frega

Kielce

Opinie o frega

Celin

Ta firma to kwintesencja polskiego januszowstwa. Bądź niewolnikiem, a potem zobaczymy. Wycisną z człowieka co się da. Buractwo...

LG

Witam.Pierwszy i ostatni raz piszę na tym portalu.Co do bohaterów i pismaków życie łatwo zweryfikowało postępowanie.Tam pieluch nie dają.A później jest lament..Oszczędź sobie pomysłów z pisaniem.Pozdrawiam LG.

Janosik

Ta firma to jeden wielki kanał ta to w kanale jest fajniej. Takie dno że szkoda słów

katastrofa najwieksza w swiecie ta firma.

cccc

a jak to wygląda w kielcach?

Mak

Mam nadzieję, ze wszystko tutaj jest w porządku i że jest coraz weselej z wielu powodów

nick

No to życze powodzenia i krzyż na drogę, a i nie takich twardzieli ta firma łamie więc nie rób z siebie nie wiadomo kogo tylko przyjmij się jako kierowca i po 6 miesiącach napisz tu opinie. To mój ostatni wpis i jeszcze raz wszystkiego dobrego życzę w "firmie" Frega ;) Pozdrawiam

nick

A do pracy są ciągle przyjęcia bo nikt normalny tam długo nie pracuje ludzie uciekają jak tylko mają okazje. Nie polecam tej firmy. Pozdrawiam :)

nick

Przyjmij sie do pracy w "firmie" Frega i popracuj tam kilka miesięcy i wtedy bardzo chętnie poznam twoje zdanie, a jeśli tam nie pracowałaś(eś) to uwierz w to co inni tutaj piszą bo nie kłamią. Pozdrawiam :)

nick

Porażka nie polecam nikomu pracy w tej "firmie" no chyba że ktoś jest desperatem i lubi jak się nim pomiata. Pozdrawiam :)

Wilki nie przejmują się tym co o nich sądzą barany.

bicek

Hehe ostatni kierownik farmacji wytrzymał, aż pół roku- sukces.

SESE

i dalej jest ich niby dwóch i dalej nie robia nic i kase biara i ludzi drecza

ALE TAM ZASTEPCA TEZ PALCE MACZAŁ BYŁO ICH DWÓCH PANDAMI JEZDZILI

@1234 15.01.2016 22:32
ALE TAM ZASTEPCA TEZ PALCE MACZAŁ BYŁO ICH DWÓCH PANDAMI JEZDZILI

czy masz wiedze jaka babke i meza wyczaili i zamkneli oddział ?

SESE

KOLEGO RACJA W 100 % KRETACTWO NA KAZDYM ODDZIALE NAJWIEKSZE BYŁO W STALOWEJ ALE WYCZAILI BABKE I JEJ MEZA I ZAMKNELI B.....

masakra frega pracowałem tam rok za najnizsza krajową , a jak dostawałem niby premie 150 zl , to mi dziady zabierali za płatności MASAKRA GARBOLE I SMIESZNY WÓJCIK

A.

A co możecie powiedzieć o pracy na stanowisku kierowcy? Jak z czasem pracy i czy jest to praca dla kobiety, czy niekoniecznie?

B

Zapomnij o premiach, chyba że jesteś jakąś rodziną z kimś z góry. W innym przypadku premia obiecana jest tylko cząstkowa niż wypracowana. Inaczej sobie liczą niż wynika z założeń. A z tego co wiem to oddziału w Lublinie nie ma, został zlikwidowany.

mimi nio

czakareke król Albani
@mimi nio 01.04.2015 16:34
przyszedł z Dysa zastał odd.Lbn murowany zostawił rozje..ny. logistyk piłkarz.:)linie parkingowe malować z klimkiem:)...

"krul" wioski Cały Dys niedługo wyjdzie z bezrobocia.

zochna

Konkretna lipa.Zero ładu i składu.Płaca marna.A jeśli chodzi o godziny pracy to podlega pod kodeks pracy.W umowie jest 40 godz tygodniowo,a rzeczywistość to około 55.

mimi nio

cuda nie mają końca , decyzje są godne nobla.

czerwony kapturek:)

w Lbn oczywiście , od rekrutacji ph i planowania tras kierowcom , mógłby się od niego uczyć David Copperfield.

Jojcyk

Ogromne wymagania, ciągły pościg szczurów, bardzo słabe zarobki, brak możliwości dogadania się z kimkolwiek, stare samochody, kierownik - paranoik i cham. Tyle w temacie.

do jojcyk
@Jojcyk 06.01.2015 18:11

W którym oddziale "kierownik-paranoik i cham"?. Damy nagrodę za dobrą pracę.

szkoda
@do jojcyk 06.01.2015 22:25
W którym oddziale "kierownik-paranoik i cham"?. Damy nagrodę za dobrą pracę.

Chyba wiem w którym oddziale. Jak dla mnie zero profesjonalizmu, trzeba zgadywać co szanowny Pan ma na myśli. I co najgorsze inna rozmowa o kasie a inna wartość na koncie.

Michał

Firma wporządku, fajni ludzie, kierownictwo też robi swoje, dobrze wspominam okres gdy tam pracowałem jako PH, zarobi jak wszędzie mogły by być wyższe- polecam.

tyrka
@Michał 15.11.2014 00:06

Grażynka ze Stalowej coś nabroiła a może znasz jakieś szczegóły bo jestem ciekawy.

pozdrawiam środkowym palcem

oddz. Lbn odkąd pojawił się "błękitny napastnik" 20 ligi i jego genialne pomysły , rotacja w ph i sprzedaży wzrosła do poziomu "kup sobie coca cole ,pobiegaj na orliku a wieczorem na disco polio do remizi.

były pracownik
@pozdrawiam środkowym palcem 24.10.2014 20:16

hehe a no :)

znachor

TO jest fakt że najlepsi odchodzą. Laik przychodzi na próbny okres potem idzie do konkurencji ze stażem we Fredze. Zamiast dać po parę groszy do pensji i niech tyra...

obywatel

Kolego mysle ze to czym sie poruszaja to nie jest najważniejsze. Ale glownie sa to nowe pandy. A sama struktura firmy jest do bani dozo osob do myslenia i nikt nic madrego nie wymysli. Tylko to jak cie oszukac na marży zebys za dozo nie zarobil.

ad xxx

z reguły są to seicento bądź nowsze pandy

XXX

Jakimi autami śmigają PH w Frega ?

stas

zaczynaja cos myslec w tej fredze tylko szkoda ze tak pozno jak juz polowa PH siedzi w konkurencji

Torbacz

Trzeba powiedziec szczerze, bo widze ze slabo tutaj pisza o oddziale w Stalowek Woli. Pracowalem tam jakis czas i katastrofa straszna. Praca fajna, choc podwyzki Byly ostatnio chyba za(usunięte przez administratora) Jest jeden WIELKI problem tam, przez ktory ludzie uciekaja.(usunięte przez administratora)

motyl

Lidka
@motyl 16.11.2013 17:33
pracowałem jeden wieli [usunięte przez moderatora] w tarnowie syf i nic wiecej [usunięte przez moderatora]...

Niezbyt wielki wybór towarów spożywczych i szkoda, że po wysłaniu nie można niczego dołozyć, jak się o czymś zapomniało, albo jak nie było w momencie składania zamówienia. Kierowcy uprzejmi.

Lidka
@motyl 16.11.2013 17:33

Johny

Możecie napisać jakie prawko trzeba mieć żeby się załapać do pracy. Dzięki

piotruś pan

w oddziale w lbn dzieją się cuda ,nowa pani kierownik zatrudnia po rodzinie,awansuje towarzystwo własnej adoracji,nowy kierownik transportu ma genialne pomysły,no ale my teraz wkońcu przy żłobie to pożądzimi ludżmi jak nam się zechce.

?

masakra , to FREGA STALOWA WOLA

Tragedia jeśli chodzi o pracę przedstawiciela ! Po drodze giną gadżety i inne gratisy, a PH zostaje tym "błaznem". Przez tą firmę naprawdę można stracić dobrą opinię u klientów. Nie polecam ! Lepiej już na zasiłku niż tu.....

znachor

Praca jak w każdej firmie.Płaca bardzo skromna,minimum.Ale się nie podoba ? To do widzenia.

były!!!!

mix - 2013-04-11 21:10:29 Rrrrrr - 2013-02-24 08:14:45 czy kierowcy maja badania sanepidu zeby wozic spozywke. trzeba to chyba zgłosicZaczołem tam prace jestem 3 dzień i pracuje po 12 godz jako przedstawiciel ,co z nodgodzinami wyzysk jak niewiem zastanawiam się nad odejściem ale mam 2 dzieci i co mam być czarnym niewolnikiem?

kolo

Witam wszystkich.Nie znam sytuacji w waszej firmie bo nigdy tam nie pracowałem.Myślę jednak że są znacznie gorsze.Jest taka już niewielka regionalna firemka Valdi łódż , może tam spróbujcie.Jest to jedyna firma w Polsce z tej branży do której zawsze są przyjęcia , ale najpierw poczytajcie opinii.Ma najwięcej wpisów w Polsce , a administrator i tak już usunął ok. 200 wpisów. Tam to jest prawdziwy Sajgon.(usunięte przez administratora) szef wspólnie z dwiema niedorobionymi córkami , zieńciem nygusem i szpiclem doprowadzają pracowników do rozpaczy.Pieniądze ustawowe 1600 brutto i nakaz sprzedaży badziewnych towarów.Spróbujcie tam przepracować 6 miesięcy to póżniej każda firma będzie super.

mix

Rrrrrr

czy kierowcy maja badania sanepidu zeby wozic spozywke. trzeba to chyba zgłosic

jjjj
@Rrrrrr 24.02.2013 08:14
czy kierowcy maja badania sanepidu zeby wozic spozywke. trzeba to chyba zgłosic

czy szefowie nie widza co dzieje się na magazynie. kiedyś tam pracowałem. znajomi zostali. kierownik magazynu ma ggzies prace, brakuje ludzi sam nie wyrabia szykuje faktury, jeździ wózkiem, nie przyzna się ze brakuje ludzi bo gzie miałby lepiej, w godzinacz pracy bierze firmowego busa robi prywatna robote a potem zostaje 200 faktur nie zrobionych. Przejrzyjcie szefowie na oczy

katapulta

fr - 2013-01-19 17:20:51 właśnie kazali wymontować albo samemu płacic sobie abonament. chyba szkoda dołozyc te 5,5 zł do samochoduCiekaw jestem miny kierownictwa,jak przyjdzie piątek i dostaną cztery wypowiedzenia hahahahah!!!!!

ROMEK
@jeszcze pracownik 02.10.2014 06:54
czy ktoś ma jakieś informacje nt. zamknięcia oddziałów Lublin, Stalowa Wola i chyba Sanok. Jak to się odbędzie i kiedy, czy pra...

frega lublin morze do końca roku pociągnie potem podobno kierowcy mają jeżdzić po towar do innych oddziałów typu biala zamosć czy radom pomysł jest wyssany z palca i na dłuższą mete nie wykonalny choćby czasowo nie mówiąc już o innych aspektach tego absurdalnego pomysłu.

fr
@jeszcze pracownik 02.10.2014 06:54

chodzi o kierownika magazynu z Kielc.? to popieram. odwala prywatną robote w godzinach pracy a faktury zostają niezrobione

fr

pantiktak

Właśnie właśnie i ja bym się chciał dowiedzieć o tych długach jak to niby miało wyglądać? Ze swojego doświadczenia powiem że nic ciekawego nie ma w tej firmie, zero rozwoju, zero wsparcia a plany coraz większe...

pytam?

Kolego, co miałeś na myśli pisząc o długach? Czyżby ktoś z firmy bawił się na Twoje konto. Jeśli piszesz o czymś to pisz dokładnie o co Ci chodzi. Chyba,że jest to żal po odejściu z pracy.

freguś

juz nawet radia zabronili słuchać bo szkoda zaplacic jednego abonamentu. dobrze ze nie kazali wymontowac radyjek z samochodów

xXx

zlodziejska firma nie polecam Auta zima na oponach letnich Pelna odpowiedzialnosc za samochod Zarobki (podstawa bardzo niska) choc jak ktos sie stara mozna zarobic na premiach Nie mniej firma wogole nie dbajaca o pracownika i majaca w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie jego racje Skonczylem wspolprace z dlugami wyjetymi z kosmosu Nie polecam

r-m

\"obniżenie kosztów utrzymania firmy\" ... czyim kosztem jak nie PH i kierowców :/

fregowski

teraz to juz bedziemy pracowac w firmie ROYAL /agencja pracy z wrocławia/ nie we fredze. ciekawe komu to wyjdzie na dobre bo pracownikom napewno nie.

tadek_niejadek

RUDY 102 - 2012-02-06 21:30:29 Witam chodzi mi o fregę Oddział Sandomierz teraz Stalowa Wola ,powiem tak tam jest jak w kinie światło gaśnie wszystko ginie .Pani ( usunięte przez administratora )U nawet nie potrafi się wysłowić zero polszczyzny np a gdzie to jest odpowiedz tamok heee a nie wspomnie o jej zastępowym( usunięte przez administratora ) niemylic z jakimś raperem ( usunięte przez administratora )nawet nie porównam do 14 latka chwaqli się że on jest made in orginał nawet ( usunięte przez administratora )to podkreśla ano był ale nie powiedział belmondo że pracował w ZOO i SPRZĄTAŁ WYBIEGI NIECH SIĘ CIESZY ŻE NIE LWÓW .gosc ( usunięte przez administratora ) przebiegły aby tylko wyciągnąć coś na temat inne a broń boże jak masz ( usunięte przez administratora )na wypłatę niejeden wielbłąd zapiął mu rufę.Dlatego chodzi taki spięty i naprężony...chyb że to mięśnie takie napięte po robótkach ręcznych w zoo na manhattanie. Zapier...z taczkami i wywoził guano od słoni a chwalił sie że to była taksówka.Pozdrowienia dla Stefana.

Zostaw opinię o frega - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie frega