AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.

Opinie o AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.

Aktualność
Zapraszamy do obejrzenia filmu:)
marcin

zupelny brak szacunku do klijenta. umowilem sie na spotkanie wybralem samochod zaplacilem za sciagniecie bo jest w innym miescie. do tego dodam ze na zalatwieniu formalnosci spedzilem w salonie 4 godziny. samochod mial byc sciagniety w przeciagu tygodnia. po dziesieciu dniach dostalem informacje ze samochod sprzedali komus innemu jak go sciagneli bo akurat trafil sie kupiec i nie widza w tym problemu. niby duza firma a traktuje klijenta jak (usunięte przez administratora) wiec jak zarezerwujesz samochod nie mozesz byc pewien ze sie doczekasz bo maja ciebie w (usunięte przez administratora)

robert

Rzeczowo , uczciwie , profesjonalnie.

nooo
@robert

Tak uczciwie, ze kare 72 mln dostali

świetna praca, świetna atmosfera i super ludzie

Lukas
@Ania

To (usunięte przez administratora) ,nie mówi o wadach samochodu

Justyna

dokładnie 3 miesiące u nich pracuję w biurze. bardzo fajna praca, super ludzie i dobre zarobki

Arkadiusz
@Justyna

Bardzo uczciwe jest doliczenie 1300 zl za jakies przedziwne rzeczy w stylu "dodatkowy serwis dla klientow". Kupowalem auta uzywane w roznych komisach.nigdzie nie bylo takich (usunięte przez administratora) jak w aaa auto

Hej

Pracuje tutaj od 2019 roku . Miałam, kiedyś krótka przerwę , chciałam coś zmienić . Nie wyszło najlepiej, wróciłam na stare i nie żałuję ;). Wypłata na czas, super ekipa i nowe doświadczenia. Posiadamy Luxmed i Multisport ! A pracę, chociaż jest wymagająca lubię !

A uzupelniajacy serwis
@Hej

Za 178 zl to co? Kpina a nie uczciwa firma

Krzysztof Nowy wpis

Brak informacji i wyposażenia podstawowego samochodu Zakup samochodu za 86500 zł -skoda kamiq -obsługa jak w hipermarkecie ,raz jeden raz drugi sprzedawca ,jazda próbna oględziny -okazało się że w samochodzie brakuje - zestawu naprawczego do kół ,trójkata odblaskowego ,gasnicy ,haka holowania samochodu itd. Po interwencji dostałem lewarek i klucz i resztę ( nie od tego auta lewarek i klucz jak się potem okazało ) pojechałem by sprawę wyjasnić , oczywiscie zostałem zbyty, zapłaciłes sprawa zamknięta a że samochód byl bez wyposażenia ,OCZYM MNIE NIE POINFORMOWANO przy zakupie ,teraz muszę wydać dodatkowe 350 zł by kupić oryginalny zestaw .Z takim podejsciem pierwszy i ostatni raz zakupiłem samochód w tej firmie i NIKOMU NIE POLECAM Krzysztof z Sosnowca

Lidka Nowy wpis

tak duzo samochodów w jednym miejscu! Byłam pod wrazeniem!

Jack Nowy wpis

Niekompetentni i chciwi pracownicy, mocno zawyżający cenę, bez jakiejkolwiek wiedzy o sprzedawanych pojazdach oraz żałośnie żebrający o opinie.. To powinno być motto tego miejsca. Sprzedawca (3 pracowników do jednego pojazdu!) i żaden nie wie co sprzedaje, jaki sprzedawany pojazd ma silnik, przebieg, rocznik... Cokolwiek.. Marżę na niekorzyść klienta oscylują w okolicach 15-20% Z czystym sumieniem, nie polecam.

Arek

a ja polecam i z auta jestem bardzo zadowolony

Bogdan Nowy wpis
@Arek

A ja NIE polecam. Fajnie że jesteś zadowolony z auta. Szkoda że bardzo duża rzesza klientów nie może powiedzieć tego samego o swoich samochodach, bo z premedytacją sprzedano im uszkodzone samochody. Na dodatek firma unika wszelkiej odpowiedzialności za wadliwy towar - zgodnie z zasadą: kupiłeś (usunięte przez administratora) u nas auto to teraz radź sobie sam

Handlowiec

Poziom firmy bliski dna. Dziwne pytania zarówno z HRu przez telefon jak i już na rozmowie z managerem. Nastawianie na rozmowie, że klientowi trzeba będzie wciskać kit i nieprawdę odnośnie stanu technicznego, mechaniki czy wyposażenia, aby tylko doszło do transakcji. Zapewnianie, że zarobki będą rzędu 7-10 tys. zł. Jak się później okazało takie kwoty zarabiali handlowcy którzy przychodzili w czasie wolnym i robili nadgodziny oraz na wszystkie weekendy przez co wyrabiali miesięcznie 260-300 godzin. W rzeczywistości będąc uczciwym i informując klientów o rzeczywistym stanie samochodów i pracując 40h tygodniowo można było zarobić w porywach 4tys. Przepracowane kilka miesięcy i trzeba było się zmywać z tego cyrku.

Pytania głownie o samochody i ich znajomość pod względem technicznym. Co i tak później podczas pracy okazuje się w ogóle nieprzydatne. Przynajmniej na stanowisku handlowca

Dariusz

Zdecydowanie bardzo dobry dealer samochodowy, pełen profesjonalizm i naprawde duzo samochodów

@Dariusz

Zdecydowanie BARDZO ZŁY dealer. Profesjonalnie to oni potrafią tylko (usunięte przez administratora) (oszuk..i..wać) klientów - sprzedając niesprawne samochody; dodatkowe, bardzo drogie ale niczego nie gwarantujące ubezpieczenie; wciskając klientom kredyt o kosmicznie wysokim oprocentowaniu. TOTALNY BRAK SZACUNKU DLA KLIENTA

123dariusz

W dniu 20.06.2024 r zakupiłem auto w Piasecznie. Do 24.07.2024 r nie zwrócono mi kaucji 5000 zł, mimo kilkukrotnie pisanych maili na skrzynkę pracownika, który sprzedaż przeprowadził i z nim uzgadniałem zwrot kaucji. Nie pomógł mail na adres reklamacji ani osobisty pobyt w Piasecznie, gdzie pani powiedział iz musże sprawe załatwić elektronicznie. Kompletny brak reakcji na maile.

Art

Sprzedany samochód ( w Krakowie) z uszkodzonym silnikiem, żadnej reklamacji - (usunięte przez administratora) (ubezpieczenie też nie działa). Każdy kto zamierza kupić w tej firmie auto niech nawet nie zawraca sobie głowy.

Lucyna

Samochody fajne, widać, że naprawde zadbane mechanicznie no i przede wszystkim sprawdzone

@Lucyna

Bzdury piszesz, kłamliwe bzdury. Niejednokrotnie pisano że samochody psuły się już po kilku dniach, ba , bywały przypadki że i w tym samym dniu w którym dokonano zakupu

Kazek

jak najbardziej miejsce godne polecenia w kwestii zakupu samochodu

@Kazek

NIEPRAWDA, NIEPRAWDA i jeszcze raz NIEPRAWDA. Firma nie szanuje klientów, sprzedaje zepsute samochody, nie uwzględnia żadnych reklamacji, po prostu jedna wielka żenada. Pisało już o tym bardzo wielu klientów.

Tom
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Szczerze odradzam. Minęło już trochę czasu od zakupu ale piszę to ku przestrodze kupujących. W zeszłym roku w miesiącu sierpniu w/w firmie zakupiłem polecany, sprawdzony samochód. I cóż drodzy państwo? Kłopoty zaczęły się niemal natychmiast. Okazało się, iż po wymianie oleju następuje branie oleju przez silnik na skutek pęknięcia gumy od turbosprężarki, która tu UWAGA: była klejona, zamaskowana i ukryta - serwis potwierdził. Firma odmówiła zwrotu kosztów naprawy powołując się na absurdalne argumenty, że taki zabieg jest jak gdyby normalny. Nadmieniam, iż wada którą opisuję jest ewidentnie wadą ukrytą, za którą sprzedawca winien odpowiadać. Niestety firma nie sprawdza samochodów i upłynnia je ze szkodą dla klienta.

Iwona

pracuję w biurze, jestem bardzo zadowolona

Mateusz

Witam, ubezpieczenie gwarancyjne przez rok od zakupu to fikcja. Firma ubezpieczeniowa jest zewnętrzna i ma wyłączenie na wszystko co jest spowodowane zużyciem eksploatacjyjnym. Przy zakupie oczywiście mnie okłamali. Po zakupie wszyscy już mnie mieli gdzieś.

Rafał
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Kupujesz tam auto? Przed złożeniem podpisu, proszę DOKŁADNIE przeczytaj co podpisujesz. Może się okazać, że za swoje pieniądze kupujesz (w/g opisu) wrak. Silnik bierze olej, turbina na wykończeniu, skrzynia dwusprzęgłowa dogorywa. Przy czym auto śmiga aż miło. Rozumiem, że te zapisy są po to aby przypadkiem nie mieć roszczeń z praw rękojmi.

(usunięte przez administratora) Sprzedają samochody z wadami ukrytymi zaniżają wartość samochodu wciskając gwarancję która nic nieobejmuje. Omijać szeroki łukiem.

totalny dramat w skrócie.120 km po auto niby serwisowane suzuki.35000 przebiegu bezwypadkowe. Na miejscu się okazuje wymieniane dwa błotniki rozbierany zderzak maska i brak książki serwisowej. przez telefon mimo pytań zero wzmianki. Naciągactwo pełną gębą

Artur

Totalne wrabianie potencjalnego kupującego w zakup uszkodzonego pojazdu. Po złożeniu reklamacji odpowiedź, że z ich strony wszytsko ok,tylko kupujący zgodził się na zakup auta z usterką. Klient nie dostaje całkowitego opisu zakupionego pojazdu na etapie zakupu,tylko po zakupie dostaje dokumenty,które co kilka zdań wskazują, że względu na wiek i przebieg auta mogą być ukryte uszkodzenia. Diagnozują Mercedesa komputerem ogólnym, który nie widzi błędu silnika.

spiggy

Porażka. Piszą: 1 własciciel, serwisowany w ASO. Po sprawdzeniu: trzech właścicieli, serwisowany w ASO do 40000 km, na następne 40000 km przebiegu nic nie wiadomo. Fatygowałem się do Łodzi 80 km, żeby mi odczytano dwa zdania opinii niby rzeczoznawcy: silnik ok, klima sprawna, wnętrze czyste, rysy tu i tam. Jakby na infolinii nie mogli tego zrobić. Są zdjęcia uszkodzeń ale sprzedawca nie może otworzyć pliku. I sprzedawca zdziwiony, ze nie zamawiam auta. Strata czasu.

ESGE

AAA Auto...STOSOWANIE NIEUCZCIWEJ PRAKTYKI PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI!!! OKŁAMYWANIE KLIENTA W PRZEKAZYWANYCH INFORMACJACH O STANIE POJAZDU! DOKUMENTY SPRZEDAŻY ZAWIERAJĄCE NIEUSTALONE POZYCJE, ZAPISY, FORMY I OPISY! ZANIŻANIE WARTOŚCI POJAZDU NA RACHUNKACH NA RZECZ NIEUSTALONEJ GWARANCJI! CZYTAĆ WSZYSTKIE DOKUMENTY I KONTROLOWAĆ OPISY, ZAPISY, CENY!!! SZCZEGÓLNIE RAPORT SPRZEDAŻY POJAZDU!!! PRZED ZAPŁATĄ!!! ZWROT CZY WYMIANA POJAZDU W KATEGORII BAJKI! NIE POLECAM!!! ZALECANA WZMOŻONA CZUJNOŚĆ!!!

Jacek

(usunięte przez administratora) i NACIĄGACZE . Najważniejsze dla AAA AUTO to naciągnąć i oszukać klienta i wcisnąć auto . Namawiają na wykup gwarancji a jak przychodzi co do czego to się wypinają na klienta . Po dwóch dniach eksploatacji akumulator padł a oni uważają że to element ekspluatacyjny ( sory ale nie po dwóch dniach ) SZCZERZE NIE POLECAM .

Mariusz

Nie polecam. Zakupiłem u nich auto miało być wszystko sprawne. A okazało się przy nabijaniu klimatyzacji że jest nieszczelnosc. Koszt naprawy 1700zl Miałem wykupioną gwarancję. Wartość 2300zl Miałem auto naprawidz i jak będzie naprawione to mam do nich zadzwonić. I powiedzą gdzie mam dostarczyć fakturę za naprawę. Dzwonie. Na ich numer i nikt nie odbiera. Sprawę odaje do rzecznika praw konsumenta. I nie polecam (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 187.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 159, z czego 135 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.