Aaa sp. z o.o.

Opinie o Aaa sp. z o.o.

frostek

Samochód sprawny, tani, zadbany i z małym przebiegiem. Polecam.

Mateusz G.

Super obsługa. Oddział w Warszawie rewelacja!

takkk

Bardzo dobrze i uczciwie działająca firma.

koki

Komis wart uwagi.

Gośka

Jestem bardzo zadowolona z nowej audi :) autko śliczne i mega wygodne

zip

Jako pracodawcy są naprawdę w porządku. Zawsze wyrozumiali.

miluś

Super obsługa, super auta, generalnie jestem zadowolony.

mrrr

Jako pracodawcy są naprawdę spoko.

ford

Już od dawna chciałem sprzedać auto, ale jakoś nie było dużo chętnych i nie dawali też dobrej ceny. Dlatego pojechałem do AAA z ciekawości zapytać, ile mogą mi dać za 10 letni samochód i aż byłem w szoku. Nie spodziewałem się, że zaproponują tak dobrą cenę. Od razu się zdecydowałem i sprzedałem im mojego Forda.

Rafał

Razem z żoną byliśmy u nich tydzień temu. Aut mają naprawdę całe mnóstwo, więc myślę, że zdecydujemy się u nich coś kupić.

super

Super mi się udało że znalazłem u nich prace.

golf 4

Odkupili ode mnie golfa 4. Dali dobrą cenę, więc nie było się nad czym zastanawiać.

xxxx

Tydzień temu byłem u nich w komisie. Mnóstwo audyt w różnych cenach, także wydaję mi się, że z łatwością można znaleźć auto dla siebie.

yyyy

Super mi się u nich pracuje. Jak dla mnie zarobki są całkiem spoko i godziny pracy również.

nowy

Niedawno u nich pracuje, ale mogę śmiało powiedzieć, że to naprawdę w porządku ludzie.

rofi

Sprzedałem im auto. Dali naprawdę dużo pieniędzy jak na samochód który miał ponad 10 lat

misiek21

Fajni i konkretni ludzie. Uczciwi wobec Klienta, więc szacun dla nich.

zadowolony

Dobrze mi się u nich pracuje.

Ave

Pani/Panie Moderator/Moderatorze! Proszę wyczyścić opinie klientów firmy, a pozostawić opinie PRACOWNIKÓW lub KANDYDATÓW!

Eryk

Samochody mają naprawdę dobre i według mnie ceny też są ok. Przy autach nic nie jest kombinowane i to widać od razu.

wwww

Z pracy u nich jestem bardzo zadowolony. Nie rozumiem więc negatywnych opinii.

Jarek L.

Mają dobre ceny, wcale nie wysokie. Kupiliśmy tam auto dla syna.

Jowisz

Oddział Ostrava, czysty kołchoz, wykorzystują człowieka ile mogą, fizycznie nie daję się już rady, wynagrodzenie dla polaków - śmiech na sali,mobbing,kary, po prostu zero szacunku dla pracownika. Oddziały polskie lepiej,ale też się ludzie zwalniają. Ludzie, jak chcecie kupić lub sprzedać auto zróbcie to sami a nie przez firmę która was ograbi

opel

Opel działa bez zarzutów.

bonzo

Pracuję w ASO tuż przy komisie AAA , klienci którzy przyjeżdżają na oględziny pojazdu szybko rezygnują gdy dowiadują się prawdy.

samo sedno

99% opinii na tym portalu jest sponsorowanych i pisanych przez samą firmę, widać to po podobnych godzinach opinii i regularności dokonywanych wpisów

darek

Polecam. Wszystko ok.

sss

Według mnie jeden z lepszych komisów, gdzie warto zaglądnąć.

pracuś

Zatrudniłem się u nich kilka miesięcy temu i muszę przyznać, że na lepszą pracę nie mogłem trafić. Dogodne warunki i godziny pracy, zarobki też bardzo dobre, także mogę polecić.

Jako pracodawcy są naprawdę w porządku.

Adam

Naprawdę fajna firma. Udało mi się u nich znaleźć pracę i jestem bardzo zadowolony zarówno z zarobków, jak i z atmosfery panującej w firmie.

nikii

Jak dla mnie AAA to firma bardzo uczciwa. Auta bardzo w dobrym stanie, nic nie próbują ukrywać tylko mówią szczerze co jest do wymiany, naprawy itd. Polecam, bo sam kupiłem u nich auto.

Tomi

Pracuję w AAA już od paru miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Dobre zarobki, miła atmosfera, także jak dla mnie super firma.

nowak

Jak dla mnie bardzo fajny komis. Auta mają w bardzo dobrym stanie dlatego też czasami może się wydawać że ceny są wysokie, ale za to jak kupujemy u nich auto to z pewnością nie będziemy tego żałować :)

Miałem okazję pracować tam kilka miesięcy. Byłem bardzo zadowolony z warunków pracy.

kkk

Świetny komis. Auto kupione bardzo tanio, w dobrym stanie. Mam nadzieję, że posłuży mi kilka lat.

banan

Od ponad pół roku próbowałem sprzedać swoją Toyotę. Klientów niestety było jak na lekarstwo. Nieco większe zainteresowanie się zrobiło, jak obniżyłem cenę, ale też nie mogłem obniżyć ceny za bardzo, bo samochód był naprawdę w dobrym stanie. Zdecydowałem się w końcu skontaktować z AAA i udało mi się sprzedać samochód w naprawdę dobrej cenie. Cała transakcja trwała na miejscu około godziny, także polecam.

Matylda

Bardzo mi pomogli w załatwieniu auta na kredyt, za co jestem im bardzo wdzięczna. W końcu mam samochód, o jakim dawno marzyłam :)

Grzegorz

Komis polecił mi znajomy, bo sam kupił u nich już 2 auta i był bardzo zadowolony. Mi udało się u nich kupić tydzień temu piękną astrę. Stan idealny, także polecam gorąco. Mają ogromny wybór samochodów.

super

W AAA pracują naprawdę w porządku ludzie. Szanują Klienta i liczą się z nim. W niektórych komisach próbują sprzedać człowiekowi byle jaki samochód, żeby tylko wydrzeć kasę, a tutaj jest zdecydowanie inaczej. Na spokojnie doradzają, można się przejechać każdym autem jakie się spodoba, także naprawdę jestem pod wrażeniem ich podejścia do Klienta. Oby więcej było takich komisów.

klient

Najlepszy komis w jakim byłem.

BJ

W AAA kupiliśmy z żoną pięknego merca. Auto jak dla nas jest idealne, wygodne, zadbane i duże, także idealne dla rodziny z dzieckiem :)

Adek

Solidna, uczciwa i naprawdę dokładna firma. Pracuje u nich już kilka miesięcy. Co mogę o nich powiedzieć... fajna atmosfera, dobre zarobki i przede wszystkim w firmie panuje zrozumienie.

Tomcio

W AAA udało mi się kupić świetną Hondę. Auto naprawdę bardzo zadbane, z małym przebiegiem km w dobrej cenie. Cena jak najbardziej zgodna co do stanu technicznego samochodu. Jestem bardzo zadowolony i myślę, że za niedługo kupię u nich jeszcze auto dla żony.

Ligol

W AAA pracowałem 2 lata. Z wynagrodzeniem nigdy się nie spóźnili ani 1 dzień, atmosfera w pracy była bardzo fajna, kiedy potrzebowałem się zwolnić i wyjść wcześniej nie robili mi żadnych problemów. Naprawdę solidna i uczciwa firma.

kozioooł

W AAA kupili ode mnie opla vectrę. Dali mi taką cenę, jaką im sam zaproponowałem. Auto nie było najmłodsze i nadawało się do remontu, także ja jestem zadowolony z transakcji.

Matt

Kumpel kupował u nich audi A6. Z tego co wiem, to jest bardzo zadowolony, nie narzeka na nic, w aucie też się nic nie psuje, także ja też chyba zdecyduje się na kupno auto w AAA.

kondzio

Pracuję u nich już kilka lat. Miła atmosfera, dobre zarobki, polecam.

Pracowałem u nich kilka lat. AAA Auto to bardzo uczciwa i solidna firma. Zawsze traktują Klienta z szacunkiem. Z wypłatą nigdy się nie spóźnili. Super! :)

Kasia

Odradzam oddział AAA Auto ul. Roździeńskiego w Katowicach . Przy pierwszej wycenie zaproponowano mi nie satysfakcjonującą mnie kwotę. W kolejnym dniu dzwonił do mnie pracownik z ww. firmy z zapewnieniem że są jednak zainteresowani kupnem za podaną wcześniej przeze mnie kwotę. Po przybyciu do oddziału dowiaduje się jednak, iż mimo zapewnienia telefonicznego nie są mi w stanie dać tej kwoty. W kolejnym dniu kolejny telefon z zapewnieniem i kolejne rozczarowanie. Podsumowując ogólna strata czasu. NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Aaa sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aaa sp. z o.o.