AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.

Opinie o AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.

Filip

swietne podejscie obslugi, mila i komfortowa atmosfera podczas ogladania samochodu

hehe
@Filip

Poczekaj aż opłacisz te 3 faktury ( za pojazd, za przedziwne dodatkowe uslugi i za pseudo ubezpieczenie) dopiero zobaxzysz jacy mili sa

Sylwia

Znajomi tutaj polecają kupić samochód, faktycznie oferta robi spore wrażenie

Łukasz
@Sylwia

I co z tego że spora oferta jeżeli traktuję klientów jak (usunięte przez administratora) Mnie się też to przytrafiło. Kupiłem samochód, zepsuł sie po miesdiącu pojechałem z reklamacją i odpowiedzieli że to już mój problem choć podobno wszystkie samochody są z gwarancją. Nigdy nie polecę tej firmy i nigdy już nic tu nie kupię

Igor

Obsługa była fantastyczna, a samochód spełnia wszystkie moje oczekiwania. Naprawdę polecam!

Część komentarzy tutaj jest pozytywnych, a to już mnie dobrze nastraja, bo szykuję się do aplikowania na etat specjalisty ds. sprzedaży samochodów. W ofercie podano możliwość elastycznego grafiku i ze względu na ilość godzin pracujących, pracuje się 14/15 dni w miesiącu. Czy jakbym chciał popracować pierwsze pół miesiąca ciągiem to drugie pół mogę mieć wolne ciągiem?

Handlowiec

Poziom firmy bliski dna. Dziwne pytania zarówno z HRu przez telefon jak i już na rozmowie z managerem. Nastawianie na rozmowie, że klientowi trzeba będzie wciskać kit i nieprawdę odnośnie stanu technicznego, mechaniki czy wyposażenia, aby tylko doszło do transakcji. Zapewnianie, że zarobki będą rzędu 7-10 tys. zł. Jak się później okazało takie kwoty zarabiali handlowcy którzy przychodzili w czasie wolnym i robili nadgodziny oraz na wszystkie weekendy przez co wyrabiali miesięcznie 260-300 godzin. W rzeczywistości będąc uczciwym i informując klientów o rzeczywistym stanie samochodów i pracując 40h tygodniowo można było zarobić w porywach 4tys. Przepracowane kilka miesięcy i trzeba było się zmywać z tego cyrku.

Pytania głownie o samochody i ich znajomość pod względem technicznym. Co i tak później podczas pracy okazuje się w ogóle nieprzydatne. Przynajmniej na stanowisku handlowca

Arek T

pracowałem w AAA ponad 2 lata. Pracę bardzo sobie chwalę. niestety ze względów osobistych musiałem zrezygnować

Bogdan

Taaaak ... Chyba masz rację ale w innym kontekście. Każdy wyjeżdża zadowolony że w końcu OPUSZCZA TO NIEMIŁE MIEJSCE w którym nie szanuje się klientów (opinia MAK z 08.03.2024), podaje się nieprawdziwe informacje o samochodach, sprzedaje uszkodzone auta, nie uwzględnia się reklamacji.

XM

Dlaczego tak sądzisz? Napisałaś coś, bo napisałaś (czytaj: zapłacili ci za to) czy też faktycznie znasz jakieś konkrety? Jeżeli tak to podziel się szczegółami bo póki nic z twojej wypowiedzi nie wynika.

Mysza

miesiąc minął jak zaczęłam pracę w AAA. jestem bardzo zadowolona :) super ludzie , super atmosfera

Karmel

bardzo dobry pracodawca, super atmosfera, dobre zarobki, możliwość awansu. polecam serdecznie

Bogdan

Bzdura. Gdyby ceny samochodów były adekwatne do jakości to większość z nich powinna być rozdana za darmo. O jakiejkolwiek gwarancji też nie ma co marzyć. Nawet w bardzo powaznych przypadkach uszkodzeń, reklamacje klientów były odrzucane. Można sobie o tym poczytać.

MAK

Emocje opadły wiec mogę napisać jak traktuje się klientów w AAA Auto Piaseczno.Po wybraniu samochodu zadzwoniłem by dopytać się o szczegóły. W czwartek zadzwonił do mnie konsultant . Ze względu na odległość ponad 200 km do Piaseczna jaką musiałem pokonać umówiliśmy się na zakup samochodu, na godz.10.00 w sobotę. Po zgłoszeniu się na miejscu konsternacja pracownika, pokrętne tłumaczenie że zepsuło się sprzęgło- dwumasowe ( którego nie ma w tym samochodzie) i udał się do menedżera. W trakcie ich konsultacji dowiedziałem się przez info. od innego konsultanta że samochód sprzedano w piątek. Menedżer firmy po konsultacjach z pracownikiem zaprosił na rozmowę w której patrząc w oczy (usunięte przez administratora)że samochód odwieziono do serwisu bo ma zepsute sprzęgło.Na pytania odpowiadał że: nie wie na jaki warsztat -nie wie kiedy zrobią,bo kosztorys -nie wie czy w ogóle wróci bo może będzie zezłomowany.Na chęć zakupu uszkodzonego padł blady strach i już nic nie wiedział. Przejechałem się prawie 500 km tracąc sobotę i pieniądze bo tam się robi kasę , ludzi ma się gdzieś , a niekompetentnemu pracownikowi zabrakło gołębi pocztowych żeby do mnie wysłać wiadomość, bo wiedział ile mam do przejechania.

Bogdan

Znowu ta sama "śpiewka" o dużym wyborze. Nie ilość ale jakość - a z jakością jest bardzo kiepsko, ponieważ spora liczba samochodów (a może wszystkie?) są po prostu uszkodzone. I to czasami bardzo poważnie (jak zwykle odsyłam do licznych opinii klientów którym takie samochody sprzedano). W związku z powyższym, jeżeli auta są sprawdzane pod katem mechanicznym, to albo ta firma zatrudnia nieudolnych mechaników, albo z premedytacją sprzedaje uszkodzone samochody. Tak czy siak, ta firma nie jest godna zaufania i lepiej omijać ją z daleka. Przypomnę jeszcze tylko że ta firma nie uznaje reklamacji.

Radek

atmosfera super, zawsze chciałem znaleźć taką pracę i w końcu się udało

@Radek

Taką, czyli jaką konkretnie? Właśnie z taką atmosferą czy coś jeszcze jest takiego mega na plus? Napisałeś, że super jest atmosfera, a może napiszesz jakieś szczegóły?

Bogdan

Daruj sobie, znajomi kupili a Ty za nich wystawiasz opinię? Widać nie jest aż tak "różowo" skoro sami nie ocenili tej firmy. Więc dlaczego Ty to robisz? Zapłacono Ci za to? A to, że sprzedawane przez nich samochody posiadają ukryte wady i usterki, to NIEZAPRZECZALNY FAKT, potwierdzony przez liczne wpisy klientów, którym takie uszkodzenia wystąpiły.

gwarancje? kpisz? nikt nigdy od nich nie uzyskal nic z tytułu gwarancji ( dodatkowo platnej zaznaczmy). kazde wystapienie i zgloszenie usterki konczy sie stwierdzeniem aaaa, że to wada za która nie odpowiadaja. za nieuczciwe praktyki dostali kare.

Bogdan

Znowu sponsorowany bełkot. W tej pseudo firmie nie ma ŻADNYCH gwarancji. Każda reklamacja jest odrzucana. Pozostaje tylko droga sądowa

Bogdan

Wybacz, ale całkowicie się z Tobą NIE zgadzam. Zdecydowanie odradzam zakup u nich czegokolwiek. Sprzedają zepsute samochody, nie uznają reklamacji, zawyżają ceny samochodów poprzez doliczanie drogiego, bezwartościowego ubezpieczenia.

Bogdan

Mylisz się. To miejsce należy zdecydowanie omijać szerokim łukiem. Lista zepsutych samochodów, które sprzedali nieświadomym tego faktu klientom, jest bardzo długa, a lista uszkodzeń występujących w ich samochodach jest jeszcze większa

Worol

Na początku zaskoczył mnie ogromny wybór samochodów w ich ofercie. Znaleźliśmy idealny model dla naszych potrzeb w dosłownie kilka godzin. Obsługa była nie tylko profesjonalna, ale i bardzo miła

@Worol

A nie zaskoczyła Cię słaba jakość tych samochodów? Obsługa "profesjonalnie" przekazuje nieprawdziwe informacje o samochodach (samochody są uszkodzone a twierdzą że są sprawne). A miła jest do momentu kiedy nie zaczniesz zadawać trudnych pytań. Wtedy Cię po prostu zignoruje i zacznie Cię zbywać.

Lutek

Po zakupie auta w AAA Auto miałem pewność, że dostałem produkt wysokiej jakości. Samochód sprawuje się doskonale od momentu zakupu, co potwierdza solidność i rzetelność tego dealera.

@Lutek

Daruj sobie te bzdury. O jakiej solidności i rzetelności piszesz? Chyba kpisz sobie z niemałej rzeszy klientów, którym ta firma z premedytacją sprzedała zepsute samochody. A potem oczywiście wszystkie reklamacje odrzucała.

karmo

Ceny są bardzo konkurencyjne: W salonie samochodowym zawsze znajdują się różnorodne oferty, a zakup używanego samochodu może być znacznie bardziej opłacalny niż zakup nowego. Ceny są często bardziej elastyczne, co pozwala negocjować korzystne warunki i oszczędzać znaczną sumę pieniędzy.

@karmo

Twoja wypowiedź, to delikatnie mówiąc, lekki bełkot. Po pierwsze - ceny NIE są konkurencyjne. Ceny są mocno ZAWYŻONE bo samochody które sprzedają posiadają liczne, ukryte wady i usterki, co potwierdziło już bardzo wielu klientów którzy na swoje nieszczęście kupili nich samochód Po drugie - to nie salon samochodowy tylko komis, bo oferują uzywane samochody a nie nowe - ot taka "drobna" różnica Po trzecie - ceny nie są elastyczne, a tym bardziej nie ma szansy na jakiekolwiek negocjacje cenowe. Motto tej firmy jest takie - albo kupuj za tyle ile jest napisane w ofercie, albo spadaj i nie zawracaj głowy. Po czwarte - stosują nielegalne praktyki sprzedaży za co UOKiK nałożył na nich karę (72 mln. zł). Polega to na ukrywaniu informacji, że do ceny samochodu doliczane są koszty dodatkowego bezwartościowego ubezpieczenia oraz jakieś dziwne dodatkowe wyposażenie. Ponadto w nielegalny sposób dają klientowi do podpisania papiery z których wynika że samochód to złom, choć wcześniej zapeniali że samochody są super sprawne.

Zostaw merytoryczną opinię o AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 171.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 146, z czego 122 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.