Opinie o aaaauto.pl/ - AUTOCENTRUM AAA AUTO sp. z o.o. w Piaseczno

Opinie o AAA Autocentrum

AAA

już u nich nie pracuję, ale pamiętam że byłem bardzo zadowolony bo zarobki naprawdę spoko

pracuję od niedawna ale super ludzie. Polecam

Stefan
@Nowy

O, to najważniejsze, atmosfera jest mega istotna, także super, że jesteś zadowolony. A jak oceniasz kasę? Też powiedziabyś, że super? :D

Pan Jan

serdecznie polecam. Fachowe podejście do Klienta, szanują jego pieniądze i czas

Nicki

pracuję ju,ż bardzo długo u nich. mam super kolegów, super zarobki i świetną atmosferę w pracy

Edyta
@Nicki

Super to czytać! :) A czy mogę się od Ciebie dowiedzieć jeszcze jak wyglądają te super zarobki? :) Co się składa na wypłatę? Są premie/prowizje? Jest zapewniana stała podstawa?

Specjalista Ds. Sprzedaży

Bardzo przyjemnie, luźna atmosfera. Od razu przejście na "Ty". Oprowadzenie po biurze, słuchanie rozmowy i pytanie o nią potem.

Pytania o przebieg dotychczasowej kariery, zainteresowania, prezentacja przygotowanej oferty plus pytanie jak radzisz sobie z stanowczością.

robie_to_co_lubie

dość szybko udało mi się załapać do nich do pracy i jestem zadowolony, w końcu robię to co lubię

jr111

pracowałem wcześniej w innym komisie ale AAA jest zdecydowanie lepszą firmą która szanuje swoich pracowników

shh

w tamtym tygodniu zacząłem u nich pracę. jak na razie zapowiada się bardzo dobrze

@shh

Skoro jesteś nowym pracownikiem w Autocentrum mógłbyś dodać jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna i czy była kilku etapowa? Długo czekałeś na pozytywną odpowiedź z firmy? Liczę na kilka wskazówek.

Lidka

Widzę w tym sklepie bardzo dużo fajnych rzeczy. Czy jak się z czegoś zrezygnuje i zwróci, to długo czeka się zwrot pieniędzy? Powiedzcie o swoich doświadczeniach z zakupami w Shein. Polecacie zakupy w tej witrynie?

Zuza

Widzę same pozytywne opinie na temat pracy w tej firmie. Powiecie jak wygląda ścieżka kariery? Czy pracodawca wymaga doświadczenia?

Martyna

nie sądziłam że tak polubię te pracę ale naprawdę świetna atmosfera i super ludzie

żona kupiła u nich nissana juke. z samochodu jest bardzo zadowolona

xxx

praca w porządku, myślę że dobrze będzie mi się tutaj pracować bo ludzie bardzo uprzejmi

Mandarynka

pracuję u nich w księgowości już od dawna i nie wyobrażam sobie lepszej pracy, na lepszych warunkach i z lepszymi ludźmi :)

Daniel Kr.

pracuję w AAA już 3 miesiące i bardzo dobrze mi z tym. Świetna firma, dbają o każdego pracownika

gienek :D

w porządku ludzie, bardzo uczciwa, profesjonalna firma

Filip

nie sądziłem że zapłacą mi tak rozsądną cenę za Audi A3. polecam

Asix

jestem jak najbardziej zadowolona z pracy w tej firmie :)

ricki

polecam firmę w 100%

Mariusz

kierownictwo bardzo w porządku, normalni, wyrozumiali ludzie, inni współpracownicy tak samo super :) dobrze mi się tutaj pracuję

Maja

A macie tu jakieś imprezki integracyjne czy coś? :P

Zostaw merytoryczną opinię o AAA Autocentrum - Piaseczno

• Jak się pracuje w AAA Autocentrum?

Zobacz opinie na temat firmy AAA Autocentrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AAA Autocentrum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 41 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AAA Autocentrum?

Kandydaci do pracy w AAA Autocentrum napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AAA Autocentrum