon do wózka, tylko pomalują stare. Najlepiej jakbyś im jeszcze dopłacał za to, że jesteś. Zawsze jest opóżnienie.. nadgodziny+praca w soboty jak się chce. Ogólnie to wózki pracujące na magazynie są niesprawne. Znaleźli osobę, która godzi się by podpisywać dziennik sprawności wózka. Unikać jak ognia.

3kropki
@zartck

po 1 to chyba nie pracowales w tej firmie bo to co wypowiadasz to sa jakies klamsta

Beata
@3kropki

Przecież @zartck może mieć inne doświadczenia, jeśli chodzi o firmę Frega niż Ty - miej to na uwadze. Ale nie ukrywam, iż bardzo chętnie poznam Twoje zdanie o tym pracodawcy. Macie tam umożliwiony indywidualny rozwój zawodowy? Powiedz coś więcej o ścieżkach kariery w tej firmie.

MM

Pracowałem w tej firmie i złego słowa nie mogę powiedzieć. W różnych sytuacjach życiowych możesz liczyć na pomoc ze strony firmy,kierownictwa i właścicieli. Nie mają na ciebie wyj... ne, a nie wszędzie tak jest. Wypłata zależna od zaangażowania w pracę, podstawa +nadgodziny. Nadgodziny płatne, bez kombinowania. Ekipa na magazynie w porządku, pozdrawiam.

Natalia

Może zabrakło umiejętności i dlatego niskie wynagrodzenie? Ale handlowcy zawsze mają prowizję od sprzedaży!!!!!

malwa

Pracowałam w tej firmie i miło tego nie wspominam.Byłam przedstawicielem handlowym wymagania mega a zarobki porażka najniższa krajowa. nie polecam

Mariusz

Miałem wątpliwą przyjemność odbycia rozmowy kwalifikacyjnej z jakimś służbistą pracującym w tej firmie. Po przywitaniu się ze mną niemalże z miejsca stwierdził, że już zaraz leci po papiery (umowę), bo po co czekać i zastanawiać się. Zszokowany, że nawet nie było między nami zwykłej rozmowy dotyczącej pracy, doświadczenia zawodowego, wymagań, oczekiwań, zdążyłem jedynie odpowiedzieć, że muszę jeszcze przemyśleć te decyzję. Facet, który mnie rekrutował stwierdził, że jeśli ja się zgodzę, to on od razu jest na tak i zatrudniony będę od razu. Ciekawe... Pierwszy raz spotyka mnie taka sytuacja, na kilometr widać, że firma nie ma już chyba nawet żadnej możliwości wyboru, selekcji, zastanowienia się nad profilem pracownika potrzebnego firmie. Czułem się tam jak ostatnie koło ratunku, nieistotne, czy to koło pasuje, czy jest odpowiednie, byleby było. Podziękowałem, nie przyjąłem tej "oferty".

@Mariusz

A na jakie stanowisko i co tam "oferowali" ?

kwiatek

jedna z najgorszych firm w regionie, zatrudniająca sam margines

Adrian
@kwiatek

Dlaczego tak negatywnie oceniasz pracę w firmie Frega Frejowski Garbol? Proszę, abyś uzasadnił swoje stwierdzenie, że firma zatrudnia "sam margines"? Co przez to rozumiesz? Chciałbym dobrze zrozumieć kontekst Twojej wypowiedzi, dlatego zachęcam do sprecyzowania.

takijakitaki
@kwiatek

z tym że nie na pewno...

Barbara

@michał, jak długo pracowałeś w firmie Frega Frejowski Garbol? Czy po tym, jak upomniałeś się o umowę o pracę to, czy otrzymałeś ją? Jesteś w stanie przedstawić, jak wygląda wynagrodzenie, które firma oferuje nowo zatrudnionym pracownikom? Napisz, jeżeli wiesz coś na ten temat.

michał

nie polecam

michał

pracowałem w firmie frega upominałem sie o umowe a kierownik sie zapytał (a po co ci ) bym miał to chyba proste byłem kierowcą a ja młody jestem i kantowali mnie na papierosach kierowca i magazynier sprawdzają papierosy i niby się zgadza ale za dużo tego jest i można się pomylić także trzeba uważać i dają 1 lub kilka więcej i kierowcA WYWOZI I SPRZEDAJA I DZIELĄ się kasa mi to proponowano ale odmówiłem i nie pracuje dziękuje za współprace frega frejowski

Barbara

@zartck, a jak wygląda kwestia wynagrodzenia za nadgodziny przepracowane w firmie Frega Frejowski Garbol? Czy jest to 100% stawka, czy może jakaś wyższa? Można dzięki nadgodzinom odpowiednio uzupełnić swoje wynagrodzenie?

Barbara

@zartck, dziękuję za podzielenie się swoimi uwagami na temat pracy w firmie Frega Frejowski Garbol. Możesz rozwinąć swoją informację na temat nadgodzin, które występują w tym miejscu pracy? Czy pracownik w kolejnych dniach może odebrać nadprogramowe godziny, które przepracował? W jaki sposób pracodawca rozlicza się z tego dodatkowego czasu w pracy? Opisz, proszę, jak to wygląda.

zartck
@Barbara

Nadgodziny masz po prostu płatne. Z tego co wiem wypłata za nadgodziny zwykle nie jest na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Frega Frejowski Garbol sp.j. - Kielce

• Jak się pracuje w Frega Frejowski Garbol sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Frega Frejowski Garbol sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frega Frejowski Garbol sp.j.?

Frega Frejowski Garbol sp.j.