AAA Autocentrum

Praga

Opinie o AAA Autocentrum

Masz_babo_placek

Praca w godzinach 9-21, 7dni w tygodniu niczym w Lidlu na miłą atmosferę nie licz za bardzo, coś przypomina to pracę za barem czyli jak wystawić najwyższy (usunięte przez administratora) klientowi, wtedy Manager cię pochwali, a cześć kadry kierowniczej raczej z uszczypliwości serwuje seksistowskie teksty. Chyba że teraz płacą na start powyżej 2500pln na rękę, ale nie sądzę sama. ps. wszystko miej na umowie nie uznaniowo spokojnie zrobisz nadgodziny w mcu ok 30 godzin= 100godzin w 3mce i zapłacą max za połowe.

Damian

Słabe prowizje w stosunku do sprzedaży. Na stronie internetowej są fikcyjne auta których nigdy nie było w komisie a mają za zadanie przyciągnąć klienta. Zdarzało się, że ludzie jechali ze Szczecina do Piaseczna po auto którego nigdy nie było. Jak dla mnie powinni zamknąć oszustów. Auto jak chcecie sprzedać to przez telefon proponują tyle ile chcecie a na miejscu -40%. 100% prawdy z mojej strony

Zgadzam się. Fajna firma była, szkoda że już się wycofali. Super atmosfera, dobre zarobki szczególnie na początku działalności. System motywacyjny super, wiedzieli jak skutecznie motywować

Bardzo dobre zarobki. Bardzo dużo pracy, jeszcze więcej satysfakcji.

Zostaw opinię o AAA Autocentrum - Praga

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AAA Autocentrum