counter
5 52 118 5 1
Mandarynka Nowy wpis

pracuję u nich w księgowości już od dawna i nie wyobrażam sobie lepszej pracy, na lepszych warunkach i z lepszymi ludźmi :)

Daniel Kr. Nowy wpis

pracuję w AAA już 3 miesiące i bardzo dobrze mi z tym. Świetna firma, dbają o każdego pracownika

gienek :D Nowy wpis

w porządku ludzie, bardzo uczciwa, profesjonalna firma

Filip Nowy wpis

nie sądziłem że zapłacą mi tak rozsądną cenę za Audi A3. polecam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Asix

jestem jak najbardziej zadowolona z pracy w tej firmie :)

ricki

polecam firmę w 100%

Mariusz

kierownictwo bardzo w porządku, normalni, wyrozumiali ludzie, inni współpracownicy tak samo super :) dobrze mi się tutaj pracuję

Maja

A macie tu jakieś imprezki integracyjne czy coś? :P

Natka
Klient

wszystko ok, bardzo dobre auto w bardzo korzystnej, promocyjnej cenie

wujek artur :D

praca do której chodzę z największą przyjemnością

Mariusz kochanek
Klient

kupiłem u nich dwa samochody - jedno auto dla siebie a drugie dla żony, jak na razie obydwa spisują się bardzo dobrze, zero problemów i zero awarii

Piter

pracuję u nich od niedawna bo dopiero jakiś miesiąc ale jestem mega zadowolony, od zawsze marzyła mi się praca w komisie, w końcu robię to co kocham :)

Maciek K.

Praca na bardzo dobrych warunkach w super atmosferze i z super ludźmi

Flis

@wojtek dobre czyli jakie?

wojtek
 Rekomendacja

Praca na dobrych warunkach

dl

wszystko super, bardzo dobrze mi się tutaj pracuje. Fajni, zgrani, wyrozumiali ludzie

Pedro
Klient

kupiłem u nich miesiąc temu samochód, jak na razie jestem zadowolony bo auto spisuje się bardzo dobrze

Ja:)

Hahaha, o tym ze to dobry pracodawca to może napisać tylko żółtodziób, który dostał pierwszą umowę o pracę i myśli, że złapał Pana Boga za nogi. Generalnie praca jest ciężka, od otwarcia do tzw ostatniego klienta, a jesli jest ruch to ten ostatni klient wychodzi grubo po północy, więc zanim skończycie ogarniać wszystkie dokumenty oraz kasę to robi się 2 w nocy a następnego dnia oczywiście trzeba zasuwać na 9 rano (brak zachowanego odpoczynku dobowego). Część managerów jest ok, a część to zwykle buce, które tylko wrzeszczą i wyzywając wszystkich jak leci, od handlowców, przez dzial finansowy a na ops kończąc. Jeśli w jakiś dzień jest pełno klientów to możesz zapomnieć o przysługującej Ci przerwie na posiłek, bo zaraz przyleci slowacki manager i będzie wrzeszczał poczynając od slow na K - a w weekendy pełno klientów jest praktycznie przez cały dzień więc sami sobie odpowiedzcie ile kogokolwiek tam interesuje ze nie jedliście przez naście godzin :) Z wypłatami jest tak, że niby masz podaną podstawę, niby masz podane ile za co dostajesz prowizji, a tak naprawdę to nigdy nie wiesz ile kasy dostaniesz i dlaczego, oczywiście zazwyczaj głównie mniej niż wg wszelkich wyliczeń. Ten cyrk jest dobry dla ludzi, dla których umowa o pracę to szczyt marzeń, dla ludzi bez wykształcenia/perspektyw bo dostaną te 3-4-5 tysięcy na rękę i cieszą się jak głupi - tylko nie przeliczą ile godzin łącznie zrobili więc nie są świadomi realnej godzinowej stawki. Jak ktoś tymczasowo nie ma innego wyjścia, no to zacisnie zęby i jakoś przeżyje do momentu znalezienia normalnej pracy. Wiele sensownych ludzi odchodzilo bardzo szybko, bo zwyczajnie nie dawali sobą pomiatać i znali swoją wartość.

Nikodem D

Bardzo korzystne warunki pracy i bardzo przyjazna atmosfera

Roman

ja u nich pracowałem ponad rok, ale niestety musiałem zrezygnować ze względów osobistych. Prace bardzo sobie chwaliłem, super firma i bardzo uczciwi ludzie

Zostaw merytoryczną opinię o AAA Autocentrum - Praga

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

AAA Autocentrum
5/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Okulickiego 3