Opinie o aaaauto.pl/ - AUTOCENTRUM AAA AUTO sp. z o.o. w Piaseczno

Opinie o AAA Autocentrum

Maja

A macie tu jakieś imprezki integracyjne czy coś? :P

Natka

wszystko ok, bardzo dobre auto w bardzo korzystnej, promocyjnej cenie

wujek artur :D

praca do której chodzę z największą przyjemnością

Mariusz kochanek

kupiłem u nich dwa samochody - jedno auto dla siebie a drugie dla żony, jak na razie obydwa spisują się bardzo dobrze, zero problemów i zero awarii

Specjalista Ds. Sprzedaży

Bardzo przyjemnie, luźna atmosfera. Od razu przejście na "Ty". Oprowadzenie po biurze, słuchanie rozmowy i pytanie o nią potem.

Pytania o przebieg dotychczasowej kariery, zainteresowania, prezentacja przygotowanej oferty plus pytanie jak radzisz sobie z stanowczością.

Piter

pracuję u nich od niedawna bo dopiero jakiś miesiąc ale jestem mega zadowolony, od zawsze marzyła mi się praca w komisie, w końcu robię to co kocham :)

Maciek K.

Praca na bardzo dobrych warunkach w super atmosferze i z super ludźmi

Flis

@wojtek dobre czyli jakie?

wojtek

Praca na dobrych warunkach

dl

wszystko super, bardzo dobrze mi się tutaj pracuje. Fajni, zgrani, wyrozumiali ludzie

Pedro

kupiłem u nich miesiąc temu samochód, jak na razie jestem zadowolony bo auto spisuje się bardzo dobrze

Ja:)

Hahaha, o tym ze to dobry pracodawca to może napisać tylko żółtodziób, który dostał pierwszą umowę o pracę i myśli, że złapał Pana Boga za nogi. Generalnie praca jest ciężka, od otwarcia do tzw ostatniego klienta, a jesli jest ruch to ten ostatni klient wychodzi grubo po północy, więc zanim skończycie ogarniać wszystkie dokumenty oraz kasę to robi się 2 w nocy a następnego dnia oczywiście trzeba zasuwać na 9 rano (brak zachowanego odpoczynku dobowego). Część managerów jest ok, a część to zwykle buce, które tylko wrzeszczą i wyzywając wszystkich jak leci, od handlowców, przez dzial finansowy a na ops kończąc. Jeśli w jakiś dzień jest pełno klientów to możesz zapomnieć o przysługującej Ci przerwie na posiłek, bo zaraz przyleci slowacki manager i będzie wrzeszczał poczynając od slow na K - a w weekendy pełno klientów jest praktycznie przez cały dzień więc sami sobie odpowiedzcie ile kogokolwiek tam interesuje ze nie jedliście przez naście godzin :) Z wypłatami jest tak, że niby masz podaną podstawę, niby masz podane ile za co dostajesz prowizji, a tak naprawdę to nigdy nie wiesz ile kasy dostaniesz i dlaczego, oczywiście zazwyczaj głównie mniej niż wg wszelkich wyliczeń. Ten cyrk jest dobry dla ludzi, dla których umowa o pracę to szczyt marzeń, dla ludzi bez wykształcenia/perspektyw bo dostaną te 3-4-5 tysięcy na rękę i cieszą się jak głupi - tylko nie przeliczą ile godzin łącznie zrobili więc nie są świadomi realnej godzinowej stawki. Jak ktoś tymczasowo nie ma innego wyjścia, no to zacisnie zęby i jakoś przeżyje do momentu znalezienia normalnej pracy. Wiele sensownych ludzi odchodzilo bardzo szybko, bo zwyczajnie nie dawali sobą pomiatać i znali swoją wartość.

Nikodem D

Bardzo korzystne warunki pracy i bardzo przyjazna atmosfera

Roman

ja u nich pracowałem ponad rok, ale niestety musiałem zrezygnować ze względów osobistych. Prace bardzo sobie chwaliłem, super firma i bardzo uczciwi ludzie

Ferdek

Wiecie czy aktualnie firma prowadzi rekrutacje? Jakie stawiają wymagania kandydatom?

chiko

bardzo dobra praca na bardzo dobrych warunkach, polecam

Rafał

Polecam. W firmie panuje miła atmosfera, na zarobki tak samo nie narzekam. Jest to moja pierwsza praca w komisie ale naprawdę jestem zadowolony

mianek l

Ludzie tutaj są naprawdę w porządku, bardzo wyrozumiali, jeszcze nigdy nikt nie robił mi problemów już musiałem wziąć nagle wolne czy coś w tym stylu. Bardzo profesjonalna firma

wszystko ok, pracuję już dosyć długo, nie narzekam ani na ludzi ani na zarobki ani na atmosferę

jastrząb

Polecam!!!! Uczciwa firma. ja szukacie pracy w komisie to ja zdecydowanie polecam AAA

miki

w wielu komisach już pracowałem ale ten jest zdecydowanie najbardziej profesjonalny. widać że firma z zasadami, rozwijają się w tempie błyskawicznym i zarobki też bardzo dobre

Zostaw merytoryczną opinię o AAA Autocentrum - Piaseczno

• Jak się pracuje w AAA Autocentrum?

Zobacz opinie na temat firmy AAA Autocentrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AAA Autocentrum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 40 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AAA Autocentrum?

Kandydaci do pracy w AAA Autocentrum napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AAA Autocentrum