Opinie o aaaauto.pl/ - AUTOCENTRUM AAA AUTO sp. z o.o. w Piaseczno

4.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AAA Autocentrum

Dokładanie debilizmu OK hahah

h98

ludzie bardzo uprzejmi, wyrozumiali, dobre zarobki takze nie narzekam

Woojcik

Całkiem niezła praca. Nie narzekam.

Krakus

Pracowałem w wielu komisach ale tutaj zdecydowanie są najlepsze warunki i atmosfera.

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji do AAA Autocentrum. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
j&j

Zarobki bardzo dobre. Polecam

Aaaa

Nie można nazekać, kasa i dodatki zawsze na plus

Odkurzacz
@Aaaa

Tylko nazekacie. Wiecie co to czarna dziura ? Miejsce w prześwięcie że coś jest aczkolwiek tego niema :D

keks

Praca na bardzo dobrych warunkach, z super ludźmi i w super atmosferze.

@keks

Cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w AAA Autocentrum i zechciałeś podzielić się swoim zdaniem o pracy w tym miejscu na forum GoWork.pl. Piszesz o bardzo dobrych warunkach, ale nie podajesz w sumie żadnych konkretów - czy możemy liczyć na jakieś szczegóły mówiące o tym, co konkretnie oferuje ten pracodawca?

wróbel

Ja również dołączam do grona zadowolonych z pracy w AAA. Wszystko w jak najlepszym porządku.

@wróbel

Fajnie, że jesteś zadowolony z pracy w AAA Autocentrum i że chciałeś podzielić się swoją opinią na temat tego pracodawcy na forum. Jesteś nowym pracownikiem tego miejsca, czy spędziłeś tu już jakiś czas? Co uważasz za największy plus pracy w AAA Autocentrum?

Jawor

Praca bardzo dobra. Super ludzie, bardzo wyrozumiali i pomocni. Jak trzeba wcześniej wyjść nigdy nie robią problemów.

@Jawor

Cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w AAA Autocentrum! Piszesz o swoich współpracownikach - dobrze, że jesteś zadowolony ze współpracy z nimi, bo dobra atmosfera w pracy to bardzo ważny czynnik. Na podstawie jakiej umowy podejmuje się pracę w AAA Autocentrum?

Gucio

Pracuje naprawdę już długo u nich. Super atmosfera. Zawsze można się dogadać.

@Gucio

Cieszy fakt, że jesteś zadowolony ze swojej pracy i podejścia pracodawcy, jakim jest AAA Autocentrum. Co jeszcze możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu? Interesują mnie kwestie takie jak forma umowy, socjal dla pracowników, czy nie ma problemu z wzięciem urlopu?

Riki

Jestem bardzo zadowolony że dostałem u nich prace. Super się tutaj czuje.

Kogut

Jestem bardzo zadowolony z pracy w AAA. Firma rzetelna, solidna i uczciwa.

Marek

Czy przypadkiem nie potrzebujecie pracowników jako handlowców? Warto zaczepić się tu do pracy?

wircik

Jak dla mnie spoko praca. Dobre godziny, dobre wynagrodzenie, miła atmosfera. Naprawdę polecam.

Elżbieta

Jak aktualnie wygląda sytuacja w AAA Autocentrum w Pradze? Czy ktoś ma informacje na temat tego, jak pracuje się w firmie? A może prowadzone są aktualnie jakieś ciekawe rekrutacje? Wasze wypowiedzi mogą być bardzo ważne dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tej firmie.

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęły już prawie 10. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej sytuacji firmy AAA Autocentrum? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

Masz_babo_placek

Praca w godzinach 9-21, 7dni w tygodniu niczym w Lidlu na miłą atmosferę nie licz za bardzo, coś przypomina to pracę za barem czyli jak wystawić najwyższy (usunięte przez administratora) klientowi, wtedy Manager cię pochwali, a cześć kadry kierowniczej raczej z uszczypliwości serwuje seksistowskie teksty. Chyba że teraz płacą na start powyżej 2500pln na rękę, ale nie sądzę sama. ps. wszystko miej na umowie nie uznaniowo spokojnie zrobisz nadgodziny w mcu ok 30 godzin= 100godzin w 3mce i zapłacą max za połowe.

Damian

Słabe prowizje w stosunku do sprzedaży. Na stronie internetowej są fikcyjne auta których nigdy nie było w komisie a mają za zadanie przyciągnąć klienta. Zdarzało się, że ludzie jechali ze Szczecina do Piaseczna po auto którego nigdy nie było. Jak dla mnie powinni zamknąć oszustów. Auto jak chcecie sprzedać to przez telefon proponują tyle ile chcecie a na miejscu -40%. 100% prawdy z mojej strony

Zgadzam się. Fajna firma była, szkoda że już się wycofali. Super atmosfera, dobre zarobki szczególnie na początku działalności. System motywacyjny super, wiedzieli jak skutecznie motywować

Bardzo dobre zarobki. Bardzo dużo pracy, jeszcze więcej satysfakcji.

Zostaw merytoryczną opinię o AAA Autocentrum - Piaseczno

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w AAA Autocentrum?

Zobacz opinie na temat firmy AAA Autocentrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AAA Autocentrum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 30 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie AAA Autocentrum?

Liczba opinii klientów firmy AAA Autocentrum, to 14, z czego 13 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AAA Autocentrum