Opinie o Huta Szkła "TUR" w Poznań Starołęcka 18

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Huta Szkła "TUR". Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Huta Szkła "TUR" o rekrutacji.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huta Szkła "TUR" w Poznań Starołęcka 18

Komorniki

Ja nie wiem co wy tam robicie w tej hucie, ale z tych waszych wyrobów to jest w kółko sama stłuczka

Tak
@Komorniki

Dobrze że nie w kwadrat

Czy Huta Szkła "TUR" organizuje staże dla studentów?

Sławek

Eee chyba nieee

Palarnia

Kto w końcu weźmie się za palarnie i ludzi tam przesiadujących 1/3 zmiany? Dlaczego oni zarabiają tyle samo co niepalący? Gdy oni siedzą na fajce i telefonie to my pracujemy za siebie i za nich! Już nie wspomnę że mają dłuższe przerwy niż inni. Robi na hali u góry a na fajkę leci na dół do palarni albo na dwór byle pracy unikać. Kiedy to się skończy? Czy mamy wszyscy zacząć palić by było sprawiedliwie? Tylko kto wtedy będzie pracować...

Kieras
@Palarnia

Ewidentnie nie palisz i wolno marudzisz jak Twój zapewne spowolniony chłopak. Dobra rada na przyszłość więcej swojej (usunięte przez administratora) Niż cudzej (usunięte przez administratora) Mniej śmierdzi ????

Patrzę na ekran i widze
@Palarnia

Śmierdzi tu konfiturą Kto to widział początek wiosny a już zaprawiają By to babka widziała...

Nie narzekalam na pracę w hucie kierownicy jak inni pracownicy jak dla mnie mili wypłata na czas nie którzy głupoty piszą jak komuś się chce pracować to będzie chodził do pracy No za leżenie nam nie płacili w każdej pracy trzeba pracować

Hanna

Cieszę się, że byłaś zadowolona z pracy w Huta Szkła "TUR" i miło wspominasz spędzony tam czas. Czy możesz w takim razie podzielić się swoimi doświadczeniami? Jakie według Ciebie były warunki pracy i co zaliczyłabyś do plusów?

@Hanna

Fajna atmosfera na zmianie lecz bardzo mała wypłata. Niestety też bez płatnych nadgodzin.

Elektryk

wszystko ok

zapytano mnie czy wyplate musze miec na czas

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Stołówka

Prosimy o wyniesienie śmieci ze stołówki. Jak można jeść przy takim "ZAPACHU". Worek "zmieszane" powinien być poza stołówka gdyż wylatujace z niego muchy i inne robactwo lata nad naszym śniadaniem. Odpadki są zbyt blisko miejsca spożywania posiłków. Pozdrawiamy.

Operator

Czy ktoś otworzy oczy i zobaczy co te (usunięte przez administratora)z (usunięte przez administratora)zmiana B wyrabia te panie pomyliły zakłady, inne zmiany zasuwaj nie mają czasu zjeść a na tej zmianie jest wszystko oprócz rzetelnej pracy co się odbija na wykresach,(usunięte przez administratora)

GK
@Operator

Zgadzam się. Na nockach kj nawet nie nosi czepkow i to nie tylko jedna zmiana bo wszystkie. Mają czas na wszystko tylko nie na prace...słuchanie muzyki, robienie sobie fryzur, czesanie włosów Kj nie obowiązuja nawet zasady ubioru,inni dostają żółte kartki za podwiniete nogawki a inni noszą krótkie spodenki ledwo zaslaniajace tylek. Bardzo profesjonalne.

Operator
@GK

Ale to tyczy się tylko zmiany B bo inne zmiany pracują starają się nie można mylić pojęć KJ że zmiana B z KJ

Ccc
@Operator

Ciekaw jestem komu tak zależy uparcie na podważaniu pracy tej konkretnej zmiany. Komu zaszły za skórę. Kto tak uparcie daży żeby podważyć ich pracę. Ja znam je dobrze, przynoszą mi wady na czas, interesują się produkcją i nie mam zastrzeżeń co do wykonywania przez nich obowiązków. Uśmiechnięte, ale konkretne dziewczyny. Wiedzą jak wykonywać swoje obowiązki.

Tak tak
@Ccc

Swoj swego będzie bronił. Ale to jest praca nie podwórko.

Ccc
@Tak tak

Tak praca. Więc szanujmy się . Juz jedna dziewczynę z kj w zeszłym roku na forum obczernili. I po co? Żeby zniszczyć komuś życie? Nie wierze że dorosła osoba potrafi tak postępować. Masz problem...powiedz w oczy.

@Operator

Informuję iż została zgloszona do Administratora strony prośba o podanie IP osoby która zapoczątkowała ten temat. Została ona mi przysłana. Jako osoba zainteresowana informuję że za nie poprzestanie tematu i obrażanie bedę zmuszony do wszczęcia postępowania karnego z Artykułu 216 kodeksu karnego. Oraz zgłoszenie do odpowiednich władz.

Zzz
@Obserwator

Niech w końcu weźmie się ktoś za tych ludzi co obrażają wszystkich pokolej pracujących w hucie. Nikt nie robi, wszyscy leżą niby. Co za żenujący poziom.

Wypłata

Dopóki wypłaty nie będą wyższe to te wykresy będą malować na ścianie, bo taki będzie spadek, że kartki zabraknie w dół. Praca po 12h w halasie i cieple za ledwo 2200. Ceny w górę a pensja w DG w dół... To i wykresy w nagrodę tez poleca bardziej w dół.

Klient

Nie ma to jak na przyjazd klienta zdjąć wykresy z tablic na których to niby nie wyrabiamy normy :D niby założenie 62% linia ma 75% zrobione ale poniżej normy :D

R....

Gdzie są obiecane podwyżki w czerwcu. Osoby ktore się starają i są kompetentne na swoim stanowisku zasuwaja ciężko a (usunięte przez administratora) wiecznie awansują, szkoda ze GÓRA nie zauważa naprawde wartościowych osób które pracują kilka lat, posiadając ogromną wiedzę a i tak są poniżane i wmawiają ze nic nie wiedzą. Znam przynajmniej kilka osób pomimo swojej dużej wiedzy wiecznie im sie wmawia ze sa idiotami

Anioł
@R....

Z uwagi na pandemię (oficjalnie najprostsze tłumaczenie) podwyżek nie będzie. Góra załatwia dodatkową miskę ryżu z dotacji.

@Anioł

Coz z tego co wiem niektorzy dostali premie albo i podwyzki. No coz nie wszyscy mamy kogos kto za nami by stał.

@Anioł

Dobrze ze ta miska będzie... Ale niektórzy stanowiska zmieniają w ciagu roku az trzy razy. Pojęcia o pracy podwładnych nie mają a myślą ze zwołują cały zakład...

Nie będzie
@R....

Nie oszukujmy się nie będzie tak jak płacone za nadgodziny. Wywiesili wykresy i udają ze tak źle... chcą tylko mydlic nam oczy. Masakra.

@Nie będzie

wykres nie powinien być na zimnym końcu tylko na gorącym... nie oszukujmy się wszystko zaczyna się tam od nie wykrytych wad krytycznych , jeden operator to taki (usunięte przez administratora) ze szok, dla niego wada krytyczna na przykład skrzydło lub ptaśia hustawka, to nie jest wada krytyczna , chłopak za krótko pracuje a myśli ze jest mądrzejszy od doświadczonego pracownika.. no ale wymowka zawsze jest ' to od smarowania" , jakbyś dopilnował to nie występowałaby tak często

@R....

tak działa propaganda tak samo wszędzie pojawiają się plakaty z ogłoszeniami ze szukają pracownika na końcu pojawia się najlepsze - słowo PREMIA Co to takiego w tym zakładzie ? Ciągle coś obiecują , teraz niestety mają wymówkę - wirus

R....

Skoro mamy koronawirusa w Polsce prosze aby stoły na stolowce byly dezynfekowane na codzień jak i w weekend bo chodząc tam jesc przrz weekend wszystko sie klei od brudu

Hutnik
@R....

Panie sa zapracowane godzinną przerwą na stołówce

nieanioł

Czy ktoś w końcu wywali na zbity pysk pana bicka? Przecież on się nadaje do reklamowania odżywek i ciuchów na insta a nie opieką nad wanną. Wszyscy pójdziemy przez niego z torbami ale przecież to koleżka, to jemu wolno działać na szkodę firmy

Anioł
@nieanioł

Gdzie Pani Dyrektor i Zarząd. Koleżka czy nie - świadome działanie na szkodę pracodawcy powinno być ścigane z definicji. Potem się wszyscy zdziwią - ja nic nie wiedziałem

G
@Anioł

Czy mógłbyś napisać o co chodzi.

@nieanioł

Bicek to funfel młodego prezesa i pomimo IQ na poziomie "lasek z reklamy piwa gingers" to i tak jest nie do ruszenia.

Palarnia

Przy palarni powinien być czytnik kart. Co niektórzy się zapominają że są w pracy.chcesz wejść do palarni odbij kartę inaczej nie wejdziesz. Wtedy się okaże kto ile tam czasu przebywa...

@Palarnia

Przyjrzeć się musisz pracownikom z biura gdzie co chwilę schodzą na papierosa

@Obserwator

Wystarczy ze oni patrzą wciąż na nas z okna.

Jak najszybciej

Czas najwyższy wymienić krzesła na hali przy ekranach. Nie dość że są tak twarde i nie wygodne ze nie można usiąść na 10 minut to się rozpadają pod wpływem trochę cięższych gabarytów pracowników. Strach usiąść czy przypadkiem znowu nie zostanie w ręku kawałek krzesła... Dla bardziej efektywnej pracy radze zainwestować w miękkie krzesła żeby się nie wiercic co chwile i przepuszczać wady...

@Jak najszybciej

Jakiej efektywnej pracy... Czy gadaniu z koleżanką na ekranie. Po pracy się spotkac i rozmawiać a nie w czasie pracy. Brać się za robotę

@Obserwator

Dobrze ze ty milczysz w pracy przez 12h. Widocznie nikt cie nie lubi i nie masz znajomych. Zazdrosc tu nic nie wprowadzi. Pozdrawiam cieplutko.

Alo alo

Jak produkcja?

Tak
@Alo alo

Świetnie a co ?

R....

Znowu się zaczynają wnioski i konsekwencje!!

Koniec

Dlaczego nikt nie uzupełnia płynu dezynfekujacego do rąk? W łazienkach tez często normalne mydło zamiast do dezynfekcji. Czyżby nowe okna były za drogie?

młoda
@Koniec

poprosimy o większe kosze na papier przy zlewie, bo przychodząc po weekendzie do pracy ubikacja wygląda tak jak te na stacji benzynowej:(

Porażka

Dlaczego nie płacą nam za nadgodziny? ? Przez pierwsze miesiące można było a teraz ? Nikt wcześniej nie policzył jaki fundusz będzie potrzebny na wypłaty? Dopiero po nowym roku zmienili zdanie...

zainteresowana
@Porażka

nie płacą nadgodzin, ale za to będą normalne pensję, bez cięć 20% .

@zainteresowana

Co ma jedno do drugiego ? Jeszcze wirusa nie znali a Juz nadgodziny zabrali. ..

Niesprawiedliwy pracownik
@Haha

Wszyscy muszą wybierać nadgodziny ale są też wyjątki które w wolne przychodzą pielęgnować ogródek wokół zakładu

Czy pracodawca Huta Szkła "TUR" motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

szczęśliwy pracownik

na stołówce w automacie mamy zupę pieczarkową.

najedzony pracownik
@szczęśliwy pracownik

zupa pieczarkowa za 50 groszy..

Zniesmaczony pracownik
@najedzony pracownik

Wydałem te 50 gr na zupkę która miała zmotywować mnie do pracy, w środku znalazłem żywą mrówkę...

szczęśliwy pracownik
@Zniesmaczony pracownik

Porcja białka

R....

Ostatnio przy wejściu do pracy widziałam że pan z portierni ma gumowe rękawiczki my pracownicy bawełniane. Cóż 1-0 dla niego. Dzisiaj widziałam jak miał maseczkę kolejny punkt w jego stronę. A my co nic.

Bogdan
@R....

Pracodawca nie zapewnił pracownikom żadnych produktów ochronnych? Może chociaż są dostępne środki dezynfekujące? Przedstaw, proszę, jak to wygląda.

@Bogdan

Są dezynfekowane klamki i płyn do dezynfekcji rąk

niezakażony
@R....

A z iloma osobami ma kontakt pan portier? Jakieś 80 na wejściu i drugie tyle na wyjściu. A ty z iloma? Cały dzień w gumowych rękawiczkach siedzieć to już lepiej co pół godziny ręce pożądnie myć i z nikim za blisko nie stać i nie gadać

@R....

Szkoda ze te działania są tylko od poniedziałku do piątku. Przez weekend brakuje nawet głupiego ręcznika żeby ręce wytrzeć

niezakażony

Jak nawet mydło z dozowników zlewają do słoików i wynozą to nie ma się co dziwić że ręczników brakuje. Poszukajcie w szafkach w szatni i torebkach

Czyzby
@niezakażony

A kogoś przylapaleś na tym żeby osądzać? Czy to tylko twoj jad. ...

@Czyzby

Wystarczy posłuchać jak męska część pracowników w hucie dyskutuje w szatni o tym " że jak inni kradną to ja też moge". Chłopaki zbyt głośno mówią...

Dg

Wam też obcinają pensje, czy tylko o nas tak prezes "dba" ?

hutnik
@Dg

Niestety nam też

Zostaw merytoryczną opinię o Huta Szkła "TUR" - Poznań

• Jak się pracuje w Huta Szkła "TUR"?

Zobacz opinie na temat firmy Huta Szkła "TUR" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huta Szkła "TUR"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Huta Szkła "TUR"?

Kandydaci do pracy w Huta Szkła "TUR" napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Huta Szkła "TUR"