Opinie o aaaauto.pl/ - AUTOCENTRUM AAA AUTO sp. z o.o. w Piaseczno

Opinie o AAA Autocentrum

Justyna

Niestety z powodów osobistych musiałam zrezygnować z pracy w AAA ale nie powiem o nich złego słowa. Bardzo dobry, uczciwy pracodawca, firma solidna, profesjonalna i szanująca pracowników

Justyna
@Marek

Czemu tak uważasz? Co dzieje się w takim razie w firmie nie tak?

Julia

zarobki w porządku, ludzie też super także atmosfera bardzo fajna, polecam

Iwona
@Julia

No to elegancko, a pracodawca jakoś dba o atmosferę między wami że jest tak dobrze? Macie jakieś integracje itp?

MM

szybka bezproblemowa transakcja, wynegocjowałem cenę samochodu także jestem bardzo zadowolony

Ann

jak dla mnie pracodawca na medal

Jarcyk Nowy wpis

nie ma co narzekać, szybka, bezproblemowa transakcja, miła obsługa

Bogdan Nowy wpis
@Jarcyk

A spotkałeś się kiedykolwiek z instytucją która robiła by Ci problemy bo chcesz im zapłacić wygórowaną cenę za towar wątpliwej jakości? Zobaczymy czy też nie będziesz narzekał jak coś Ci się zepsuje i ta "miła" obsługa odrzuci Twoją reklamację (choć wcale Ci tego nie życzę - niech samochód spisuje się bezawaryjnie przez długie lata)

Nikodem Nowy wpis

polecam

Klient z Katowic Nowy wpis

Zakupiłem auto za ok15,500zl za gotówkę. Auto mimo przejechania trasy próbnej następnego dnia nie do użytku: pęknięta sprężyna amortyzatora z przodu,auto na postoju u mechanika 3 dni aby poskładał do stanu by można je zwrócić...udało się.Opcja wymiany wykupiona w ubezpieczeniu więc korzystam, ale... 1.okazuje się że wymienić auto można tylko na droższe 2.Kiedy już wybieram takie za ok 25 tys się okazuje się że auto nie może być wzięte za gotówkę: musi być w kredycie i na co najmniej 10 tyś zł (tak rzecze menadżer). 3.Kredyt z banków które są ,,na liście" AAA Auto...faforyzowany jest InBank z Estonii jako najtańsza opcja z 23% RSO.... Przykładowo w ,,moim" Santander Bank Polska taki kredyt miałbym na 16%...więc już jestem ,,w plecy". 4. Ponieważ nie chciałem tego kredytu postanawiam go spłacić w jeden dzień i spłacam aby odpadły odsetki i zmniejszyć w ten sposób niepotrzebne dla mnie straty. 5.Koniec końców po zwrocie odsetek okazuje się że tak naprawdę za auto zapłaciłem ponad 30 tys. Tyle mogę przekazać Państwu na podstawie osobistego doświadczenia jako klient tej firmy a wniski proszę sobie wyciągnąć samemu. Dziwi mnie tylko że Polska jako państwo na coś takiego pozwala ...ale po tylu latach życia właściwie temu nie powinienem się dziwić. Po 26 latach pracy poza Polską widzę nasz kraj jako jakąś dziwną wyspę na mapie Europy gdzie prawo jest po prostu chore.

Tomasz G

auto zgodne z ofertą, zero ukrytych kosztów, bardzo dobry stan techniczny, mały przebieg. polecam jak najbardziej

@Tomasz G

Skąd wiesz że "zero ukrytych kosztów i bardzo dobry stan techniczny". Bo przejechałeś się nim do domu? O ile w ogóle cokolwiek u nich kupiłeś? Czytając takie opinie mam 100% pewności że są pisane pod zamówienie. Używacie w nich te same zwroty i sformułowania. Jeżeli ktoś napisze że lakier miał zarysowania lub auto było skorodowane od spodu, to następny Wasz wpis będzie zachwalał "idealny stan karoserii bez zarysowań i rdzy"

Specjalista Ds. Sprzedaży

Bardzo przyjemnie, luźna atmosfera. Od razu przejście na "Ty". Oprowadzenie po biurze, słuchanie rozmowy i pytanie o nią potem.

Pytania o przebieg dotychczasowej kariery, zainteresowania, prezentacja przygotowanej oferty plus pytanie jak radzisz sobie z stanowczością.

Nikodem

wszystko ok, nie żałuję że się tutaj zatrudniłem, bardzo fajni ludzie

P.W.

wszystko ok, bardzo fajna atmosfera, wszyscy życzliwi, pomocni

Mirek

Faktycznie kara od UOKiKu ma swoje potwierdzenie w rzeczywistości kłamią auta ponflotowe z uszkodzeniami ale tego się dowiesz na końcu i jeszcze konsultanci bajeruja kłamią żebyś przyjechał ale na miejscu nie zgadza się odradzam współprace z tym pracodawcą

W1234

polecam. ponad rok pracuję w AAA i nie narzekam, super ludzie :)

Jarosław

wszystko ok, komis mogę polecić. kupiliśmy bardzo zadbane auto z niewielkim przebiegiem

@Jarosław

Mylisz się, w tej firmie NIC nie jest ok. Co Ci po zadbanym, odpicowanym autkiem z niskim przebiegiem skoro jest ZEPSUTE. Bo w tym niby komisie chyba nie znajdziesz samochodu które byłoby sprawne. Ilość wad i usterek jest po prostu przerażająca. Jak zwykle odsyłam do BARDZO, BARDZO wielu NEGATYWNYCH opinii klientów którzy na swoje nieszczęście kupili u nich samochód

XXX

pracowałem w AAA ponad 2 lata, bardzo uczciwy pracodawca

Ruda

kupiłam auto w AAA. nie będę się wiele rozpisywać, po prostu jestem zadowolona i całkowicie nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na ich temat

Zosia

polecam!!!! wczoraj minęło pół roku jak zaczęłam pracę w AAA

Wiecie może, czy w AAA Autocentrum szukają chętnych na staż?

Domi

praca na super warunkach, już dawno nie spotkałam tak fajnych ludzi w pracy jak właśnie w AAA

Seweryn

polecam :) warto kupić u nich auto

@Seweryn

Na pewno nie warto u nich kupić samochodu. Niedawna opinia pracownika tej firmy (Orzeł z dn. 21.11.2023), dobitnie świadczy o tym że coś jest nie tak, skoro nawet sami pracownicy tej firmy nie chcą u siebie kupować samochodów dla siebie.

Orzeł

Pracowałem tam 3 lata, potrafią dobrze zapłacić ale podejście do pracownika, system pracy i ilość obowiązków przytłacza. Śmieszą mnie te wszystkie pozytywne komentarze pisane przez pracowników. Znam jedną osobę z pośród pracowników którzy zakupili auto w swoim miejscu pracy, to powinno wiele mówić o jakości świadczonej usługi.

Truskawka

pracuję w dziale księgowości, super atmosfera, super ludzie :)

@Truskawka

Skoro taka super atmosfera i ludzie, to dlaczego ta firma ciągle poszukuje poszukuje pracowników.? Dlaczego ludzie odchodzą z tej super firmy, pozostawiając wolne miejsca pracy?

Najfajniejsze jest to, ze uczciwie podchodzą do tematu. Mozna liczyć na sprawiedliwą , konkretną wycene

Jacek
@Andrzej

w ktorym oddziale? bo napewno nie w lodzi

@Andrzej

Bzdura ! Takie coś jak uczciwość nie ma miejsca w tej firmie. Wystarczy poczytać opinie ludzi którzy zostali perfidnie (usunięte przez administratora) (powtórżę jeszcze raz oszu...kani) przez nich

Mirosław

W dniu 28 lutego 2022 roku wyjechałem z Salonu AAA AUTO w Piasecznie, zakupionym Hyundaiem Tucsonem, wybranym z bogatej oferty Państwa salonu. Jest to już drugi samochód kupiony w ciągu ostatnich 5 lat. Podobnie jak w przypadku pierwszego auta zostaliśmy z żoną potraktowani bardzo profesjonalnie. Jakość fachowej, miłej obsługi wskazuje na bogate doświadczenie pracowników, nie budzące żadnych wątpliwości w wykonywanych swoich obowiązkach, którzy od samego początku wykazali bardzo duże zainteresowanie, zaangażowanie oraz pomoc w załatwieniu wszelkich formalności. Cały „łańcuch” pracowników , począwszy od wizyty w recepcji do wyjazdu nowym samochodem wskazuje na wysokie kompetencje kadry zatrudnionej w salonie. Przede wszystkim słowa podziękowania należą się Pani Klaudii Koryckiej, Panu Jakubowi Borkowskiemu i Panu Tomaszowi Kowalskiemu, którzy swoim profesjonalizmem, kulturą osobistą i miła obsługą przyczynili się do zadowolenia mojego i małżonki z zakupu auta. Spowodowały, że nie tylko nabyłem samochód, to jeszcze sprzedałem mojego starego Hyundaia.

@Mirosław

Nie będę, (tylko dla zasady). negował każdej pozytywnej opinii, ale czytając poniższy wpis od RD z dni.06-03-2023 23:44, trudno uwierzyć w takie opinie jak ta powyżej. A już tym bardziej nie uwierzą w profesjonalizm obsługi. Obsługa doskonale wie o licznych wadach i usterkach samochodów. A pomimo to zawsze zapewnia że wszystko jest w porządku. Po zapłaceniu, wyegzekwowanie naprawy jakiejkolwiek usterki jest niemozliwe. ODRADZAM, ODRADZAM I jeszcze raz ODRADZAM zakupu samochodu w firmie. Proszę poczytać opinie ludzi nabitych w przysłowiową butelkę. Włos się jeży na głowie gdy się czyta czego ta pseudo firma się dopuszcza.

RD

UWAGA: w dniu 18.02.2023 r. w oparciu o reklamację został zwrócony do AAA Auto samochód Citroen C4 Cactus. W dniu 23.02.2023 r. AAA Auto wprowadziło niniejszy pojazd ponownie do sprzedaży. W momencie zwrotu samochód posiadał silnik niekompatybilny z układem wtryskowo-zapłonowym. Niekompatybilność silnika została potwierdzona opinią rzeczoznawców samochodowych oraz autoryzowanego serwisu Citroen. Silnik w pojeździe oznaczony był kodem HM05 (EB2FA). Oryginalny silnik, wg autoryzowanego serwisu, powinien mieć kod HM01 (EB2F). W trakcie użytkowania objawami niesprawności było zawyżone spalanie paliwa, incydentalne zakłócenia pracy silnika oraz pojawianie się komunikatu na panelu głównym „usterka silnika: napraw pojazd”. Diagnostyka komputerowa wykazywała dwa błędy U3F0B oraz U3F14 o wartościach niesprecyzowanych, których nie sposób przypisać do jakiegokolwiek podzespołu samochodu. Dane pojazdu: VIN: VF70PHMZBGE557178 Nr rej.: SY 8686M Rok produkcji: 2016 Przebieg w dniu 18.02.2023: 105 258 km Data pierwszej rejestracji: 24.10.2016 Data ważności przeglądu: 24.01.2024 Warto nadmienić, iż zwrot pojazdu nastąpił na zasadzie propozycji od AAA Auto w postaci zwykłej oferty skupu. AAA Auto, bez jakiejkolwiek argumentacji, nie wyraziło zgody na rozwiązanie sprawy w oparciu o prawo rękojmi tj. obniżenia ceny pojazdu celem jego naprawy lub też odstąpienia od umowy. Ponadto sprzedawca odmówił zwrotu kosztów serwisu pozakupowego, wymaganego zapisami umowy sprzedaży, oraz innych wykonanych czynności które podniosły wartość samochodu.

@RD

Całkowicie zgadzam się z tym co napisano. To stała praktyka tej pseudo firmy. Każdy kupujący powinien NAJPIERW przeczytać powyższy wpis. A jeżeli już się zdecyduje na zakup to powinien miec świadomość tego że ŻADNE, ale to naprawdę ŻADNE reklamacje nie będą potem uwzględniane

Zostaw merytoryczną opinię o AAA Autocentrum - Piaseczno

• Jak się pracuje w AAA Autocentrum?

Zobacz opinie na temat firmy AAA Autocentrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AAA Autocentrum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 41 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AAA Autocentrum?

Kandydaci do pracy w AAA Autocentrum napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AAA Autocentrum