Opinie o aaaauto.pl/ - AUTOCENTRUM AAA AUTO sp. z o.o. w Piaseczno

4.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AAA Autocentrum

shh

w tamtym tygodniu zacząłem u nich pracę. jak na razie zapowiada się bardzo dobrze

Andrzej
@shh

Skoro jesteś nowym pracownikiem w Autocentrum mógłbyś dodać jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna i czy była kilku etapowa? Długo czekałeś na pozytywną odpowiedź z firmy? Liczę na kilka wskazówek.

Lidka
Kandydat

Widzę w tym sklepie bardzo dużo fajnych rzeczy. Czy jak się z czegoś zrezygnuje i zwróci, to długo czeka się zwrot pieniędzy? Powiedzcie o swoich doświadczeniach z zakupami w Shein. Polecacie zakupy w tej witrynie?

Zuza
Kandydat

Widzę same pozytywne opinie na temat pracy w tej firmie. Powiecie jak wygląda ścieżka kariery? Czy pracodawca wymaga doświadczenia?

Martyna

nie sądziłam że tak polubię te pracę ale naprawdę świetna atmosfera i super ludzie

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji do AAA Autocentrum. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
xxx

praca w porządku, myślę że dobrze będzie mi się tutaj pracować bo ludzie bardzo uprzejmi

Mandarynka

pracuję u nich w księgowości już od dawna i nie wyobrażam sobie lepszej pracy, na lepszych warunkach i z lepszymi ludźmi :)

Daniel Kr.

pracuję w AAA już 3 miesiące i bardzo dobrze mi z tym. Świetna firma, dbają o każdego pracownika

gienek :D

w porządku ludzie, bardzo uczciwa, profesjonalna firma

Asix

jestem jak najbardziej zadowolona z pracy w tej firmie :)

ricki

polecam firmę w 100%

Mariusz

kierownictwo bardzo w porządku, normalni, wyrozumiali ludzie, inni współpracownicy tak samo super :) dobrze mi się tutaj pracuję

Maja

A macie tu jakieś imprezki integracyjne czy coś? :P

wujek artur :D

praca do której chodzę z największą przyjemnością

Piter

pracuję u nich od niedawna bo dopiero jakiś miesiąc ale jestem mega zadowolony, od zawsze marzyła mi się praca w komisie, w końcu robię to co kocham :)

Maciek K.

Praca na bardzo dobrych warunkach w super atmosferze i z super ludźmi

Flis

@wojtek dobre czyli jakie?

wojtek
 Rekomendacja

Praca na dobrych warunkach

dl

wszystko super, bardzo dobrze mi się tutaj pracuje. Fajni, zgrani, wyrozumiali ludzie

Ja:)

Hahaha, o tym ze to dobry pracodawca to może napisać tylko żółtodziób, który dostał pierwszą umowę o pracę i myśli, że złapał Pana Boga za nogi. Generalnie praca jest ciężka, od otwarcia do tzw ostatniego klienta, a jesli jest ruch to ten ostatni klient wychodzi grubo po północy, więc zanim skończycie ogarniać wszystkie dokumenty oraz kasę to robi się 2 w nocy a następnego dnia oczywiście trzeba zasuwać na 9 rano (brak zachowanego odpoczynku dobowego). Część managerów jest ok, a część to zwykle buce, które tylko wrzeszczą i wyzywając wszystkich jak leci, od handlowców, przez dzial finansowy a na ops kończąc. Jeśli w jakiś dzień jest pełno klientów to możesz zapomnieć o przysługującej Ci przerwie na posiłek, bo zaraz przyleci slowacki manager i będzie wrzeszczał poczynając od slow na K - a w weekendy pełno klientów jest praktycznie przez cały dzień więc sami sobie odpowiedzcie ile kogokolwiek tam interesuje ze nie jedliście przez naście godzin :) Z wypłatami jest tak, że niby masz podaną podstawę, niby masz podane ile za co dostajesz prowizji, a tak naprawdę to nigdy nie wiesz ile kasy dostaniesz i dlaczego, oczywiście zazwyczaj głównie mniej niż wg wszelkich wyliczeń. Ten cyrk jest dobry dla ludzi, dla których umowa o pracę to szczyt marzeń, dla ludzi bez wykształcenia/perspektyw bo dostaną te 3-4-5 tysięcy na rękę i cieszą się jak głupi - tylko nie przeliczą ile godzin łącznie zrobili więc nie są świadomi realnej godzinowej stawki. Jak ktoś tymczasowo nie ma innego wyjścia, no to zacisnie zęby i jakoś przeżyje do momentu znalezienia normalnej pracy. Wiele sensownych ludzi odchodzilo bardzo szybko, bo zwyczajnie nie dawali sobą pomiatać i znali swoją wartość.

Nikodem D

Bardzo korzystne warunki pracy i bardzo przyjazna atmosfera

Zostaw merytoryczną opinię o AAA Autocentrum - Piaseczno

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w AAA Autocentrum?

Zobacz opinie na temat firmy AAA Autocentrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AAA Autocentrum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 30 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie AAA Autocentrum?

Liczba opinii klientów firmy AAA Autocentrum, to 14, z czego 13 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AAA Autocentrum