FREGA

Radom

Opinie o FREGA

Paulina

@Ja, a może powiesz więcej o swoich doświadczeniach z FREGA? Na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Jest to bardzo ważne, ponieważ warunki pracy, atmosfera mogą się od siebie różnić, w zależności od obejmowanego stanowiska.

hehe

Hej, a wiecie jakich benefitów może sie spodziewać kierowca?realizacja dostaw towarów do klientów detalicznych i hurtowych to nic trudnego, ale szkoda, że nie wiadomo jakiego rodzaju jest zawierana umowa. Oczekują jedynie posiadania prawa jazdy. Dzięki

radom

Jak wyglądają zarobki na stanowisku kierowca-dostawca ? i jak ta praca rozkłada się w czasie Pon - Pt ? czy z sobotami ?

Matrakcze

Ile teraz płacą na stanowisku dostawcy?

/RADOM/

Parę ostatnich postów tutaj to sabotaż (kierownictwa). Na magazynie ciągła rotacja ktoś odchodzi ktoś przychodzi podobnie u kierowców i przedstawicieli (regularnie od jakiegoś czasu odchodzą doświadczeni handlowcy z wypracowanymi kontaktami i układami z klientami i nie robi to wrażenia na zarządzających oddziałem). Brak przejrzystości co do wyliczania wynagrodzenia (teoretycznie wiadomo jak powinno być wyliczone ale praktycznie jest inaczej a co za tym idzie nie są sprawiedliwe). Możliwości rozwoju czy awansu znikome. Brak kontroli nad jakościom obsługi klienta zarówno w biurze sprzedażny jak i trasie. Logistyka, planowanie, zarządzanie flotą TRAGEDIA.

Janek

Witam Może ktoś pracuje w Ferdze Radom albo na stanowisku kierowcy dostawcy i może się podzielić spostrzeżeniami ? Jak wyglądają warunki na stanowisku Kierowcy – Dostawcy ,trasy są w obrębie województwa Mazowieckiego czy całej Polski ? Czy są codzienne powroty do domu czy praca jest w delegacji od Pon-Pt albo +Soboty i zjazd dopiero na weekend ? Rodzaj umowy,wynagrodzenie,dużo nadgodzin i czy firma zapewnia nawigacje czy trzeba mieć własną ?

Janek

Witam Może ktoś pracuje w Ferdze Radom albo na stanowisku kierowcy dostawcy i może się podzielić spostrzeżeniami ? Jak wyglądają warunki na stanowisku Kierowcy – Dostawcy ,trasy są w obrębie województwa Mazowieckiego czy całej Polski ? Czy są codzienne powroty do domu czy praca jest w delegacji od Pon-Pt albo +Soboty i zjazd na weekend ? Rodzaj umowy,wynagrodzenie,dużo nadgodzin i czy firma zapewnia nawigacje czy trzeba mieć własną ?

Jako kierowca nie jest najgorzej, ale byłoby znacznie lepiej gdyby ktoś się zainteresował, że magazyn nie ma w co pakować towaru duża część naszykowanego towaru leży luzem na podłodze i tak naprawdę dużo czasu traci się na zbieranie kartonów, wkładanie w nie towaru i sprawdzanie czy towar się zgadza. Gdyby nie to pracowało by się w okolicach 8 godz. dziennie a tak jest między 10 a 12 godz. a nieraz i więcej. Zarobki nie są zbyt wysokie, ale jak to w Radomiu, za tą odpowiedzialność powinno być dużo więcej.

były pracownik

Frega nie polecam nikomu tej firmy praca może i nie jest zła ale jeśli chodzi o zarobki to wstyd mi się było przyznać jaką pensję miałem jako przedstawiciel trzech kierowników teraz z tego co wiem to dwóch zarabiają kolosalne sumy za nic nie robienie a przedstawicielom ochłapy rzucają czy wyrobiłeś target czy nie to i tak te same pieniądze wziołeś nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

obywatel

odpusc sobie ta frege

nie całkiem stary pracownik

ja tam tez pracuję od dłuższego czasu i nie narzekam.Jesli robisz co do ciebie należy to nie jest źle.kasa jak to w radomiu troche cienka ,czasami troche przeginaja z tymi targetami, jak z kosmosu.kierownictwo może być nie sa źli przynajmniej masz od niektórych jakąś pomoc.najgorsze to te samochody (seicento) ale chyba juz tego nie robią

Pint

Przyjęli nowego kierowcę w Radomiu? Bo nie wiem czy jeszcze czekać na odzew.

kolo

gośc ma racje pracowalem tam parę lat kierownicy nie robią nic niektórzy z nich pracują od 8.30 do 15 i mają cię za nic, stary a z tym kijem to lux powiedziałeś

stary pracownik

lipa ich zdaniem każy do pracy podchodzi jak z kijem do (usunięte przez administratora),kierowniczka i kierownicy mają swój prywatny folwark zarabiają kasę a reszta dogorywa,panowie co wy tam robicie uciekajcie z tej gehenny nie polecam tam pracy wręcz odradzam

a ja tam pracuje juz jakis czas i nie narzekam kierowniczka spoko kobitka i dwaj inny tez

(usunięte przez administratora) kiedys bylo lepiej teraz roboty przybywa, czasowo 10-12 i wiecej godzin. taki paradox bo pensje coraz nizsze. blizej tysiaca niz dwoch. jesli odchodza pracownicy z 10 letnim stazem- to powinien to byc jakis sygnal. dla kierowcow lipa

Johny

Thx za informację. A kierowcy mają dużo roboty? Długo jeżdżą (tzn tyle ile przewiduje kodeks pracy czy od rana do nocy)? No i ile można zarobić jako kierowca? Bo troszkę dziwne, że co 2-3 iesiące szukają nowego kiermana.

Nick

podobno w Radomiu jest najlepsza atmosfera, kierowniczka ok

Johny

Jaka w Radomiu atmosfera? Jakie zarobki i czas pracy? I czy wogóle warto tam pracować?

Ja
@Johny 17.04.2011 16:37

Slabo płaca.marnie.

Zostaw opinię o FREGA - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FREGA